S.V. Castenray: CASTENRAY II GEPROMOVEERD 11 Verslag R.K.L.V.V. Ill - Castenray II: In de tweede wedstrijd in de competitie (nacompetitie) is Castenray II erin geslaagd de promotie naar de 2de klasse veilig te stellen. Lat dit echter niet gemakkelijk ging blijkt wel daaruit dat R.K.L.V.V. III al na een half uur spelen met 2-0 voorstond. Het eerste doelpunt werd gescoord door de midvoor, die uit een cor ner ongehinderd kon inkoppen. Bij de tweede goal kon een halfspeler van R.K.L.V.V. vrij naar het doel oprukken, waarna hij op ongeveer 20 meter afstand schoot: 2-0. Dit was wel een grote tegenvaller en het publiek gaf al niet veel meer voor de kansen van Castenray. De spelers gaven het echter nog niet op. Nadat een speler van R.K.L.V.V. III een opmerking maakte aan het adres van de scheidsrechter kende deze aan Castenray II een indirekte vrije trap toe op 18 meter van het doel. Lambert van Kuyck gaf de bal een tikje waarna Henk Classens cr overheen stapte. De door R.K.L.V.V. opgestelde muur cn de keeper raakten uit positie waarna Piet Hagens met een daverend schot dool trof en zo de ach terstand tot 2-1 verkleinde. Voor de rust kwam er geen verandering meer in deze stand. In hot begin van de tweede helft kreeg Castenray meteen 2 zeer goe de kansen maar ze werden beiden om zeep gebracht. Het duurde tot een kwartier voor het einde voordat ei1 weer een doelpunt viel. Een hoekschop die door Jan Houwen voor het doel werd gebracht werd door de Lottumse verdediging gemist waardoor het voor Huub Cleven een koud kunstje was om de bal in het doel te werken. Vlak daarop kreeg een Lottumse aanvaller een unieke kans om zijn ploeg weer aan een voorsprong te hulpen maar hij schoot de bal precies langs de verkeerde kant van de paal. het nog 5 minuten te spelen viel echter het beslissende doelpunt aan de andere kant. Huub Cleven kopte de bal in het strafschopgebied over een verdediger waarna hl,] zelf om deze man heen liep en zo een zeer goede kans kreeg om te scoren. De verdediger zag dat ook en jjalete kern toen maar stevig bij de arm waardoor hij niet moer verder kon. De scheidsrechter gaf zeer te recht een strafschop. Na enig heen en weer gepraat wie hem zou nemen was hot tenslotte Jan Houwen die het vonnis durfde te voltrekken. Hij schoot de bal zuiver in de linker benedenhoek waarbij hij echter de keeper toch nog de kans gaf om de bal nog net aan te raken maar ook niet meer dan dat. Hierdoor kwam de stand op 2-3 voor Castenray II waar-in het verdere verloop geen verandering moer kwam.^ Hierdoor moet R.K.L.V.V. III in de 3d.e klasse blijven voetballen en zijn Exelsior II, Wanssum III en Castenray II gepromoveerd naar de 2de klasse. ATTENTIEOp zaterdag, 17 juni a.s. (dus MORGEN) gaan de spelers van Castenray II het succesvolle seizoen afsluiten met een gezellige avond. De spulers worden hiervoor verwacht met hun echtgenote, ver loofde of vriendin. Bijeenkomst bij café M. Kuijpc-rs om 19.30 uur. Mededeling sportpark: De werkzaamheden aan de bouw van de clublokalen en kantine gaan ondanks hut slechte weer van de afgelopen weken door. Het storten van fundering en vloeren is intussen gereed gekomen. Tijdons deze werkzaamheden werd tevens afvoer gelogd voor toiletten, wasgelegenheid en kantine. Tevens werden alle kozijnen gereed ge maakt, zodat hierop niet gewacht hoeft te worden hij het metselwerk. Door enkele vaklieden werden de profielen gesteld, zodat aan het metselwerk begonnen kon worden. Hiermee is men nu bezig. Door gebrek aan ervaren werkkrachten op dit gebied vordert dit ech ter nog niet snel. Toch honen wij met Uw medewerking ook dit rond te krijgen. Namens de Bouwcommissie,M Kuypers.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 3