VERENIGI N GEN VERENIGINGEN V EREN XGI I'.GEN Katholieke Jongeren Beweging Dinsdag, 15 juni a.s. club voor de junioren van 7 tot 9 uur. Donderdag, 15 juni a.s. club voor de senioren van half acht tot half tien. Afgelopen zondag behaalden de junioren de twee de prijs van de 10 kilometer in de vierdaagse te Venray BEKER). 'dillen alle meisjes hun rode rokjes moe terug brengen?? Be j aardenvereniging Dinsdag, 15 juni a.s. om half acht H. Mis voor Handrie ihilipsen vanwege de Dejaardc-nvereniging. Leden, denk daar aan, vergeet ons overleden lid niet. Volgende veek komt hot bestuur de contribu tie ophalen bij de leden die niet op de kaartmiddag komen. Het is 7,50 per lid. In juli, wanneer weten we nog niet, is er een bustocht naar de Veluwe en het Looi. Die mee willen ga en kunnen zich opgeven bij de voorzitter - Dhr J. Maes of bij een van de bestuursleden, mevr. Drabbels, mevr. Smits-Friezen of de hoer S. V/illemsen. Ho-ndboogschutterij "Do Batavieren' Afgelopen zaterdag heeft onder mooi zomerweer de derde bondswedstrijd pla ts gehad bij do vereniging St. Anna, De uitslag van de zestallen van onze vereniging was als volgt: lste zestal behaalde de 5de prijs met 1.259 punten. 2de zestal behaalde de 5de prijs met 1.116 punten. 3de zestal behaalde de 2de prijs met 959 punten. 4de zestal behaalde de 5de prijs met 893 punten. Personele prijs behaalde W. Brouwers 4x6. De vierde bondswedstrijd wordt gehouden op zaterdag, 24 en zondag 25 juni a.s. bij de vereniging Willem Teil te Venlo. Onze vereniging schiet op zaterdag 24 juni a.s. mot 4 zestallen en v/el om 16.50 uur. De secretaris 1-, Pools. ponyclub behaalde 9 B E K E R 3 Op het ponyconcours, afgelopen zondag, in Korst gehouden behaalde ons 8-tal van de ponyclub de 4de prijs met dressuur'. Verder werden nog prijzen toegekend voor ind/dressuur - Cat. B - Klasse L - Wilbert Classens de en beter Strijbos 6de prijs. In de klasse M werd Jan Gcercts 5de. In Gat. C kl. licht was de 3de prijs voor Pons Dinghs en in klasse H de 4de voor l/im Classens. In cat. D kl. L. was de 3de prijs voor Jac Wis- mnns Mz. Bij het springen cat. E. was do 5de prijs voor Wilbert Classens ~n in cat. D de 2de prijs voor Jee Uismans Mz. GOED AO JOeGEG8 R O I' I C I A TJ i

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 3