- 2 - vervolg verslag Castenray II - Araerica II: Enkele minuten later werd het 1-2 toen een speler van America eerst de bal tegen de lat kopte, de terugspringende bal nog eens tegen de lat schoot, om hem vervolgens toch maar in het doel te koppen. liet deze stand werd ook de rust bereikt. het 5 nieuwe spelers begon Castenray II asai de 2de helft, maar dit bleek niet veel te helpen, want America voerde de stand op tot 1-4-, Nadat Lambert van Ruyclc voor 2 - 4- had gezorgd, was America weer aan de beurt. Het laatste doelpunt was echter voor Castenray en het was weer Lam bert van kuyck die hiervoor tekende. Eindstand dus 3 - 5 in het voordeel van America II. S.V. Castenray afd. Jeugdvoetbalj_ irogramrna _zaterdag 20 mei 1972 Wittenhorst A3 - Castenray Al - aanvang 14-.00 uur. Limburgse Vrouwen Beweging: Wandeltocht Op maandag, 22 mei a.s. (Pinksteren) organiseert de L.V.3. een wandeling door de Ospelse Peel. In deze tijd van het jaar nu de meeuwen broeden is het zeer inte ressant om onder deskundige leiding zo'n wandeling te maken. Iedereen kan meegaan jong en oud, man, vrouw of kinderen. Bijeenkomst om kwart voor twee aan de kerk. Wie geen vervoer heeft wordt wel door anderen meegenomen. 'Wij verwachten een grote deelname. Bp.s.t.unr I.ll.?!. Katholieke Meisjes Grilde Zondag (1ste Pinksterdag) GROTE SPORTDAG te Leunen om 10.00 begint men. Vertrek aan de kerk om half 10. Boterhammen en drinken en 0,25 inleggeld mee brengen. We hopen op goed weer. SUCCES Dinsdag, 23 mei a.s. clubavond voor de junioren om 7 uur s avonds De Leidsters. Octopus '71: TAFELVOETBAL: VANDAAG, 19 mei gaan wij weer een kam pioenschap houden; we hebben al een toepkampioen en een pannekoek- eetkampioen, nu gaan we er een tafelvoetbalkampioen bijkrijgen. Wie dat zal gaan worden, weten wij nog niet, maar dat zullen we vanavond kunnen gaan zien in café Kuypers om 20.00 uur. De spelers komen telkens met z'n tweeën tegen elkaar uit in het strijdperk(je) Er is geen inschrijfgeld verschuldigd;wel is er een leuk prijsje aan verbonden. Dus leden-tafelvoetballiefhebbers: TOT VANAVOND.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 2