vervolg Stichting Gemeenschapshuis Castenray Ook zal er gelegenheid zijn, om de bestaande huurregeling eventu eel iets bij te schaven. De dorpsraad zal voor wat betreft de huurregeling gaan coördineren tussen Stichting enerzijds cn de belanghebbende verenigingen ander zijds, zodat er in juli spijkers met koppen geslagen kunnen worden. Hot spreekt vanzelf, dat we iedereen op de hoogte willen houden van de lopende gang van zaken, maar zoals uit hot bovenstaande kunt opmaken, zal er voorlopig geen nieuws to melden zijn: het is een kwestie van afwachten. Stichting Gemeonschapshuis Castenray (i.o.). S.Y. Castonray: Uitslagen zondag 23 april 19?! Castenray I - Geijstoren I 2 - 5* Castenray III - E.K.L.V.V. IV 3-2. Programma zondag >0 april 1975: Bekerwedstrijd 4de ronde: Castenray I - Keerlo I Castenray II - Griondtsveen II: Castenray HI is vrij. Verslag Castenray I - Geysteron I: Al zouden wij bijzonder graag het Dagblad van Noord Limburg willen geloven, dat deze week tot twee koer toe een overwinning van Casten ray I op Geysteren I publiceerde, toch zullen wc ons bij do waar heid moeten houden. Met 5-2 zegevierde het als tweede geklasseer de team uit Gcysteren. De eerste helft gaf eon tamelijk gelijkopgaande strijd, waarbij Castenray de boste kansen kreeg. Jan Arts en Nico Büddigsr zagen hun schoten echter net naast of over gaan. Eerstgenoemde schoot zelfs een keer tegen de paal en om het pechdoosje helemaal vol te maken, kwam Geysteren op een voor hen wel zoor gelukkige manier aan con 0- 1 voorsprong. Deze stand bleef tot de pauze behouden. Na rust viel al gauw hot tweede doelpunt voor Geystoron en toen was do tweekamp in feite al beslist. Castenray moest aanvallen en de achterhoede min of moer verwaarlozen, wilde het nog een kans maken. Togen de snelle spelers van Gcysteren kon dit echter niet ongestraft blijven en met de regelmaat van de klok scoorden ze nog 3 doelpun ten en brachten daarmee dc stand op 0 - 5. Jan Arts en Nico Büddi- ger maakten daarna elk een doelpunt voor Castenray en zo werd de eindstand 2 - 5 in hot voordeel van de gasten, die hun tweede plaats op de ranglijst hiermee dubbel en dwars rechtvaardigden. Ze hadden een zoor snelle ploeg, die goed wist te combineren en ook het nodige zelfvertrouwen bezat. Hot is beslist L,oen schande om van zo'n elf tal te verliezen. CAü'i'ENKAY II: Zondag a.s. is hot dan zover". Castenray II speelt dan zijn laatste wedstrijd tegen Griendtsvocn II. Op l'j oktober werd tegen dit elf talmot 1-1 gelijkgespeeld. Dit was tevens het laatste vorlies- punt, want daarna werden er 14 wedstrijden, achter elkaar gewonnen. Als medekoploper Hcgclsom III zondag gelijkspeelt of verliest, dan is Castenray II kampioen, mits het natuurlijk in zijn eigen wed strijd geen punt verspeelt, Hegelsom III speelt om 12.00 uur de uitwedstrijd tegen America III, De eerste wedstrijd tussen deze twee clubs eindigde in een 5-3 over» winning voor America III. Dc wedstrijd togen Griondtsveen begint ook om 12 uur. Deze wedstrijd wordt in Castenray gespeeld. We reke nen op veel toeschouwers die ons zullen komen aanmoedigen. 14.30 uur. 12.00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 3