VERENIGINGEN VEKENIGIHGEH V j A&CK1G IHGEN Handboogschutterij "De Batavieren" Afgelopen zaterdag en zondag hebben weer over alle districten de b ondswedstrijden plaat sgehad In het geheel zijn dit 4 wedstrijden. Ondanks het gure weer, U moet weten dat deze wedstrijden op buitenbanen geschoten moeten worden, is het voor onze vereniging toch een sukses geweest. Onze vereniging- heeft met 4 zestallen aan deze wedstrijden deelge nomen. De uitslag was als volgt: Ereafdeling 1ste zestal 3de prijs met 1.244 punten. Klasse C2de zestal 1ste jerijs met 1.176 punten. Klasse D3d.e zestal met 1.025 punten. —4de zestal 9de prijs met 714 punten. Personele prijs G. Cremers 3x1. Mag ik alle schutters hartelijk dankzeggen voor de medewerking aan dit concours gegeven. De resultaten mogen er zijn. Voor de komende wedstrijden zal het goed zijn dat wij ons in goede conditie weten tc houden en dat kunnen wij bevorderen door de weke lijkse oefenavond zoveel mogelijk bij te wonen, dan zullen zeker nog verdere successen te verwachten zijn, die ik U allen toewens. 13 en 14 mei a.s. wordt de tweede bondswedstrijd gehouden bij de vereniging St. Hubertus - Merselo. De secretaris I. Poels. Stichting Gemeenschapshuis Castenrayp Vooral de laatste tijd zijn er nogal wat opmerkingen gekomen over de kwestie van publiciteit en openheid in beleid van de Stichting. Voor v/at betreft die laatste kwamen ze in het bijzonder van de "obcrende" verenigingen. Onderstaande opmerkingen zijn echter niet alleen voor de vereni gingen bestemd, maar ook voor iedereen van Castenray. J.n hot kort is er in het verleden het volgende gebeurd: De Stichting werd in het leven geroepen door de dorpsraad en ze is nog steeds in oprichting (i.o.). Er is met hulp van de verenigingen (mankracht en financiën) ge werkt aan het voorlopige opknapkarwei van het patronaat. De kosten hiervan bedroegen ongeveer 1.500,00. Daarna is er in overleg een plan ter beschouwing opgemaakt. Aan de hand van dit plan zijn or verschillende besprekingen gevoerd met de Gemeentelijke instanties, totdat er een vast plan kwam. Dit laatste plan ligt momenteel bij de architekt, die hot geheel gaat uittekenen en uitwerken» Voorlopig kunnen we niets anders doen dan afwachten r. er een beet je achteraan zitten. Zodra alles getekend is, moet het plan de nodige km/"' ssies passe ren, waarna er misschien iets veranderd- moet worden Daarna kan er een begroting opgemaakt worden; die moet Ooedgokeurd worden. Dan pas kan er aan de hand daarvan een exploitatie-opzet gemaakt wor den. Met dit pakket kunnen we dan naar de Gemeente stappen en om geld vragen. Het zal dan waarschijnlijk een eenmalige subsidie worden. Op een onlangs gehouden vergadering is er afgesproken, dat in de maand juli met de verschillende verenigingen de zaak bekeken wordt, zoals die op dat moment ligt.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 2