vervolg verslag: IJsselstcin 1 - Castenray 2: gingsfout bekwaam afstrafte en zo voor 1-1 zorgde. Seeds 4 minuten later bracht Piot Hagons do stand op 1 - 2 door vanaf 20 meter afstand met een formidabel schot doel te troffen. De derde goal van Castenray 2 kwam op oen zeer merkwaardige wijze tot stand. Nadat Geert I..ünen de bal in het doel had geschoten, kwam deze er via do achterste staander weer uit. Een speler van IJsselstcin 3 nam do bal met de hand op om hom naar de middellijn te schoppen. De scheidsrechter, die dacht dat &e bal van-do doelpaal was terug gekomen, gaf toen een penalty wegens hands. Deze werd door Lambert van Kuyck goed benut, zodat do stand toch 1-3 werd. Nadat Geert Künen voor 1 - 4 had gezorgd, werd dezelfde speler even later in het strafschopgebied onderuitgehaald, lieer een penalty dus. Deze werd op een gelukkige manier door Jan Swinkcls benut. Eon paar mi nuten voor de rust scoorde Lambert van Kuyck 1-6. In do 45e mi nuut slaagde IJssclstein 3 cr zowaar nog in om teguii te scoren. Do rust word zo bereikt mot een 2 - 6.voorsprong. Na dc thee liep het aanvankelijk niet zo goed, maar na om kwartier kwamen er toch weer kansen. Geert Künen zorgde voor 2-7 en nadat Henk Classens erin gekomen was voor Jan Jacobs brachten Lambert van Kuyck en weer Geert Künen de stand op 2 - 9. In de laatste minuten sloeg een speler van IJsselstcin.do-bal uit het doel, maar do toe gekende strafschop werd door Hay Baltussen niet benut. De eindstand word dus 2-9. Omdat Hegelsom 3 van Kronenberg 2 won, zal de beslissing op de laatste dag van de competitie mouten vallen. Dit is dan zondag, pO april a.s. en niet komende zondag 'zoals we verleden week abu sievelijk vermeldden. S.V. Cast-.-nray afd. Jejugdyo c t bal Uitslagen zaterdag 19 april J-972j Castenray Al - Wanssun A2 2-1, Hegelsom BI - Castenray BI 2-2.' Programma zaterdag 22 april 1972: Castenray Al - Leunen A3 Aanvang 15.00 uur, IJsselstcin BI - Castenray BI Aanvang: 16.00 uur. Handboogschutter ij "De Batavieren" Afgelopen zaterdag hebben wij do vereniging "Hot Tref punt" uit ïienray op bezoek gehad. De uitslag was als volgt: Batavieren: 1ste zestal behaalde 1.285 punten, 2de zestal behaalde 1.175 punten. 3de zestal behaalde 1.030 punten. 4de zestal behaalde 806 punten. Hoogste schutter was Er. Weys mot 218 punten. Trefpunt: 1ste zestal behaalde 1.24-5 punten. 2de zestal behaalde 1.029 punten. Hoogste schutter was P. v. Ooi met 222 punten. Zaterdag 22 april a.s. (dus morgen) eerste Bondswedstrijd bij ca fé Martens - Leunen. Er zijn 4- zestallen opgegeven en gezien het aantal leden dat wij hebben, hopen wij ook regelmeitig mot 4 zes tallen in do banen te verschijnen. Lag ik vanaf deze plaats de schutters veel succes toewensen voor komende bondswedstrijden. Vertrok om 15.00 uur. do secret oris P. Pools.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 5