- 4 - S.V. Castenray: Uitslagen zondag 9 april 1972: Meerlo I - Castenray I 0 - 0. Reuver III - Castenray II 2 - Leunen III - Castenray III 4 - 1. Programma zondag 16 april 1972: Castenray I - Melderslo I Aanvang 14.30 uur. IJsselsteyn III - Castenray II Aanvang 12.00 uur. Castenray III - TOP III Aanvang 12,00 uur. Verslag Meerlo I - Castenray I: In een uitermate wedstrijd heeft Castenray I gelijkgespeeld tegen Meerlo. Een kostbaar puntje voor beide ploegen, al mogen we hier bij gerust de kanttekening plaatsen dat Meerlo hiermee iets meer kreeg dan het in feite verdiende. Vanaf het beginsignaal namen onze spelers meteen het heft in han- den_en werd gepoogd met goed samenspel de Meerlo-achterhoede in cluis de keeper, te verschalken. Onze tegenstander trok zich di- rekt in egelstelling terug voor het eigen doel en met allerlei geoorloofde en ongeoorloofde middelen trachtte men onze voorhoede te intimideren. Met name Jan Arts, die als spitsspeler fungeerde, en Nico Biiddiger werden flink op hun huid gezeten. Toch lukte het de laatste na ongeveer 20 minuten voetbal een zeer verrassend schot af te vuren, dat mot uiterste krachtinspanning door kee per gestopt werd. Vijf minuten later maakte Jan Arts een prachtig doelpunt, doch op aanwijzing van de grensrechter werd het wegens hands afgekeurd. Ook op rechts kwamen enkele mooie aanvallen, maar doelpunten bleven uit. Meerlo kwam helemaal niet aan offensieve dingen toe. Het middenveld was volledig in onze handen en kwam er een "lange bal", dan stonden onze achterspelers op hun post. De tweede helft begon weer net als de eerste geëindigd was. Castenray dicteerde het spel en kwam vanuit hot middenveld tot mooie aanvallen. Jan Houwen, die de geblesseerde P. v.d. Kerkhof uitstekend verving, bracht op rechts menigmaal verrassing door zijn snelheid en mooie voorzetten. Nico Buddiger had pech door dat zijn schoten in het zijnet terecht kwamen, maar het was voor al Jan Arts, die de Meerlonaren tot wanhoop bracht. Verschillen de keren ontlokte hij een enthousiast applaus aan het alweer tal rijke Castenrayse publiek. Zijn schoten echter kwamen tegen het houtwerk of werden door de keeper tot corner verwerkt. Slechts één keer kreeg Meerlo de kans om de wedstrijd toch nog te winnen, maar gelukkig schoot men voor het geheel lege doel langs. Tothet laatste fluitsignaal bleef de stand dubbelblank en ver moeid, maar toch voldaan over het geleverde spel.toog men naar de kleedkamer. Door dit gelijke spel zijn we weer 1 punt van een de gradatieplaats losgekomen. Castenray heeft 15 punten en V.C.H. en Swolgen elk 14» a.s. zondag komt Melderslo op bezoek en een overwinning op eigen veld zou in dit stadium zeef welkom zijn, zeker als we in aanmer king nemen dat Swolgen en V.C.H. elkaar nog ontmoeten. Verslag Reuver III - Castenray II: Na sedert 3 oktober ongeslagen te zijn gebleven, hheft Castenray II verleden zondag in een vriendschappelijke wedstrijd verloren van Reuver III. In het eerste kwartier had. Castenray het beste spel, maar doelpunten vielen er niet. De achterhoede van Reuver werd bijna weggespeeld, maar de meest eenvoudige kansen werden gemist. Zoals zo vaak viel het doelpunt

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 4