- 5 - Handboogschutterij "De Batavieren" Verslag wedstrijd Batavieren Castenray - Batavieren Tegelen. - Castenray - 1ste zestal behaalde 1.281 punten. 2de zestal behaalde 1.190 punten. 3de zestal behaalde 1..009 punten. 4de zestal behaalde 770 punten. Hoogste schutter was Ant. Kuypers met 222 punten. Tegelen: 1ste zestal behaalde 1.224- punten. 2de zestal behaalde 1.052 punten. Hoogste schutter was L. Kusters met 210 punten. Hierna schoten de 6 hoogste schutters van beide verenigingen nog 10 pijlen na,de uitslag was als volgt: Castenray behaalde 509 punten. Hoogste schutter was G. Weys met 93 punten. Tegelen behaalde 4-95 punten. Hoogste schutter was J. Raaskens met 86 punten. Dit was een overwinning op alle fronten - van harte proficiat. Zaterdag, dus morgen 15 april wedstrijd Batavieren tegen Trefpunt Tienray. Dit is een thuiswedstrijd. Het 3de en 4de zestal schieten om 6 uur. Het 1ste en 2de zestal schieten om 8 uur. Mochten er schutters zijn die niet in een zes tal zijn opgesteld zijn ook van harte welkom. Iedereen kan mee- schieten. Mag ik de heren schutters eraan herinneren ook op het aangegeven uur aanwezig te zijn. Zaterdag 22 april a.s. beginnen weer de Bondswedstrijden hiervoor hebben we 4- zestallen opgegeven. Onze vereniging schiet op zaterdag, 22 apriil om 15.30 uur bij ca fé Hartens - Leunen. De secretaris P. Poels. Limburgse Vrouwen Beweging: Bestuursvergadering: Dinsdagavond a.s. (18 april dus) is bestuursvergadering bij Mevr. Classens - Vissers, aan huis, aanvang 8 uur. KinderbeschermingVan 17 t/m 23 april a.s. is de Nationale Collecte Kinderbescherming. De zakjes die U thuis gekregen hebt worden in die week opgehaald. Trimmen TRIM MET HET HELE GEZIN." Nationale trim .wandeldag op zaterdag, 22 april a.s. 10 km. vanaf 10 uur tot 2 uur wordt gestart. Startplaats wordt volgende week bekend gemaakt. Tien kilometer wandelen in Uw eigen tempo, alleen of met Uw gezin. Vindt U dat teveel voor kinderen en oude mensen, dan is 5 km. ook goed. U loopt in Uw eigen omgeving (route is uitgezet)met vrien- den en kennissen die met elkaar een weddingschap hebben afgesloten! om de tien kilometer te lijf te gaan. Het kost U 1,00, dus tien| cent per kilometer. U ontvangt een deelnemerskaart, die na afloop weer ingeleverd wordt, waarvoor U dan een herinnerings-speld ont vangt. De opbrengst zal worden gebruikt om trim-parcoursen te bou-jl wen., waar Castenray ook naar meedingt. Kijk in Uw krant - let op radio en T.V.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 3