- 2 - Octopus '71: Op de ledenvergadering van de afgelopen dinsdag zijn er talloze ideeën haar voren gekomen voor een zomerprogramma van onze vereniging. Het "bestuur heeft alvast een voorlopige keuze gemaakt en enkele van die dingen zijn: 1. Muziekgroep. Waarschijnlijk half mei. 2. Slaatjesaktie. Woensdag, 26 april a.s. Voor deze aktie hebben we nog mensen nodig, die woensdagmiddag komen helpen met het klaarmaken van slaatjes. Mensen, die tijd hebben, kunnen zich opgeven bij Agnes van Houdt. Ook voor het rondbrengen, 's avonds, hebben we nog wat mensen nodig; gaarne opgeven bij een van de bestuursleden. We geloven beslist, dat het ook dit jaar weer een sukses gaat worden. 3. Uitstapje. Het idee van een bezoek aan de grotten van Han en Rémouchamps in België kan misschien doorgang vinden. 4-, Sport/spel dag of avond. 5. Wandeling met aansluitend een gezellig kampvuur-evenement. 6. Puzzelrit voor fietsers. 7. Cross voor bromfietsen enz. 8. Bezoek aan het popfestival in Bilzen (bij Maastricht). We zou den er misschien met een bus naar toe kunnen gaan. 9. Voetbal. We zullen komende zomer gaan voetballen tegen andere verenigingen en "clubs" in Castenray. 10. Tafelvoetbal. Bij voldoende belangstelling kunnen we dit ook gaan organiseren. 11. Zwemmen. B.V. in Venray, een keer per week. Hangt af van de belangstelling. 12. Trimmen. Ook hiervan willen we de mogelijkheid bekijken. Wel licht in overleg en samenwerking met de Dorpsraad. Wanneer we al deze dingen zouden kunnen verwezelijken, zou het al heel wat zijn. Er zullen er misschien een paar van af vallen. Maar het bestuur van Octopus '71 blijft eraan werken. De vergadering, waar dit alles besproken is, werd besloten met een pannekoek-eet-wedstrijd. De liefhebbers kregen tien minuten de tijd om zoveel mogelijk pan nekoeken te verorberen. De uitslag was als volgt Kampioen-pannekoek-eter-1972 van Octopus '71 mag zich noemen: M. Versteegen met 5 van die hele grote, 2. A. Volleberg en L. Vullings met 4 stuks. 3. Sr. Vullinghs: 3 en een halve. 4. Piet Dinghs; 3« 5. L. Drüggen en J. Geerits: 24". 6. J. Classens, W. Jacobs, J. Büddiger, H. Cox, M. Keyzers, P. Wismans en Sr. Rambagselk 2 stuks. 7. Troostprijs onze voorzitter: één hap. Bestuura.s. dinsdag 18 april a.s., vergadering over de uitwerking! van het zomerprogramma. Café Kuypers - 20.00 uur, Dinsdagvergadering van de werkgroep "Muziekavond". Nieuwe Leden zijn nog steeds welkom. j Bestuur Octopus '71. Dorpsraad: Donderdag, 20 april a.s. vergadering in het vergaderzaaltje van café Kuypers. Aanvang 20.00 uur. De agenda wordt U nog gestuurd.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 2