- 3 - Ponyclub Op paasmaandag, zijn in IJsselsteyn de kringwedstrijden gehouden voor de ponyruiters, waar ook onze ruiters aan hebben deelgenomen. Gertie Geerets en Willie Janssen hebben met succes de dressuurproef afgelegd, zodat ze in de toekomst kunnen deel nemen aan concoursen. - Jac Wismans (Mz.) ii/ist bij de individuele dressuur klasse middel de eerste prijs te bemachtigen. Bij het springen Gat. C was Wim Classens na 2x een foutloos par- cour te hebben gereden ook nog in de korste tijd rondgekomen zo dat ook aan hem het oranje lint kon .worden uitgereikt. Wij wensen heb proficiat met de behaalde successen en tot de an dere; Laat dit er niet bij zitten en doe er wat aan. OUD IJZER AKTIE Het is de bedoeling om in geheel Castenray op 15 APRIL a.s. weer te komen om ijzer op te halen. Dit zoals gewoonlijk om de kas te versterken. Carnavalsvereniging Woensdag, 12 april a.s. vergadering van het bestuur van de carnavalsvereniging met de voorzitters en secre tarissen of hun afgevaardigden van de volgende verenigingen: L.V.B. - Handboogschutterij - S.V. Castenray - Ruiterclub - Octopus '71 - Stichting Gemeenschapshuis i.o. Aanvang 20.00 uur n café Kuypers. Agendapunten o.aFinancieel verslag, m Carnaval 1 9 7 2, 1 Winstdeling. 1 Huurregeling patronaat. BCarnaval 19 7$» Limburgse Vrouwen Beweging: Excursie Wij maken onze leden nog at tent op de excursie naar de centrale magazijnen van de Hema N.V. Wij worden verwacht op vrijdag 21 april a.s. om 13.30 uur te Utrecht De excursie zal om circa 17.00 uur beëindigd zijn. Behalve het busgeld zijn hier verder geen onkosten aan verbonden. U kunt zich opgeven bij een der bestuursleden. Rheunafonds De onlangs gehouden collec te vooy het rheumafonds bracht het recordbedrag van 170,00 op. Lourdesreis Bij de verloting van de gratis Lourdesreis op de algemene vergadering van 22 maart j.l. bleek mevr. v. Rhee - Achten in het bezit van het winnende num mer te zijn. Proficiat. Handboogschutterij "De Batavieren" Zaterdag 8 april a.s. (dus morgen) wedstrijd Batavieren Castenray tegen Batavieren Tegelen. De schietbeurten zijn als volgt: Het 3de en 4-de zestal schieten om 5 uur, het 1ste en 2de zestal om 7 uur. Heren schutters wees op tijd aanwezig. Donderdag 13 april a.s. vriendschappelijke wedstrijd tegc-n Willem Teil Regeling is als volgt: het 1ste en 2de zestal van de Batavieren gaan naar Willem Teil en schieten daar togen hun 1ste en 2de zestal. Het 3de en 4de zestal van Willem Teil komen bij do Batavieren en schieten tegen ons 3de en 4-de zestal.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 3