- II - Verslag Brughusia I - Castenray I; Tot nu toe heeft Castenray I in de eerste klasse nog geen enkele uitwedstrijd winnend af kunnen sluiten. Ook tegen Brughusia, dat zonder degradatiezorgen of kampioensaspiraties kon aantreden, moesten we in de gastheren onze meerderen erkennen. Bij de toss lootten we de zeer sterke wind tegen en het was. zaak om tijdens de eerste helft zo min mogelijk doelpunten te krijgen. Er werd daarom gespeeld met een versterkt middenveld en we slaag den volkomen in onze opzet. Bij de rust was het nog steeds 0-0. Castenray had zelfs enkele zeer fraaie kansen op een voorsprong onbenut gelaten. Er werd bij vlagen uitstekend gevoetbald en het was beslist niet alleen Brughusia, die het spel maakte. Toen de scheidsrechter voor de gebruikelijke rust floot, dacht i dan ook iedereen dat in de tweede helft de doelpunten voor ons uit de hemel zouden vallen. Het zou echter heel anders uitpakken. In een tijdsbestek van vijf minuten w-; ot Brughusia twee keer te scoren, nadat het Castenray een kwart;:er lang flink onder druk had gezet. Een schier onoverkomelijke achterstand met nog een 25 minuten te spelen. P. v.d. Kerkhof werd van de reservebank gehaald en hij slaagde er met een schitterend schot in het aanszuitingsdoelpunt te maken; 2 1 De gelijkmaker bleef echter uit en zo waren we weer een illusie ar mer. Met nog 4- wedstrijden te spelen ziet het- er intussen niet al te rooskleurig voor ons uit. Wanneer we a.s. zondag tegen Meerlo niet op zijn minst 1 puntje in de wacht slepen, mogen we onze koffers vcor een reisje naar de tweede klasse wol alvast van het stof gaan ontdoen. Verslag voetbalwedstrijd Oostrum III - r. astonray II; In een voor het publiek zeer aantrekkelijke wedstrijd heeft Cas- tenray II 2de Paasdag een verdiende overwinning behaald op Oos trum III. In het eerste half uur hield Oostrum nog goed stand, maar toen het ongeveer 20 minuten voor de rust 0-1 werd, waren de Castenrayse spelers niet meer te stuiten. Door doelpunten van Jan Jacobs (2x) Huub eleven (2x) en Jan Rambags was het bij de rust al 0 - 5. Verder belandde ook nog een vrije trap van Piet Hagens tegen de lat en Hay Baltussen kon ook niet meer dan het houtwerk raken. Na de thee had Oostrum de sterke wind in de rug, maar aanvankelijk konden ze daar geen profijt uit trekken. Door doelpunten van Huub eleven en Lambert van Kuyck werd het zelfs 0-7. Uit een vrije trap op 25 m. afstand van het doel en door een slordigheid in de achterhoede kon Oostrum echter de eindstand op 2 - 7 bepalen. Doordat Sparta 4 tegenstander Hegelsom 3 een gelijkspel afdwong staat Castenray 2 nu samen met deze laatste club bovenaan. Met de moeilijke wedstrijden tegen Griendtsveen 2 en IJsselstein 3 neg voor de boeg heeft Castenray 2 dus de kans in eigen hand om deze eerste plaats vast te houden. S.V. Castenray afdeling Jeugdvoetbal; Programma zaterdag, 8 april a.s.: Merselo Al - Castenray Al: Aanvang 16.30 uur. Castenray BI - E.W.C. BI Aanvang 15.00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 2