4 Verslag voetbalwedstrijd Castenray TI - Hegolsom lil; In het topduel tegen Hogalsom 3 is Castenray 2 erin geslaagd om beide punten binnen to halen. In het eerste kwartier kwam Hogol- som 3 er helemaal niet aan te pas. Door goed spel kreeg Castenray 2 enkele kansen, maar helaas werd er geen enkele van benut. Met een 2-0 achterstand zou Hegelsom 3 zeker geen klagen hebben ge had maar omdat hot 0-0 bleef, kwamen ze steeds boter in hun spel. De strijd word zeker op het middenveld uitgevochten maar beide ploegen kregen geen goede kansen meer behalve een schot van een Hegelsom speler dat op hot laatste moment door Hay Weys uit doel werd gehouden. Terwijl iedereen zich al verzoend hod met een gelijke ruststand slo.agde Hegelsom 3 er net voor de thee toch nog in om op een ge lukkige manier te scoren waardoor hot 0-1 werd. Na de pauze probeerde Oastenray 2 deze achterstand snel goed te maken maar ze slaagden daar niet in. Het was Hegelsom 3 dat nog moer vat op het spel kreeg, zodat hot er donker begon uit te zien met de kampioensaspiraties van het tweede elftal. Nadat veel toe schouwers reeds waren vertrokken was hot Lambert van Kuyck die 5 minuten voor het einde een scherpe voorzet gaf waar een verde diger van Hegelsom de bal verkeerd op zijn schoon kreeg, waar door de bal in eigen doel verdween. Nauwelijks 2 minuten later snelde Jan Houwen langs de lijn en zijn voorzet werd door Piet Regens met de linkervoet ingeschoten waardoor het 2-1 voor Castenray werd. Hoewel Hegelsom nog een hoekschop mocht nemen bracht deze geen verandering meer in dé stand, zodat het 2-1 bleef. Met nog 3 wedstrijden te spelen en een achterstand van maar 1 punt is hot nu oen kwestie van afwachten of Hegelsom 3 nog een kleine misstap maakt, zodat er misschien toch nog een kampioen schap inzit. GEVONDEN VOORWERPEN: De sleutels(met penning Handboogschutterij), die v/ij vorige week geplaatst hebben zijn nog niet afgehaald. Omdat er, zo lijkt het ons, belangrijke sleutels bij zijn, brengen wij ze naar het politiebureau in Horst. De verliezer kan ze daar dan afhalen. De Eedaktie, TUINDOUWVEEENIGING Nog steeds gevraagd: Aspergessorteerders (sters) Wordt goed betaald!iI Inlichtingen H. Wismans. Horsterweg Telefoon: 2 5 9.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 4