5 - Gemeenschapshuis_ 1. Het bestuur von do "Stichting" laat wet en, dat verbouuings- plannen intussen een definitieve vorm hebben aangenomen en dat binnenkort de vergunning-aanvrage ingediend gaat worden bij. de bevoegde instanties. Men verwachtdat er in 1973 verbouwd kan gaan worden. 2, Voor jeugd- on sportverenigingen bestaat er eon gemeentelijke subsidieregeling, waarin sta.t, dat een dergelijke vereniging subsidie kan aanvragen (en uiteraard ontvangen) voor tegemoet koming in do huur van een gemeenschapshuis.. Hot subsidiepercen tage ligt in de buurt van 90 - 75 van de huursom. De regeling is thans bij do Gemeente Venray in bestelling en de belanghebbende verenigingen zullen so spoedig mogelijk nadere informatie ontvangen. Voor v/at betreft sportverenigingen moet gesegd worden, dat de ze regeling nog niet helemaal klaar is. Te zijner tijd zullen de resultaten bekend gemaakt worden. "Stichting Gemeenschapshuis Castonray" i.o. Brutale diefsta Do Castenrayer i'.R. is thans zwaar gedupeerd door het verlies van zijn bromfiets. Hij parkeerdo vorige week zaterdag het voertuig in Horst voor de "Bar-Celona"Ha enkele minuten binnen to zijn geweest, ging hij weer naar buiten om verderop te gaan. Grote verbazing toen do bromfiets verdwenen bleek te zijn. De Korster politie word ingeschakeld, maar kon ver-der ook niets doen. Dan maor op een oude geleende fiets naar huis. Via een konnis werd een gedeelte van de brommer later teruggevon den: hot frame lag tussen een paai1 struiken ergens in Horst, Naspeuringen hebben tot nu toe niets opgeleverd. Inwoner van Custenray op vrijdagmorgen, 24 maart "Wanneer was die bonte avond van Octopus '71 ook al weer?" NOG STEEDS TE KOOP: Scooter (plus reserve-onderdelen). Gaat v/eg tegen elk bod lil M. Vissers, KI. Oirloseweg 7? tel. 608. Zondag, 19 maart a.s. is hot 25 jaar geleden dat Brooder Johannes, Wim Classens geprofest word. Op die dag is om 11.30 uur een plechtige H.Mis van dankzegging in de parochiekerk van Brakkon- stein Nijmegen, waarna gelegenheid tot felici teren, Nam. Classens-Verstegon KI. Oirlo.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 5