Vervolg Linburgse Vrouwen Beweging Excursie* Van de h.V. Hema is ons een ex cursie aangeboden naar de Centrale Magazijnen to Utrecht. Deze is gepland op vrijdag, 21 april a.s. 's middags 13.30 uur. V/ij kunnen dan als gasten een kijkje achter do schermen nemen van het warenhuisbedrijf Er worden dia's over deHorna getoond, er wordt een film gedraaid, er is een modeshow te zien, een rondleiding en vanzelfsprekend laat men niemand op oen "droogje" zitte-n. Behalve het busgeld zijn hier geen verdere onkosten aan verbonden. Geef U alvast op, wie het eerst komt, wie het eerst maalt1 Cursus De cursus "Karweitjes in huis" gaat wegens te weinig belangstelling niet door. Contactavond Voor de dames van "De Vrienden kring" van de medische missiezustors is dinsdag, 21 maart a.s. een contactavond hij Mevr. Classens—Vissers aan huis. SVCastenray Programma zondag, 19 maart 1972: Castenray I - Mersolo I Aanvang Meterik IV - Castenray II Aanvang Castenray III is vrij. Ijed ede ling sportpark Ondanks hot gure weer werd afgelopen zaterdag "coch aan de bouw gewerktMet een beperkte ploeg werden de- wanden van de kelder gestort. Voor het verder uitgraven van de fundering was het weer te slecht. Dit zal a.s. zaterdag moeten worden ingehaald, zodat motóen aan her storten van de fundering begonnen kan worden. Hopelijk zal het weer dan een beetje meewerken, zodat het voorge nomen programma ook afgewerkt kan worden. S.V. Castenray afdeling JEUGDVOETBAL: Programma zat erdag 16 maart 1972 Vonray A3 - Castenray Al Aanvang 16.00 uur. Castenray BI - America BI: Aanvang IA.50 uur. GEVRAAGD Vrouwelijke Kantoorkracht L.L.T.B. Oirlo - Castenray, Deputó Petorsstraat 30, OIRLO. Telefoon: 0 A7 87 - 6 A 1. IA.30 uur. 12.00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 4