DORPS BLAD VOOR CASTENRAY jaargang nr.1 kopij binnen voor woensdag 17.00 uur 1972 RedaktieadresKI. Oirloseweg 7» Nr. 10. tel. 60b. 10 maart 1972» t i Deze week geen parochie-nieuws. VERENIGINGEN SVCastenray Uitslagen zondag 9 gn-.art 1972 Kronenberg I - Castenray I: 1-3. Castenray II - Leunen IV 5 - 0. Programma zondag,. 12 maart 1972: Swolgense Boys I - Castenray I: Aanvang IA.30 uur. Castenray II - Hegelson III Aanvang IA.30 uur. Hegelsom IV - Castenray III Aanvang 12.00 uur. Met een geïmproviseerde achterhoede (Ger Binders en Jos Wismans speelden niet mee) heeft Castenray I toch een 3-1 overwinning vre ten te behalen in de oefenwedstrijd tegen Kronenberg I. - De opzet van deze wedstrijd was vooral onze doeipuntenmachinedie de laatste tijd minder goed draaide, eens goed door te smeren. De eerste A5 minuten verliepen echter niet iiciar wens. Er kwamen wel verschillende goede kansen, maar geen een werd benut. Kronenberg deed het iets beter, ze scoorden één keer. Ruststand: 1-0. Na ae pauze had Castenray dus iets goed te maken en er werd dan ook meteen gestart in een hogers versnelling. Kronenberg werd flink onder druk gezet en doelpunten bleven dan ook niet uit. P. v.d. Kerkhof maakte het eerste doelpunt voor Castenray en N. Büddiger liet er nog twee volgen. Stand: 1-3. I Vlak voor tijd kende scheidsrechter L. Künen, cie overigens voor- I treffelijk leidde, Castenray nog een strafschot toe. Deze werd echter niet meer benut en zo bleef tot het eindsignaal de stand ongewijzigd. Mededeling; Sportpark: Op zaterdag A 'maart j.l. werd gestart met de bouw van de kleedlokalen en cle kantine op het nieuwe sportpark. Om ook U op de hoogte te houden van de vorderingen tijdens de i bouw zullen wij, voor zover nodig, wekelijks een kort verslag ge ven van de verrichte werkzaamheden. Op de eerste werkdag werd de bouwplaats uitgemeten, waarna het geheel werd uitgegraven. Tevens werd gedeeltelijk de fundering op - diepte uitgegraven, zodat met storten van de fundamenten begonnen -ii sanans-

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 1