Sportvriend en Gene ens cho.phu-i_s_g Het bestuur heeft afgelopen-week uitgebreid ver gaderd en we zijn weer oen aardig eind vooruit gokonen 1. Sr is o.a. een definitieve regeling gekonen voor huren ed Aan allo verenigingen zal die nieuwe regeling zo spoe dig mogelijk toegestuurd worden. 2. De op handen zijnde verbouwing zal ongeveer 100.000,= gaan kosten. 3. Tijdens de kermisdagen zal or dansen zijn in het gemeen schapshuis Het Bestuur van de "Stichting Gomoenschnpshuis Castcnray1 i.o. Dorpsraad Velen van U zullen vorige week in "Peel en Maas" gele zen hebben, dat de Dorpsraad met do gemeentelijke overheid over de Castenrayse problemen, onderhandeld heeft. Daarom achten wij het niet nodig, dat we die zaken (riolering, verlichting, woningbouwstortplaats) hier nog eens uitgebreid gaan bespreken. Geïnteresseerden, die mucr willen weten, kunnen informeren bij één van de leden van de dorpsraad. Vrijdag, 10 maart a.s, hebben de kinderen van de kleuterschool 1 i 's middags vrij i.v.m. vergade- i ring van de leidster. MED E D E L 1 Ef G: In verband met opknapwerkzaamheden delen wij U mede, dat a.s. dinsdag 7 maart de winkel do gehele dag gesloten is. Woensdag kan er "achterom" gewinkeld worden. H. van Hhee. Castenray. Van de redaktie van hot Oirlose "Krentje" ontvingen wij het vol gende artikel: Informaties over de uitvoering van het sportpark voor Cirlo - Castenray, verleend door de voorzitter van de sportstichting, Dhr, M. van der Sterren, in een gesprek met L. Duyn, redaktielid van 't Krentje", Van het sportpark Oirlo - Castenray is reeds gerealiseerd: de grasmat voor 2 velden en 1 oefonveld 1 oefenboek; de beplanting en de buitenafrastering. Hog te realiseren zijn: 2 complete vcldafscheidingen, de verlichting en de kleedlo kalen mot de kantine. Het vervaardigen van de verlichting en de bouw van do kleedlokalen met kantine zal door de sportvrienden van Castenray en Oirlo tesa-

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 5