vervolg S.V. Castenray: Punc tiewijziging Door drukke werkzaamheden elders is onze secretaris, Dhr. hartin Kuypers, na een prachtige staat van dienst gedwongen het bijltje erbij neer te leggen. Met ingang van vandaag zal als zijn opvolger fungeren Dhr. Jeu Kunen, huidig bestuurslid. Jij verzoeken vriendelijk alle correspondentie e.d. voortaan te richten aan zijn adres. 'foto De sporttoto wordt voorta.u niet neer verzorgd door Jou Kunen, maar cloor Maul Kuypers. Ook in de toekomst blijft nog steeds do mogelijk heid bestaan om totoformulieren alsnog in te lovoren op donderdag avond na de training in café v. Rhce." S.V. qjcfDKRal - MFDJEUGDVOETBAL: Uitslagen saterdag 26 februari 1972 Castenray AI - Holthoes AI 1 - 2. Castenray BI - Melderslo BI ;11 - 0. Programma zaterdag, A maart 1972 Het or ik A2 Castenray AI Aanvang 15.30 uur. Studieclub Varkenshouders Donderdag, 9 maart a.s. vergadering in café Kuypers om. 20.00 uur. Deze avond, zal worden verzorgd door Dhr. Peeters, assistant Lanöbouwvoorlichtingsdienst Hot onderworp zal zijn: "Economische Uitgangspunten in de varkenshouderij", We rekenen op een trouwe opkomst Hot Bestuur. G err ie Wi smous en Peter Kloeven trouwen maandag 6 maart 1972 om 15.00 uur in do St. Matthiaskork te Castenray. Dagadres: Restaurant "De Oude Lind" Venrayseweg 93, Hhrst Receptie: 18.30 uur - 20.00 uur. Toekomstig adres: Wilhclminaplein 11a, Horst maart 1972. Castenray, Horsterweg A7. Horst, Herstraat 8.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 4