- 3 - Vervolg S. V. Castenray: Door enkele persoonlijke fouten heeft Castenray I de vriendschap pelijke wedstrijd tegen Steyl verloren. Reeds hij de rust keken nze spelers tegen een 0-3 achterstand aan, een score die overigens zeer geflatteerd was. In de tweede helft trok men dan ook meteen fel van lc-er en met na me Jan Arts nam mot een viertal harde schoten het Steyler doel on der vuur. Resultaat: 2 x net naast1 x tegen de lat en de vierde keer een doelpunt: 1-3. Twintig minuten lang werd Steyl volledig overklast enkregen -rze spelers loon naar werken. Het was wederom Jan Arts, die de stand op 2 - 3 bracht. Daarna ging de strijd weer gelijk op en het was Steyl, dat op een gelukkige manier toch nog aan een doelpunt kwam. Eindstand 2 - 4. Voor a.s. zondag staat dc belangrijke thuiswedstrijd togen R.K.D. S.O. op het programma. We hopen dat deze wedstrijd net zoveel pu bliek zal trekken als de onlangs gespeelde crnavalswedstrijd. Ru alle ploegen in de eerste klasse K een gelijk aantal wedstrij den gespeeld hebben, ziet de stand er .als volgt uit: Geijsteren 14- - 20. Merselo 14 - 13- R.K.D.S.O. 14 - 19. Castenray 14 - 12. Sparta 14 - 17- Brughusia 14 - 12. Resia 14 - 15- V. C. H. 14 - 11. Leunen 14 - 14. Melderslo 14 - 11. Meerlo 14 - 14. Swolgen 14 - 9- Trainen: De trainingen op donderdagavond gaan nog steeds gewoon door. Mogen wij U nogmaals aansporen deze wekelijkse bijeenkomsten zoveel mogelijk te bezoeken? Aanvang half 8. Contributie In de komende week ontvangt weer iedereen, die contributie achter is, de bekende kaart in de brievenbus. Dit kunt U natuurlijk nog voorkomen door dit weck-einde te betalen. S.V. Castenray - Afdeling JEUGDVOETBAL: Programma zaterdag, 26 februari 1972: Castenray A I - Holthees A I Aanvang 13-45 uur. Castenray BI- Melderslo B I Aanvang 13-15 uur. Volgende week wordt er weer gestart met trainen om 19-30 uur voor A- en B-spelers. Voor de A-spelers is er om 19-30 uur een speciale bijeenkomst. Voor de B-spelcrs is deze bijeenkomst na het traxnen om 20.30 uur Als nieuwe jeugdleiders van S.V. Castenray hebben zich beschikbaar gesteld de heren H. Baltussen on Hub eleven. Zij zullen vanaf heden dc leiding van het B-elftal op zich nemen. Verder verzoeken wij do jc-ugdspelei s om hun achterstallige contri butie a.s. dinsdag te willen betalen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 3