VERENIGINGEN VERENIGINGEN VERENIGINGEN Handboogschutterij "De Batavieren"; Afgelopen vrijdag hebben wij de vereniging "Kunst en Vriendschap" uit Lies.sel op bezoek gehad. Er werden 25 pijlen geschoten, waarvan de uitslag als volgt was:. "De Batavieren" 1ste zestal behaalde -1.273 punten. 2de zestal behaalde 1.157 punten. 3de zestal behaalde 995 punten. 4-de zestal behaalde 613 punten met 5 schutters. Hoogste schutter was G. Weys met 224- punten. "Kunsb en Vriendschap"..; lste zestal behaalde 1.265 punten. 2de zestal behaalde 1.14-9 punten. 3de zestal behaalde 1.062 punten. 4-de zestal behaalde 310 punten met 2 schutters. Hoogste schutter was H. v. hoon met 220 punten. Dinsdag, 1 febrauri a.s, de algemene jaarvergade ring. Het bestuur heeft gemeend deze vergadering om 20.00 uur te houden, omdat dan alle leden vrij zijn wegens, de we-* kelijkse oefenavond. Laat ons dan van die ene keer deze .avond .eens besteden aan een zeer belangrijke vergadering. De agenda zal U een dezer dagen worden toegezonden. De Secretaris P. Poels. Biljartvereniging "De Ketsers": Uitslag America C - Castenray: 6-4-. Dameskoor: Op dinsdag 1 februari a.s. organiseert het dameskoor een contact- on zangavond. Hieraan zullen deelnemen de dameskoren van Castenray, Oirlo, Oostrum, Leunen en Maasbree. Aanvang half acht in het patronaat. .Katholieke Meisjes Gilde: Clubavond voor de junioren van 19.00 tot 21.00 uur. Allemaal in carnavalskiedij komen, zo dat wij er- een gezellige boel van kun nen maken.. - De Leidsters. Landelijke Rijveroniging "De Eendracht"; Op maandag, 31 januari a.s. wordt de algemene jaarvergadering gehouden, welke wogens ziek te niet is gehouden op 18 januari j.l. Op deze vei'gadering zal een bestuursverkiezing plaatshebben en ook een toepwetstrijd. Wij verwachten dat de leden om half 8 aanwezig zijn, zodat cr na afloop van de vergadering nog tijd overblijft voor de toepwet-strijd waarbij wij graag vele leden zieh strijden om de beste prijs mee naar huis te kunnen nemen. HET BESTUUR.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 3