3 - Büddiger, die- nog voor rust de voorsprong kon vergroten. Een van do cornerlijn teruggespeelde bal werd door hem via de binnen kant van do paal in de touwèn gewerkt2 *- 0. Even krabbelde Swolgen nog terug, maar de Voorsprong kon dankzij de goede verdediging van Castenray niet meer in gevaar komen. Verslag Quick Boys III - Castonray II: Dat de spelers van Castenray II ook 2de klassers de baas kunnen, bewezen ze zondag in Venlo, door in een vriendschappelijke wedstrijdvan Quick Boys III te winnen. Mot de wind in de rug ging Castenray in de aanval en na 15 minuten was hot Theo v. Kuyck, die met een als voorzet bedoeld schot, onver wachts. doel trof en zo voor 0 - 1 zorgde. Lang plezier had Castenray hier niet van, want door een misverstand in de achterhoede, scoorde Quick Boys tegen. Na 25 minuten was het ech ter Henk Classens die met een schot van 20 meter afstand voor 1-2 zorgde. Dezelfde speler tekende ook voor 1-5, door nog voor rust een mooi doelpunt te maken. Na do thee probeerde Quick Boys do achterstand te verkleinen, door veel op dool te schieten, maar dit lukte hem. niet, door slecht richten en door Jan Strijbos, die zijn dool op kundige wijze schoon hield. Halverwege do tweede helft ging de. conditie eon woordje meespreken, •waarbij die van Castenray, ondanks het Prinsenbal, toch boter bleek to cijn. Het was tenslotte Piot Hagens, die nadat er al enkele kansen gemist waren, door ec-n fraai doelpunt, voor 1.'-'4 eindstand zorgde. Limburgse. Vrouwen Beweging: Uitwisseling: Dinsdag, 25 januari a.s. is een contactavond van do L.V.B. en de afd. Landhorst van de N.C.B. Om 18.45 worden alle leden van de L.V.B. verwacht in hot patronaat. 19.00 uur aankomst van de gaston en kennismaking onder het genot van een kop koffie. - Het programma van deze avönd wordt ïn dé zaal uitgereikt. Wij wensen U alvast een gezellige avond en tot ziens op 25 januari. Sport In verband met de uitwisseling isdinsdag25 januari a.s. geen sport. Bestuur L.V.B. Carnavalsvereniging "De Knuppels" Zaterdag-, 22. januari a.s. gaat de karnavalsvereniging naar Blitterswijck. Degenen die met de bus moe willen, kunnen gratis mee, er zijn nog plaatsen vrij, Op zaterdag 28 januari a.s. is de Karnavals z itt ing aanvang half 8. Enkele gasten op deze avond zijn kampioen buutreedner Jacobs uit Te- gelen en ros, kampioen Fr. Coendors uit Horst en de bekende radio- en T.V.stcr Friks Rademacke-r uit Sittard en nog ankele andere arties ten. !J~ ,.zzr Volgende weck zullen do leden van do'Raod van Elf bij U aan huis ko men en toegangskaarten to verkopen (a 2,00) vóór de zitting. Donderdag-, 27 januari a.s. zaal versieren door de loden Van de Karna valsvereniging

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 3