VERENIGINGEN - 2- VERENIGINGEN VERENIGINGEN Biljartclub .^Dë' Këtsers" Uitslagen: - Broekhuizenvorst Cl - CastenrayC'- 10. Wanssum C - Castenray C -6 - 4 Castenray A - Broekhuizenvorst A 2 - 8 Handboogschutterij "De Batavieren": •Afgelopen saterdag hebben wij de vereniging "Nooit Gedacht" uit Meyel op bezoek gehad. Dit is een zeer sterke tegenstander en er is niet zo gemakkelijk van te winnen. Maar toch zou er van enkele zestallen een overwinning te behalen zijn geweest, maar het wou bij ons niet lukken. En het is ook zo dat wij niet altijd hoeven te winnen, de gezel ligheid en sportiviteit dat is ook heel voornaam en dat kunnen wij van deze wedstrijd zeggen, er is echt gezellig geschoten en daar kunnen beide verenigingen met dankbaarheid op terugzien. De uitslag van de wedstrijd is als volgt genoteerd: Meyelhet, eerste zestal behaalde 1.246 punten, het 2de zestal behaalde- 1.171 punten, het 3de zestal behaalde 1.090 punten, het 4de zestal behaalde 1.020 punten. Hoogste schutter was H. Gorls met 215 punten. Castenray: het eerste zestal behaalde 1.218 punten, het 2de zestal behaalde 1.132 punten, het 3de zestal behaalde 1.020 punten, het 4de zestal behaalde 890 punten. Hoogste schutter was G. Weys met 230 punten. Zaterdag, 22 januari, a.s. krijgen we de vereniging "Kunst en Vriendschap" uit Liessel op bezoek. De Secretaris P. Poels. S.V. Castenray: Uitslagen zondag, 9 januari 1972: Mclderslo I - Castenray I 1 - 1. Castenray II - E.E.V. II 8 - 0. T.O.P. '27 III - Castenray III 2 - 3. Programma, zondag, 16 januari 1972: Castenray I - Swolgense Boys I Aanvang 14.30. uur. Quick Boys III - Castenray II Aanvang 12.00 uur. Verslag Melderslo I - Castenray I: Castenray I, dat reeds in de eerste minuut van de uitwedstrijd tegen Melderslo een doelrijpe kans kreeg, had met een beetje geluk toch een overwinning kunnen behalen. Vooral in de eerste helft was er een duidelijk veld- overwicht voor onze ploeg. Via Jan Kunen, die op links een prima partij speelde, werden enke le gevaarlijke aanvallen opgezet, waarvan er met iets meer inzet toch minstens één had omgezet moeten worden in een doelpunt.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1972 | | pagina 2