- 6 - Handbooqschutteri.i "Dg Batavieren"? Vrijdag 3 december heeft St. Nicolaas onze vereniging oen bezoek gebracht. Omstreeks 9 uur werd St» Nicolaas en Zwarte Piot door voorzitter Cremers hartelijk verwelkomd. De Sint was in hot algemeen good tevroden ovor de prestaties on do samenwerking over hot afgelopen jaar. Waar desondanks moesten er toch enkele op het matjo komon. Zware straffen zijn er dan ook niot gevallen, het bloef bij een berisping en enkele vermaningen. Aan iedereen deelde de Sint geschonken en pakjes uit, Hot uias oen gezellige avond waar wij met plezier op terug kunnen zien. Zaterdag 11 december Ziftingswodstrijden voor de wedstrijd tegen District 10, Deze wedstrijden hebbon plaats op dezelfde doclon als voorafgaande op 15 nov. Aanvangsuur is ook hetzelfde: 7,30 uur. Vanaf 7 uur kan ar geoefend worden. Zaterdag 18 december wedstrijd Batavieren Castanray - St. Doris Leunen, Alles wat schutter is kan mee schieten. Verder ziet het wodstrijdprogramma er als volgt uit: 3 januari: Nooit gedacht, fïleijel; 22 januari: Kunst en Vriendschap, Liessel; 5 februari: Batavieren, Tegelon? 26 februari: C.H.5. Venlo; 4 maart: de Schutsve Horst; 18 maart: Nederlaagtoornooi, Kunst en Vriendschap Liossel, Afgelopen zaterdag hadden wij Koningslust bij ons op bezoek. Dat dit een zeer zware tegenstander voor ons was wisten wij bij voorbaat reeds. Ons le zestal had beslist oen off-day deze dag. Schijnbaar had den de jongens nog enigszins de schrik in de bonen van hot Sint-Nicolaos fec-st van daags daarvoor. Bijna was hot ons 2e zestal dan ook gelukt om ons lo zostal "don dram" aan te doen. Waar aangezien er bij hen ook een schutter was welko toch beslist zo'n 20 pnt te weinig behaalde, bleef ons le zestal dit (on)recht (voorlopig?) nog bespaard. Donguns van hot le zestal hobben jullie zc zien vliogon? (U weet wel die zwa luwen). Het beloofd toch wel een vroege zomer te gaan worden. Maar hopelijk be rust dit op oen vargissing (van de schutters). Ons le zestal behaalde 1182 pun ten; het 2de 1179 punten; het 3de 1006 punten en het 4de 804 punton. Konings lust behaalde de volgende score's: 1ste zestal 1296 punten; het 2do 1106 punten; hot 3de 890 punten. Totaal aantal punten voor Castenray mot hun ec-rsto 3 zes tallen - het 4de schoot buiten mededingen omdat Koningslust maar dria zestallen ter beschikking had - was als volgt: Castonray 336? punten en Koningslust 3292 punton, zodat de totaio overwinning toch nog bij ons terecht kwam. Hoogste schutter bij hot 1ste was Al. Kuijpers met 221 punten; bij het 2de Fr. LUeijs met 215 punten; bij hot 3de G. do Rijck met 187 punten;' en bij het 4de (ïlej, M. Cremers met 165 punton. Bij Koningslust was 0, van.Koch de hoogste schutter met 222 punten. De Secretaris P. Pools. Katholieke Meisjes Gilde: Op 16 decembor is er wcor een clubavond voor de senioren. Do avond begint om 7.30 uur. Bij de laatst gehouden Sinterklaasactie van do Invaliden- vereniging van Venray heeft de fam. Stiphout een pop gewonnon met de naam Andrea. School: A.s. dinsdag komt de schoolartsondionst op school voor klas 1 en 6. U krijgt daarvoor boricht»

Castenrays dorpsblad De Schans | 1971 | | pagina 6