4 jes later op de avond of zaterdag bozorgd. IL's hopen, dat U hiervoor begrip kunt opbrengen. Namens de bezorgers, De Redaktie, VERENIGINGEN VERENIGINGEN VERENIGINGEN VERENIGINGEN. Biljartclub "De Kstsers": Uitslaqon: Coppers C - Castenray Cs 10-0. Castenray A - Van IssumAs 4-6. Nawoord van Sint Nikclaas. Het grote foest vam de Sint is intussen al weer voorbij], maar toch sillsn wij nog iets jsoggon. Volgons iemand (J) is onze aansporing van de A-afdeling van de Ketsers van vorige week niot helemaal juist en vooral wat het "zuipen" betreft. De zaak ligt n.l. als volgt; Zwarte Piet nummer 4911 - 2755/2 had mij deze melding (dat drinken) doorgegeven. Nou kent U allemaal wel eon Zwarte Piet, zodat U ook wel weet, dat deze kerels niet al te slim zijn en zeker geen verstand van biljarten hebben. Daar komt nog bij, dat die lui moeilijk kunnen spreken in hot Nederlands. In de zwarte-pieten-taal wordt vaak vreemd gesproken, zodat het dan ook niet te verwon deren is, dat bovengenoemde piet de letters A en C verwisseld heeft, en dat kan mij ook wel wat beter uitkomen. (Kijkt U maar naar de uitslagen van de C-afdeling). Die onnauwkeurigheid van Piet 4911-2755/2 had Gfan ook duidelijk niet betrekking op de A-afdeling, maar wel zeer zeker op do C-afdeling. Het spreekt vanzelf, dat ik hierop op 5 docombor 1972 terugkom. A-afdeling; "mijn oprechte excuses" en C-afdoling; "Kan het nog boter??", - Sint, (en piet 4911-2755/2.) 5.V. Castenray; Uitslaqon zondag. 5 december 1971; Castenray I - Resia I 1 - 2» Kronenberg II - Castonray II 0 - 4. Castenray III - America IV 4 - 1. Programma zondag 12 december 1971; Castenray I - D.I.S. Oirle I 2.00 uur (bekerwedstrijd). Castenray II - America QJII ;12.00 uur. Excelsior '18 II - Castonray III; 2,30 uur. JEUGDVOETBAL. Uitslagen zaterdag. 4 december 1971is^ T.O.P. '27 AI - Castonray AI 4 - 0. Leunen Bil - Castonray BI 0 - 6. Het zag er naar uit in het oerste halfuur van de wedstrijd Castonray I - Rosia I niet naar uit dat we beido punten aan de gasten zouden moeten laten. Direct na de aftrap volgden enkele mooie aanvallen op het Resia-doel. Toch waren hot de bezoekers die al gauw een doelpunt kondon maken ®n wel door een dekkingsfout van onze spelers. Een zoor beheerst boogballetjos, over onze even aarzelende keeper heen, bracht de stand op 0 - 1. Castenray heeft echter niet bij de pakken neergezeten en enkele minuten later joeg Nico Büddiger (wie anders?) met oen keihard afstandsschot de bal voorbij do Resia-

Castenrays dorpsblad De Schans | 1971 | | pagina 4