SV United E1 kampioen MGC Venray TV verliest van koploper Venray-jeugd sterk bij zaaltoernooi m\u EQXllA Jeugdchallenge dameskorfbal Nederlaag Oranje Wit Zeven treffers Debbie Wismans Basketbalheren verrassen koploper eventxpress www.lakevalley.nl SMScf OLagoTools BEZORGEN? Ac PEEL EN MAAS Donderdag 23 december 2010 - Pagina 23 Promotie Van Boekel Marcel Lenssen stopt Karel Deckers stopt Jeugdbowlen JBC Venray 80 DC Wanssum BC Halfweg Manual Vierentwintig jeugdteams van veldvoetbalverenigingen streden zondag in de Raaijhal in Overloon om de hoogste eer in drie catego rieën. Zaalvoetbalclub TV orga niseerde voor de zesde keer het Rabobank indoortoernooi. Bij de E- en de C-teams pakte Venray de eerste plaats. LR Design I/W COR PAINT Culinair r t t Jonker Schoonmaak Sponsor worden? Neem dan contact met ons op via info@lakevalley.nl Korfbalduels afgelast De Peelkorf Oranje Wit SVOC'01 korfbal DES SV Oostrum korfbal SV United korfbal SV Merselo korfbal Sporting ST Schietsport De Roos LRV St. Jan Merselo Wiljij PEEL EN MAAS of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray 3l In het Rabosporthuis aan de Schutsboom in Reusel wordt op maandag 27 december een jeugd- challenge dameskorfbaltoernooi gehouden. Tennisclub Venray Set Up ActiveRooy ActiveRooy bedankt al haar sponsoren en vrienden voor hun steun het afgelopen jaar en wenst iedereen een sportief en succesvol 2011 Nelipak' Bouwadvies 7IEIJERS Ê&ÏMirna lüMUr De UEFA heeft Pol van Boekel beloond voor zijn goede prestaties en gepromoveerd naar categorie 2 op de internationale scheidsrechterslijst. De Venrayse arbiter was tot op heden ingedeeld in categorie 3. De nu 35- jarige Van Boekel maakte op 26 maart 2008 zijn internationale debuut tij dens de wedstrijd Slowakije Onder-17 - Servië Onder-17. Sindsdien floot hij in totaal negentien keer een interna tionale wedstrijd, waaronder vijf keer een duel in de Europa League. Ook was hij drie keer leidsman bij een oefeninterland. Na vier seizoenen hebben voetbal vereniging SVOC'01 en de huidige trainer Marcel Lenssen besloten na dit seizoen uit elkaar te gaan. Lenssen wordt opgevolgd door Joop Theunis- sen uit Horst. Joop heeft zelf jaren in de selectie van Wittenhorst gevoet bald. Tijdens zijn trainerscursus liep hij een half seizoen bij SVOC'01 stage. Als trainer heeft hij ervaring bij de jeugd van Wittenhorst, ASV'33 (Aarle- Rixtel) en als assistent-trainer van de selectie van Wittenhorst. Karel Deckers stopt aan het einde van dit seizoen als jeugdtrainer van SV Oostrum. Deckers heeft er dan zes seizoenen opzitten bij de Oostrumse voetbalvereniging. Het bestuur van SV Oostrum had het contract graag ver lengd, maar Deckers heeft aangege ven op zoek te gaan naar een nieuwe uitdaging. Tijdens de vijfde speeldag van de huisleague heeft Richard Addae van zich doen spreken met een game van 248 en een serie van 652, veruit de beste scores van de dag. Dat gebeurde in de wedstrijd tussen Explosive Pins en Spinning Pins, dat laatstgenoemde team met Addae in de lederen met 18,5 - 9,5 naar zich toe wist te trek ken, waardoor beide teams nu met 36,5 punten de gedeelde derde plaats innemen. Addae zorgde ook voor een driepunter. Siebe de Koster versierde ook nog eens twee persoonlijke pun ten voor zijn team, Ruben van Osch één punt en Sjoerd 0,5 punten. Bij het verliezende Explosive Pins, dat zelfs een hogere pinfall (1375) liet noteren, dan de winnende ploeg (1341), scoor de Melvin Vermeulen met 183 505 weliswaar een dikke voldoende, maar punten leverde dat helaas voor hem niet op. Dat deed wel de opnieuw goed spelende Youri Vermeulen, die twee persoonlijke punten op zijn conto wist bij te schrijven. Shannon met 128 eveneens goed voor één punt, zorgde hiermee voor een nieuw PR, evenals teamgenoot Jesse van Duuren, die met 2,5 individuele pun ten en met een game van 102 voor de eerste keer de honderd puntengrens doorbrak. Pinbrekers sloopte vooral tegenstander Speedball en gunde hen geen enkele game, waarmee de uitslag met de duidelijke cijfers van 25 - 3 wel verklaard is. Quincy Vermeulen en Rebecca Martens scoorden beiden een driepunter en tevens werden alle games winnend afgesloten. Roel Wol- ters met 160 als hoogste game pakte twee persoonlijke punten. Marco van Sinten deed met een nieuw PR van 94 eveneens een duit in het winnende zakje. Speedball Melvin Hendriks puurde als enige speler een puntje uit deze partij. Quincy Vermeulen was met 1841 456 de beste speler van de partij. Koploper www hl deed wat van hen verwacht werd en boekte ook nog eens de hoogste dagoverwin ning met 26,5 - 1,5. Alle games werd gewonnen en zowel Kilian Martens als Jelle van Duuren puntten drie maal tegen zich zelf en de jonge Sten Keltjens deed het met twee punten eveneens uitstekend. In de ranglijst bouwde www hl met 71,5 pun ten de voorsprong uit tot 22,5 pun ten. Pinbrekers klom naar de tweede plaats met 49 punten. De derde plaats wordt nu gedeeld door Explosive Pins en Spinning Pins, die beiden met 36,5 punten op gelijke hoogte kwamen. Speedball sluit nog steeds de rij. Het traditionele kersttoernooi is gehouden en er werd door 22 deelne mers gestreden om de wisselbeker. Er werden vier wedstrijden gespeeld waarna de balans werd opgemaakt. De uitslag: 1 Marian Zee- len 4 winst +32 2 Jaques Wilms 4 winst +22 3 Eef Zeelen 3 winst +19 3 Pierre Clijsters 3 winst +19 5 Edgar Ikkert 3 winst +17 6 Diny Jeucken 3 winst +15 7 Jos Janssen 3 winst +12 8 Frans van Erp 3 winst +11 9 Lia Borst 2 winst +10 10 Ger Pelzer 2 winst +4 11 Wiel Pieper 2 winst +0 12 Tonny van Erp 2 winst -2 13 Martien Lensen 2 winst -7 14 Maria Clijsters 2 winst -8 15 Harry Voermans 1 winst -5 16 Luc Borst 1 winst -6 17 Johan van Maris 1 winst -10 18 Wim Jeucken 1 winst -15 19 Jan Versleijen 1 winst -17 20 Gerda van Bergen 1 winst -26 21 Michel Dan- kers 0winst -31 en 22 Henny Direks 0 winst -33. Marian Zeelen mocht de wisselbeker mee naar huis nemen. Er wordt een Nieuwjaarsdartstoer- nooi gehouden op zondag 2 januari. Deelname is mogelijk voor iedereen vanaf zestien jaar. Aanvang 1330 uur. Inschrijving is mogelijk tot 13.25 uur. Het toernooi wordt gehouden in club lokaal café Jachthaven Wanssum aan de Geijsterseweg. Voor meer informa tie zie www.dartclub.wanssum.info. C1 De Vriendenkring verloor van Halfweg met 0-7. Herman Robins 25.00 gemiddeld, Wim Wimsen 13.89 gemiddeld en Wiel Clevis 10.71 gemiddeld zorgden voor de winstpar tijen. DT Halfweg verloor van DOS 2 met 2-6. Hans Peeters won zijn partij met 0.647 gemiddeld. Uitslagen Dames A Manual-Ospel 11-17 Dames 2 Manual-Wittenhorst 24-16 Heren Swift-Manual 38-27 In de najaarscompetitie is de E1 van SV United kampioen gewor den. Dat werd, helaas zonder zelf nog te spelen als gevolg van de win terse omstandigheden, wel uitbun- dig gevierd. Op de foto de spelers, v.l.n.r. Lou, Lars, Koen, Stein, Bram W, Jimmy, Bram L., Pim en Tuur, de trainers Huub en Shér en de leiders Thijs en Oscar. Jo Litjens heeft tijdens de zevende speelronde een opmerkelijke presta tie geleverd. Met 52 slagen was ze niet alleen de dames, maar ook alle heren de baas. Een en ander bleef niet zon der gevolgen.Bij de heren ging de zege opnieuw naar Harrie Lenssen met 53 slagen, zijn tweede opeenvolgende winst, Gerrit Vermeulen werd met 54 slagen tweede en de derde plaats met 55 slagen werd gedeeld door het trio Jan van Dijk, Ton Hendriks en Gerrit Janssen. Achter Jo Litjens werd Miet Clevers tweede met 67 slagen en de derde plaats was voor Fieke van Ham met 72 slagen. De laagste ronde (25 slagen) werd gescoord door zowel Jo Litjens en Gerrit Vermeulen. Bij de heren kwam de koppositie van Ger- rit Janssen niet in gevaar en leidt nog steeds soeverein met een verbetering van 15,57 procent. De niet spelende Karel van Ham klom naar de tweede plaats met 6,94 procent en Toon van Gerven is weer terug in de topdrie met 6,42 procent. Dit ging ten koste van Leo Wilms, die duidelijk een min dere dag had. Bij de dames heeft Jo Litjens de leiding overgenomen van Fieke van Ham. Ook Jo Litjens zit nu aan de goede kant van de score en wel met een verbetering van 1,09 pro cent. Fieke van Ham volgt met - 2,14 als tweede en de derde plek wordt nog steeds ingenomen door Truus van Dijk met - 4,11 procent. Klein Arsenal-TV 9-1 (3-0). De zaalvoetballers van TV hebben de uitwedstrijd tegen Klein Arsenal kansloos met 9-1 verloren. In de eer ste helft konden de gasten de schade beperkt houden. De thuisploeg ging aan de thee met een 3-0 voorsprong. Pas in de slotminuten liep koploper Klein Arsenal uit naar een enigszins geflatteerde zege. Vanaf de eerste minuut stond TV onder druk, maar door goed keepers werk van Ralph de Graaff en met de hulp van de lat en paal bleef de begin- stand tot de zesde minuut op het sco rebord staan. Een minuut later brak de koploper de ban door de 1-0 te laten aantekenen. De gasten kregen na een kwartier spelen de eerste kans via Sven Jakobs, maar zijn inzet werd door de doelman onschadelijk gemaakt. In de daaropvolgende aanval liep Klein Arsenal uit naar 2-0. Nog voor de pauze werd slecht uitverdedigen van de gasten opnieuw afgestraft door de thuisploeg: 3-0. Dit was tevens de rust stand. In de eerste tien minuten van de tweede helft hield keeper Ralph de Graaff zijn team opnieuw op de been. Na de vierde treffer van Klein Arsenal wist TV de eer te redden. Sven Jakobs bediende Frank Nellissen die prachtig uithaalde voor de 4-1. Pas in de slot fase kon Klein Arsenal uitlopen naar 9-1, waarbij de laatste drie doelpunten in blessuretijd vielen. Coach Lesley De Sera kon leven met de nederlaag: "We kregen enkele kleine kansjes en die moet je tegen dit team benutten. Het verschil was te groot, het was alleen jammer dat je op het einde nog drie goals tegen krijgt. Klein Arsenal is een eredivisiewaardige ploeg." Ondanks het barre winterweer waren alle teams tijdig present. Bij de E-jeugd waren de twee teams van Ven- ray oppermachtig. In de finale won Venray 1 met 2-1 van Venray 2. Jason Deijl van JVC Cuijk werd uitgeroepen tot beste speler en Gijs Goinga (Ven- ray) was de beste keeper. Venray kon bij de D-jeugd niet meestrijden om de hoogste posities. Het team eindigde op de zesde plaats. De finale was een onderonsje tussen de beide teams van JVC Cuijk. Het eerste team klopte de reserves met 1-0. Luc van Bree (JVC Cuijk) was de beste speler en de prijs voor de beste keeper ging naar Sharon Arts van Oostrum. De beide teams van VVV/Helmond Sport wisten bij de C-jeugd niet tot de finale door te dringen. De profclub kwam alleen met eerstejaars C's. Ze waren technisch sterk, maar kwa men fysiek iets tekort. De teams van VVV/Helmond Sport troffen elkaar in de troostfinale. De eindstrijd ging tussen Venray en ZSV. Eén Venrayse treffer was voldoende om de eerste plaats in de wacht te slepen (1-0). De individuele prijzen gingen naar Stijn van Gassel (keeper) en Sercan Gucuk (speler). CREATIEF van den munckhof bv ÊsfoA secutor Tandwc SECURITY Business Services» v 0tm>raii«tindnlliGi STUC A DOORS De korfbalduels van Merselo, De Peelkorf en DES zijn zondag vanwege de weersomstandigheden afgelast. Gazelle reisde zondagmorgen niet uit het Zuid-Limburgse Guttecoven af om in Overloon tegen Merselo aan te treden. Ook De Klimroos vertrok zondagmiddag niet uit Hoogeloon om in Venray tegen De Peelkorf te spe len. Zondagavond werd om diezelfde reden de laatste thuiswedstrijd van DES in Overloon tegen Ajola afgelast. De duels worden waarschijnlijk op zondag 3 januari ingehaald. Uitslagen Altior A1-De PeelkorfA1 2-5 SVOC'01 B1-De Peelkorf B1 2-7 Flash B1-De Peelkorf B2 4-3 Roka B1-De Peelkorf B3 3-5 Oranje Wit C1-De Peelkorf C1 4-5 De Treffers C1-De Peelkorf C2 10-1 Spes D1-De Peelkorf D1 5-3 De Merels D1-De Peelkorf D2 7-1 De Eendracht D2-De Peelkorf D3 0-12 KSV E1-De Peelkorf E1 4-2 Concordia E1-De Peelkorf E2 3-0 SV United 2-Peelkorf Mini E2 2-5 Peelkorf Mini E3-Oranje-Wit 2-0 Uitslagen ZSV-De Peelkorf 3 5-6 De Peelkorf 5-De Wilma's 4 6-5 Uitslagen Oranje Wit 3-SVOC'01 4 17-6 Avanti-Oranje Wit 15-7 Flamingo's 5-Oranje Wit 4 2-12 OranjeWrecr.-DOT 3-7 Oranje Wit E1-Swift E1 1-2 Oranje Wit C1-De Peelkorf C1 4-5 Oranje Wit D2-ZSV D1 0-2 Oranje Wit B2-Corridor B1 0-18 Oranje Wit D1-Swift D1 0-6 Oranje Wit B1-Swift B1 4-5 Oranje Wit A2-VIOS A1 5-10 Oranje Wit A1-Stormvogels A1 7-11 Peelkorf 3-OW mini E 2-0 Programma woensdag 29 december OranjeW.recr.-KSV 21.00 Uitslagen SVOC'01 A1-Flaming.A1 12-16 Roka-SVOC'01 9-21 SVOC'01 B1-De Peelkorf B1 2-8 Avanti 3-SVOC'01 2 11-10 SVOC'01 C1-ONA C1 4-5 JES C1-SVOC'01 C2 2-1 Oranje W3-SVOC'01 4 17-6 SVOC'01 5-SV Heumen 3 5-8 De Merels E1-SVOC'01 E2 9-0 Programma maandag 27 december Cluster Challenge in Reusel 10.00 Programma woensdag 29 december Midweek SVOC'01 5-De Horst 5 21.30 Uitslagen DES D1-Quick Up D1 KSV B1-DES B1 DES E1-De Horst E2 DES F1-Sporting ST F2 DES F1-Oranje-Wit F2 De Merels B2-DES B2 Sporting ST F1-DES F2 DES F2-SV United F2 Geko 2-DES 2 Astrantia-DES 23-0 7-4 4-1 2-4 11-1 6-0 7-1 1-0 6-8 1 5-9 Uitslagen Pupillen D1 SWIFT-Oostrum 2-3 Pupillen D2 DOS-Oostrum 1-2 Aspiranten B1 Oostrum-De Merels 7-1 Junioren A1 De Treffers-Oostrum 7-5 Midweekdames Oostrum-Swift 6-8 Pupillen C1 Roka-Oostrum 0-2 Programma dinsdag 28 december De Merels 2-Oostrum 2 21.05 Uitslagen SV United-KSV 3-12 Dos C1-SV United C1 3-1 Merselo D1-SV United D1 1-5 Astrantia E1-SV United E1 1-5 Merselo ME1-SV United ME1 0-0 SV United ME2-Peelkorf ME2 2-5 Programma woensdag 29 december SV United-Dot 20.30 Uitslagen Merselo-SV United miniE 0-0 Merselo D1-SV United D1 5-1 Programma donderdag 23 december Merselo 2-Oostrum midw. 21.30 Programma woensdag 29 december Odos 3-Merselo 2 midw. 1930 Uitslagen E-team De Horst-Sporting ST 2-3 D2-team De Merels-Sporting ST 8-3 D1-team Jes-Sporting ST 0-4 A-team Sporting ST-Concordia 6-3 De Roos tegen Koningslust werd 798 tegen 790 ringen. Door deze uit slag gaat De Roos alleen aan kop met 2 punten voorsprong. Hoogste schut ter was M. Manders met 278 ringen. Meerlo tegen De Roos 2 werd 775 tegen 743 ringen. Hoogste schutter was L. Bartels met 250 ringen. Tijdens een indoorspringwedstrijd in Helden werd Petra van Dijck eerste in de klasse M met haar paard Zemen- dus. In de klasse Z reed ze met haar paard Unbelivia naar een vierde plaats. Verspreidingsburo gpqtfrieuwgS.-f Geslaagden Tong-Il Op de laatste geup-examens van dit jaar, gehouden door Tong-Il onder auspiciën van de Taekwondobond Nederland, hebben 33 leden van Tong- Il uit Venray hun nieuwe graduatie behaald. Als locatie was gekozen voor gemeenschapshuis D'n Oesterham in Oostrum. Na de openvragenlijst over benamingen van de technieken en algemene begrippen te hebben inge vuld, was het theoriegedeelte afgeslo- ten. Daarna kwamen de praktijkon derdelen hand- en beentechnieken, stijlfiguren, stapsparring, vrij sparren en breektesten aan de beurt. Iedereen heeft het examen met goed gevolg afgelegd en mocht het internationaal erkende TBN/WTF-diploma in ont vangst nemen. Witgele band 9e ge up: Stefan Bruins, Selena Hendriks, Mees Janssen, Kaj van Malsen, Anouk Philipsen, Lili- an Ritter, Kyle Schipper, Rowan Son- nemans en Michelle Willemsen Gele band 8e geup: Luca van Bakel. Groene band 6e geup: Yassin Ouche- ne en Nando Broeren. Groenblauwe band 5e geup: Niels Kaptein, Wesley Denissen, Thomas Bus en Patrick Claus, Aymen Achnine. Blauwe band 4e geup: Ilja Bus, Alex Tangyiwisut, Denise Nabuurs, Loek van Ool, Nata sha Nabuurs, Sarah Sebbar, Amber Mooren, en Paula Verberk. Blauwrode band 3e geup: Mayron Gerrits, Ran- gel Silaev, Shyreen Gerrits, Angelien Boom, Kevin Wilmsen, Joep Staal en Ilona Wilmsen. Rode band 2e geup: Charlotte Deenen De trainingen voor de woensdag en vrijdaggroepen liggen stil tot 5 januari. De rest van de groepen heb ben alleen tussen Kerstmis en Nieuw jaar vrij. Op deze dag strijden de challenge- teams van oost, midden en west om de titel. De teams van oost waren tij dens het laatste challengetoernooi oppermachtig. Alle drie de teams, 19jaar, 16 jaar en 14 jaar, behaal den de eerste plaats. Om jeugdig talent met wedstrijdkorfbal kennis te laten maken, is de leeftijdscategorie 12 jaar toegevoegd. Deze nemen de plaats in van het team 19 jaar. Ook speelsters uit de regio Venray hebben zich geplaatst voor team Oost: Van De Peelkorf: 12 jaar: Janne Geelen en Kelly van de Weijer. 14 jaar: Rachèl van Meijel en Tina Jans sen, 16 jaar: Nicole Swinkels, Anke Houben en Sacha Marcellis. Van Oran je Wit: 12 jaar: Jessica Klaassens en Anne Weijs. 16 jaar: Maureen Drab- bels en Janne Gellings. Van SVOC'01: 12 jaar: Sophie de Mulder, Lotte Clas sens en Eva Jakobs, 14 jaar: Fleur de Mulder, 16 jaar: Elien Nabben, Rian Willems en Maartje Janssen. Coach van het team 14 jaar is Debbie Wis- mans van SVOC'01. Deze dag is het extra spannend voor de speelsters 16 jaar. Coach Erwin Dijkstra van het Nederlands dameskorfbalteam 16 jaar gaat deze dag namelijk speelsters voor het Nederlands team selecteren. De dag begint om 10.00 uur. Voor het programma zie www.ddwkorfbal.nl. Avanti-Oranje Wit 15-7 (9-2). Doelpunten Oranje Wit: Petra van der Haghen en Nancy Litjens (bei den 2x), Aniek Drabbels, Caroline Michels en Inge Theunis. De korfbalsters van Oranje Wit uit tegen koploper Avanti met 15-7 (9-2) verloren. De gasten streden het hele duel voor een goed resultaat, maar moesten aan het einde een geflatteer de nederlaag incasseren. Bij Oranje Wit speelden de invalsters Inge Theu- nis en Loes Smits van het tweede team en A-juniore Dionne Drabbels een uit stekende wedstrijd. Avanti liet vanaf het eerste fluitsignaal zien waarom het aan kop stond. Iedere kans die de thuisploeg kreeg, werd goed afge rond. Zo kwam het dat Oranje Wit na een paar minuten spelen al op een 2-0 achterstand stond. Oranje Wit was niet scherp genoeg en dit was vooral te zien in de balpassing. Hierdoor onder schepte Avanti vaak de bal, waardoor Oranje Wit bijna niet aan zijn spel toe kwam. Avanti liep gemakkelijk uit naar een 4-0 voorsprong. Uiteindelijk wist Petra van der Haghen na acht minuten spelen de nul van het scorebord te halen. Oranje Wit wist beter in het spel te komen en gebruik te maken van de manier waarop Avanti verdedigde. Toch bleven de treffers achterwege. Avanti wist ieder afstandsschot binnen te gooien en had de felheid die Oranje Wit miste. Zo liep de tegenstander uit tot 9-2, dit was tevens de ruststand. Na rust wilde Oranje Wit het schot eruit halen en moest er scherper gespeeld worden. De winst zat er niet meer in, maar Oranje Wit bleef er voor werken. Zo pikten de gasten nog een paar doelpunten mee: 13-6. In de laatste fase van de wedstrijd ging Oranje Wit achterverdedigen om zo de bal snel te onderscheppen en naar de aanval te brengen. Helaas was dit achterverdedi- gen niet zonder risico, en Avanti kon het dan ook goed oplossen. In de laat ste minuten wist invalster Inge Theu- nis nog een wegtrekbal te benutten. Aan het eind van de wedstrijd stond er een 15-7 op het scorebord. Roka-SVOC'01 9-21 (5-8). Doel punten SVOC'01: Debbie Wismans (7x), Linda Claessens (5x), Yvon ne Classens (4x), Rian Willems, Marlou Geerers, Astrid Classens en Mandy Verlinden. De korfbalsters van SVOC'01 heb ben in de overgangsklasse een ruime zege behaald in de uitwedstrijd tegen Roka: 9-21 (5-8). In de eerste helft speelden de gasten nog te slordig en waren onvoldoende in de afwerking. Na de pauze liet SVOC'01 er geen twijfel over bestaan wie het sterkste was en won, mede dankzij zeven tref fers van Debbie Wismans met ruime cijfers. De gasten waren ondanks de grote zege niet echt tevreden over het vertoonde spel. Het klassenverschil met de thuisploeg was te groot om in gevaar te komen, dus was het vanaf de eerste minuut duidelijk dat SVOC'01 met twee punten naar huis zou gaan. Toch was het spel met name in de eer ste helft niet flitsend. Er werden volop kansen gecreëerd, maar de afwerking liet te wensen over. Roka kon daar door lange tijd in het spoor blijven van de gasten uit Oirlo/Castenray. Met acht treffers in de eerste helft was SVOC'01 in de afwerking onder de maat. Een kleine 5-8 voorsprong weerspiegelde niet de werkelijke krachtsverhoudin gen. Na de thee speelde SVOC'01 een stuk beter en werd er wel met echte passie gestreden om het verschil in klasse ook in doelpunten om te zet ten. De mooi opgezette aanvallen en de daarbij behorende kansen werden nu ook in doelpunten omgezet. Dat de teller uiteindelijk op slechts 21 treffers bleef staan, mochten de gasten zich zelf aanrekenen. Want als SVOC'01 vanaf de eerste minuut scherp en geconcentreerd had gespeeld, was een monsterscore met veertig treffers mogelijk geweest. Jumpers'76-BBC 81-57 (41-27). De basketbalheren van Jumpers'76 hebben zaterdag voor een stunt gezorgd door koploper BBC met een 81-57 nederlaag terug te sturen naar Valkenswaard. Na een goede opening (8-0) kwamen de gasten goed terug, maar keken bij de rust toch tegen een 41-27 achterstand aan. Na de pauze liep Jumpers'76 uit en stelde de zege veilig. Door de winst staat Jumpers'76 nu derde in de rangschikking. De scherpte en instelling was vanaf minuut één goed bij Jumpers. Na vier minuten stond een score van 12-0 in het voordeel van thuisploeg op het bord. Dit was te danken aan een goed uitgevoerde verdediging middels full- court press. Langzaam kwam BBC ook op gang waardoor er na de eerste periode een stand was van 21-16. Jum pers voelde dat het hier zou kunnen winnen en dus de kansen op het kam pioenschap nieuw leven kon in bla Red Stars Tafeltennisvereniging Summa/Red Stars heeft met succes deelgenomen aan het jaarlijkse kersttoernooi in Suechteln (Duitsland). In de A-Klasse hoofdronde ging de eerste plaats naar Frank van der Vleuten. In de B-Klasse hoofdronde sloor Arie van der Giessen de finale winnend af, terwijl de troost finale werd gewonnen door Huub van de Putten. In de C-Klasse hoofdronde werd Rick Pouwels eerste met in de troostronde als winnaar Wijcki David. In Hilversum speelden in de kwartfi nale van de Nederlandse jeugdmeer- kampen acht jeugdspelers uit Venray een redelijke reeks. Resultaat is dat drie jeugdleden naar de halve finale gaan van de meerkampen in Zwolle, bij de meisjes welpen Maud Ver- haegh en Jenny Ge en bij de jongens pupillen Matthian Vaes. zen. Er werd een tandje bij geschakeld zodat de voorsprong uitgebouwd kon worden naar 41-27 met de rust. Het was deze wedstrijd weer overduide lijk hoe sterk de mannen uit Venray zijn onder de borden. Verdedigend en aanvallend waren de centers van Jum pers de baas. Na de rust werd er door beide teams gas teruggenomen. BBC kon niet meer en Jumpers hoefde niet meer. In de laatste periode probeerde BBC nog wat terug te doen, maar Jum pers scoorde gemakkelijker waardoor de score nog verder op liep. Jum pers staat nu op de derde plaats met één gewonnen wedstrijd minder ten opzichte van de koplopers Valkens- waard en Den Dungen. De volgende wedstrijd is om zaterdag 8 januari om 17.00 uur in Geldrop. Twee jeugdleden van TCV heb ben een mooie prestatie neergezet tijdens de Limburgse overdekte kam pioenschappen in Hoensbroek. Merle Bergmans behaalde in de categorie ME 12 de eerste plaats en Wouter van der Waerden werd vierde in de categorie JE10. Uitslagen Jeugd Revoc/VCB 2-Set Up MC1 0-4 Peelpush-Set Up 0-2 Set Up-VOY 1-1 ODI-Set Up 1-1 Set Up-Havoc Haps 1-1 Recreanten Set Up HR2-VC Kessel 2 3-2 Programma donderdag 23 december Dames VC Kessel 4-Set Up 2 21.00 Uitslagen VC Montagnards MC2-ActiveRooy MC2 2-3 ASC JC1-ActiveRooy JC1 3-1 VC Velden H2-ActiveRooy H2 3-1 Olsredlem D1-ActiveRooy D2 4-0 I Sealed Air Custom Tharmotormoü Products IRIS Piet Hoex m wi+5«.i;i> Ph (H'A.ndv it'N'ii horrK'. n I Ew SenrS «Hnratffl del ^^JTÉBS fttlillTfltMAAlLAAkl IN AllUkANTIEN ■éf cordstrap

Peel en Maas | 2010 | | pagina 23