Kleurwedstrijd Spring Studenten vergroten hun kansen Brunch voor 140 mantelzorgers Onderscheiding voor TC Venray Volleybaldames verliezen topper Ac£h/e PEEL EN MAAS BC Doublet MEIJERS PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 25 november 2010 - Pagina 24 Ouderenwerk Match Fraaymarkt Sfeermarkt niet ontvangen? Bel 582877! Overloonse Bridgeclub BC Klavertje Vier BC Common Sense ZijActief Oostrum Vogelmarkt Sportbraderie Brochure Synthese Bridgesoos De Kemphaan NRBC ATV Venray De Peelrunners Triatlete van het Jaar Schietvereniging De Roos Nelipak* Set Up Sinterklaas bij ActiveRooy ActiveRooy HSV De Roerdomp LRV St. Jan Merselo LR en PC Nobel MGC Venray De Mudhunters Het Alvertje een abonnement waard Tijdens Hiltho hebben veel kinde ren deelgenomen aan een kleurwed strijd bij Spring Kinderopvang. In de leeftijdsgroep van 2 tot en met 4 jaar was de winnaar Janne. In de leeftijds groep van 5 tot en met 7 jaar was de winnaar Tijn en in de leeftijdsgroep van 8 tot en met 12 jaar was de win naar Malindi. De prijzen werden fees telijk uitgereikt bij BSO Het Luchtkas teel in Venray, een van de locaties van Spring Kinderopvang. Economen in spe van Gilde Opleidingen in Venray volgen het doorstroomprogramma van HAN (Hogeschool van Arnhem en Nijmegen). Op deze manier vergroten zij hun kansen op de arbeidsmarkt én verkorten zij hun propedeuse met een half jaar. De eerste tentamens zijn succesvol afgerond. Iedere vrijdag reizen acht ambiti euze economiestudenten van Gilde Opleidingen af naar Hogeschool van Arnhem en Nijmegen. Daar volgen zij het RxH-doorstroomprogramma, dat hen de mogelijkheid biedt de prope deuse van hun vervolgstudie met een half jaar te verkorten. Ze krijgen in Nij megen onder andere les op het gebied van commerciële economie, facility management en Nederlands. Daarnaast wonen de studenten een training pro fessionele houding bij. Je kunt immers nog zo goed zijn in je vak, zonder goede beroepshouding kom je er niet. De bevindingen over het doorstroom- traject dat een half jaar duurt, zijn zeer positief. Volgens de economiestuden ten van Gilde Opleidingen vergroot dit traject hun kansen én kennis. Gemma Kessels (Well), student Bedrijfsadmi- nistrateur/assistent accountant: "We weten nu al hoe het eraan toegaat op het hbo. Daarnaast is het natuurlijk fijn dat wanneer we alle tentamens halen, we vrijstelling krijgen op onze ver volgstudie bij HAN." Het programma levert ook voordelen op bij hun afstu deren bij Gilde Opleidingen. Student Marketingmedewerker en Assistent communicatiemedewerker Nard van den Elsen uit Meerlo: "Ik beschik nu over een berg achtergrondkennis die ik uitstekend kan toepassen bij Gilde Opleidingen." De economiestudenten zijn er dan ook van overtuigd dat zij na dit traject het certificaat op zak hebben en met gemak slagen bij Gilde Opleidingen. Rotary Club Venray heeft afgelo pen zaterdag de jaarlijkse brunch voor mantelzorgers aangeboden in dans- en partycentrum Janssen in Venray. Het was een geanimeerd festijn voor 140 mantelzorgers dat muzikaal opgeluisterd werd door Ad Haans. Wethouder Twan Janssen sprak de aanwezigen lovend toe en wees op het loket bij de gemeente voor de mantelzorger. De voorzitter van de club, Eugène Eijdems, had ook veel waardering voor de mantelzor- gers. Mantelzorger overkomt je, daar kies je niet voor. Maar gelukkig zijn er ook nog mensen die er wel voor kiezen, die mensen willen helpen. Hij bedankte iedereen die bijge dragen had aan het wel slagen van deze brunch. Als laatste sprak José Wijnhoven van Synthese nog haar waardering uit voor deze activiteit van de Rotary Club en de prettige samenwerking. Synthese is een brede welzijnsorga nisatie die actief is in Noord-Limburg. Voor verschillende doelgroepen wor den activiteiten gehouden en diensten uitgevoerd. Voor diverse activiteiten in het ouderenwerk zijn vrijwilligers een onmisbare schakel geworden. Want een groot aantal activiteiten wordt, in samenwerking met professionals, uit gevoerd door vrijwilligers. Voor dag voorziening Aan de Singel is Synthese op zoek naar vrijwilligers die minimaal een dagdeel in per week als activitei tenbegeleider of kok aan de slag willen. De dagvoorziening is van maandag tot en met vrijdag en om de week op zon dag geopend. Vanaf januari 2011 komt hier mogelijk de zaterdag bij. Dagvoor ziening is een vorm van Dagbesteding voor CIZ geïndiceerde (ANWB) en niet geïndiceerde (WMO) burgers. Het biedt de ouderen mogelijkheid om samen met anderen aan een gevari eerd dagprogramma deel te nemen. De vrijwilligers gaan de ouderen onder steunen bij activiteiten. Te denken valt aan geheugentraining, knutselen of het doornemen van een dagblad. Belang stellenden kunnen contact opnemen met Annemarie Joosten van Synthese Venray via telefoon (0478)517317 of via e-mail info@synthese.nl. Het Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray Match is op zoek naar een geluid- en lichttechnicus voor GGZ Noord- en Midden-Limburg. Het gaat om het bedienen van het geluid en lichtpaneel tijdens de repetitie van de theateractief groep op dinsdag middag en tijdens de voorstellingen. Eisen zijn: De kennis en vaardighe den beschikken om het geluid en lichtapparaat te kunnen bedienen. Daarnaast affiniteit hebben met de doelgroepen. Voor meer informatie: Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray Match, Marktstraat 8, 5801 BM in Venray, telefoon (0478)516995, e-mail info@vrijwilligerswerkvenray.nl. zie ook www.vrijwilligerswerkvenray.nl. De maandagweekmarkt in Venray gaat voortaan de naam Fraaymarkt dragen. Nu het centrum van Venray klaar is en de Fraaymarkt opnieuw is ingericht, is het voor de bezoekers prettiger lopen. De kramen zijn beter te vinden en iedere maandag staan ze op dezelfde plaats. Ook worden er acties gepland. Zo is er ieder maand een kruiwagen vol artikelen die de marktkooplui gratis in de kruiwagen doen. Vaak bevat de kruiwagen een waarde van tussen de 200 en 300 euro. Deze kruiwagen is gratis voor die bezoeker, van wie een foto is gemaakt die op de gemeentepagina is geplaatst. Verder kunnen de bezoe kers voortaan bij iedere kraam profi teren van diverse aanbiedingen. De Fraaymarkt wordt elke maandag van 12.00 tot 16.00 uur gehouden. Twee zwarte pieten delen op maandag 29 november strooigoed uit. Verder zijn er koffiebonnen beschikbaar gesteld door de marktkooplui en theatercafé De Artiest. In zorgcentrum Het Schuttersveld wordt op zaterdag 27 november van 10.00 tot 16.00 uur een sfeer- en snuf- felmarkt gehouden. Er zijn diverse stands vertegenwoordigd, zoals bloe men en planten, boerderijwinkel Het Platteland met producten uit de eigen streek, cadeauartikelen gemaakt met een borduurmachine, handwerk van de eigen handwerkvereniging, kant- kloswerk en kunstbreiwerk, kransen en droogbloemstukken, sieraden, wenskaarten van de groepsverzorging en handwerkvereniging. Verder is er een snuffelmarkt met veel snuisterij en, koopjes en boeken. Zorgcentrum Het Schuttersveld is gelegen aan de Bergweg in Venray. De derde avond in de tweede ronde is gespeeld en het sterkste paar in geel bestond uit Thera en Jan van Gaal met 62.15 procent. De tweede plaats ging naar Hans Aerts en Jac Huijs met 61.81 procent. Riet Dobbe en Mien Kuenen bezetten met 56.60 procent de derde plek. In de rode lijn scoorden Marijke van den Boom en Aike van Glabbeek met 64.17 procent het hoogst. Marie Kersten en Ton Melis waren tweede met 60 procent, gevolgd door Gerda en Mathieu Crooijmans met 55 pro cent. In de groene lijn waren Jan Aarts en Thom Kalkman de beste met 60 procent. Koos Bongers en Har- rie Raaijmakers bezetten de tweede plaats met 56.67 procent en Hanny Verstraaten en Mien Spreeuwenberg waren met 55 procent derde. In de gele lijn zijn Marijke v.d. Boom en Aike van Glabbeek op de eerste plaats geëindigd met 65.97 procent. Zij werden gevolgd door Wima Dik en Lei Vissers met 64.58 procent. Tiny van Goinga en Yorgo Canli eindigden op de derde plaats met 63.89 pro cent. In de groene lijn was de eerste plaats voor Anny Arts en Joke Cleven met 63.33 procent. Tweede waren Bets Bistervels en Corry van Meyel met 63.17 en de derde plek ging naar Francien Haegens en Jeu Steeghs met 56.40 procent. De tweede laddercompetitie is gespeeld. In geel waren de winnaars met 62,50 procent Toine Tiggeloven en Jeanne Korsmit. Tweede met 60,83 procent waren Riet Dobbe en Thea Lamers. Derde met 60,42 procent waren Tiny van Goinga en Wim Ver vuurt, gevolgd door Bets Bistervels en Nel Lagarde met 56,50 procent. De vijfde plaats was met 56,17 procent voor Annie en Onnik Karagozyan en Leny Worst en Ali Overbeek bezetten de zesde plek met 53,50 procent. Dames ZijActief Oostrum gaat op donderdag 9 december in D'n Oester ham in Oostrum kerststukjes maken onder leiding van Martine Weijs. Om een idee te krijgen van het te maken stuk zijn twee voorbeelden bij Weijs tentoongesteld. Men kan gerust een kijkje gaan nemen. Opgeven kan bij Weijs tot en met 3 december via telefoon (0478)581656. Men kan ook een briefje bij haar in de brievenbus deponeren aan de Stationsweg 175. Meebrengen; pot of schaal, kerst- groen, mos, klimopblad, ranken, skim- mia, eucalyptus, dennengroen, hulst, stronken(fruithout), kerstballen en eventuele andere kerstversieringen. Aanvang 13 30 of 20.00 uur. Vogelvereniging De Gevleugelde Vrienden Wanssum e.o. houdt op zon dag 28 november van 930 tot 12.00 uur de maandelijkse vogelmarkt in zalencentrum 't Brugeind aan de Leeu werik in Meerlo. Op deze vogelmarkt kan iedereen vogels kopen en verko pen. Op de markt zijn tevens diverse vogelhandelaren aanwezig. Duiven en kwartels worden niet toegelaten. Op 30 april 2010 heeft het Sport- platform Venray in samenwerking met de sportconsulent verenigingsonder steuning en vele sportverenigingen een succesvolle sportbraderie georga niseerd. Na alle positieve reacties en vele bezoekers heeft de organisatie besloten dit initiatief ook weer in 2011 te organiseren. Daarvoor is de organi satie nu al op zoek naar deelnemers. Het Sportplatform Venray en de sport- consulent zijn nu al begonnen met de voorbereidingen voor 2011. Heeft uw sportvereniging ook interesse om mee te doen aan dit evenement, meld u dan bij sportconsulent Marloes Faesen (m.faesen@synthese.nl, 06-12959295) en kom naar de eerste bijeenkomst op 20 januari 2011. Deze bijeenkomst start om 19.30 uur bij Synthese, Leun- seweg 51 in Venray. Aanmelden voor deze bijeenkomst kan bij sportconsu- lent Marloes Faesen. De sportbraderie is voor jong en oud. Met mooie demo's en leuke interactieve kramen en 'side events' zal iedereen de hele dag op het Henseniusplein in Venray sportief ver maakt worden tijdens Koninginnedag. Bekijk voor een indruk het filmpje op www.youtube.nl onder de naam Sportbraderie Venray 2010. Synthese heeft de brochure Samen leven, meedoen en Meebouwen uitge bracht. Deze publicatie biedt inzicht in het werk van Synthese. In korte artikelen komen het werk in de dor pen en wijken, het jongerenwerk, ver schillende vormen van hulpverlening en het ouderenadvieswerk aan de orde. De voorbeelden van dienstver lening zijn heel toegankelijk en vaak met een persoonlijke noot beschre ven. Ook komen relaties, samenwer kingspartners en gebruikers aan het woord. Ze vertellen kort iets over hun ervaring met Synthese. De brochure is tevens een voortgangsbericht met concrete prestaties, kerncijfers en bij zondere gebeurtenissen van de laatste jaren. Zo is te lezen dat medewerkers van Synthese de laatste drie jaar in zeker twaalf dorpen in Noord-Lim burg bewoners geholpen hebben bij het opstellen van een dorpsontwik kelingsplan, dat straathoekwerkers met zo'n dertig groepen jongeren contact onderhouden en ouderenad viseurs en -consulenten jaarlijks 2.500 adviesgesprekken met ouderen heb ben. Ook meldt het verslag dat de maaltijdservice van Synthese inmid dels 380.000 maaltijden per jaar aan huis bezorgt en dat de maatschappe lijk werkers jaarlijks aan honderden personen en gezinnen hulp bieden. Voor Noord-Limburg is Synthese dan ook dé instelling voor welzijnswerk en maatschappelijke dienstverlening. Synthese vergroot de zelfredzaamheid van mensen, bevordert deelname aan het maatschappelijk verkeer, verhoogt de maatschappelijke inzet en draagt bij aan sociale samenhang. Dat doet Synthese onder het motto: iedereen hoort erbij en doet mee! De met veel beeldmateriaal gelardeerde brochure staat op www.synthese.nl. De uitslag van de vijfde ladder competitie gespeeld. In oranje op de eerste plaats met 58,33 Mieke van Osch en Mientje Wester, op de tweede plaats met 57,81 Tiny en Frans Oudenhoven en als derde met 56,77 Wil Tacken en Jeanne Kors- mit. In rood op de eerste plaats met 59,90 Diny Steegs-Huub Linders, op de tweede plaats met 56,77 Jo de Backer en Toon van Vegchel en op de derde plaats met 54,69 Frieda Kalkman en Thea Peters. In groen op de eerste plaats met 58,85 Henny Alkemade en Gert Claessens, op de tweede plaats met 57,29 Philo van Enckevort en Anny van Kempen en op de derde plaats met 55,21 Ilse Tummers en Jan Aarts. De vierde zitting van de tweede competitie is gespeeld. In geel waren Wilhelmien van Dijk en Annet Tim mer de beste met 59,72 procent, gevolgd door Riet Muermans en Miem Limpens. Derde met 54,86 procent waren Theo Jakobs en Jan Stiphout. In rood waren Henk van Bergen en Cor Oostveen de winnaars met 65 procent. Tweede waren Ricky Erps en Ine Nillesen met 57,08 procent en als derde eindigden Gerrit Boekholt en Sraar van Meijel met 53,75 procent. In groen bezetten Gerry Daniels en Anny Simons de eerste plaats met 61,98 procent. Marie Kersten en Charlotte Olislagers waren met 58,85 procent tweede en de derde plaats ging naar Bernie Creemers en Jeanine van Rijs- wijck met 58,33 procent. In de A lijn waren de winnaars Huub op den Camp en Lou Gilissen met 72.22 procent. Jan Heinekamp en Gerard Linssen bezetten de tweede plaats met 58.68 procent en derde waren Annie Clermonts en Truus Kus- ters met 54.17 procent. In de B lijn waren Nellie Bexkens en Jan Kleeven de beste met een score van 65.73 pro cent, gevolgd door Ans van Hoooft en Trudy Jeurissen met 64.27 procent. Nelly Jenneskens en Mariet Volleberg waren met 54.38 procent derde. Door diverse leden is deelgenomen aan de Zevenheuvelenloop in Nijme gen. Uitslagen: M40: Udo Engelke 59:02, Geert Flinkert 1:07:25. M45: Marco Jans 57:06, Mart van Rooij 59:17, Henri Kessels 1:13:11, Ger Litjens 1:23:05. M50: Jos van Meijel 1:13:35, Louis Beurskens 1:27:43, Geert Philip- sen 1:32:06. M55: Arie Wester 1:32:01. M60: Herman Bexkens 1:13:48. MSR: Gerard den Teuling 1:17:25, Ruud Mickers 1:17:40, Wouter den Teuling 1:17:50. V45: Gerda Top 1:09;56. V50: Conny de Soeten1:13:29. VSR: Judith Peterink 1:07:02 Trainingen: Zaaltraining maandag 18.30-19.30. CD Junioren (De Weert). Aansluitend duurloop. Baan training dinsdag 19.00-20.30 AB Junioren. Zaaltraining woensdag 18.00-19.00 Pupillen (De wetteling). Zaaltraining woensdag 18.30-19 30 NSG (Raay- land). Baantraining donderdag 19.00 20.30 CD technische atleten. Bos zaterdag 10.00-11.15 pupillen. Bos zaterdag in overleg bostraining CD Junioren. Baantraining zondag 10.00-11.30 AB junioren en senioren. Lopersgroepen/alle niveaus: Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00 20.30 uur, donderdag atletiekbaan 18.30-19.30 uur. Zwemtrainingen van 19.15 tot 20.15 uur in De Sprank. Iedere zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur is er gelegenheid om oud papier, gebundeld of in dozen, te deponeren in de papiercontainers, die geplaatst is aan de Weg in den Berg, hoek Vel- tumse Kleffen/Kulutweg. Agenda: 28 november Tilburg Warandecross. Contour Run Velden- www.atvvenray.nl De Nordic walkers kunnen elke woensdag aan de slag vanaf parkeer plaats bij het Schuitwater (begin van de wandelroutes). Het Schuitwater ligt tussen Melderslo en Broekhuizen aan de Broekhuizerdijk. Aanvang 19.00 uur. Zaterdag 27 november Peelroute. Vertrek 8.30 bij het clubgebouw aan de Tienrayseweg in Horst. Uitslagen 7 heuvelenloop Nijmegen: Vsr 15 km.: Anne Valdez Mora-Gielen, Swolgen 1:23:10. V35 15 km.: Chantal Balter, Blitterswijck 1:14:45. V50 15 km.: Marjolijn Jans, Swolgen 1:28:02. Jacqueline Pouwels, America 1:30:26. Msr 15 km.: Jeroen Houben, Horst 1:02:39. Joris Houben, Horst 1:09:54. Orlando Valdez, Swolgen 1:12:50. M40 15 km.: Ted Beekman, Horst 1:06:21 Trainingen: dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag training op de baan van 19.00 tot 20.30 uur). Zaterdag damestraining van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag afwis selende bostraining van 15.30 tot 17.00 uur, verzamelen bij de parkeer plaats in de Schadijker Bossen. Agenda: 27-11 Halve marathon van Ell 11.00 uur. 28-11 Run op Velden 10.30 uur. Geldrop 't voor niksloop 10.00 uur. 5-12 Weert IJzeren Man Volkslopen 10.00 uur Zie ook www.peelrunners.nl. Tijdens het jaarlijkse congres van de Nederlandse Triatlon Bond is triat lete Neiske Becks van ATV uit Venray gekozen tot Talent van het Jaar. Ze werd dit jaar eerste bij de NK juni oren, zesde bij de WK junioren en behaalde een vijfde en een negende plaats bij de World Cup senioren. Het eerste team versloeg Meerlo met 805 tegen 772 ringen. Hoogste schutter was Martijn Manders met 274 ringen. Het tweede team versloeg Swolgen 3 met 724 tegen 715 ringen. Hoogste schutter was P. Martens met 249 ringen. Donderdag competitie opgelegd schie ten. Nieuwe schutters zijn van harte welkom bij café Martens in Leunen op donderdag van 20.00 tot 22.00 uur. Debuut Dion Dreesens op EK in Eindhoven Na het behalen van finaleplaatsen op de Europese jeugdkampioenschap pen in Helsinki en de jeugd Olympi sche Spelen in Singapore, vond bonds coach Jacco Verhaeren de tijd rijp om het zeventienjarig Venrayse zwem- talent Dion Dreesens uit te nodigen voor het EK zwemmen in Eindhoven. Samen met 24 andere zwemmers ver tegenwoordigt hij komend weekend het Nederlands team, waarin ook de Limburgers Joeri Verlinden en Lieke Verouden zitten. Dreesens komt uit op de 200 meter vrije slag. De televisie-uitzending van de Dion Dreesens. series 200 vrij is op zondag 28 novem ber live te volgen van 930 tot 11.30 uur op Eurosport. Tennisclub Venray heeft onlangs een bijzondere onderscheiding in ontvangst mogen nemen. Tijdens een districtsvergadering van de KNLTB ontving de club de Jan van der Zwaard trofee. Deze prijs wordt jaarlijks uitge reikt aan een club vanwege haar bijzon dere bijdrage aan een bepaald onder deel van de tennissport. TCV kreeg de prijs vanwege haar grote inzet voor het mini/driekwarttennis in Limburg. Zo was TCV al drie jaar op rij gastheer van de Limburgse Kampioenschappen Driekwarttennis. De vlekkeloze orga nisatie van dit evenement en de pretti- Op de foto, Monique van der Waer- den en Yvonne Volleberg van TCV met de trofee. ge samenwerking met TCV werd door de KNLTB bijzonder gewaardeerd. Yvonne Volleberg van TCV reageerde verheugd: "We zien deze prijs als een mooie erkenning voor alle vrijwilli gers die ieder jaar weer mee werken aan de organisatie van de Limburgse kampioenschappen. Er komt veel bij kijken, en zonder alle hulp zouden we er niet in slagen om dit toernooi zo goed te laten verlopen." Jokers VC-ActiveRooy 3-2. Set standen: 25-23, 25-15, 23-25, 21 25 en 15-12. De volleybalsters van ActiveRooy verloren zaterdag in de promotieklas se de wedstrijd tegen naaste concur rent Jokers. In Maastricht werd het 3-2 in het voordeel van de thuisploeg. De gasten uit Venray, die voor aanvang van het duel tweede stonden, maak ten een 2-0 achterstand in sets goed en stonden in de vijfde set ver voor, maar gaven de zege toch nog uit han den. Door dit verlies staat ActiveRooy nu samen met Jokers op een gedeelde tweede plek. De Venrayse volleybalda mes namen in de eerste set een voor sprong en leken op de setwinst af te stevenen. De thuisploeg kwam ech ter tijdig terug en deden de set kan telen. Dit leidde uiteindelijk tot een setwinst van 25-23. De tweede set ver liep dramatisch bij de dames van Acti- veRooy. De passes kwamen niet meer goed aan en ondanks de goede aanval len van Loes Vervoort bleef winst in deze set ver weg. Een setstand van 25 15 spreekt boekdelen. In de derde set ging het een stuk beter met de dames van ActiveRooy. De strijd ging gelijk op tussen twee gelijkwaardige teams. In dit soort fases van een wedstrijd komt het aan op de kleine dingen die het verschil maken. Het goede blok van Daphne Knoops en de uitste kende verdediging van Sofie Manders zorgden ervoor dat ActiveRooy met 23-25 hun eerste set van de wedstrijd pakten. Gemotiveerd door de setwinst begonnen de Venrayse dames goed in de vierde set. Ze kwamen op voor sprong en het leek allemaal goed te gaan. Maar de thuisploeg gaf zich niet zo maar gewonnen. Persoon lijke fouten aan Maastrichtse zijde en puur doorzettingsvermogen van de dames van ActiveRooy resulteerde in Venrayse setwinst: 21-25. De vijfde set begon goed. ActiveRooy kwam op voorsprong. Halverwege de set, na het wisselen van helft, kantelde de wedstrijd echter opnieuw. De passes kwamen niet meer aan, waardoor Acti- veRooy ook aanvallend onder de maat bleef. Zo kon Jokers gemakkelijk hun aanvalsspel succesvol uitvoeren en de setwinst en de zege pakken: 15-12. Op zaterdag 4 december om 16.00 uur is de volgende thuiswedstrijd tegen Peelpush. Piet Hoex Bouwadvies Tel, <U1&-S8i3S<l Ph uex.adviesiö home, n I Sealed Air Custom TTiarmotumind Products IRIS Een Geurt! AJwnaMI indcl^US" ■ep condstrap Rt blSTtlMMfLAAftl IN AllUSANtlIN Uitslagen Dames Set Up-Were-Di Set Up 2-VC Montagnards Jeugd Set Up MB-Avance Set Up MB2-Civitas Set Up MB3-ActiveRooy Niveau VC Kessel N6-Set Up N6 VC Pansign N6-Set Up N6 Set Up N6 2-Tivoc N6 Set Up N6 2-ActiveRooy N6 H.VC. N6-Set UP N6 3 Set Up N6 3-VC Athos'70 N6 3-1 3-1 1-3 0-4 0-4 4-0 0-4 4-0 4-0 0-4 2-2 Recreanten Olsredlem-Set Up DR 0-4 Programma zaterdag 27 november Jeugd Set Up MB1-TSL Somas/Activia 17.00 Set Up MB2-Avoc 15.00 Set Up MC1-Summa Peelpush 15.00 Programma zondag 28 november Niveau AV Flash N6 3-Set Up N6 3 11.00 Set Up Niveau 4 1 Meterik 13.00 Set Up Niveau 5 1 Broekhuizenv. 12.00 Set Up Niveau 5 2 Maasbree 16.00 Recreanten heren Set Up-VC Athos'70 10.00 Set Up 2-Avoc 10.00 Programma donderdag 2 december Dames Set Up-ActiveRooy 20.30 Volleybalvereniging ActiveRooy ontvangt op zaterdag 4 december Sin terklaas en zijn pieten. Zij brengen om 14.45 uur een bezoek aan sporthal De wetteling en hebben voor de jeugdle den een verrassing. ActiveRooy werkt dit jaar samen met Sinterklaas en zijn pieten om alle kinderen een mooi feest te bezorgen. Men kan contact opne men met ActiveRooy wanneer men een zwarte piet thuis of bij een bedrijf op bezoek wil laten komen. Voor meer informatie en boekingen kan men contact opnemen met het bestuur via e-mail bestuur@activerooy.nl. Uitslagen ActiveRooy D4-ActiveRooy D3 1-3 Livoc JC1-ActiveRooy JC1 2-3 AVC Eagles D1-ActiveRooy D5 1-3 BROVOC MC2-ActiveRooy MC2 4-0 Activia MC4-ActiveRooy MC1 0-4 Civitas D2-ActiveRooy D6 3-1 VC Pansign JB1-ActiveRooy JB1 4-0 Set Up MB3-ActiveRooy MB1 0-4 VC Athos D3-ActiveRooy D4 3-1 AV Flash D1-ActiveRooy D3 1-3 HVC H1-ActiveRooy H2 4-0 Jokers D1-ActiveRooy D1 3-2 Programma zaterdag 27 november SV Aspargos JB1-ActiveRooy JB1 14.00 De vijfde herfstkoning is gespeeld. Uitslag: 1. Toon van Mill. 2. Henk Ermers. Geert Verdonschot. 4. Mar- tien Siebers. 5. Anton van Bakel. Cor Kools. Sjaak Philipsen. Dit was de laat ste wedstrijd van dit jaar. Voor inlich tingen over vergunningen kan men terecht bij HJ. v.d. Ekker, telefoon 06-12668661, e-mail huubvdekker@ home.nl. Zie ook www.hsvderoer- domp.nl. Door de vereniging Wittenhorst is een selectiewedstrijd dressuur voor pony's gehouden. Hieke Kreuzer en haar pony Boyke wisten een derde prijs mee naar huis te nemen in de klasse BB met 190 punten. Luca de Rijck reed met haar pony Omira een selectiewedstrijd in Horst. De combinatie reed in de klasse DE-Z2 dressuur en won deze met 246 punten. De vierde speeldag leverde behalve duidelijk mindere scores toch enkele serieuze verrassingen op. Zo was Toon van Gerven in blakende vorm door met 67 slagen zijn veruit beste presta tie ooit neer te zetten en leverde hem uiteindelijk opnieuw een plaatsje winst op in het klassement. Dagwin naar Gerrit Janssen met 56 slagen, op enige afstand gevolgd door Leo Wilms met 59 slagen. Ton Hendriks, Karel van Ham en Huub Straatman deden niets voor elkaar onder en deelden gebroederlijk de derde plek met 60 slagen. Gerrit Janssen blijft nog altijd soeverein leiden met een verbetering van 16,91 procent. Achter de nieuwe nummer twee Toon van Gerven met een verbetering van 9,43 procent volgt Leo Wilms met 8,73 procent. Bij de dames had Fieke van Ham weer eens een prima dag door met 66 sla gen de dagzege te grijpen. Truus ver raste door met 70 slagen als tweede te eindigen net vóór Bets Wilms, die 71 slagen nodig had en derde werd. Daar haar dagwinst wist Fieke van Ham het aan Jo Litjens verloren gegane terrein te heroveren en gaat nu met een ver betering van 1,14 procent op kop. Jo Litjens staat met een verbetering van 0,04 procent tweede en Truus van Dijk verliet de vijfde plaats en staat nu derde met een verbetering van - 4,11 procent. Truus van Dijck kwam ook tot de laagste ronde met 30 slagen. Bij de heren kon niemand aan het rondje 26 van Gerrit Janssen tippen. Tien Mudhunters namen deel aan een tocht in Vlodrop. Met de nodige technische uitdagingen was dit een mooie tocht. In Venray vertrokken ongeveer twintig bikers voor een keu zetraining. Een deel maakte een lan gere training richting Deurne en de anderen hadden een techniektraining. Aansluiten bij de Mudhunters is voor veel mensen toegankelijk. Iedereen is welkom en kan eerst vier weken mee doen alvorens te beslissen om lid te worden. Kijk voor meer informatie op www.mudhunters.nl. Agenda: Zaterdag 27 november ver trek 12.30 uur per fiets of 12.45 uur per auto, voor de tocht in Vierlings beek 30 of 45 km. Zondag 28 novem ber vertrek 8.30 uur per auto voor een tocht vanuit de Helmond, 30 of 45 km. Vertrek 9.00 per fiets voor een training rond Venray. De kids vertrekken om 10.00 uur voor een training vanuit Venray. Ver trek is bijna altijd vanaf de Sprank. Op dinsdag van 20.00 tot 21.00 uur spin ning healthcenter Dynamic Veltum. Er worden snoeiwerkzaamheden verricht vanaf zaterdag 27 november rond het Wanssums Ven. Leden die mee willen helpen kunnen zich rond 9.00 uur melden. De tweede wed strijd om de winterkoning is gevist in de jachthaven in Wanssum. Uitslag: 1) Toon Langenkamp. 2) Henk Thee- uwen. 3) Jan Sanders. 4) Jan Voesten. 5) Harrie Theeuwen. Op zondag 28 november is de derde wedstrijd om de winterkoning in de jachthaven in Wanssum. Er wordt dan gevist van 8.15 tot 12.15 uur. Bijeenkomst en loting 7.30 uur. Wie hieraan mee wil doen dient zich uiterlijk donderdag voorafgaande aan de wedstrijd aan te melden bij Henk Theeuwen via telefoon (0478)571311 of via e-mail henk.theeuwen@home.nl. Voor meer informatie kan men contact opne men met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920.

Peel en Maas | 2010 | | pagina 24