Gemeente Venray Alle diensten vanuit tijdelijk gemeentehuis aan Westsingel Openbare bekendmakingen Deze week Collectes j0m Opknapbeurt omgeving St. Annakapel Studiezaal tijdelijk dicht Geheimhouding persoons gegevens Kijk ook op www.venray.nl Evenementen PEEL EN MAAS Donderdag 25 november 2010 - Pagina 18 Gemeentehuis Openingstijden De gemeente Venray knapt de omgeving van de St. Annakapel aan de Beeteweg in Blitterswijck op. Hiermee lost zij de eerder door Meerlo- Wanssum gedane belofte in. Momenteel is het een braakliggend terrein. Volgens het huidige bestemmingsplan mag het terrein alleen voor openbaar groen gebruikt worden. De direct belanghebbenden aan de Beeteweg en de dorpsraad willen echter graag dat de parkeerproblemen bij de kapel en de WEJEBE garage zoveel mogelijk worden opgelost. De gemeente wil aan het verzoek van belanghebbenden en dorpsraad tegemoetkomen. Direct langs de Beeteweg worden negen parkeervakken en een gehandicaptenparkeerplaats in klinkerbestrating aangelegd. De aan te leggen parkeervakken hebben een tijdelijk karakter in afwachting van toekomstige ontwikkelingen. De rest van het driehoekige terrein wordt aangeplant. De werkzaamheden starten in december. Voor meer informatie neemt u contact op met afdeling Publieksdiensten, telefoon (0478) 52 33 33. *6(1 Open tussen Kerst en Nieuwjaar Tussen Kerst en Nieuwjaar is het gemeentehuis op de gebruikelijke tijden geopend. Vergaderingen Omgevingsvergunningen Bouwplannen Wet milieubeheer Verkeerszaken Raadhuisstraat 1, 5801 MBVenray Postbus 500, 5800 AM Venray Telefoon (0478) 52 33 33 Fax (0478) 52 32 22 E-mail gemeente@venray.nl Internet www.venray.nl Publieksdiensten Maandag van 12.00 tot 20.00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Telefonisch bereikbaar: maandag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Gemeentearchief Alarm Dinsdag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur. Centraal alarmnummer 112 Informatiecentrum Hulpaanvraag geen spoed politie 0900 - 88 44 Maandag van 12.00 tot 20.00 uur, Hulpaanvraag geen spoed brandweer 077 - 356 56 56 dinsdag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Week 47 In Dagblad De Limburger stond afgelopen week dat u na de verhuizing van het gemeente huis op 20 december nog steeds terecht kunt in het oude gemeentehuis aan de Raadhuis straat. Dit is niet juist. Alle gemeentelijke dienstverlening vindt plaats vanuit het tijdelijke gemeentehuis aan de Westsingel (oude Gildegebouw). Het gebouw aan de Raadhuisstraat is vanafjanuari namelijk helemaal leeg; dan wordt gestart met de verbouwing. Het gebouw wordt helemaal gerenoveerd en gemoder niseerd, zodat het daarna weer een hele tijd mee kan. Verhuizing Tussen 15 december en 22 decem ber verhuizen alle medewerkers van de gemeente naar de West singel. Uitzondering is een aantal medewerkers van de gemeentelijke sociale dienst. Zij verhuizen naar De verbouwing van het gemeentehuis en de verhuizing naar de tijdelijke locatie aan Westsingel 1 heeft gevolgen voor het gemeentearchief; de studiezaal is in de maand december gesloten. Vanaf 4 januari 2011 is het archief weer geopend. Als u archieven en collecties wilt raadplegen, dan kunt u terecht op twee locaties; aan West singel 1 in Venray én in de studiezaal van het gemeentearchief Venlo aan de Dokter Blumenkampstraat 1 in Venlo. Studiezaal Westsingel 1 In deze studiezaal kunt u terecht voor genealogisch onderzoek (gekopieerde bestanden, microfiches en digitale bestanden), de historische bibliotheek, de fotocollectie, RooyNet en informatie over de historie van Venray. De studie zaal is op dinsdag tot en met donderdag geopend van 9.00 tot 17.00 uur. Studiezaal Venlo In het gemeentearchief Venlo zijn tijdelijk alle archieven (overheids archieven en particuliere archieven) van het gemeentearchiefVenray onder gebracht. De openingstijden zijn: dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 16.30 uur. het gebouw van het UWV aan de St. Jozefweg. Hier kunnen klanten alleen op afspraak terecht. Klanten ontvangen hierover een brief. Vanwege de verhuizing is het gemeentehuis op 17 december gesloten voor publiek. Vanaf 20 december kunt u dus aan de Westsingel terecht voor de diensten van de gemeente. In de Gemeentelijke Basis administratie Persoonsgegevens (GBA) zijn persoonsgegevens opgenomen van iedereen die in de gemeente woont of heeft gewoond. Wat doet de gemeente eigenlijk met uw gegevens? De gemeente verstrekt persoons gegevens automatisch aan veel overheidsinstellingen en enkele bijzondere maatschappelijke instel lingen, bijvoorbeeld aan pensioen fondsen. Dat gebeurt alleen als het noodzakelijk is voor de uitvoering van wettelijke taken. Deze gege vensverstrekking kunt u niet voor komen, omdat die verplicht is. Geheimhouden U kunt de gemeente wel verzoeken om uw persoonsgegevens geheim te houden voor derden. Dat kan bijvoorbeeld een advocaat zijn die een dagvaarding aan uw adres wil uitbrengen of de stichting Inter kerkelijke Ledenadministratie. Stukken die ter inzage liggen kunt u, tenzij anders vermeld, tijdens de openingstijden inzien in het informatiecentrum in de Publiekshal van het gemeentehuis in Venray. Agenda voor het raadspresidium op maandag 29 november 2010 om 19.30 uur in het gemeentehuis. 1. Opening en vaststelling van de agenda 2. Vaststelling verslag van de vergadering van het raadspresidium van 18 oktober 2010 3. Ingekomen stukken en mededelingen a. Lijst majeure projecten 4. Evaluatie raadsvergadering van 2en9 november 2010 5. Vaststelling concept raadsagenda voor de vergadering van dinsdag 14 december 2010 6. Voorstel fractievergoedingen 7. Voorstel voortgang workshop vergaderstructuur 8. Verzoek college extra informatieve raadsvergadering in januari m.b.t. greenparkVenlo c.a. 9. Verzoek rekenkamer voor een overleg met het presidium 10. Rondvraag en sluiting. Aangevraagd - Eijkenhofweg 5cVeulen - milieu (nr. 2010-0055, ontvangstdatum 15/11) - Bp den BrabanderVenray - bouwen (nr. 2010-0056, ontvangstdatum 15/11) - Christoffelkruid 26 - bouwen (nr. 2010-0057, ontvangstdatum 16/11) - Mina Krusemanstraat 23 Venray - bouwen (nr. 2010-0058, ontvangstdatum 16/11) - Sperwerstraat 24 Venray - bouwen (nr. 2010-0059, ontvangstdatum 16/11) - Kienhout ong. Ysselsteyn - bouwen (nr. 2010-0060, ontvangstdatum 15/11) - Kroonkruid 52 Venray - bouwen (nr. 2010-0061, ontvangstdatum 17/11) - Timmermannsweg 33 Ysselsteyn - bouwen (nr. 2010-0062, ontvangstdatum 17/11) - Bp Ysselsteyn Ysselsteyn - bouwen (nr. 2010-0063, ontvangstdatum 18/11) - Graaf van Schellaertstraat 9 Geijsteren - bouwen (nr. 2010-0064, ontvangstdatum 19/11). Verleend Burgemeester en Wethouders hebben besloten vergunning te verlenen aan: - Vollenbergstraat 10 Venray - bouwen (nr. 2010-0005, verzenddatum 17/11). U kunt de desbetreffende stukken vanaf heden inzien. Wanneer u belanghebbende bent kunt u -binnen zes weken na de dag van verzending- een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht - de gronden van het bezwaar. Gelijktijdig met het indienen van een bezwaarschrift kunt u - als onverwijlde spoed dit vereist - de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond (Postbus 950, 6040 AZ Roermond) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Het besluit treedt dan niet eerder in werking totdat op het verzoek is beslist. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het bezwaarschrift. Verleend Burgemeester en Wethouders hebben de volgende vergunningen en/of vrijstellingen verleend: Bouwvergunningen met ontheffing - Etudestraat 43, Venray - bouwen van een terrasoverkapping tot aan de bovenkant van de schutting (nr. bal00268, verzenddatum 15/11) - Merseloseweg 176a, Venray - het tijdelijk plaatsen van een woonunit (1 jaar) (nr. bal00347,verzenddatum 16/11). U kunt de desbetreffende stukken vanaf heden inzien. Wanneer u belanghebbende bent kunt u -binnen zes weken na de dag van verzending- een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbankte Roermond. Een beroepschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht - de gronden van het beroep. Gelijktijdig met het indienen van een beroepschrift kunt u - als onverwijlde spoed dit vereist - de voorzieningenrechtervan de Rechtbankte Roermond (Postbus 950, 6040 AZ Roermond) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Het besluit treedt dan niet eerder in werking totdat op het verzoek is beslist. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het beroepschrift. Bouwvergunningen - Oomenlaan 9, Venray - bouwen van een zwembad (nr. bal00423, verzenddatum 15/11) - Laagheidseweg 17a, Venray - bouwen van een bedrijfswoning (nr. bal00376, verzenddatum 16/11) - Laagheidseweg 17b, Venray - vestigen van een paardenhouderij en het verplaatsen van de veldschuur (nr. bal00376, verzenddatum 16/11) - De Hulst 23, Oostrum - vergroten van het autobedrijf (nr. bal00347, verzenddatum 15/11). U kunt de desbetreffende stukken vanaf heden inzien. Wanneer u belanghebbende bent kunt u -binnen zes weken na de dag van verzending- een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht - de gronden van het bezwaar. Gelijktijdig met het indienen van een bezwaarschrift kunt u - als onverwijlde spoed dit vereist - de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond (Postbus 950, 6040 AZ Roermond) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Het besluit treedt dan niet eerder in werking totdat op het verzoek is beslist. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het bezwaarschrift. Indien u tijdens de avondopenstelling een verleende vergunning wilt inzien, verzoeken wij u vóór 17.00 uurtelefonisch contact op te nemen met de afdeling Publieksdiensten. Ontwerpbesluiten Burgemeester en Wethouders zijn van plan voor de inrichting gelegen aan: - Paardekopweg 9 en 11 Ysselsteyn - een revisievergunning te verlenen aan H.L.W. Jenniskens, Paardekopweg 11 te Ysselsteyn vooreen vleeskalkoenen- en vleesvarkenshouderij (MM100045) - Hoogriebroekseweg la Castenray - een revisievergunning te verlenen aan H.P.M. Loonen, Hoogriebroekseweg la te Castenray voor een pluimveehouderij (MM100059). Aan de vergunningen worden voorschriften verbonden om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen of zoveel mogelijk te beperken. U kunt het ontwerpbesluit met bijbehorende stukken van 26 november 2010 t/m 6 januari 2011 inzien. Tijdens deze inzagetermijn kunt u schriftelijk een gemotiveerde zienswijze over het ontwerpbesluit bij Burgemeester en Wethouders naar voren brengen. Op telefonische afspraak kunt u ook mondeling uw zienswijze naar voren brengen. Tegen het besluit kunt u later alleen beroep indienen wanneer u belanghebbende bent en tijdig een zienswijze over het ontwerpbesluit naar voren hebt gebracht of aantoont dat u hiertoe redelijkerwijs niet in staat bent geweest. Besluiten Burgemeester en Wethouders hebben besloten voor de inrichting gelegen aan: - Vredeweg 8 Vredepeel - een revisievergunning te verlenen aan J.P.E. Bloemen, Vredeweg 8 te Vredepeel voor varkens- en melkrundveehouderij (MM100016) - Roland 3 Castenray - een revisievergunning te verlenen aan Mts. Vullings - Litjens, Roland 3 te Castenray voor een rundvee- en pluimveehouderij en akkerbouwbedrijf (MM100051) - Ysselsteynseweg 49 Ysselsteyn - een revisievergunning te verlenen aan Pluimveebedrijf EI49, Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn voor een pluimveehouderij en kalkoenenbedrijf (MM100057). Aan de vergunningen zijn voorschriften verbonden om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen ofzoveel mogelijkte beperken. U kunt het besluit met bijbehorende stukken van 26 november 2010 t/m 6 januari 2011 inzien. Tijdens deze inzagetermijn kunt u een beroepschrift (in tweevoud) indienen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA Den Haag), wanneer u: - belanghebbende bent en - tijdig een zienswijze over het ontwerpbesluit naar voren heeft gebracht of aantoont dat u hiertoe redelijkerwijs niet in staat bent geweest. Het beroepschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht (en een kopie van het besluit) - de gronden van het beroep. Gelijktijdig met het indienen van een beroepschrift kunt u de voorzitter van genoemde afdeling vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het beroepschrift. Bovendien moet u hierbij aangeven wat het spoedeisend belang is. Het besluit treedt in werking na afloop van de beroepstermijn, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het besluit treedt dan niet eerder in werking voordat op dat verzoek is beslist. Een folderoverde beroepsprocedure kunt u aanvragen via Postbus 51, 0800-8051, ofvia www/postbus51.nl. Informatie vindt u ook op www.raadvanstate.nl. Verkeersmaatregelen Besluiten - Oude Heerweg en Pastoor Verheggenstraat Blitterswijck - wijzigen halteplaats t.b.v. openbaar busvervoer - Mgr. Hanssenstraat Oostrum - wijzigen halteplaatsen t.b.v. openbaar busvervoer - Geijsterseweg Wanssum - aanleg voetgangersoversteekplaats - NoorderhofVenray - instellen parkeerduurbeperking. U kunt de desbetreffende stukken van 26 november 2010 t/m 6 januari 2011 inzien (zes weken). Wanneer u belanghebbende bent, kunt u tijdens de inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht - de gronden van het bezwaar. Gelijktijdig met het indienen van een bezwaarschrift kunt u - als onverwijlde spoed dit vereist - de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond (Postbus 950, 6040 AZ Roermond) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het bezwaarschrift. 25 november 2010 Burgemeester en Wethouders van Venray Op verzoek Alleen op uw verzoek kan de gemeente de geheimhouding van uw gegevens opheffen. Een verzoek met betrekking tot geheimhouding kunt u schriftelijk, via e-mail, of bij de Publieksbalie indienen. In alle gevallen moet u het aanvraag formulier invullen en ondertekenen. Dit formulier kunt u downloaden via www.venray.nl Digitale balie. Op www.postbus51.nl vindt u meer informatie over deze en vele andere onderwerpen. 27 nov. - Machineveiling, VECC Nationaal MS Fonds t/m 27 nov. - Nationaal MS Fonds 29 nov. t/m 4 dec. - Stg. Oog fonds Nederland Colofon De gemeentepagina is een uitgave van de gemeente Venray. De redac tie stelt deze pagina samen met veel aandacht en zorg. Toch kan niemand aan de inhoud ervan rechten ontle nen. Overnemen van artikelen mag alleen met toestemming van de eindredactie. Redactie Gemeente Venray Eindredactie Team Communicatie gemeenteVenray, 52 33 33 Fotografie Mijntje Wismans, Gé Hirdes Basis-ontwerp LaVerbe, Nijmegen Lay-out Studio Accent, Venray week 47 adv.indd 18 24-11-2010 16:14:30

Peel en Maas | 2010 | | pagina 18