IN n WANSSUM OPEN DAG 30 EN 31 OKTOBER Bezichtigen zonder afspraak! ROO vastgoedpro g MODELWON ■c www.garagejanssen.nl Stayerhofweg 4a 5861 EJ Wanssum tel:0478 531515 Info@garagejanssen.nl k PEEL EN MAAS Donderdag 28 oktober 2010 - Pagina 6 1 1 1 1 .MAKELAARDIJ. Informatie verkoop Kroon Makelaardij O.Z. Tel. 0478 512 772 www.kroonmakelaardij.nl Boven het winkelcentrum Veltumse Kleffen in Venray bevinden zich 16 royale huur- en 12 luxe koopappartementen. Elke zaterdag openen wij voor u de deuren van de modelwoning. U huurt al een appartement vanaf 725p- per maand. Koopprijzen zijn vanaf 219.500,- v.o.n. Wilt u op een ander moment de model woning bekijken? Bel voor een afspraak met Kroon Makelaardij op (0478) 512 772. Kijk voor meer informatie op hureninveltum.nl of kopeninveltum.nl Garage Janssen in Wanssum bestaat 50 jaar. Reden voor het jarige garagebedrijf om eens flink uit te pakken. Op 30 en 31 oktober houdt Garage Janssen een open dag met tal van demonstraties en activiteiten. Garage Janssen werd in 1960 opgericht. Aan de Havenstraat werden de eerste auto's gerepareerd en onderhouden. Via de Brugstraat is Garage Janssen inmiddels sinds 1996 gevestigd in een modern pand aan de Stayerhofweg. Garage Janssen is een onafhankelijk garagebedrijf waar zowel ondernemers als particulieren terecht kunnen voor een nieuwe of gebruikte auto, voor reparatie en voor onderhoud, ongeacht het merk. Tot de klantenkring behoort naast tal van particulieren ook een groot aantal bedrijven uit de wijde regio. Voor de bedrijven worden bedrijfswagens en vrachtwagens geleverd en onderhouden, leasecontracten afgesloten etc. Tot de werkzaamheden van de werkplaats behoren naast onderhoud en reparatie ook het vervangen van autoruiten, het onderhouden en repareren van airco's, het keuren van laadkleppen en een truck- en trailerservice. Garage Janssen is een bedrijf dat sterk investeert in ontwikkelingen binnen de autobranche. Up to date blijven is zeer belangrijk. Het bedrijf beschikt over universele testers en over die van Mercedes-Benz. "Hiermee zijn we behoorlijk uitgerust", aldus Ron Janssen. "Daarnaast doen we veel aan bijscholing van de monteurs. Innovaties zijn duur maar in de autobranche noodzakelijk. Daarbij hoeven we niet voorop te lopen maar leveren we het liefst kwaliteit tegen een redelijke prijs." Het Wanssumse garagebedrijf is een echt familiebedrijf. De directie, bestaande uit Joos en Ron Janssen samen met Wilbert Thijssen, staat samen met de medewerkers op de werkvloer. Daardoor staan de directieleden ook dicht bij de klanten. Deze persoonlijke sfeer en benadering wordt door de klant zeer op prijsgesteld. "We kennen de klanten persoonlijk en zijn ons er van bewust dat de (bedrijfs)auto niet stil mag staan. Dat kost met name voor de ondernemer geld. Daarom zetten wij bewust in op preventief werken". Het vertrouwen dat directie en medewerkers van Garage Janssen uitstraalt wordt door de klanten zeer gewaardeerd. Het bedrijf heeft een trouwe klantenkring die steevast terugkomt. "De ontwikkelingen in de autobranche hebben er bovendien toe geleid dat een autobezitter bij problemen daar zelf vaak niets aan kan doen. Met onze kennis en vakmanschap kunnen wij de auto van de klant, die qua techniek steeds ingewikkelder wordt, op de weg houden", aldus Ron. "Daarnaast weet een klant altijd vooraf wat de kosten van een beurt en/of reparatie zijn. Geen verrassingen dus." Op zaterdag 30 en zondag 31 oktober is het open huis bij Garage Janssen in Wanssum. U kunt dan met eigen ogen zien wat er omgaat in dit garagebedrijf. Op zaterdag bent u tussen 12.00 en 21.00 uur welkom, op zondag tussen 11.00 en 18.00 uur. Voor een natje en een droogje wordt gezorgd. De Peelkabouters uit Horst zijn present om de kinderen te amuseren GE JANSSEN OPEN HUIS week 43 adv.indd 6

Peel en Maas | 2010 | | pagina 6