Volharding geeft zege weg Leunen ongelukkig in de afwerking •S^A/enray SV United kan niet scoren Venray dieper in problemen na verlies De schijnwer| SSS'18 benut kansen beter Hattrick Ahmad Qurishi Geflatteerd verlies Oostrum Summa Topschutters Klassement I Trainer Henk de Bijl: "Periode van gewenning is nu voorbij" Oud-trainer Merselo overleden SSS'18 en SV United halen in y l| l.llf.f.l FLE> TRONICS SPORT2000 PEEL EN MAAS top inn town Donderdag 21 oktober 2010 - Pagina 21 SPOrtnieuws -info Wervelend Sporting ST wijst VOS terug Sporting-aanvaller Sander Thijssen (rechts) in een fel duel met de Venlose verdediger Ouassim Ajaid. Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit het versprei dingsgebied van Peel en Maas weer prachtige prijzen winnen. Tijdens het voetbalseizoen wordt u door de redac tie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschut ters Klassement 2010-2011. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2010 2011. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. In het teamklassement blijft Yssel- steyn, dat zondag vier keer scoorde, aan de leiding gaan met zeventien doelpunten. Merselo, dat eveneens vier keer doel trof, staat tweede met zestien goals. In het individuele klasse ment scoorde koploper Tom Hendriks (Ysselsteyn) maar liefst drie keer en staat nu op negen doelpunten. Ook Ahmad Qurishi (Merselo) wist vier keer het net te vinden en staat nu tweede met zes treffers. Teamklassement 1) Ysselsteyn 17 2) Merselo 16 3) SSS'18 15 4) Volharding, Oostrum en Sporting ST 13 7) Holthees 12 8) SV United, Leunen en Venray 6 11) SVOC'01 3 Individueel klassement 1) Tom Hendriks (Ysselsteyn) 9 2) Ahmad Qurishi (Merselo) 6 3) Dave Hendriks (Volharding) 5 4) Chris Wilschut (Oostrum), Bas Litjens (Merselo) en Michiel Santegoeds (Holthees) 4. Venlosche Boys - Volharding 1 1 (0-0). Doelpunt Volharding: Ben Verberkt. Waar Volharding op voorhand gete kend zou hebben voor een gelijkspel, zijn het zondag na afloop van het duel Venlosche Boys-Volharding vooral de gastheren die het punt als een over winning vierden. Volharding leidde na een sterke eerste helft met 0-1, maar vergat in de tweede helft te voetbal len. Het initiatief werd in die fase van het duel in de tweede klasse H over gegeven aan Venlosche Boys. Toch had Volharding de grootste kans op de overwinning, maar Dave Hendriks wist in de 93ste minuut een penalty niet te benutten. Op het kunstgrasveld in het koude Venlo was het Volharding dat sterk voor de dag kwam in de eerste helft. Er werd gretig gevoetbald, en de druk op de verdediging van Venlosche Boys werd vanaf het eerste fluitsignaal flink opgevoerd. Na goed doorlopen van Bram Jacobs was het Dave Hen driks die zijn eerste kans verwerkt zag worden tot een hoekschop. Kort hier na was het wel raak, toen aanvoerder Ben Verberkt in de 11e minuut de bal snoeihard in de goal schoot. Volhar ding bleef goed spelen, het tempo lag erg hoog en de thuisploeg had grote moeite met het pressievoetbal van de ploeg van Stephan Sijbers. Achterin stond het deze keer ook prima aan Vierlingsbeekse zijde. Na de rust was het spelbeeld echter totaal anders. Venlosche Boys trok het initiatief naar RKOSV Achates-SSS'18 1-3 (1-3). Doelpunten SSS'18: Luc Janssen (2x) en Stan Venhuizen. In een wedstrijd waar het Achates veel aan gelegen was de punten in Ottersum te houden, ging SSS'18 met de punten naar huis: 1-3. Al na vijf minuten werd een gevaarlijke corner door Remco Loeffen met veel moeite uit het doel gehouden, maar de terug springende bal werd door Pim Volkert schitterend ingekopt:1-0. Het was even de vraag of SSS'18 deze snelle tegen slag te boven zou komen, want Acha tes probeerde het spel te bepalen en de duels werden verbeten uitgevoch ten. De corners van Achates waren goed ingestudeerd en veroorzaakten telkens het nodige gevaar, maar daar bleef het ook bij. SSS'18 kreeg lang zaam maar zeker beter vat op het spel en zowaar een van de SSS'18 corners leverde succes op. De mee naar voren gekomen Stan Venhuizen sprong hoog boven iedereen uit en kopte de bal bij de tweede paal schitterend in de rechter bovenhoek: 1-1. De wedstrijd Egchel-SV United: 2-0. SV United verloor in de vijfde klasse E met 2-0 bij Egchel. In de eerste helft was de ploeg uit Meerlo-Wanssum heer en meester. Alleen het benutten van de kansen vormt een groot pro bleem voor de fusieclub. Na rust kwam Egchel sterker opzetten en na een uur viel de 1-0. De wedstrijd ging daarna gelijk op. In de 85e minuut viel de beslissing toen Egchel vanuit buiten spel op 2-0 kwam. In de slotfase kreeg Paul Beterams nog de rode kaart na twee keer geel. De opening van deze wedstrijd was overtuigend voor de gastheren. Binnen één minuut hadden zij een geweldige kans om de score te openen. De eerste helft was interes sant voor de voetballiefhebbers. Veel tempo, duels op het scherpst van de snede maar altijd fair en gericht op de bal. Ondanks dit alles waren er weinig kansen voor beide ploegen. Na ruim een half uur mocht Tom Theeuwen aanleggen voor een terecht toegeken de vrije trap. Zijn inzet werd gekeerd door de doelman van SV Egchel. Enke le minuten later kreeg SV United een OJC Rosmalen-Venray 1-0 (1-0). Doelpunt: 33. Tony de Groot 1-0. Scheidsrechter: De Haan (Enschede). Rode kaart: 53. Tom van Bergen (Venray) na twee keer geel. SV Venray: Nielen; Van Mil, Lenders (66. Linders), Willemse en Custers; Seijkens, Gommers, Van Bergen en Bronzwaer; Joos- ten en Hendrix (78. De Jong). Venray is na de 1-0 nederlaag bij OJC Rosmalen dieper in de proble men geraakt in de hoofdklasse B. De brigade van trainer Jan Poels is afge daald naar de voorlaatste plaats.Alleen de nog puntloze hekkensluiter Schijn- del presteert nog slechter. Tijdens de ouverture boekte Venray de tot nu toe enige zege (2-1) op Schijndel. Op 19 september thuis tegen UDI'19 (1-1) lieten de rood-witten nog een rede lijke goede indruk na. Daarna ging het steeds verder bergafwaarts. De laatste vier duels leverden slechts een scha mel puntje op. Veel te weinig voor een ploeg zich vooraf betitelde als titelkandidaat. Opvallend is dat Ven- ray in de afgelopen vier wedstrijden - buiten twee benutte strafschoppen van Tom van Bergen - geen enkel doelpunt wist te scoren. Een teken dat Venray momenteel door een diep zich toe en kreeg ook kansen. Pas in de 71e minuut was het Chris van Duijnhoven die, na een vrije trap van Ben Verberkt, de bal net over het doel kopte. Langzaam leek scheidsrechter Van den Heuvel de grip op de wed strijd te verliezen en namen de irrita ties aan beide kanten toe. Waar Volhar ding faalde in de voortzetting van de goede eerste helft en beduidend vaker balverlies leed, was het de thuisploeg die in de 76e minuut de gelijkmaker liet aantekenen na wat gerommel voor de goal van keeper Jaap Litjens. Joris Verweij was het uiteindelijk die de bal voor zijn voeten kreeg en in het doel wist te werken. Het venijn zat hem nog in de staart van de wedstrijd. Volharding leek langzaam te beseffen dat er wellicht toch meer te halen was dan een punt bij de koploper. De gas ten kregen ook de kansen op de over winning, maar Dave Hendriks miste zowel een kopkans als een bal die hij uit de draai probeerde binnen te schieten. Een angstig moment volgde vervolgens aan de andere kant van het veld, toen Bram Jacobs de bal bijna in eigen doel werkte. In de 93e minuut volgde apotheose van de wedstrijd, toen scheidsrechter Van den Heuvel niets anders kon doen dan de bal op de stip te leggen na een ongelukkige handsbal van een verdediger van de 'boys'. Waar Dave Hendriks tot nu toe telkens gelukkig was met het inschie ten van strafschoppen, was het nu keeper Ruud Stienen die Volharding de kans op de koppositie ontnam. golfde op en neer, maar enkele minu ten voor het rustsignaal werd, naar later bleek, de beslissende mokerslag uitgedeeld. Tot twee keer toe was het Luc Janssen, die de Achates doelman Noy het nakijken gaf. Goed voorbe reidend werk van de andere SSS'18 spelers brachten hem in de juiste sco- ringspositie en Luc wist daar wel raad: 1-3. In de tweede helft bleef Achates proberen de bakens te verzetten, maar SSS'18 gaf zich niet gewonnen. Toch waren het weer de ingestudeerde cor ners van Achates, die voor de nodige verwarring zorgden in de Overloonse defensie. Een corner werd van de lijn gehaald en een andere corner spatte op de lat uiteen. Toch kreeg SSS'18 weer de beste kansen. Stan van Raaij, ingevallen voor Frits Lucassen, werd op links in de diepte aangespeeld. Hij kreeg een dot van een kans. Hij hoef de met zijn linkerbeen de bal maar in het doel te werken, maar hij kapte en kapte en schoot de bal tegen het been van een tegenstander op. Zon dag speelt SSS'18 het inhaalduel tegen Someren. enorme kans. Joost Jenneskens pas seerde zijn directe tegenstander en gaf een mooie voorzet. De aanvallers kon den niet genoeg kracht zetten bij de afronding, waardoor deze kans eindig de in de handen van de keeper. Buiten twee mogelijkheden van Job Gielen en Willem Peters was hiermee de koek op qua mogelijkheden en kansen. Na de thee waren de oranjehemden net iets overtuigender. In de duels, in de opbouw en in het samenspel. Het bleef een open wedstrijd waarbij het over en weer ging. Twintig minuten na de rust opende SV Egchel de score. Na slordig balverlies werd de bal na een perfect uitgevoerde counter achter de goed keepende doelman gekopt. Hier na werd het wat onvriendelijker, waar bij de scheidsrechter steeds nadrukke lijker zijn stempel ging drukken op de wedstrijd met ongelukkige beslissin gen, die telkens in het nadeel van de blauw-witten uitvielen. SV United kon geen echte vuist maken, ondanks dat de gasten af en toe gevaarlijk bij het doel van de gastheren kwamen. Vlak voor tijd besliste SV Egchel met een tweede treffer het duel. dal gaat. Behalve Freek Thoone ont brak in Rosmalen ook de geblesseerde aanvaller Khalid Hlimi. Daan Geenen ontbrak vanwege droevige familie omstandigheden. Dave Hendrix ver scheen dit seizoen voor het eerst in de basis, maar de aanvaller deelde in de malaise. Tom van Bergen liep al in de openingsminuut een gele kaart op. OJC Rosmalen had het beste van het spel. Doelman Niels Nielen behoedde Venray voor een vroege tegentreffer. Na ruim een halfuur was het toch raak. Na een aanval over de rechterflank stond de Venrayse defensie niet goed opgesteld waardoor Tony de Groot de 1-0 kon binnenschieten. Vlak na rust ontstond er tumult toen Tom van Bergen werd neergelegd. Arbiter De Haan - die opzichtig in het voordeel van de thuisclub floot - oordeelde dat Van Bergen een 'schwalbe' maakte. De middenvelder incasseerde zijn twee de gele kaart, tot woede van het Ven- rayse kamp. Met tien man gingen de bezoekers op zoek naar de gelijkma ker. Maar verder dan enkele dreigende vrije trappen van Nick Bronzwaer, kwamen de Venraynaren niet. Komende weekeinde ligt de com petitie stil. Venray treedt op zondag 31 oktober voor eigen publiek aan tegen DESK, dat is opgeklommen naar de tweede plaats. Sporting ST-VOS 5-2 (3-2). Doelpunten: 4. Martijn Christi ans 1-0; 7. Diego Taihuttu 1-1; 20. Tim van Rijswick (strafschop) 2 1; 30. Kevin Goldschmidt 3-1; 37. Gino Taihuttu (strafschop) 3-2; 52. Sander Thijssen 4-2; 83. Joop Martens 5-2. Scheidsrechter: Vren- ken (Haelen). Toeschouwers: 175. Gele kaart: Robin Tissen, Martijn Christians (Sporting ST), Coen Souren, Gino Taihuttu en Diego Taihuttu (VOS). Sporting ST: Custers; Kleven, Tissen, Kursten en Ward van Rijs- wick; Christians (81. Vervoort), Tim van Rijswick, Rick van Rijs- wick en Thijssen; Van Essen (58. Knoops) en Goldschmidt (74. Martens). Door Henk Willemssen Sporting ST maakte er zondag in de vierde klasse F tegen het hoger geklasseerde VOS een ware voetbalshow van: 5-2. Met nog wat meer scherpte had het zomaar 8-4 kunnen worden. Beide ploegen speelden in een hoog tempo vol op de aanval. Het gevolg was een open wedstrijd waarin van alles te beleven viel. Menos-Merselo 0-4 (0-1). Doel punten Merselo: Mark Maassen en Ahmad Qurishi (3x). Merselo won in een slechte wed strijd met 0-4 van Menos in de zesde klasse E. In de 27e minuut brak Mark Maassen de score open: 0-1. De thuis club uit Landhorst maakte weinig paraat en Merselo verzuimde verder afstand te nemen. In de 80e minuut scoorde Ahmad Qurishi, hij was hal verwege ingevallen, de 0-2. Vlak voor tijd scoorde Qurishi nog tweemaal, waarmee hij zijn hattrick binnen tien minuten voltooide: 0-4. De gasten kon afgelopen zondag slechts een verwijt worden gemaakt: Menos werd lange tijd gespaard en pas in de slotfase werd het duel, veel te laat, op slot gegooid. Vanaf de eerste minuut dicteerde Merselo en de kan sen regen zich aan elkaar. Wim van Til burg opende het kansenbal door met de bal aan de voet bijna het hele veld over te steken. Zijn inzet belandde echter hoog in het zijnet. In de 20e minuut werd de ban gebroken. De pas 15-jarige Tim Bouten, uitblinker bij de gasten, legde op de rand van het strafschopgebied de bal breed op de inkomende Mark Maassen. Die rondde beheerst af met een droog schot in de rechter benedenhoek: 0-1. In het vervolg van de eerste helft kon Merselo het karwei niet afmaken. De kansen stapelden zich op, maar met name spits Bas Litjens had het vizier niet op scherp staan of miste net dat greintje geluk om doeltreffend uit te halen. Op slag van rust kon de thuis ploeg voor het eerst gevaarlijk wor den, maar doelman Johan Loonen, die voor de eerste keer dit seizoen de nul hield, stond met een goede redding de gelijkmaker in de weg. Na de pauze zette Merselo, met aanvaller Ahmad Qurishi voor Jeroen Gloudemans in de ploeg, nog meer druk op het vijandelijke doel. Het was echter lang wachten op de bevrij dende tweede treffer. Invaller Frank Nellissen was er als eerste dichtbij. Hij nam een voorzet van Ahmad Qurishi ineens op de slof, maar zag zijn inzet echter op de paal uit elkaar spat ten. Het toetje van de gasten mocht er echter toch zijn. Met een punt gave hattrick tilde invaller Qurishi de 0-1 ruststand naar een dikverdiende "Het was een goeie pot", vond ook trainer Henk de Bijl. "Voor de toe schouwers viel er inderdaad genoeg te beleven." Voor de Sporting-coach telde in de eerste plaats de drie pun ten. Want de nieuwe fusieclub kende een stroeve start met slechts een punt uit vier duels. De laatste drie ontmoe tingen leverden daarentegen zeven punten op. Een teken dat Sporting ST de weg omhoog heeft gevonden. De Bijl: "Vanaf het begin verstonden de jongens uit beide dorpen zich goed. Maar op het veld was het toch anders. We hadden een periode van gewen ning nodig. Maar die is nu voorbij. Dat heb ik vooraf ook tegen de groep gezegd. Dit was onze zevende wed strijd, nu moesten we het maar eens laten zien." De 40-jarige Gert Custers verde digde het doel. Bram Willems viel een week eerder tegen Oostrum uit met een fikse hersenschudding. Wil lems denkt volgende week zijn ren tree te maken. Voor Custers was het even wennen tussen de palen, want hij is tegenwoordig veldspeler in het tweede elftal. Bij de 1-1 ging de erva ren sluitpost niet vrijuit. Custers liet 0-4 eindstand. In de 80e minuut werd Qurishi vanaf de rechterkant op maat bediend door Roy Swinkels. Qurishi nam de bal keurig aan, speelde zijn directe tegenstander uit, en schoof de bal beheerst in de lange hoek. Acht minuten later was het opnieuw raak. Wim van Tilburg stuurde Frank Nel lissen diep die op zijn beurt Qurishi op maat bediende: 0-3. In de slotmi nuut bereikte Tim Bouten opnieuw Nellissen die aangever was voor de derde treffer van Qurishi. Met de 0-4 mocht de thuisploeg nog tevreden zijn, want als Merselo beter met de kansen was omgesproken, dan had een zege met dubbele cijfers tot de mogelijkheden behoord. Begin deze maand is Piet van Aalsum (75) overleden. De uit Eind hoven afkomstige Venraynaar was niet alleen de langstzittende, maar tevens de meest succesvolle trainer ooit van Merselo. In 1972 zette Van Aalsum een punt achter zijn spelersloopbaan, na de degradatie van Venray 1 uit de derde klasse. Hij maakte vanaf 1963 deel uit van de Venrayse selectie, een periode waarin hij afwisselend voor het eerste en tweede elftal uitkwam. In 1973 volgde hij zijn voormalige ploeggenoot Joep Arts op als trainer van Merselo. In zijn eerste jaar finish ten de geel-zwarten als tweede in de eerste klasse van het afdelingsvoet bal, de huidige vijfde klasse. In zijn tweede seizoen verloor Merselo nipt de titelrace van Leunen, dat met een punt voorsprong de titel greep. In de promotiecompetitie slaagde de Mer- selose ploeg er alsnog in de vierde klasse te bereiken. Na overwinningen op Crescentia (2-0) en Victoria (1-0) won Merselo op zondag 8 juni 1975 ook zijn laatste promotieduel. Door de 5-0 thuiszege op Walburgia promo veerde de club voor het eerst naar de vierde klasse. In het debuutseizoen eindigde Merselo op de vijfde plaats in de vierde klasse H. Dit is nog steeds de allerbeste klassering in de ruim vijftigjarige clubhistorie. In 1978 nam Piet van Aalsum afscheid en hij ver trok naar Melderslo. Dat werd geen succes. Na een halfjaar kwam er een abrupt einde aan zijn zo succesvol begonnen trainersloopbaan. de schuiver van Gino Taihuttu los, waardoor Diego Taihuttu de bal kon binnentikken. "Ik reken hem die fout niet aan", zegt De Bijl. "Want Gert heeft verder een foutloze wedstrijd gekeept." Sporting ST kwam al vroeg op voor sprong door een doeltreffend schot vanaf twintig meter van Martijn Chris tians: 1-0. Na de 1-1 golfde het spel op en neer. Sander Thijssen raakt weer in vorm na een mindere periode. De Swolgenaar was constant dreigend, maar de Sporting-defensie moest ook op zijn hoede zijn voor de snelle en handige Venlonaren. Na twintig minu ten ging de bal op de stip, toen Sander Thijssen werd aangetikt door VOS- libero Coen Souren. Tim van Rijswick toonde zich trefzeker vanaf elf meter: 2-1Na een halfuur vond Rick van Rijs- wick voor het doel Kevin Golschmidt die fraai afrondde: 3-1. Vlak daarna ging rechtsachter Michel Kleven in de fout. De beweeglijke Diego Taihuttu kon alleen op het doel af gaan. Laatste man Robin Tissen moest wel aan de noodrem trekken ten koste van een penalty. Tot opluchting van het thuis- Belfeldia-Oostrum: 4-1 (0-0). Doelpunt Oostrum: Bart Direks. Oostrum ging zondag in de vierde klasse F met 4-1 onderuit bij Belfeldia. Alle doelpunten vielen in de tweede helft. Voor rust was Oostrum sterker en kreeg ook de beste kansen. Een tegenvaller was het uitvallen na een kwartier van doelman Ralph Kessels vanwege een spierblessure. Hij werd vervangen door de 17-jarige A2-keeper Mike Gommans. Belfeldia nam een 2-0 voorsprong, waarna Bart Direks 2-1 scoorde. In de slotminuten trok Belfel dia de winst naar zich toe: 4-1 Belfeld startte fel en wilde Oostrum in het begin overrompelen. Echte kansen leverde dit niet op, slecht wat halve kansen was hun deel. Al snel liet ook Oostrum zich gelden en zette het koers richting doel van de tegenstan der. Er ontspon zich een leuk duel wat gelijk opging, het spel golfde op en neer. Na een kwartier spelen kreeg Oostrum een enorme dreun te ver werken toen doelman Ralph Kessels de strijd moest staken na een onschul dige uittrap. De doelman gaf aan 'iets te voelen knappen' in zijn bovenbeen en kon niet verder. Daar de vaste reservedoelman absent was, werd de net 17-jarige A2-keeper Mike Gom- mans voor de leeuwen geworpen. In het verdere verloop van de eerste helft hielden beide ploegen elkaar in evenwicht, waarbij misschien de beste kansen nog wel voor Oostrum waren. Vooral de ijverige Lex van Lin liet zich gelden en ook een inzet van Chris Wilschut na een mooie actie had een beter lot verdiend. In de rust heerste dan ook het gevoel dat er meer te halen was dan een punt. In de tweede helft bleek Belfeld de rust beter verteerd te hebben Oostrum moest terug en de gastheren namen het initiatief. Na enkele minuten ont worstelde Oostrum zich aan de druk en kon Niek van Bergen alleen op het Belfeldia doel afgaan. Helaas zat de grensrechter er volledig naast en hij vlagde Van Bergen ten onrechte terug. Na vijf minuten werd een overtreding gemaakt op Oostrum- doelman Gom- mans. Ondanks dat hij de bal klemvast had, kreeg hij een vrije schop toebe deeld. Deze vrije schop werd echter heel slecht genomen en belandde zo bij een tegenstander in de voeten op de linkerflank. Razendsnel werd publiek trok arbiter Vrenken slechts geel. Ex-Venraynaar Gino Taihuttu, hij speelde als enige met handschoenen in het frisse Tienray, liet doelman Cus- ters kansloos vanaf de stip: 3-2. Na enkele mislukte pogingen pikte Sander Thijssen in de 52e minuut toch zijn doelpuntje mee, in een aanval die hij zelf inleidde. Als tussenstation fungeerde Martijn Christians, die een perfecte steekbal gaf. Ondanks dat Thijssen aan zijn shirt werd getrok ken, wist hij de 4-2 binnen te knallen. Sporting ST - met zes Tienrayse en vijf Swolgense spelers in de basis - legde enkele mooie aanvallen op de grasmat. VOS gaf zich niet zomaar gewonnen. Halverwege de tweede helft kwam de thuisclub twee keer goed weg, toen Danny Alberts en Gino Taihuttu vlak na elkaar de lat troffen. Aan de over zijde wisten Goldschmidt (rakelings voorlangs) en Thijssen (op doelman) de beslissing niet te forceren. Terwijl Martijn Christians zijn uithaal op de binnenkant van de paal zag belanden. Sander Thijssen ging weer eens op avontuur en hij schudde vijf, zes Ven- lonaren af, maar had vervolgens niet meer de kracht voor een schot. Dat had even later invaller Joop Martens wel. Op aangeven van Thijssen haalde Martens ineens schitterend uit: 5-2. spits Koppers gevonden, die de 1 0 onberispelijk binnenschoot. Vijf minuten later werd de score verdub beld. Middenvelder Mestrum rukte op en schoot de bal onhoudbaar in de kruising. Oostrum was aangeslagen. Door een dubbele wissel trachtten de bezoekers de bakens nog te verzetten en het laatste half uur werd er achter in een op een gespeeld. Dit leverde enkele kansen op en een klein kwar tier voor tijd werd de marge terug gebracht. Na een mooie aanval over de linkerflank leverde back Frank Frederix een puike voorzet af, die door Bart Direks prima werd binnen- gekopt. Een leuk moment voor de altijd hardwerkende middenvelder die voorlopig zijn laatste wedstrijd speelde vanwege een uitzending naar Afghanistan. Oostrum rook bloed en zette onverminderd koers richting Belfeldia- doel. Enkele minuten voor tijd counterde Belfeld naar de over winning, toen de lange voorstopper Bert Smeets een duel met Oostrum- doelman Gommans in zijn voordeel besliste: 3-1. De aangeslagen Gom- mans bleef liggen, maar krabbelde na behandeling toch weer op. Dat hij in de voorlaatste minuut ook nog een vierde treffer te slikken kreeg, was wel heel erg zuur voor hem. Marvin Wagimin ging alleen door en schoof de bal onder de keeper door: 4-1. Oostrum likte zijn wonden en droop af na een nederlaag die wel erg geflat teerd uitviel. Komende zondag staan er enkele inhaal- en bekerduels gepland. Voor de competitie komen alleen SSS'18 en SV United in actie. SSS'18 treedt in de tweede klasse H aan tegen ex-eer steklasser Someren. Dit duel werd op zondag 12 september afgelast. Door de vele regen was het veld in Some ren onbespeelbaar geworden. In de vijfde klasse F speelt SV United het inhaalduel tegen DEV in Arcen. Deze wedstrijd ging op 26 september niet door vanwege de viering van het 90- jarig jubileum van de Arcense voet balclub. Voor de tweede bekerronde steekt tweedeklasser Volharding de Maas over voor de derby tegen Mon- tagnards. De vierdeklasser uit Bergen wordt getraind door Ruud Vermeer. Leunen-SVEB 2-3 (1-3). Doelpun ten Leunen: Joost Tolkamp en Rob van Ool (strafschop). Leunen verloor in de vierde klasse F met 2-3 van koploper SVEB. Na een kwartier viel de 0-1. Joost Tolkamp maakte na een half uur gelijk maar SVEB ging toch met een 1-3 voor sprong de rust in. Na de pauze pro beerde Leunen wat terug te doen. In de 80e minuut ging de bal op de stip na een overtreding op Joost Tolkamp. Rob van Ool benutte in tweede instan tie de penalty: 2-3. Het slotoffensief van Leunen leverde niet meer de ver diende gelijkmaker op. Op een koud sportpark 't Klaverblad waren zo'n 150 toeschouwers getuige van een spannende wedstrijd, waarin beide ploegen behoudend startten. De thuis ploeg speelde - als gevolg van bles sures noodgedwongen - vanuit een defensief concept en de bezoekers hanteerden ongeveer dezelfde strijd wijze. Het duurde even voor SVEB raad wist met de gegeven situatie én de ruimte die hen geboden werd. Het allereerste kansje van de wedstrijd was voor Rick Thissen, die vanuit een hoekschop naast schoot. Enkele minu ten later schoot Guus Gielens namens de thuisploeg over. Leunen hield zich goed staande tegen de koploper tot de 14e minuut. Vanuit het spreekwoorde lijke niets kopte Mike Vermazeren in de uiterste hoek binnen: 0-1. Na een half uur was de jonge Leunen aanvaller Joost Tolkamp alert bij een misverstand in de defensie en hij tekende fraai voor de gelijkmaker. In de daaropvolgende acht minuten leek het of Leunen stond te slapen en scoorden Joris de Mulder en Rick Tissen voor de bezoekers die tevreden naar de thee gingen met een comfortabele voorsprong van 1-3. Omdat de koploper verzuimde het kar wei af te maken, kwam Leunen steeds beter in de wedstrijd en creëerde het team van trainer Henk Langstraat diverse grote kansen. Het verzilverde er slechts één. Guus Gielens verscheen alleen voor doelman Tissen en werd neergehaald, De penalty werd door Rob van Ool in tweede instantie verzil verd: 2-3. Door de vele blessurebehan delingen aan de kant van SVEB kende scheidsrechter Van Haren uit Overloon ongeveer vijf minuten extra tijd toe. Aan de stand veranderde er echter niets meer. Leunen, dat voor aanvang van de competitie wist dat het een moeilijk en zwaar seizoen tegemoet zou gaan, wacht nog op de eerste drie punter. Het team speelt behoudend en creëert zich wekelijks voldoende kan sen. Voorlopig bivakkeert de ploeg nog in de hoek waar de klappen vallen. H"Ëf",l| Kledingsponsors: Hoofdsponsors: Kledingsponsors: SPECIAL MEMBER: SUMMA Advies Groep B.V. Personato Werving Selectie AMBASSADOR MEMBER: Gemeente Venray Burgemeester Hans Gilissen Attractiepark Toverland Bavaria Winters Liessel De Bruijn Isolatie B.V. De Golfhorst, America Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Kyoto Koi Farm McDonald's Venray OTTO Work Force B.V. Plus van Dijck Venray Price Cleaning B.V. Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Seacon Logistics Van den Munckhof B.V. Van Haren Autobedrijven B.V. Verstraaten Business Travel Vie Curi Vitaal ABN/AMRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Bilderberg Hotel "de Bovenste Molen" Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Fleuren Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Brienen aan de Maas Claassen, Moolenbeek en Partners Claassen Bouw Vastgoed BV CleanCare24 Cocosoft Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco B.V. Culinair Creatief Ruud Welbers De Aanpak Bouwservice B.V. De Beejekurf, restaurant De Lekkernij -'tAnker, Merselo Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Flanderijn en Geboers FlexEvents Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Gossimijne, bar-bistro Hoogma Advies B.V. Hypotheekshop, Venray Hotel Asteria ING, Venray Innovate Nederland B.V. Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Janssen Venray Stucadoors B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Kersten Europe Koenen en Co. Kortenbos, Mental Balance Center Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Makelaardij Carel Fi Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Melskens Beheer B.V. ND Logistics Nelipak B.V. NLW Groep Notariskantoren Venray Partycentrum "De Witte Hoeve" Peka Kroef B.V. Peelrand Makelaardij B.V. PG Group BV Ricor Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels, Sanitair en Tegelwerken V.O.F. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Sport 2000 Sterke Tekst Studio Spinazie Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Ten Brinke Hekwerken Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Thuijls Beheer B.V. Van de Mortel Assurantie Advies Van Dijck Bouw en Industrie Van Dijck - Achten - Lenders Advies Van der Putt Advocaten Van Gansewinkel B.V. a Venray BV keersscho Verkeersschool Nottelman Verspreidingsburo Periodiek Volantis B.V. WIKO Investments V.O.F. Bestratings-/Klusbedrijf Wilms ZR Accountants en Adviseurs De redactie van Peel en Maas zet ook in het voetbalseizoen 20092010 wekelijks een speler, trainer of ander 'voetbaldier' van eenamateuvereniging^iLhet ve spreidingsgebied van Peel en Maas in de schjwerpers. De^s§tspeler vo^pe net als de voetbalkenners van het Venraysrmeuwsblad ook nu^e£Tde utt/a- gen van tien amateurduels die dat weekend gespeeld worden. Zijn de lingen van de gastspeler beter, dan wint hij een bal voor de jeugdafdeling zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan Henseniusplein in Venray. Ook^ingen de deelnemers met hun totaalscore 1 naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om eer. Deze week in De schijnwerper op: vanwege het beperkte inhaal- en bek programma is er deze week geen gastvoorspeller. Peter van den Heuvel (Holthees) speelde gelijk tegen redacteur Henk Lammen van Peel en Maas. Beiden scoorden zeven punten. Met dit aantal staat Van Heuvel voorlopig tweede in het klassement. Klassement: 1) Stan Venhuizen (SSS'18)* 11 pu 2) Peter van den Heuvel (Holthees) 3) Ben Verberkt (Volharding) en Bastian Bouwsema (Oostrum) 5) Rik Linders (SV Venray) 6) Sander Thijssen (Sporting ST) 7) Mark Weijs (Leunen) Stan Venhuizen heeft de afgelaste wedstrijd Someren-SSS'18 nog tegoed den ten 7 4 3 2 0 Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Maatwerk In financiële zekerheid

Peel en Maas | 2010 | | pagina 21