Triatleten tevreden Finaleplaats Dion Dreesens Tennistoernooi jeugd succes Galatasaray te gast in Horst Clubkampioenschappen St. Christoffel Bartelstrofee voor Hans Ottenheim PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 22 juli 2010 - Pagina 8 MGC Venray Zomertoernooi Handboogtoernooi in Overloon Negende plek Wegh op EK LRV St. Jan Merselo PC De Jumpers niet ontvangen? Bel 582877! ATV Venray Beginnersgroep hardlopen De Mudhunters De Peelrunners HSV De Roerdomp PDV De Maasvogels Voetbaltoernooi Rooyse Wissel Overloonse Bridgeclub Zomeravondbridge Het Alvertje Wout Poels verlengt contract Op de elfde speelronde verraste Jan van Dijk (80 slagen) met een prach tige 4 - 2 zege op Gerrit Vermeulen (83) en werd daarmee de beste speler van dag, nadat hij de eerste ronde nog aan Vermeulen had moeten laten. Ook zijn beste ronde van 24 slagen was goed voor de dagprijs. Lijstaanvoer der Gerrit Janssen en Harrie Lenssen kwamen beiden tot een gelijkspel wat holeslagen betreft (83 - 83), maar Lenssen wist twee van drie ronden tot de zijne te maken en won daar om met 4 - 2. Het duel tussen Fieke van Ham en Karel van Ham eindigde eveneens in een 4 - 2 uitslag wel in het voordeel van Karel van Ham. Voor Karel betekende zijn score van 25 89 een verbetering van zijn beste sei zoenprestaties. Huub Straatman wist Jo Litjens met 6 - 0 te verschalken. De meest spannende partij ging tussen Leo Wilms en Jan Litjens, die Litjens op de valreep met 4 - 3 (90 - 89) op basis van minder holeslagen wist te winnen, nadat de ronden in een 3 - 3 gelijkspel was geëindigd. De twaalfde speeldag leverde de volgende resultaten op. Gerrit Jans sen (81) bleek met 5 - 1 toch te sterk voor Jan Litjens (89), die alleen in de eerste ronde een puntje uit het vuur wist te slepen. Hoewel het verschil in holeslagen vrij groot was in het voordeel van Leo Wilms (77) in zijn partij tegen Huub Straatman (89) en daarmee een prima wedstrijd speelde, wist hij niet meer dan een magere 4 - 3 overwinning te behalen door de laatste ronde verrassend met 25 - 24 te verliezen. Desondanks was zijn score van 77 slagen een evenaring van zijn beste score van dit seizoen. Harrie Lenssen (80) leek tegen Bets Wilms (87) het volle pond uit de wed strijd te halen, maar verslikte zich in de laatste ronde in de veerkracht van Wilms, waardoor het uiteindelijk een 4 - 2 zege werd. Voor Wilms was haar score van 87 slagen een verbetering van haar beste seizoenprestatie. Jan Engels, met 76 slagen de beste spe ler van de dag, boekte een ruime 6 - 0 winst op Karel van Ham (91) en kende alleen in de tweede ronde pro blemen, die nipt werden opgelost. Gerrit Vermeulen (80) boekte een vlotte 6 - 0 zege tegen Fieke van Ham. Jan van Dijk had het zijn wedstrijd tegen Piet van der Elst moeilijker dan verwacht. Van der Elst wist een gelijk spel in ronden uit het vuur te slepen, maar moest op basis van holeslagen de wedstrijd toch met 3 - 4 aan Van Dijk laten. Daarmee kon Van der Elst best tevreden zijn, want zijn scores van 26 over een ronde en 94 over drie ronden waren verbeteringen van zijn beste seizoenprestaties. De laagste ronde ging met 22 slagen naar Jan Engels en Best Wilms tekende met 27 slagen bij de dames voor het beste resultaat. Gerrit Janssen is met 2 punten nog altijd koploper. Jan Engels is nu weer tweede met 6 punten en Leo Wilms keerde met 8 punten weer terug in de topdrie. Bij de dames wist Bets Wilms met 14 punten door haar prima spel haar voorsprong uit te bouwen naar negen punten op haar naaste belagers Jo Litjens en Fieke van Ham, die beiden op 23 punten staan. Tennisclub Venray houdt van vrij dag 23 tot en met zondag 25 juli het Auto Lenders Zomertoernooi. Inschrij ven is mogelijk in het gemend, heren, of -damesdubbel in de categorieën open (speelsterkte 5 en 6), 7 (speel- sterkte 7 en 8) en 8 (speelsterkte 8 en 9). Het is een open toernooi, dus tennissers uit de gehele regio en daar buiten kunnen zich inschrijven. Op zaterdag is er een barbecue voor alle deelnemers. Inschrijven geschiedt per koppel en kan tot en met maandag 19 juli via www.tennisclubvenray.nl. Voor de tweede keer vindt in het weekeinde van 24 en 25 juli in de bossen rond het oorlogsmuseum in Overloon een groot handboogtoer- nooi plaats. Tijdens het Liberty Park Archery Tournament gaan ongeveer 130 schutters een parcours door het bos afleggen. De wedstrijd is voor toe schouwers goed te volgen omdat alle doelen ook voor het publiek te zien zijn. Op zaterdag zijn de voorronden waarbij de sporters ongeacht hun niveau het hele parcours afwerken. Op zondag is de finaleronde. Hierbij is zowel een individuele ronde, als een ronde voor teams. De finale vindt plaats in en om het openluchttheater dat in de bossen ligt. Voor het publiek is het evenement beide dagen gratis toegankelijk. In het Duitse Winnenden is Carrie Wegh uit Leunen als negende geëin digd tijdens het Europees junioren kampioenschap. De 18-jarige Leu- nense werd in de achtste finale van het recurveschieten uitgeschakeld door Lidiia Sichenikova. De Oekraïnse pakte uiteindelijk de Europese titel. In Siebengewald is een dressuur- wedstrijd voor ponyruiters gehouden. Hieke Kreuzer behaalde een eerste prijs met 188 punten met haar pony Boyke in de klasse BB. Petra van Dijck reisde af naar een concours hippique voor paarden in Heibloem. Daar ein digde zij op een zesde plaats in het springen klasse Z met haar paard Unbelivia. De zussen Jeurissen hebben een concours in Heythuysen bezocht. Katja Jeurissen won de categorie L met Vamattie. In de categorie M behaalde Iris Jeurissen de vierde prijs met Kidola en Katja Jeurissen de zevende prijs met Roadster. vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Drie leden van ATV Venray heb ben deelgenomen aan de hele triatlon in Roth in Zuid-Duits- land. Om de wedstrijd tot een goed einde te brengen moesten zij achtereenvolgens 3,8 kilome ter zwemmen, 180 kilometer fiet sen en 42,2 kilometer hardlopen. Ondanks de hoge temperaturen brachten zij het er goed van af. Door het grote aantal deelnemers werd er in groepen gestart, waarbij de drie Venraynaren ieder in een andere groep waren ingedeeld. Tussen 6.10 en 6.50 uur doken zij in het warme water van het Main-Donaukanaal. Peter Scheres was het eerst aan de beurt en legde het zwemonderdeel zonder problemen af. Johan Snijders was 10 minuten na Marcel Meulen- dijks gestart, maar zwom zo snel dat hij bijna gelijktijdig met hem uit het water kwam. Het fietsonderdeel voer de in een aantal grote lussen diverse keren door het plaatsje Hilpoltstein. Tijdens het lopen kregen veel deelne- mers het door de hitte zwaar. "Tot aan de 21 kilometer ging het goed, daarna ging mijn tempo naar beneden," ver telt Meulendijks na afloop. Ook Snij ders kreeg het moeilijk en kon na 31 kilometer niet meer hardlopen door dat een oude rugblessure opspeelde. Hij wandelde de laatste 11 kilometers. Peter Scheres finishte na 9 uur en 43 minuten, net binnen zijn gewenste eindtijd van 9 uur en 45 minuten. Ook Meulendijks hoopte rond de 9 uur en 45 minuten te kunnen eindigen, maar door zijn problemen tijdens het lopen stopte de klok voor hem na 9 uur en 57 minuten. "Na afloop baal je wel dat je de tijd die je hoopte te maken niet hebt gehaald, maar als je een paar dagen verder bent dan zakt de teleur stelling en overheerst een gevoel van trots en tevredenheid,"aldus Meulen- dijks. "Het is fantastisch hoe de men sen hier meeleven voor en tijdens de wedstrijd. Op de fiets heb je regelma tig kippenvel door de vele toejuichin gen die je hoort." Snijders bereikte de finish na 10 uur en 58 minuten. Tijdens de Europese jeugdkam pioenschappen zwemmen in Helsinki was de 17-jarige Dion Dreesens uit Venray voor het eerst vertegenwoordigd bij de jongens tot en met 18 jaar. Er waren door de KNZB vier jon gens en negen meisjes geselecteerd voor deelname. Dreesens wist als zevende te eindigen op de 200 meter vrije slag. Ook de 400 meter vrije slag stond op het programma. Drees- sens stond als 21e ingeschreven. Met een tijdsverbetering van een seconde wist hij zich te plaatsen op de zes tiende plek met een tijd van 4.01.50. De eerste tien mochten door naar de finale die uiteindelijk door de Franse Yannick Agnel in een nieuw Euro pees record werd gewonnen. Verder zwom Dreesens vanuit een 52e plaats op de 100 vrij naar de 41e plaats met een tijdsverbetering van zijn persoonlijk record. Indrukwekkend was de 200 meter vrije slag waarop hij ook geselecteerd is voor de jeugd Olympische Spelen in Singapore. Van uit de series startend vanuit de 21e plaats wist hij zich te kwalificeren voor de halve finale op de elfde plek. In de halve finale wist hij zijn tijd met een seconde te verbeteren tot 1.51.50 en daardoor als zesde door te gaan naar de finale. Met een scher pere tijd van 1.51.48 werd hij ten slotte zevende in de finale Ook deze race werd gewonnen door Agnel met het nieuwe Europese jeugdrecord van 1.46.50. Op het park van TC Venray heeft het TCV K4 en open jeugdtoernooi gehouden in samenwerking met ten- nisschool Maascourt. Door diverse weersomstandigheden waren drie banen niet meer bespeelbaar en moest er veel geïmproviseerd wor den. Gelukkig kon er gebruik worden gemaakt van de omliggende parken TV Leunen, TC Rodhe en TV De Gagel. Met bijna 140 deelnemers en onge veer tweehonderd wedstrijden was het een krap schema. De uitslagen: JE8: Jelle Klingen-Liam Liles 5-4 5-4 JE10: Jing-Long Weng-Wouter van der Waerden 6-2 6-4 JD10: Emiel Vreugdenhil/Niels Ver- beek-Jesper Arts/Jesper Ritman 6-0 6-1 ME10: Lieke Barten-Naomi von Bose 6-1 6-4 JE12: Sander van Eck-Nick Faessen 6 2 6-1 ME12: Sanne van Rie-Janneke de Rijk 5-7 6-1 7-5 JE14: Stijn de Haan-Stan Deeks 6-2 6-0 ME14: Debbie Gach-Annabel Boers 6 2 6-4. JE16: Bob Breukhoven-Sidney Loonen 6-4 6-2 JD16: Bob Breukhoven/Willian van Die-Nick Faessen/Stan Deeks 6-4 6-0 ME16: Rosa de Weert-Julia van Bergen 6-3 6-3 MD16: Milou Haitsma/Lotte Hoogveld- Daphne Smits/Iris Duisters 6-1 6-1. De Turkse voetbalploeg Galatasa- ray verblijft nog enkele dagen in Horst. De ploeg van trainer Frank Rijkaard en zijn assistent Johan Nees- kens bereidt zich in Nederland voor op het nieuwe voetbalseizoen. De ploeg is al bijna twee weken te gast in het Parkhotel Horst. Het team, met de sterspelers Milan Baros en Arda Turan, traint een of twee keer per dag op sportpark Ter Horst van Sterspeler Arda Turan, die in de belangstelling staat van Bayern München, op de foto met twee Turk se schonen. voetbalvereniging Wittenhorst. Het reisje van circa driehonderd meter wordt per bus afgelegd! Woensdag speelde het team tegen Fenerbahce en op 24 juli oefent Galatasaray tegen eredivisionist NEC. De eerste training voor de pupil len na de vakantie is op woensdag 8 september. De NSG atleten beginnen weer op donderdag 9 september met de baantraining. Drie leden van ATV Venray wisten de volledige triatlon (3,8 kilometer zwemmen, 180 kilo meter fietsen en de gehele marathon 42,2 kilometer) te volbrengen tijdens de Challenge in Roth. Uitslag: Peter Scheres 9.43.57. Marcel Meulendijks 9.57.56, Johan Vaars 10.58.38. ATV Venray wist vier eerste plaat sen te behalen tijdens de zwemloop in Valkenburg. Uitslagen: D08: 2e. Linette Linders, 7.36min. D10: 1e. Tessa Jerzykowski, 10.00min. D12: 2e. Vera Wismans, 12.26 min. D12: 3e. Bo Brands, 12.45 min. H12: 1e. Finn Tim mermans, 11.19 min. D14: 1e. Nicky Teunissen, 26.34 min. D14: 2e. Imke vd Munckhof, 30.04 min. H16: 1e. Mai- kel Wismans, 23.45 min. Bij het Spar NK Atletiek in Amster dam heeft Pim Stevens een tiende plaats behaald bij het hoogspringen. Hij haalde een hoogte van 1.95mtr. De uiteindelijke winnaar Martijn Nuijens van Unitas sprong over 2.21 meter. Enkele pupillen hebben meegedaan aan de C/C wedstrijd in Someren. Demi Boom werd eerste bij de Meis jes Pupillen C. Zij behaalde 1064 pun ten. Zij wierp de bal 19.25 meter en verbeterde daarmee het clubrecord met anderhalve meter. Ook op de 600 meter verbeterde ze het clubrecord. Zij liep 1.139 min. een verbetering van tweetiende seconde. Trainingen: Baantraining maandag 18.30-20.00 uur. CD junioren baan- training dinsdag 19.00-20.30 uur AB junioren. Baan woensdag 18.00-19.15 uur pupillen. Baantraining donderdag 19.00-20.30 uur looptraining. Baan zaterdag 10.00-11.15 uur pupillen. Baan training zondag 10.00 11.30 uur AB jun. senioren. Lopers- groepen/alle niveaus: Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00 20.30 uur, donderdag atletiekbaan 18.30-19.30 uur NSG-atleten. Agenda: 24 juli Pupillen en C/D wedstrijd bij HAC Helmond. Iedere zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur is er gelegenheid om oud papier, gebundeld of in dozen, te deponeren in de papiercontainer, die geplaatst is aan de Weg in den Berg, hoek Veltum- se Kleffen/Kulutweg. Zie ook www. atvvenray.nl. ATV Venray start met een begin- nersgroep hardlopen op dinsdag 14 september om 19.15 uur vanaf het clubhuis op sportpark De Wieën aan de Sportlaan. De trainingen zijn zo in elkaar gezet dat iedereen die niet of nauwelijks getraind is kan meedoen. Geleidelijk wordt er gebouwd aan uithoudingsvermogen en conditie. In de beginperiode wordt dat gecombi neerd met theorie, zodat men inzicht krijgt in waar men mee bezig is. Het programma zit zo in elkaar dat men na ongeveer vier maanden in staat is om een aantal kilometers achter elkaar te hardlopen. Tijdens de eerste bijeen komst wordt informatie verstrekt over kleding, schoeisel, voeding. Op don derdag 16 september is de eerste trai ning. Belangstellenden zijn welkom op de trainingsavonden op dinsdag en donderdag om 19.00 uur. Aanmelden kan via e-mail info@atvvenray.nl. Zie ook www.atvvenray.nl. Als gevolg van de storm waren heel wat bomen omgewaaid, maar de Mud- hunters lieten zich niet gemakkelijk uit het veld slaan. Met toch nog ruim 55 kilometer op de teller kwamen ze uiteindelijk thuis. Voor de jeugd is zondag de laatste training voor de zomerstop. Op 5 september begint de training voor de jeugd weer, vanaf dan is er elke week een training voor de oudere jeugd. De jongere jeugd gaat nog door met één training per twee weken. De senioren trainen het hele jaar door. In augustus zijn er regelmatig trainingen over hardere paden. Voor wie interesse heeft is er de mogelijkheid een vier weken gratis mee te doen. Ga voor meer informatie naar www.mudhunters.nl. Agenda: Zondag 25 juli vertrek 7.30 uur voor een tocht in Lanbermont (B) 40 en 65 km. Zondag 25 juli vertrek 9.00 uur per fiets voor een training Venray 50-60 km. Op dinsdag (in het bos) en donderdag (op de weg) om 19.00 uur een training. Vertrek is bijna altijd vanaf De Sprank. Nordic walkers kunnen elke woens dag aan de slag vanaf de parkeerplaats bij het Schuitwater (begin van de wan- delroutes).Het Schuitwater ligt tussen Melderslo en Broekhuizen aan de Broekhuizerdijk. Aanvang 19.00 uur. Zaterdag 24 juli:Kastielse baan start 9.00 uur vanaf het clubgebouw aan de Tienrayseweg in Horst. Zaterdag 31 juli:Natuurpark De Hamert. Vertrek 8.30 uur vanaf het clubgebouw aan de Tienraysweg in Horst. Dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag training op de baan van 19.00 tot 20.30 uur. Zaterdag damestraining van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag afwisselende bostrai- ning van 16.00 tot 17.30 uur, verzame len bij de parkeerplaats in de Schadij- ker Bossen. Agenda: 1 augustus IJzeren Man Volkslopen Weert 10.00 uur. 8 augustus Marathon Monschau 8.00 uur. Zie ook www.peelrunners.nl. Uitslag negende zomeravondcom petitie. 1) G. Robben. 2) H. Ermers. 3) C. Kools. 4) J. van den Heuvel. 5) S. Philipsen. Aanvang serie onderlinge wedstrijden op woensdag 28 juli. Start 50 plus competitie op woensdag 11 augustus. Voor inlichtingen over vergunningen kan men terecht bij HJ. v.d. Ekker, St. Antoniusstraat 31, 5801 AR in Venray, telefoon 06-12668661 of via e-mail huubvdekker@home.nl. Zie ook www.hsvderoerdomp.nl. Uitslag wedvlucht Strombeek: 297 duiven, tien deelnemers. 1, 8 Freddy Textor. 2, 3, 4, 5, 6, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25 Harry Francken. 7, 10, 11, 19, 20 Sraar Peters. 9, 12, 13, 14, 23 Jan Kuij- pers. 15 Wim Rutten. Amy van Broekhoven bij de dames en Freek van den Brand bij de heren zijn de nieuwe clubkampioenen van turnvereniging St. Christoffel in Ven- ray. De turnclub hield zondag de jaar lijkse titelstrijd in sporthal De Wette- ling in Venray. De wedstrijden waren verdeeld in drie blokken, zodat ieder een zijn turnkunsten kon laten zien. In totaal deden 150 deelnemers mee aan de wedstrijden, van de jongste recreanten vanaf zes jaar tot aan de dames en heren van de wedstrijdgroe- pen. Oud-lid Bram Verhofstad gaf een demonstratie van zijn vloeroefening. Verhofstad is lid van de KNGU selec tie en heeft de afgelopen jaren veel internationale wedstrijden geturnd en prijzen gepakt. De clubkampioenen Amy van Broekhoven (l) en Freek van den Brand. Uitslagen: Meisjes recreatie 6-7 jaar: 1. Imme Lemmers. 2. Amber Rutten. 3. Romy van Duuren Meisjes recreatie 8-9 jaar: 1. Fleur Wijn hoven. 2. Lynn Rongen 3. Johane de Graaf Bierb, Yanne Ste vens Dames 12-15 jaar recreatie: 1. Frede- riek Rongen. 2. Bo Brands. 3. Annemijn van Dijck Meisjes wedstrijdgroep instap NTS 11: 1. Nienke Meijers. 2. Zoe Emmens. 3. Joyce Rongen Jongens recreatie NTS 15: 1. Luka Thijs- sen. 2. Elian Remmo. 3. Bart Hebben Dames recreatie 25 jaar en ouder: 1. Marleen Cranen. 2. Berny Mater Meisjes wedstrijdgroep pupil 1 NTS 11: 1. Jamie Lammerts van Buuren. 2. Roos Ponjee. 3. Judith Steffers Meisjes wedstrijdgroep pupil 2 NTS 9: 1. Anke Kleinlugtenbeld. 2. Misty Derickx. 3. Boya Siahaja Meisjes jong talent NTS 11: 1Marlou Bos. 2. Michelle Bussers. 3. Alice Mater Jongens wedstrijdgroep instap NTS 10: 1. Teun Ponjee. 2. Jasper Sanders. 3. Karsten Chi Meisjes recreatie 10-11 jaar: 1. Roos Leenders. 2. Loes Ponjee. 3. Merel Baak Meisjes wedstrijdgroep pupil 1 en 2 NTS 10: 1. Ilse van Ass. 2. Lisanne Beurskens. 3. Damita van Soest Jongens wedstrijdgroep NTS 11: 1. Max Philipsen. 2. Bo Verrijth. 3. Kain van de Heuvel Jongens wedstrijdgroep benjamin NTS 10: 1Conner Smals. 2. Menno Mater. 3. Jelt Verrijth Jongens recreatie NTS 14: 1. Roel Ver- spaget. 2. Freek Goes. 3. Coen van de Lisdonk Dames recreatie 15-20 jaar NTS 9: 1. Puck Rijs. 2. Renee Jenniskens. 3. Noel- la de Koning Dames wedstrijdgroep NTS 5 t/m 8: 1. Amy van Broekhoven (clubkampioen) 2. Emmy Rongen. 3. Kim Verstappen Heren wedstrijdgroep: 1. Freek van den Brand (clubkampioen) 2. Joost Meijer. 3. Max Doppelbauer De Invaliden Sport- en Belan genVereniging Venray e.o. heeft het sportseizoen 2009-2010 afge sloten met een feestavond in het clubgebouw van TTV Summa/Red Stars. Het afgelopen seizoen liet Jan Thee- uwen bij het bowlen zien dat hij dit kunstje goed beheerst. Het werd eerste met 77 punten. Daarom mocht hij de wisselbeker uit handen van sporttak- leider Jan Hoedemaekers in ontvangst nemen. Daarmee bleef hij onder meer zijn echtgenote Marie-Louise Thee- uwen voor die uiteindelijk tweede werd met 68 punten. Zij wist op haar beurt Bas Pastors achter zich te hou den die derde werd met 65 punten. Bij het sjoelen zijn het toch vooral de dames die de beste resultaten neerge zet hebben. Bij de selectiewedstrijden voor het NK plaatsten Wilma Wismans en Marjan Litjens zich als eersten in hun klasse. Bij de toernooien om de Limburg Bokaal was het uiteindelijk Hans Ottenheim die het beste pres teerde. In de klasse I maakte hij veel indruk door zijn tweede plaats in het eindklassement. Wilma Wismans was de terechte winnares van de wissel beker van de Algemene Nederlandse Sjoelbond. Zij werd niet alleen eerste bij de selectiewedstrijden in de klasse F, maar met een twaalfde plaats was zij ook goed geklasseerd tijdens het NK in Barneveld. Marjan Litjens was dit seizoen de winnares van de beker voor de beste wedstrijdsjoeler. Ook de winnaar van de beker voor de sjoeler die de meeste vooruitgang tijdens de trainingsavonden boekte wist niet wat hem overkwam. Leo Janssen had vorig seizoen de aanmoedigingsprijs ont vangen en liet nu zien dat dit terecht was. De aanmoedigingsprijs was voor Jan Kurvers die ondanks allerlei tegenslagen toch steeds goed gemutst blijft. Zwembegeleidster Marion van der Loeffen reikte de wisselbeker voor de zwemmers uit aan voorzitter Mat Klaassens. Hij gaat regelmatig op zaterdagmorgen met de anderen een baantje trekken en daarnaast heeft hij op zijn eigen manier de zwemmers van de vereniging begeleid tijdens de Special Olympics begin juni. Deze zwemmers waren Hans Ottenheim, Marly Vervoort en Antoinette Rutten. Het waren vooral de tafeltennissers die dit seizoen opvallend prestaties leverden. Bij de Nederlandse kampi oenschappen tafeltennis in Tilburg legden Christ Jenniskens en Stephan van Bergen beslag op de eerste plaats bij de dubbels in de klasse 6 staand. Ook in het enkelspel viel Stephan van Bergen in de prijzen. Hij werd tweede in de klasse 6 staand. Vermeldens waard is zeker ook de derde plaats van Ankie Muijsers in het enkelspel klasse 5 staand. Uit handen van Huub Thijssen werden de bekers uitgereikt voor de beste tafeltennissers van het seizoen. Net als vorig seizoen was Ankie Muijsers in groep A ook dit seizoen weer duidelijk de beste. Zij behaalde maar liefst 275 punten. Met dit aantal liet zij onder meer Wilbert Litjens en Marie-Louise Theeuwen ver achter zich. In groep B was het Step- han Bergen die de anderen het nakij ken gaf. Hij sprokkelde gedurende het seizoen 138 punten bij elkaar. Harrie Jacobs heeft eveneens een goed sei zoen gehad. Hij werd tweede met 133 punten. De derde plaats in deze groep was voor Kelly Creemers. De trofee voor het beste toernooigemiddelde van dit seizoen was voor Ankie Muij- sers. Het klassement van Leo Reintjes was voor Harrie Jacobs. De oprichter van de vereniging, de heer Bartels, heeft ooit een trofee in het leven geroepen die ieder jaar wordt uitge reikt aan een lid dat zich bijzonderlijk verdienstelijk heeft gemaakt voor de vereniging. Voorzitter Mat Klaassens mocht die trofee deze avond uitreiken aan Hans Ottenheim. Hij is het afge lopen jaar voortdurend in de weer geweest met het promotieteam van de Special Olympics. De afdeling Sport van forensisch psychiatrisch centrum de Rooyse Wissel hield onlangs voor het eerst een voetbaltoernooi. Op het eigen ter rein in Venray welteverstaan, want er speelde ook een patiëntenteam mee. Zes voetbalteams uit de regio werden uitgenodigd. Vanuit de Rooyse Wissel deden twee teams mee. Het toernooi werd gefloten door drie officiële KNVB-scheidsrechters. De teams voet balden goed en fair. Helaas moesten de teams van de Rooyse Wissel genoe gen nemen met een vijfde en zevende plaats. De finale werd uiteindelijk gewonnen door het regionale team FCV uit Venlo. Zij wonnen met 1-0. De organisatie en patiënten hopen van het evenement een jaarlijks terugko mend toernooi te maken. De vierde zomerdrivecompetitie is gespeeld en de beste in lijn 1 waren Truus Buijsen en Rieneke de Weert met 63.13 procent. Bert en Nelly Vloet bezetten de tweede plek met 59.38 procent. Huub en Nelly Camps waren derde met 58.85 procent. In lijn 2 werd de eerste plaats gedeeld door Wim en Luus van Son en Toon den Brok met Mart Keulards. Beide paren behaalden 62.50 procent. De derde plaats ging naar Riet en Harry Willems met 58.33 procent. In lijn 3 waren de winnaars Maria en Gerry van Boekel met 60.42 procent. De derde plaats werd met 53.47 procent gedeeld door drie paren, en wel Wiel en Miny Verhoeven, Charlotte Olie slagers en Margriet Mater en Joke en Gerrit Janssen. De tweede zomeravondbridge is gehouden door bridgeclub Harten Drie. De 64 deelnemers speelden in twee lijnen, waarbij in lijn A Annet Timmer en Ria van Mill de top van de avond bereikten met 66.67 procent. Tweede in deze lijn waren W. Diets en Rieneke de Weert met 59 52 pro cent. Zij werden gevolgd door Jacque line van der Slik en Theo Jakobs met 57.44 procent. In lijn B werden Ron van Gaal en Piet van Genugten eerste met 61.01 procent. Trees van de Beele en Wim Theunissen bezetten de twee de plek met 59.52 procent. Er was een gedeelde derde plaats voor Riet Dobbe met Jo Linders en Mieke Stap pers met Annet Paris met 57.14 pro cent. Donderdag houdt BC Klavertje Vier de volgende zomeravondbridge in De Kiosk in het Brükske. Er wordt om 19.30 uur gestart. De vijfde en laatste wedstrijd om de vijverkoning is gespeeld. Uitslag: 1) Rob Wijnhoven. 2) Henk Theeuwen. 3) Jan Voesten. 4) Jan Sanders. 5) Antoon Sanders. Einduitslag van deze serie: 1) Peter Cuppen. 2) Harrie Theeuwen. 3) Theo Hendriks. 4) Henk Theeuwen. 5) Jan Voesten. Verder is de laatste wedstrijd van de pickercompetitie gehouden. Uitslag: 1) Henk Hendriks. 2) Math Denissen. 3) Frank van den Heuvel. 4) Peter Beelen. 5) Henk Thee uwen. Tot slot de einduitslag van deze serie: 1) Henk Theeuwen. 2) Frank van den Heuvel. 3) Peter Beelen. 4) Antoon Langenkamp. 5) Math Denissen. In het komende weekend is de nachtwed strijd voor vaste hengels. Er wordt dan gevist in vijver 2 van zaterdag 24 juli 20.00 uur tot zondag 25 juli 8.00 uur. Bijeenkomst 18.30 uur bij de vijver. Daarna begint de vakantieperiode. De eerstkomende wedstrijd is de geschei den koppelwedstrijd van zaterdag 14 augustus. Aanmelding kan tot uiter lijk donderdag voorafgaande aan de wedstrijden, 20.00 uur bij Henk Thee uwen via telefoon (0478)571311 of via e-mail henk.theeuwen@home.nl. Zie ook www.hsvhetalvertje.nl. Voor vragen en informatie betreffende lid maatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920 of via e mail info@hsvhetalvertje.nl. Wielrenner Wout Poels uit Blitters- wijck heeft zijn contract bij Vacan- soleil tot en met 2012 verlengd. De 22- jarige Wout Poels rijdt sinds 2006 voor de formatie van Daan Luijkx. In 2009 maakte de ranke klimmer samen met de kern van de ploeg mee de over stap naar de Pro Continentale ploeg van Vacansoleil. Poels werd namens het leidende team in de Europe Tour negende in de afsluitende tijdrit van de jongste Ronde van Zwitserland en de man uit Blitterswijck profileert zich meer en meer als klassements renner. Poels kijkt uit naar komende jaren: "De ploeg heeft vertrouwen in me en ik wil, net als de ploeg, volgend jaar verder groeien door een grote ronde te rijden." Naast de tijdrit in Zwitserland behaalde Poels in 2010 onder meer een top-10 klassering in de Rund Um Den Finanzplatz Esch- born-frankfurt. Wout Poels ontving vorige week zijn diploma Marketing en Communi catie niveau 4. Daarnaast overhandig de de voorzitter van het college van bestuur van ROC Nijmegen, Hanneke Berben, de Blitterswijckse profwiel renner een certificaat van het ambas sadeurschap voor het Johan Cruyff College (JCC), onderdeel van rOc Nijmegen. De wielrenner uit Blitters- wijck staat sinds januari 2009 onder contract bij Vacansoleil. Als ambas sadeur vertegenwoordigt Poels het JCC en heeft hij een voorbeeldfunctie naar studenten van het JCC Nijmegen. Wout Poels gaat zich bezighouden met het promoten van JCC Nijmegen waar dit binnen zijn mogelijkheden ligt en stimuleert het onderwijs van deze instelling. time out anatec 1-2 periode

Peel en Maas | 2010 | | pagina 8