De Schijnwi op: GuusjGi (Leune Uitstel competitie tot 9 mei Oostrum neemt voorschot op jubileumfeest Venray wint bizar duel van UDI'19 Moeizame zege Volharding r - v 71 ~P m Nfc '/U/I ,r 1 Summa Topschutters Klassement J PEEL EN MAAS top inn town BVV'27 Uitblinker Ruud Custers zet vier treffers op nieuw scorebord: 4-2. V Vn Derde periode van start 1 MIMI FLE> TRONICS SPORT2000 Donderdag 11 maart 2010 - Pagina 19 De redactie van Peel en Maas zet ook in het voetbalseizoen 2009-2010 w lijks een speler of trainer van een amateurvereniging uit de gemeenten Ven en Meerlo-WanssumJfide schijnwerpers. Ook spelers van SSS'18, Volhari en Holthees worden in de rubriek 'De Schijnwerper op...' aan de tand geve De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners van het Venrayse nieuws ook nu weer de uitslagen van tien amateurduels die dat weekend gespeeld w den. Zijn/£ voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij een bal de jeugdafdeling van zijn voetbalvereni ging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan het Hensenius- plein in Venray. Ook dingen de deel nemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in De schijnwerper op: Guus Gielens (Leunen) Naam: Guus Gielens Leeftijd: 22 Woonplaats: Heide Partner: vrijgezel Studie: verzorgende IG-opleiding in Venlo Club: Leunen Positie: rechtsbuiten Hoogtepunt: kampioenschap A1 en B1 Dieptepunt: nog niet gehad Beste trainer: Jaap Litjens en Pieter Lucassen Slechtste trainer: die heb ik ook nog niet gehad Andere hobby's: zaalvoetbal Mooiste vrouw: mijn toekomstige vriendin Favoriete club: Ajax Favoriete speler: Arjen Robben Favoriete tv-programma: CSI Favoriete vakantieland: Frankrijk Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Boekel Sport Wie wordt laatste in jullie klasse?: HVV Guus Gielens redactie Oss'19-Venray 0-3 1 -2 PSV'35-Volharding 0-2 1 -3 HVCH-SSS'18 2-0 2-1 Swolgense Boys-SVEB 0-2 1-2 Boekel Sport-Leunen 0-1 2-0 Excellent-Oostrum 0-2 1 -2 Meterik-SV United 1-1 2-1 TOP'27-Bavos 1-2 0-3 The Willy's-Merselo 1-2 1-3 Ysselsteyn-Handel 1 -3 1 -1 Ruud Janssen (Volharding) was met zijn voorspellingen een maatje te groot voor onze redacteur Ron Koenen. Janssen scoorde zes punten tegenover Koe nen drie en daarmee staat hij voorlopig op een gedeelde vierde plaats met Roel Vissers van SV United. De stand: I) Ferry Heijl (Holthees), Stefan Dielissen (Merselo) en Freek Steeghs (SVOC'01) 7 4) Roel Vissers (SV United) en Ruud Janssen (Volharding) 6 6) Daan Geenen (SV Venray) en Tom Rutten (Swolgense Boys) 4 punten 8) Ales Jurcik (SsS'18), Nick van Hoek (Leunen) en Stan Meeuse (SSS'18)**** 3 punten II) Ralph Kessels (Oostrum), Khalid Hlimi (SV Venray)** 2 13) Dave Hendriks (Volharding) en Tim Vervoort (TOP'27)* 1 punt. 15) Thijs Hendriks (Ysselsteyn) 0 *Tim Vervoort (TOP'27) heeft de uitslagen van de wedstrijden Papendrecht- Venray, Swolgense Boys-Odiliapeel, Resia-Holthees, TOP'27-Meterik, Melderslo- SV United, De Willy's-Ysselsteyn en Merselo-Astrantia nog tegoed. **Khalid Hlimi (SV Venray) heeft de uitslag van de wedstrijd Sambeek-Merselo nog tegoed. Thijs Hendriks (Ysselsteyn) heeft de wedstrijden Venray-Baronie, Achates- Volharding, Montagnards-Leunen, Swolgense Boys-Odiliapeel, Milheezer Boys- Holthees, Elsendorp-Merselo en Lottum-SVOC'01 nog tegoed. Stan Meeuse (SSS'18) heeft de wedstrijden Herpinia-Volharding, SSS'18-Nul- andia, Swolgense Boys-Leunen, Excellent-SV United, Melderslo-SV Oostrum en Fiducia-Merselo nog tegoed. Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2009-2010. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2009-2010. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. In het teamklassement pakte SV Venray na de vierklapper tegen Udi'19 weer alleen de leiding met 37 doelpunten, zesdeklasser SVOC'01 volgt met 35 treffers. In het individuele klassement maakte Ruud Custers (Oostrum) een reuzensprong naar de top. Custers scoorde zondag maar liefst vier keer en gaat met elf doelpunten nu alleen aan kop. De tweede plaats wordt gedeeld door Freek Thoone (Venray) en Gijs Dinghs (SVOC'01) met beiden tien goals. Teamklassement 1) SV Venray 37 2) SVOC'01 35 3) Ysselsteyn en Oostrum 31 5) Merselo en Volharding 27 7) Swolgense Boys 21 8) SV United 20 9) Holthees 18 10) TOP'27 17 11) SSS'18 16 12) Leunen 13 Individueel klassement 1) Ruud Custers (Oostrum) 11 2) Freek Thoone (Venray) en Gijs Dinghs (SVOC'01) 10 4) Paul Jeurissen (Ysselsteyn) 9 5) Maikel Wismans (SVOC'01) 8 5) Chris Wilschut (Oostrum), Bas Heij- nen en Sander Thijssen (beiden Swolgense Boys) en Ahmad Qurishi (Merselo) 7. De KNVB heeft besloten het voet balseizoen met een week te verlen gen. Op zondag 9 mei wordt de laat ste competitieronde afgewerkt. Door de slechte weersomstandigheden in de afgelopen wintermaanden hebben veel clubs hun achterstallige wedstrij den niet kunnen inhalen. Ook vorig jaar moest de voetbalbond daardoor het competitieslot een week uitstel len. Op zondag 25 april is nu een extra inhaalronde ingelast. Zondag 21 maart en paaszaterdag 3 april waren al ingepland als inhaaldagen, maar dat bleek onvoldoende om in alle klas sen de standen gelijk te trekken. Na zondag 25 april moeten alle clubs op twintig wedstrijden staan. Door de extra inhaalzondag hoeft er slechts incidenteel doordeweeks te worden ingehaald. Voor de hoofdklasse B ligt het anders. Daar was het einde van de competitie al voorzien op zon dag 9 mei. Venray moet twee keer inhalen op donderdag om 20.00 uur. Vanavond (11 maart) thuis tegen EVV en op donderdag 18 maart uit tegen OJC Rosmalen. In het paasweekeinde komt Venray twee keer in actie. Op zaterdag 3 april uit tegen Papendrecht en op maandag 5 april thuis tegen Baronie. Afgelopen vrijdag kwam een KNVB-delegatie naar Oostrum om de jubilarissen te huldigen. Op 3 maart was het 75 jaar gele den dat de Oostrumse voetbalclub werd opgericht. Tevens werd het nieuwe scorebord onthuld, dat zondag in de derby tegen TOP'27 voor het eerst dienst deed. Door Jan Leijsten Het fraaie scorebord met enkele elektronische snufjes, zoals tijdweer- gave en afstandsbediening, mag er zijn. Het startsein voor de jubileum festiviteiten zijn gegeven. Eind mei is het een weekend lang groot feest op sportpark De Spar. Ofschoon Chris Wilschut ook regelmatig het netje weet te vinden, lijkt Ruud Custers - mocht hij zijn verdere voetballeven bij Oostrum blijven - de aangewezen man die het scorebord het meeste werk zal geven. Alhoewel Wilschut, de assist-koning van zondag, het ook van zins zal zijn. De eerste vier gere gistreerde treffers zijn in elk geval afkomstig van Custers. "Slechter dan vorige week kan het niet", zegt TOP- trainer Gé Ummenthun een kwartier voor de wedstrijd. Hij mist Dave van Rijswick die binnenkort wordt geope reerd aan een liesbreuk. Thuisclub trainer Ruud Vermeer mist voorlopig Giel Emons die kampt met een knie blessure. Voeg daarbij dat doelman Ralph Kessels vanwege griep afwezig is. Voor hem staat Sjors Gommans tus sen de palen. "Niet dat ik geen ver trouwen in Sjors heb, integendeel. Maar met Ralph staat er iemand in ons doel."Aanvoerder Roy Willems toonde zich content over zijn doelman. De centrumverdediger was wel vaak voorin te vinden. "Inderdaad, ik had aanvalsdrang", zegt Willems. Of wilde je graag als eerst op net nieuwe score bord? "Ja, en het had er ook ingezeten. Maar zo ben ik ook best tevreden", glunderde hij. Tevreden was TOP-aanvaller Kevin Goldschmidt allerminst. "We geven het veel te gemakkelijk weg. Met meer scherpte hadden we hier niet hoeven verliezen", vindt hij. En dan berustend, of was het relativerend. "We moeten punten gaan pakken van de onderste ploegen. We hebben het nog hard nodig", weet Goldschmidt. Anders kan het voor TOP'27 een treurig afscheid worden in het laatste zelfstandige jaar. Venray-UDI'19 4-3 (3-0). Doelpunten: 15. Freek Thoone 1-0; 38. Freek Thoone 2-0; 44. Bas Joosten 3-0; 55. Bram Wonders 3-1; 62. Sam Wassenberg 3-2; 70. Mark van de Meulenhof 3-3; 85. Robert Willemse 4-3. Scheidsrech ter: Te Kloeze (Middenmeer). Toe schouwers: 450. Rode kaart: 60. Bart van der Wijst (UDI'19) en 75. Koen Ooms (Venray) beiden na twee keer geel. Gele kaart: Wout Gommers, Bas Joosten (Venray), Armand Kremers en Robin van Cuijk (UDI'19). SV Venray: Nabbe; Van Mil, Geenen (71. Linders), Lenders en Ooms; Van Bergen, Gommers, Willemse en Bronzwaer (80. Plu- gers); Joosten en Thoone (71. Crooij). In en bizar duel trok Venray in de hoofdklasse B uiteindelijk toch aan het langste eind tegen UDI'19: 4-3. Het was zondag voor beide ploegen een heel belangrijke ontmoeting met het oog op de promotie naar de topklasse. De ploeg van trainer Jan Poels deed uitstekende zaken door een directe concurrent voorlopig af te schudden. Na de eerste helft leek er geen vuiltje aan de lucht voor de oppermachtige Venraynaren die met een riante 3-0 voorsprong de kleedkamer opzoch ten. Het eerste gevaar kwam al snel van Bas Joosten maar keeper Thijs van Hoeij redde. De soms ongrijpbare Freek Thoone ging uit een dieptepass van Angelo van Mil alleen op het Udense doel af. Protesten voor buitenspel waren onterecht en tevergeefs, want Thoone kwam achter een verdediger uit. De topscorer omspeelde doelman Van Hoeij en zette zijn ploeg op een 1-0 voorsprong. Bas Joosten was daarna opnieuw dichtbij een treffer. Wout Gommers ging even later goed door over de rechterkant. Hij legde de bal terug op Freek Thoone die zijn twee de treffer binnenschoot: 2-0. Op slag van rust een verre uittrap van doel- man Peter Nabbe op Freek Thoone die op links slalomde door de Uden- se defensie. Hij vond voor het doel Bas Joosten die de bal maar hoefde binnen te tikken: 3-0. Een enigszins geflatteerde ruststand omdat UDI'19 niet zoveel de mindere was. De thuis ploeg wist echter de aanvallen mooi en efficiënt uit te spelen. Tot tien minuten in de tweede helft was er nog niets aan de hand. Totdat de Ven- rayse defensie de bal niet kreeg weg gewerkt waardoor Bram Wonders met een frommeldoelpunt de 3-1 liet aan tekenen. Vlak daarna incasseerde Bart van de Wijst zijn tweede geel door Freek Thoone van achteren neer te halen. De Udenaren moesten met tien man verder. Venray raakte steeds meer de draad kwijt en Sam Wassenberg scoorde de aansluitingstreffer: 3-2. Jan Poels paste een dubbele wissel toe en haalde Daan Geenen en Freek Thoo- ne naar de kant. Rik Linders en Bob Crooij waren de vervangers. UDI'19 begon met tien man steeds meer te geloven in een stunt en drukte Venray steeds verder terug. Met wat geluk viel uit een kopbal na een corner de 3-3. Het zag er helemaal donker uit voor de thuisploeg toen linksachter Koen Ooms vlak na elkaar tweede gele kaarten pakte. Met tien tegen tien kon het alle kanten op. De ploeg die nu zou scoren, kon wellicht als win naar van het veld afstappen. UDI'19 bleef steeds gevaarlijk met haar counters. Maar het was uiteindelijk Robert Willemse die met een schit terend doelpunt Venray de volle buit bezorgde. Vanaf zo'n 25 meter aan de zijkant van het veld kogelde de ex- VVV'er met links de bal in de kruising: 4-3. Een wat gelukkige maar cruciale overwinning in de race om een felbe geerde plek in de nieuwe topklasse. Vandaag (donderdag) speelt Venray om 20.00 uur voor eigen publiek de Limburgse derby tegen EVV. Wederom een directe concurrent in de promo- tiestrijd. EVV staat met een punt meer vlak boven Venray. Volharding-Wilhelmina'08 3-1 (0-0). Doelpunten Volharding: Jas per van Elferen, Dave Hendriks en Johan Vullings. De lange winterstop heeft Volhar ding verre van goed gedaan. Deson danks boekten de roodwitten op het eigen sportpark Soetendaal een zeer moeizame 3-1 overwinning tegen hek kensluiter Wilhelmina'08 uit Weert. De nummer laatst uit Midden-Limburg was voetballend beter en had mini maal een gelijkspel verdiend, maar de pas net 20-jarige Volharding-goalie Pierre van Lin hield bijna alles tegen. Het gebrek aan scorend vermogen bij de gasten verklaart ook gelijk hun lage positie op de ranglijst. Elke week zijn er voor Wilhelmina'08 compli menten van de tegenstander voor het voetbal, maar heel vaak -zo ook afgelopen zondag- staat men met lege handen. In de eerste helft was Wilhel- mina'08 vanaf de eerste minuut de bovenliggende partij. Al na vier minu ten spelen moest Pierre van Lin han delend optreden. Met gevaar voor eigen lijf en leden redde hij tot twee maal toe op inzetten van dichtbij van Christophe Barrera. Volharding speel de bijzonder onrustig en de beleving was ook ver te zoeken, onbegrijpelijk na de wekenlange winterstop. Na der tien minuten moest Van Lin wederom aan de bak. Opnieuw Barrera stond opeens helemaal vrij voor de Kro- nenbergse goalie in Vierlingsbeekse dienst. Weer was Van Lin winnaar in het één-tegen-één duel. Halverwege het eerste bedrijf pakte Van Lin een schot van de fysiek sterke spits David Sare Bio. Na een dik half uur spelen creëerde Volharding zowaar haar eerste kans van de wedstrijd. Aan valler Dave Hendriks maakte de bal goed vrij, maar schoot vervolgens te gehaast op Wilhelmina-keeper Alex Janssen. Volharding haalde daarna gelukkig de rust met een dubbelblan- ke stand. Bij het begin van de tweede helft verving de lange Jasper van Elferen in de spits Erik Ermers en die wissel had al snel succes. In de 53e minuut zorgde de invaller op aangeven van Dave Hendriks tegen de verhouding in voor 1-0. De gasten uit Weert ble ven de betere ploeg, maar de rode lantaarndrager bleef volharden in het missen van kansen. Een kopbal van Rhodri van Dooren werd door Pierre van Lin klemvast gepakt en wederom een knal van Christophe Barrera was eveneens een prooi voor Van Lin. In de 78e minuut maakt Barrera het hele maal bont door voor een open goal naast te mikken. Dat kwam de bezoe kers duur te staan. Eerst werd een schot van Dave Hendriks nog gekeerd, maar even later verdubbelde diezelfde Hendriks met zijn zesde goal van het seizoen de score tot 2-0 en leek aan alle onzekerheid voor Volharding een einde te maken. Niets was minder waar. Drie minuten voor tijd zorgde Rhodri van Dooren weer voor ner vositeit bij de thuisclub door de 2-1 aan te tekenen. In de laatste minuut was het echter invaller Johan Vullings -terug na een hersenschudding- die nota bene koppende de eindstand op 3-1 bepaalde. Uitslagen BVV' 27-Hegelsom 1-4 VCH DA1-BVV'27 DA1 0-6 Programma zaterdag 13 maart SV United/BVV'27 Vet-Lottum Vet 16.00 Programma zondag 14 maart BVV'27-Melderslo 2 12.30 BVV'27 2-America 4 9.30 BVV'27 DA1-Hegelsom DA1 11.00 [Sportnieuws -info Oostrum klopt taai TOP'27 in derby *7 -f Oostrum-TOP'27 4-2 (3-2). Doelpunten: 9. Ruud Custers 1-0; 9. Marc Kusters 1-1; 35. Ruud Custers 2-1; 38. Ruud Custers 3-1; 45. Rick van Rijswick 3-2; 75. Ruud Custers 4-2. Scheidsrechter: Smits (Liessel). Toeschouwers: 150. Rode kaart: 85. Dennis Nohl- mans (Oostrum) vanwege natrap pen. Oostrum: Gommans; Camps, Broeren, Willems en Frederix; Direks (74. Nohlmans), Bouwse- ma, Emons en Janssen (74. Sch- lepers); Custers (86. Kempen) en Wilschut. TOP'27: Willems; Pingen (25. Peters), Heldens, Coenen (63. Rongen) en Ward van Rijswick; Van Essen, Rick van Rijswick, Knoops (80. Miltenburg) en Tim van Rijswick; Goldschmidt en Kusters. Door Jan Leijsten Oostrum blijft door de 4-2 der bywinst op TOP'27 volop in de titelrace in de vijfde klasse F. Oostrum-middenvelder Bastian Bouwsema neemt het Tienrayse doel onder vuur. In het besef dat puntenverlies bovenin dodelijk kan zijn in de strijd met de Brabantse rivalen Bavos en MVC, werd de ontmoe ting met de Tienraynaren met enige spanning tegemoet gezien. De druk was voelbaar omdat TOP'27 bepaald niet de lieve lingstegenstander van de rood- witten is. Alhoewel de openingsminuten voor TOP'27 zijn, is het Oostrum dat de score opent. Flankverdediger Bas Camps kwam door het midden op en vond Ruud Custers die zich subliem vrijspeelde en even fraai scoorde: 1-0. Vanaf de aftrap gaven de oranje- zwarten het enig juiste antwoord door Marc Kusters die doelman Sjors Gommans geen schijn van kans gaf: 1-1. Vlak daarna kopte Chris Wilschut aan de overzijde rakelings langs. Voor trainer Gé Ummenthun het sein om van ver buiten zijn dug-out repara tiewerkzaamheden aan zijn defensie te verrichten. Het hielp vooralsnog. Net toen de Tienraynaren het lek boven leken te hebben en met zelf vertrouwen steeds meer grip op het duel kregen, sloeg de thuisclub - lees Ruud Custers - toe. Bij de 2-1 stuurde zijn maatje Chris Wilschut hem in de diepte. Tweehonderd seconden later voltooide Custers zijn hattrick: 3-1. Ditmaal stond de diepgaande links achter Frank Frederix aan de basis van de treffer. Toch toonde de Oostrumse defensie zich niet altijd even zeker. Willen de titelaspiraties intact blijven, dan zal de achterhoede meer stabi liteit moeten uitstralen. Immers de nonchalante manier waarop op slag van rust Rick van Rijswick vrij baan werd gegeven richting het domein van goalie Gommers, is een semikop- loper onwaardig. Ondanks de klasse afronding van Van Rijswick: 3-2. Direct na de thee een mooie aanval via Direks en Wilschut, waarna de bal door Ruud Custers werd naast gemikt. Ook TOP'27 liet zich zien met een pittig schot van Marc Kusters maar Sjors Gommans wilde niet wijken. Of trainer Ruud Vermeer behoudend heid preekte? In ieder geval plaatste verdediger Bram Broeren ter hoogte van de dug-out de bal in vrije positie al terug op zijn doelman. Een vrije trap van Kevin Goldschmidt ver dween in de handen van Sjors Gom- mans. Daarna sloeg het rood-witte koningskoppel nog een keer toe. Wilschut naar Custers die met links bij de tweede paal afrondde: 4-2. Het was een gelopen race. TOP'27 scheen er doorheen te zitten en zag Bram Willems een Oostrumse aan val onschadelijk maken. Toch bleven de Tienraynaren het proberen. Een vrije trap van Tim van Rijswick werd door Sjors Gommans - de vervanger van Ralph Kessels groeide in de wed strijd - uit de kruising getikt. Dit had de aansluitingstreffer kunnen zijn. Ruud Custers kreeg vlak voor tijd een publiekswissel en Arjan Kempen was zijn vervanger. Bij het scheiden van de markt incasseerde de ingevallen Den nis Nohlmans nog een rode kaart van wege natrappen. Engelse voetbalweken voor Venray Er breken Engelse voetbal- weken aan voor Venray. De hoofdklasser moet binnen twee maanden twaalf competitiedu els afwerken. Daarnaast zit de ploeg van Jan Poels ook nog in het bekertoernooi. Vanavond (donderdag, 20.00 uur) treden de rood-witten op sportpark De Wieën aan voor de Limburgse derby tegen EVV. De ploeg uit Echt is een directe concurrent voor promotie naar de topklasse. De uitwedstrijd won Venray vrij gemakkelijk met 1-4. EVV heeft zich onlangs versterkt met vier Belgi sche aanwinsten terwijl vlak voor de winterstop Sebastian Tissen al over kwam van VVV Het is nog een wed strijd uit de tweede periode waarin de Venrayse ploeg er goed voorstaat. Komende zondag gaat Venray op bezoek bij hekkensluiter OSS'20. Thuis speelde Venray op 18 oktober met 3-3 gelijk tegen de Brabanders. Het was vooral voor Bas Joosten geen prettige wedstrijd omdat hij toen een knieblessure opliep waardoor hij een paar maanden uit de roulatie was. Het is de vraag hoe de rood-witten over leven in deze drukke voetbalweken. De 4-3 thuiszege op UDI'19 was in elk geval een mooie opsteker. Op donder dag 18 maart treden de rood-witten op het kunstgras van Rosmalen aan tegen OJC. Ook dit duel begint om 20.00 uur. In de andere klassen gaat zondag de derde periode van start. Alhoewel de tweede periode nog niet helemaal is afgewerkt. Op zondag 21 maart en paaszaterdag 3 april zullen de meeste achterstallige duels worden ingehaald. Volharding gaat in de tweede klasse H in Posterholt op bezoek bij PSV'35, dat voorlaatste staat. Thuis boekten de Vierlingsbekers op 4 oktober tegen de Midden-Limburgers hun eerste zege (5-2) van deze competitie. Volharding (vijfde) en SSS'18 (vierde) zijn in ach tervolging op de top drie. De eerste drie clubs promoveren straks recht streeks naar de eerste klasse. De extra promotie komt door de invoering van de topklasse maar ook omdat komend seizoen de eerste en tweede klasse worden uitgebreid van twaalf naar veertien clubs. De topklasse komt uit zestien teams te bestaan. SSS'18 treft in Heesch koploper HVCH. Thuis wisten de Overloners de lijstaanvoerder op 0-0 te houden. De geel-zwarten herstelden zich afgelo pen zondag tegen Achates (0-1 winst) van de eerdere zeperd tegen Venlo- sche Boys (0-5 verlies). In de vierde klasse G heeft Leunen na negen duels zonder zege eindelijk weer eens de smaak van de overwin ning mogen proeven. De 1-0 zege op Hapse Boys hadden de oranje-witten broodnodig. Zondag speelt Leunen uit tegen de sterke koploper Boekel Sport. De Brabanders hebben al een flink gat met de concurrentie gesla gen. In Leunen won Boekel Sport onbedreigd met 0-3. Achtervolger SVEB speelt in Swolgen de derby tegen de plaatselijke Boys. De Broek- huizense fusieclub heeft het nooit zo begrepen op de Swolgenaren. Op 22 november leek SVEB voor eigen publiek de zege te grijpen na een 2-0 voorsprong. Op de valreep kwamen de Swolgenaren door een omstreden penalty - benut door Robin Tissen - langzij: 2-2. De druiven waren zuur voor trainer Ger Verheijen die het na afloop aan de stok kreeg met zijn Swolgense collega Henk de Bijl. In de vijfde klasse F wisten zondag alle topploegen tot winst te komen. Oostrum moet in de titelrace opbok sen tegen drie Brabantse opponenten. Uit tegen hekkensluiter Excellent mag de ploeg van trainer Ruud Ver meer geen steek laten vallen. Thuis won Oostrum met 4-1 van de ploeg uit Oploo. Na een serie kelderduels treft de nummer tien Holthees nu in MVC een kampioenskandidaat. Thuis verloren de blauw/witten vrij kansloos met 0-2 van de Brabanders. SV United speelt uit tegen Meterik terwijl TOP'27 koploper Bavos op bezoek krijgt. De zesde klasse E telt slechts twee periodes vanwege het oneven aan tal (dertien) clubs. SVOC'01 gaat met de maximale score van vijftien uit vijf aan de leiding in de tweede periode. De ploeg van trainer Mar cel Lenssen ligt dus keurig op koers voor de nacompetitie. Zondag speelt SVOC'01 de lastige uitwedstrijd tegen het Fiducia van Noud Janssen. Runner-up Ysselsteyn krijgt de nog ongeslagen lijstaanvoerder Handel op bezoek. Trainer Fred Donkers zal erop gebrand zijn, zijn oude club voor het eerst te vloeren. De uitwedstrijd verloren de Ysselsteyners nipt met 4/3. Merselo treft in Wilbertoord De Willy's, dat getraind wordt door Mer- selonaar Jeroen Denissen. m M MEMBERS VAN •S~ Ven ray II"lil™l| Kledingsponsors: Hoofdsponsors: Special Member: SUMMA Advies Groep B.V. Personato Werving Selectie Ambassador Member: Gemeente Venray Art.com Attractiepark Toverland Bavaria Winters Liessel De Bruijn Isolatie B.V. De Golfhorst, America Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Kyoto Koi Farm McDonald's Venray OTTO Work Force B.V. Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Price Cleaning B.V. Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Seacon Logistics Van den Munckhof B.V. Van Haren Autobedrijven B.V. Vie Curi Vitaal ABN/AMRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Baat accountants en fiscalisten Bilderberg Hotel "de Bovenste Molen" Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Fleuren Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Brienen aan de Maas Claassen, Moolenbeek en Partners Claassen Bouw Vastgoed BV CleanCare24 Cocosoft Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair De Aanpak Bouwservice B.V. De Lekkernij -'tAnker, Merselo Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Flanderijn en Geboers Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Janssen Venray Stucadoors B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Kersten Europe Koenen en Co. Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Mister Kool's, Wanssum ND Logistics Nelipak B.V. NLW Groep Notariskantoren Venray Partycentrum "De Witte Hoeve" PG Group BV Peelrand Makelaardij B.V. Restaurant de Beejekurf Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels, Sanitair en Tegelwerken V.O.F. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Sport 2000 Steenhandel Kusters Studio Spinazie Tandartsenpraktijk Venray Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Ten Brinke Hekwerken Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Thuijls Beheer B.V. Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Van de Mortel Assurantie Advies Van Dijck Bouw en Industrie Van Dijck - Achten - Lenders Advies Van der Putt Advocaten Van Gansewinkel B.V. Vera Venray BV Verkeersschool Nottelman Verspreidingsburo Periodiek Verstraaten Business Travel Volantis - Hollman Adviseurs WIKO Investments V.O.F. Bestratings-/Klusbedrijf Wilms Wonen Venray ZR Accountants en Adviseurs Maatwerk In financiële zekerheid

Peel en Maas | 2010 | | pagina 19