Nieuws van de Rabobank Ook met je hart investeren. Dat is het idee. Oud en Nieuw Agenda Q9j l Jazeker. De Hypotheker. wonen venra BJI Openingstijden tijdens feestdagen Lever uw oude mobiele telefoon in en steun het goede doel! Rabobank Venray en het lidmaatschap in 2009 (0478) 530 300 Het is tijd voor de Rabobank. KLEDINGREPARATIE Kaartverkoop Circus Mök Prinseproklemasie Vrije verkoop! We wensen u een gezellige jaarwisseling en veel geluk in 2010! Vrijwilligerswerk in 2009 Rabobank Blitterswijck Castenray Geijsteren Heide Leunen Meerlo Merselo Oirlo Oostrum Smakt Venray Veulen Vredepeel Wanssum Well Wellerlooi Ysselsteyn Hoeveel keer sterker benjij tegen kanker? Ons kantoor is op donderdag 31 december tot 15.00 uur open. PEEL EN MAAS KEMPWEG149 VENRAY TEL: 0478 584200 06 29380661 2009/10 Belangrijke mededeling Weej waense alle piëlhaze, piëlhazinne en hazekeutels van Rooj 'n bieësteg goeëd 2010. Weej zien mekaar d'n negende ien de schowburg of anders daornó ien ut veld. Trio Piëlhaas 2010 Café de Evenaar agendapunt! www.pielhaas.nl Donderdag 31 december 2009 - Pagina 2 Tijdens oud- en nieuwjaar, gelden gewijzigde openingstijden: Donderdag 31 december: onze kantoren zijn geopend tot 13.00 uur. Vrijdag 1 januari is de bank uiteraard gesloten. Wij wensen u fijne dagen toe! Leden van Rabobank Venray hebben een streepje voor: - Zo organiseerden we weer een aantal bijeenkomsten speciaal voor leden. In maart vond de ledenbijeen komst plaats met spreker Nicolette Mak, een zeer maat schappelijk verantwoorde onderneemster. In novem ber vond de Winteravondlezing met Max Westerman plaats, die door meer dan 600 leden werd bezocht. - Verder organiseerden we voor nieuwe leden een intro ductiebijeenkomst. Naast een korte introductie over 'waarom de Rabobank anders is dan andere banken', volgde een rondleiding door het kantoor. - En zoals voorgaande jaren ontvingen de leden ook weer 4 keer per jaar het ledenmagazine Dichterbij met leuke lokale artikelen en mooie aanbiedingen. Rabobank Venray voor al uw vragen: Mail: info@venray.rabobank.nl Website: www.rabobank.nl De openingstijden van onze kantoren zijn: Kantoor Venray, ma 11.00 - 17.00 uur Schouwburgplein 13 di t/m do 09.00 - 17.00 uur vr 09.00 - 19.00 uur Kantoor Wanssum, ma 13.00 - 17.00 uur Pastoorstraat 23 di t/m vr 09.00 - 12.00 uur 13.00 - 17.00 uur Geldautomaten: Leunen: Albionstraat 26, Meerlo: Beatrixstraat 5a, Oirlo: Hoofdstraat 34a, Oostrum: Watermolenstraat 1a, Venray: Wilhelminastraat 1a, Wellerlooi: Kruisstraat 1a, Well: Papenbeek 2, Ysselsteyn: Puttenweg 2. Chipknipoplader: Castenray: Matthiasstraat 2, Merselo: Grootdorp 99 De Rabobank gelooft dat geld iets kan doen en niet alleen iets is. Rabobank Private Banking biedt daarom niet alleen deskundig vermogensbeheer en -advies, wij helpen u ook als u iets wilt teruggeven aan de maatschappij. Zo werken mijnheer en mevrouw Van de Berg aan een nieuwe droom, een eigen theeplantage in Sri Lanka. Met de lokale kennis en het uitgebreide netwerk van de Rabobank maken zij hun droom waar en helpen ze de lokale bevolking om in hun eigen levensonderhoud te voorzien. Dat is de gedachte, dat is het idee. Rabobank. Een bank met ideeën. Ga naar rabobank.nl/gelddoetiets of maak een afspraak met uw accountmanager van Rabobank Venray. Rdbobdnk In 2009 verrichtten medewerkers van Rabobank Venray vrijwilligerswerk binnen de gemeenschap: - Medewerkers van de afdeling Control hielpen op de Zorgboerderij de Haam in Veulen - De afdeling Managementondersteuning begeleidde spelletjes tijdens de uitzwaaidag op de basisschool in Geijsteren - Bewoners van het Schuttersveld werden door medewerkers van de afdeling Hypotheken verrast met een uitstapje naar het Zoo-Park - Manege Seurenheide maakte dankbaar gebruik van de paarden-kennis bij de medewerkers van de afdeling Bedrijven door hen te laten helpen de rijlessen voor gehandicapten - De medewerkers van het Klant Contact Centrum leverden hun bijdrage aan de herdenking van de bevrijding in Venray - Medewerkers van de afdeling Bedrijven gingen Wilgen knotten in samenwerking met de scouting in Wellerlooi en Stichting Instandhouding Kleine Landschapselementen. Maartje Duijkers uit Castenray gaat op 4 februari voor 5 maanden naar Zuid-Afrika om vrijwilligerswerk te doen. Dit in het kader van een project van haar school: Hogeschool Arnhem en Nijmegen. Om geld in te zamelen voor haar project verzamelt ze oude mobiele telefoons met batterij. De telefoons mogen kapot zijn. Rabobank Venray ondersteunt dit initiatief door haar klanten en medewerkers te vragen hun oude mobiele telefoons in te leveren bij de bank. Theewaterskloofproject Maartje gaat meewerken in het Theewaterskloofproject. Een project voor de ontwikkeling van de bevolking van de provincie Theewaterskloof. Maartje gaat lesgeven in aardrijkskunde en milieu-eduatie op één of meerdere scholen (ze doet de lerarenopleiding aardrijkskunde). Verder gaat Maartje lesmateriaal maken voor de scholen daar. Als er überhaupt lesmateriaal is dan is het sterk verouderd en in slechte staat. Nieuw lesmateriaal is nodig! Vandaar de inzamelingsactie voor oude mobiele telefoons. Heeft u nog een oude mobiele telefoon met batterij liggen? Door oude mobiele telefoons in te zamelen kan Maartje geld inzamelen. Rabobank Venray werkt mee aan deze inzameling, door haar medewerkers en klanten te vragen om hun oude mobiele telefoon in te leveren. Heeft u nog een oude mobiele telefoon liggen? Lever die dan in bij de receptie van ons kantoor in Venray of Wanssum. Ook kapotte telefoons zijn welkom, maar wel graag met batterij! Inleverdatum: uiterlijk 20 januari! Rabobank Venray Postbus 64 5800 AB Venray (0478) 530 300 info@venray.rabobank.nl www.rabobank.nl Check het op www.6xsterkertegenkanker.nl Samen voorop in de strijd kanker jj V BESTRIJDING vincent houdt van Manon. Zij geeft merpatienten zoals hij NIERSTICHTING toekomst. Word ook donateur. Kijk op www.nierstichting.nl N Z O o n c\ o 1 n Vr 8 januari Vrijdag 8 januari 2010 vrije verkoop. Vanaf 18.30 uur bij de ingang van Café "De Evenaar". worden er volgnummers uitgedeeld. Café open vanaf 16.00 uur. Prijs: Circus Mök 18,- (max. 2 per persoon) Prinseproklemasie 15,- (incl. garderobe) De jaarwisseling is voor veel mensen een aanleiding tot bespiegelingen. Een moment om terug te blikken op het afgelopen jaar. En een moment om hoopvolle verwachtin gen voor het nieuwe jaar te formuleren. Wij vinden dat een prima gewoonte. Vandaar dat je hier deze keer een column vindt met een terugblik en een vooruitblik. Wat hebben we een enerverend jaar achter de rug! 2009, het jaar van de economische crisis. Die breidde zich als een olievlek uit over alle facetten van het leven. Ik denk aan mensen die hun baan verloren en aan mensen die in deeltijd moesten gaan werken met een aan vullende WW-uitkering. 2009, het jaar van de grote reddingsacties voor de financiële wereld. Het jaar waarin de overheden met omvangrijke staatssteun financiële instellingen overeind hielden. 2009, het jaar waarin de huizenprijzen daal den en waarin het aantal huizenverkopen terugliep. Ik denk aan de mensen die met twee huizen zitten, omdat hun oude huis maar niet verkocht wordt. Maar aan de andere kant, het jaar waarin de starters weer een kans kregen om een huis te kopen. Zij profiteerden van de lagere prijzen en van allerlei startersfaciliteiten. 2009 was ook het jaar van de duidelijkheid en eerlijkheid. Het jaar waarin de financiële sector te maken kreeg met regelgeving die het voor consumenten allemaal transparan ter moet maken. Zodat je als consument precies weet waar je aan toe bent. Zodat je weet hoe je verzekering of je hypotheek pre cies is opgebouwd. Wat kunnen we verwachten voor 2010? Dat blijft natuurlijk gissen. In de toekomst kij ken, dat kan niemand. Zelfs de deskundigen verschillen van mening. De ene deskundige voorspelt een verdere krimp van de huizen markt. De andere deskundige denkt dat de woningverkopen volgend jaar weer zullen aantrekken. En hoe zal het verder gaan met de economische crisis? Hebben we het diep tepunt al achter de rug, of staat ons nog meer te wachten? Eén ding is in ieder geval wel zeker: 2010 is voor onze organisatie een jubi leumjaar. Wij vieren dan ons vijfde lustrum. 25 jaar geleden begonnen wij met het geven van onafhankelijk hypotheekadvies en dat doen wij nog steeds. Hoe het ook zal lopen volgend jaar, wij staan weer voor je klaar met een transparant en eerlijk advies. De Hypotheker Venray Henseniusplein 8 (0478) 53 01 50 De Hypotheker week 53 adv.indd 2 29-12-2009 K Plataanstraat 15 5802 EH Venray venray@wonenlimburg.nl T (0478) 55 46 00 Servicelijn onderhoud: 0800 966 36 65 www.wonenvenray.nl

Peel en Maas | 2009 | | pagina 2