Succesvol kerstweekend Mike Teunissen Aanmelding gestart voor Vlakwatercross Kijkje in de keuken van de sportvereniging Korfbal Challenge in Reusel o. Korfbalsters ontmoeten België Danstoernooi Peeldancers FLE> TRONICS SPORT ONDER DAK PEEL EN MAAS Donderdag 31 december 2009 - Pagina 21 Kledingsponsors: Hoofdsponsors: Kledingsponsors: WSPORT2000 Sportconsulenten aan het woord DES Uitslag De Peelkorf Uitslag Oranje Wit SV Merselo korfbal DC De Pielhaas DC Wanssum LRV St. Jan Merselo ActiveRooy naar divisie? ATV Venray NRBC PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! Laatste steen gelegd door Wethouder Twan Jansen met dank aan Gebruikersraad december 2009 Mike Teunissen, de 17-jarige veld rijder uit Ysselsteyn, heeft een zeer succesvol kerstweekend achter de rug. Op tweede kerstdag was er de wereldbekerwedstrijd in Zolder. Na een goede start nam Mike Teunissen meteen in de eerste ronde een kleine voorsprong. Het lukte de Fransman Julian Alaffhilippe om in de tweede ronde aansluiting te krijgen, maar de samenwerking was niet optimaal en zodoende wisten enkele renners terug te komen. Op het moment van samensmelting demarreerde de Frans man en de achtervolgers aarzelden. Alaphilippe nam meteen 20 seconden voorsprong. De voorsprong kwam nooit meer in gevaar en werd zelfs nog groter. Net voor het ingaan van de laatste ronde ontsnapten David van der Poel en Mike Teunissen. Eendrachtig samenwerkend kon den zij niet voorkomen dat de Belg Laurens Sweeck in de laatste bocht aansloot. Van der Poel klopte Teu- nissen en Sweeck voor de tweede plaats. De wereldbekerwedstrijd werd gewonnen door de Fransman Julian Alaphilippe voor de Nederlanders David van der Poel en Mike Teunis- Mike Teunissen komt juichend over de streep in Diegem. Foto: Thei van Els. sen. Zondag moest er weer aangetre den worden voor de zesde wedstrijd voor het Super-Prestige-klassement in Diegem. Mike Teunissen bleek bij zonder goed hersteld te zijn van zijn inspanningen. In de eerste ronde nam hij zoals gebruikelijk het initiatief en weer kon niemand hem volgen. Teu- nissen bouwde zijn voorsprong met enkele seconden per ronde verder uit. Het leek toch nog bijna mis te gaan, toen op iets meer dan een ronde voor het einde zijn ketting eraf liep. Gelukkig bleef hij kalm in deze situ atie en herstelde dit mankement zelf. Niets kon zijn eerste overwinning in een Super-Prestige-wedstrijd meer in gevaar brengen. Dik verdiend en luid toegejuicht door de talloze Belgische supporters kwam hij winnend over de streep, gevolgd, op 17 seconden, door Danny van Poppel en op 35 seconden door David van der Poel. Door deze overwinning werd de voorsprong van Teunissen in het Super-Prestige-klasse- ment weer groter. ATV Venray houdt in het week einde van 30 en 31 januari voor de 34e keer de Vlakwatercross. De aan melding voor dit tweedaagse evene ment in het natuurgebied Vlakwater is van start gegaan. Op zaterdag 30 januari gaan als eerste de scholieren van de verschillende basisscholen uit de gehele regio in de scholierenloop strijden om de verschillende titels in een wel heel speciale loop met veel nevenactiviteiten. Nieuw zijn de esta fettes voor teams bestaande uit twee jongens en twee meisjes per leeftijds groep. Om mee te doen aan de esta fettes, moet men ook individueel mee hebben gedaan. De wedstrijden star ten om 12.00 uur. Inschrijven voor de scholierenloop kan via de basisschool gebeuren. Inleveradres: Niessenstraat in Venray of Sportlaan. Om 13.45 uur start zaterdag de jaarlijkse NSG-loop voor mensen met een verstandelijke beperking. Deze loop gaat over 350 meter. Aanmelden via info@atvvenray. nl. Op zondag 31 januari gaan vanaf 10.30 uur de korte- en lange crosslo pen en de jeugdwedstrijden van start. De Vlakwatercross maakt deel uit van het LimBra-crosscircuit, waaraan een negental Limburgse en Brabantse ver enigingen deelnemen. Net als vorige jaren lopen de wedstrijdatleten en de recreanten gezamenlijk een korte en lange cross. Een gezamenlijke loop van wedstrijdatleten en recreanten, maakt het deelnemersveld veel gro ter en ontstaat dus meer strijd. De start van de korte cross (4050 meter) is om 10.30 uur en de lange cross (8100 meter) start om 11.00 uur. Er worden afzonderlijke klasseringen opgemaakt voor de diverse categorie- en. Om 12.10 uur starten de diverse jeugdlopen. Recreanten kunnen zich op zondag 31 januari vanaf 930 uur inschrijven of via www.atvvenray. nl. Scholieren, G-atleten en wedstrij datleten kunnen zich tot 25 januari voorinschrijven of op de wedstrijddag tot een half uur voor aanvang van de loop. Scholieren kunnen zich vanaf 5 januari via hun school inschrijven. Inleveradres: Niessenstraat 5. De AU- lopen kunnen worden aangemeld via het bekende A-formulier. Meer informatie is verkrijgbaar via telefoon (0478)582842, (0478)631452 of via e mail info@atvvenray.nl. Zie ook www. atvvenray.nl. m M MEMBERS VAN S Venray Special Member: SUMMA Advies Groep B.V. Personato Werving Selectie Ambassador Member: Gemeente Venray; Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heldens Art.com Attractiepark Toverland Bavaria Winters Liessel De Bruijn Isolatie B.V. De Golfhorst, America Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Kyoto Koi Farm McDonald's Venray OTTO Work Force B.V. Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Price Cleaning B.V. Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Seacon Logistics Van den Munckhof B.V. Van Haren Autobedrijven B.V. Vie Curi Vitaal ABN/AMRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Baat accountants en fiscalisten Bilderberg Hotel "de Bovenste Molen" Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Brienen aan de Maas Claassen, Moolenbeek en Partners Claassen Bouw Vastgoed BV CleanCare24 Cocosoft Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair De Aanpak Bouwservice B.V. De Lekkernij -'tAnker, Merselo Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Flanderijn en Geboers Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Kersten Europe Koenen en Co. Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Mister Kool's, Wanssum Nelipak B.V. NLW Groep Notariskantoren Venray Partycentrum "De Witte Hoeve" PG Group BV Peelrand Makelaardij B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels, Sanitair en Tegelwerken V.O.F. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Sport 2000 Steenhandel Kusters Studio Spinazie Tandartsenpraktijk Venray Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Ten Brinke Hekwerken Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Thuijls Beheer B.V. Timer Hirsi Europe BV Time2Paint Van Dijck Bouw en Industrie Van Dijck - Achten - Lenders Advies Van der Putt Advocaten Van Gansewinkel B.V. Vera Venray BV Verkeersschool Nottelman Verspreidingsburo Periodiek Verstraaten Business Travel Volantis - Hollman Adviseurs WIKO Investments V.O.F. Bestratings-/Klusbedrijf Wilms Wonen Venray ZR Accountants en Adviseurs Sinds de sportconsulenten in sep tember 2009 binnen gemeente Venray van start zijn gegaan, is er al het één en ander in gang gezet. Marloes Fae- sen, sportconsulent verenigingsonder steuning, heeft van september tot en met december 38 van de 130 sport verenigingen bezocht. Deze 38 ver enigingen vertegenwoordigen 10.320 sporters, waarvan 4.897 jeugdige spor ters (onder 18 jaar). Deze gesprekken zijn zeer verhelderend geweest over onder andere de wensen, kansen en knelpunten van verenigingen. In december is hard gewerkt aan een samenvatting van alle gesprekken. In dit artikel staat de primeur van een aantal bevindingen. Bij de meeste ver enigingen is het ledenverloop stijgend of wisselend. Bij de leeftijd 12 tot 20 jaar is de meeste uitstroom. Om te kunnen groeien en leden tevreden te houden heeft een vereniging genoeg kader en accommodatie nodig. Dit is echter bij veel verenigingen een groot knelpunt (63 procent). Om te voorko men dat de vrijwilligers alleen maar bezig zijn met brandjes blussen en ad hoc zaken regelen, heeft één derde een verenigingsbeleidsplan ontwik keld. Een paar procenten op een rij: 74 procent van de verenigingen heeft een groeiambitie; 74 procent een gezonde financiële positie; 34 procent een algemeen verenigingsbeleidsplan; 32 procent een eigen accommodatie; 32 procent een tekort aan accommo datie en 92 procent geeft aan onder steuning te willen hebben van de sportconsulent(en). Ondersteunings- vraag is er op de volgende gebieden: 53 procent samenwerking scholen;n 39 procent workshop train de trainer (25 februari 2010); 29 procent ont wikkelen verenigingsbeleidsplan; 26 procent workshop vrijwilligersbeleid (april 2010); 21 procent workshop sponsoring, fondsenwerving en subsi dies (november 2010). Sportconsulent Esther Timmer mans is ook enthousiast bezig met haar sportprojecten. Ze heeft alle gymlessen op basisscholen de Keg en Coninxhof geobserveerd. Op basis daarvan heeft ze de leerkrachten indi vidueel en in teamverband een aantal tips gegeven. In de zes weken onder steuning die nog volgen zal iedere week een van deze tips onder de aandacht worden gebracht. Tijdens de gymlessen zal Timmermans aandach tig de lessen observeren en evalueren gericht op de tip die de betreffende week aan de orde is. Naast de inhoud van de gymlessen is ze met de directie in overleg over de huidige lesmethode waarmee gewerkt wordt. Tijdens de Korfbal Challenge in Reusel waren de speelsters van clus ter Oost superieur. Het team onder veertien jaar, met in zijn gelederen Renée Philipsen, Sascha Marcellis, Tina Janssen van De Peelkorf en Maartje Janssen, Elien Nabben en Rian Willems van SVOC'01, behaalde een eerste stek. Dit werd gevierd met friet en een drankje. Ook kregen de korf- balsters allemaal een mooie medaille, een wimpel en een leuk roosje. Ook het clusterteam onder zestien jaar pakte de eerste plaats. Van dit team maakten Sanne Versteegen, Anke Hou- ben, Trudy Kleuskens en Pia Bartray van De Peelkorf en Merel Deenen van SVOC'01 deel uit. Na de prijsuitrei king werd bekendgemaakt dat Sanne Versteegen en Pia Bartray (beiden De De speelsters van de clubs De Peel korf, SVOC'01 en Oranje Wit samen op de foto. Peelkorf) voor het Nederlands team onder 16 zijn geselecteerd. Het team -19 jaar behaalde een tweede plaats. In dit clusterteam waren de volgende speelsters uit onze regio vertegenwoordigd: Linda Verlijsdonk, Lisa Verlijsdonk, Paula van Veghel van De Peelkorf, Aniek Drabbels en Kim Hendrix van Oranje Wit en Noortje Philipsen, Maud Deenen en Imke Gommans van SVOC'01. Noortje Philipsen (SVOC'01), Paula van Veghel De Peel- korf) en Aniek Drabbels (Oranje wit) werden geselecteerd voor de Neder landse selectie. Het internationale programma van 2010 gaat voor de dameskorfbalsters al vroeg van start. Op zaterdag 2 janu ari spelen de beide nationale jeugdse- lecties in Reusel tegen België. Ook nu kent de selectie vier Venrayse jeugd- talenten. Het zijn dezelfde speelsters die in oktober ook deel uitmaakten van de basisteams die in Cambridge met succes de Engelsen met ruime cijfers versloegen. Aniek Drabbels van Oranje Wit en Pia Bartray van Peelkorf maken deel uit van de Nederlandse selectie onder 16 jaar. In de selectie onder 19 jaar spelen Noortje Philipsen van SVOC'01 en Linda Verlijsdonk van Peelkorf. Het belooft een spannende aangelegenheid te worden. Gewaar schuwd door de ruime overwin ningen van de Oranjemeiden tegen Engeland zullen de Belgen op volle Aniek Drabbels (nr. 30) en Pia Bartray (nr. 25) maken deel uit van de Nederlandse selectie, onder 16 jaar. oorlogssterkte aan de start verschij nen. In België wordt alleen gemengd gekorfbald. Het is het vrouwelijk deel van de nationale selecties dat het gaan opnemen tegen Nederland. De interlands staan ook in het teken van jeugdspeelsters die om leeftijd redenen voorlopig een streep moe ten zetten onder hun internationaal optreden. Dit geldt onder andere ook voor Aniek Drabbels. Maar gezien het niveau waarop het Leunense talent wekelijks haar kwaliteiten laat zien, is het niet denkbeeldig dat zij ondanks haar jonge leeftijd direct de overstap naar de selectie onder 19 gaat maken. Sportnieuws -info Nieuwe sporthal klaar voor gebruik Sportend Venray heeft er een nieuwe binnensportaccommoda tie bij. Daags voor Kerstmis heeft wethouder Twan Jansen de twee de sporthal De Wetteling overge dragen aan de gebruikers. Dat gebeurde tijdens een informele bijeenkomst in het nieuwe gedeelte dat de beide sporthallen met elkaar verbindt. De wethouder onthulde een herinneringsplaquette, aangeboden door de Venrayse aannemer van de hal, Bouwmij Janssen. In zijn toespraak ging Jansen kort in op de geschiedenis en de aanloop naar de bouw. De uit 1974 daterende huidige sporthal voldoet niet meer aan de eisen van deze tijd. Al in 2005 werd vastgesteld dat de hal gerenoveerd moest worden. De renovatie maakte aanvankelijk deel uit van de plannen Wethouder Twan Jansen onthulde donderdag een herinneringsplaquette. voor een multifunctioneel centrum (mfc) aan de Zuidsingel. Nadat eind 2007 werd besloten om niet verder gaan met de bouw van een mfc, heeft de raad een krediet verstrekt voor de bouw van een tweede sporthal. Gelijktijdig wordt de bestaande hal gerenoveerd. De totale kosten voor de nieuwbouw en de renovatie van het complex, inclusief inrichting en het buitenterrein bedragen ruim 6 mil joen euro. Bij de start van de werkzaamheden in mei van dit jaar zegde Jansen toe dat de nieuw hal voor de jaarwisseling gebruikt kon worden. Dat is gelukt, dankzij de gezamenlijke inspanningen van de gemeente, architect Rosanne Jansen van Frenken Scholl Architecten uit Maastricht en de aannemer, Bouw- mij Janssen. "Een project van Janssen, Janssen en Jansen", sprak Jansen, ver wijzend naar het detectiveduo uit de Kuifje-strips. In gebruik nemen betekent niet dat de hal tot achter de komma gereed is. Na de feestdagen zetten de bouwers nog wat puntjes op de i, onder meer in de horecaruimte. Die is naar ver wachting in het vroege voorjaar klaar. Het oude sportcafé krijgt dan een andere bestemming. Er wordt gedacht aan een constructieve aanpassing om deze ruimte geschikt te maken voor vechtsport. Jansen wees ook op de inbreng die gebruikers hebben gehad bij de bouw en inrichting van de nieuwe hal. Bij de totstandkoming van het programma van eisen is onder andere de gebrui- kersraad intensief betrokken. In de gebruikersraad zijn de verschillende binnensportverenigingen en het Raay- land College vertegenwoordigd. Deze groep heeft naast technische opmer kingen, ook praktische zaken onder de aandacht gebracht. "Een goede bijdrage die noodzakelijk is om de balans te houden tussen 'maker' en 'gebruiker", aldus de wethouder. De informele bijeenkomst in de sporthal werd afgesloten met een penaltyshoot. Wethouder Twan Jansen, Harold Verrijdt (Bouwmij Janssen) en Jac Arts (gebruikersraad) testten hun scorend vermogen op doelman Jaap Litjens. Ze passeerden de Leunen-goa- lie vijf keer, goed voor een cheque van 500 euro voor de Special Olympics. Dit sportfestijn voor mensen met een beperking vindt 4, 5 en 6 juni 2010 onder meer in De Wetteling plaats. Dansvereniging De Peeldancers uit Ysselsteyn houdt zondag 10 januari voor de veertiende keer haar danstoernooi. Na het succes volle toernooi van vorig jaar, is er dit jaar weer gekozen voor de schouwburg in Venray. De opening begint om 9.30 uur en eindigt rond 21.00 uur met de laatste prijsuitreiking. Dit toernooi is tevens een kwalificatie voor de Europese kampioenschappen. Het EK wordt dit jaar gehouden in Oos tenrijk in het eerste weekend van mei. De dansvereniging bestaat uit 27 leden en acht trainsters. De Silver Stars, Swing en de Dancing Stars zijn gardegroepen. Er zijn ook twee show groepen: Remix en Magic. En dan zijn er nog vier solisten: Imke Versteegen, Linsey Xhofleer, Kimberley Xhofleer en Ellen Zanders. Iedere dans wordt beoordeeld door een vakjury. De punten waarop gejureerd wordt zijn: choreografie, presentatie, houding, moeilijkheid, spreiding en verplichte elementen. Op deze toernooidag worden meer dan 500 dansers en danseressen ver wacht. Er worden ongeveer 100 dan sen opgevoerd, zowel garde als show- dans modern. DES recreanten-Diosa recreanten 5-6 Programma zaterdag 2 januari DES A1-Flamingo's A2 12.20 DES B1-Lottum B1 11.20 DES C1-HBSV C1 10.20 DES D1-SDDL D1 9.20 DES E1-Lottum E1 8.20 Programma woensdag 6 januari DES E1-Lottum E1 18.00 De Horst recreanten-DES recreanten 20.30 De Peelkorf 5-JES 5 2-5 Programma zondag 3 januari TOG-De Peelkorf 11.00 uur Rosolo 3-De Peelkorf 2 13.15 SVSH 3-De Peelkorf 3 10.30 Programma woensdag 6 januari Recreanten-SVSH 20.30 Programma donderdag 7 januari Merselo 2-De Peelkorf 6 21.30 Uitslag Oranje Wit 4-Blauw Wit 2 3-4 Programma zondag 3 januari Oranje Wit-Flash 14.00 Programma woensdag 6 januari Recreanten-HBSV 21.00 Programma zaterdag 2 januari Merselo D1-DOT D1 13.30 Programma donderdag 7 januari Merselo 2-Peelkorf 6 midw. 21.30 In café De Pielhaas wordt op zater dag 2 januari een toernooi gehouden. Iedereen kan aan deze wedstrijd deel nemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur. Dit kan ook via telefoon (0478)582187 Het toernooi start om 20.30 uur. Uit slag kerstdarten: 1) Arno Verhaegen. 2). Roy Pelzer. 3) Perry Bussers. 4) Johan van Hoof. 5) Joris Arts. 6) Twan Swaghoven. 7) Edwin Schattevoet. 8) Lou Janssen. Verliezersronde: 1 Tom Hendriks. 2) Mat janssen. 3) John Tebarts. 4) Paul Hendrix. 5) Roy Troisfontaine. 6) Mari anne Hendriks. 7) Diana van Gent. 8) Thorsten Gooren. Er werd 180 gegooid door Mart Barents en Edwin Schattevoet. De hoogste score was voor Arno Verhae- gen met 110 punten. Het kersttoernooi is gehouden en er waren twintig deelnemers. Uitslag winnaarsronde: 1) Peter Peters. 2) Pascal Janssen. 3) Tom van Meijel. 4) René Dericks. Verliezersronde: 1) Bas Hendrix. 2) Bart Huibers. De hoogste finish was 136 en werd gegooid door Pascal Janssen. Er werd 180 gegooid door Peter Peters en Pascal Janssen. Door vereniging Wittenhorst is een indoorspringwedstrijd voor pony's gehouden. Amazone Janine Tonen behaalde met haar pony Storm een eerste plaats in de klasse EL. Nu de eerste competitiehelft voor volleybalvereniging ActiveRooy is afgerond, is het tijd om een tussen balans op te maken en vooruit te blikken. De start van dames 1 ver liep dit seizoen erg moeizaam, maar gelukkig beginnen de dames lang zaam hun draai te vinden. Opvallend is vooral het goede inpassen van de twee jeugdspeelsters Iris Janssen en Daphne Knoops. Beiden groeien met de week, en laten zien dat zij niet voor niets dit jaar aan de selectie zijn toegevoegd. Op de trainingen inves teren de dames veel in techniek, en onder toeziend oog van trainer Rudi Kun Kuti wordt er iedere maandag gezwommen om ook in kracht voor uit te gaan. Ook het nieuwe coach- duo Ton Voermans en Elly Swinkels begint zijn draai te vinden. De juiste afstemming tussen de trainer, coaches en speelsters lijkt gevonden, want de dames kruipen steeds verder omhoog op de ranglijst. Gezien de zeer hoge motivatie en vechtlust binnen het team, wordt er stiekem toch nog aan een tweede plaats gedacht, wat pro motie als gevolg zou kunnen hebben. Voor heren 1 waren de verwach tingen vanaf de eerste training dit seizoen erg hoog. Afgelopen jaar werd via de achterdeur toch nog promotie bereikt, wat er voor zorgde dat de heren dit jaar uitkomen in de pro motieklasse. Voor aanvang van het seizoen werden vijf nieuwe spelers gehaald met divisie-ervaring, onder wie enkele oud-spelers van ActiveR- ooy. Samen met enkele spelers van het toenmalige heren 1, trainer/coach Rudi Kun Kuti en assistent trainer/ coach Hans Hendriks kregen zij al snel de opdracht mee om opnieuw te promoveren zodat er volgend seizoen weer divisie wordt gespeeld in Venray. De elfkoppige selectie van heren 1 kende het afgelopen half jaar de nodi ge blessures. Gelukkig begint de zie kenboeg vlak voor het einde van de eerste seizoenshelft langzaam leeg te lopen. Bjorn Emonts is goed herstel lende van een knieoperatie. Leon Lan- genhuizen en Joris Arts kunnen na de vakantie waarschijnlijk ook weer zon der pijntjes verschijnen en Roel van Hooft is hersteld van een vervelende knieblessure. Ook wordt stiekem gehoopt op een snel debuut van de langdurig geblesseerde Peter de Jong. Ondanks de grote ziekenboeg liggen de heren goed op schema. Op het moment staan ze eerste in hun poule, met zelfs nog een wedstrijd meer te spelen, en dus wordt er in het tweede deel van de competitie gestreefd naar promotie met liefst een kampioen schap. Hierbij zal het vooral van groot belang zijn dat er niet te veel punten afgegeven worden aan mindere tegen standers. ActiveRooy heeft de ambitie om terug te keren in de divisie. Met een nieuw bestuur, nieuwe plannen en de huidige professionalisering bin nen de vereniging, kan gezegd wor den dat de club de goede weg heeft ingeslagen. Ondanks deze aanpak blijft de gezelligheid en het vereni- gingsgevoel binnen ActiveRooy sterk aanwezig, iets wat ook zeker bijdraagt aan goede prestaties. Chantal en Nicole Schellekens trot seerden de barre weersomstandighed- sen voor de deelname aan de Mein- wegcross in Herkenbosch. Hun inzet werd beloond, want Chantal Schelle- kens behaalde een overwinning bij de meisjes pupillen C. Haar tijd over de 980 meter was 5:35 minuten. Nicole Schellekens eindigde als tiende bij de meisjes pupillen A en haar tijd over de 1660 meter over een besneeuwd par koers was 8:02 minuten. Zie voor de totaaluitslag www.limbracross.nl. Alle trainingen van 31 december vervallen. De nieuwjaarsreceptie is op zaterdag 2 januari van 16.00 tot 19.00 uur in clubhuis 't Wisselpunt. Dan is ook de uitreiking van de Wiel Michiels waar deringsbeker en de Prestatie- en Aan moedigingsprijzen. Verder wordt een vijftal jubilarissen gehuldigd. Wijziging trainingen vanaf 1 janu ari 2010: Zaal De Weert maandag 18.00-19.00 uur CD-junioren Zaal Dusseldorf dinsdag 18.00-22.00 uur selectie. Zaal De Wetteling woensdag 18.00-19.00 uur pupillen en AB- juni oren. Zaal Raayland woensda 18.30 19.30 uur NSG-atleten. Baantraining donderdag 19.00-20.30 looptraining. Bostraining zaterdag 10.00-11.15 uur pupillen en CD junioren. Baantraining zondag 10.00-11.30 uur AB jun senio ren. Lopersgroepen/alle niveaus: Dins dag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Iedere zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur is er gelegenheid om oud papier, gebundeld of in dozen, te deponeren in de papiercontainer, die geplaatst is aan de Weg in den Berg, hoek Veltumse Kleffen/Kulut- weg. Agenda: 31 december: Sylvester- lauf Pfalzdorf, 3 januari: Donckcross Someren(www.limbracross.nl), 17 januari: Heldense Bossencross Helden. Zie ook www.atvvenray.nl. Op 22 december is de jaarlijkse kerstdrive gespeeld. De fraai opge maakte cadeautafel oogstte veel bewondering. Na afloop van de drive werd er eerst (gezamenlijk) hapje genuttigd en pas daarna werd bekend gemaakt wie voor de (hoofd)prijzen in aanmerking kwam en wie voor de overige (iets kleinere) prijzen. In geel werden Bella Huisman en Wim Schoonhoven eerste met een score van 62,04 procent gevolgd door Nel en Hub Camps op de tweede plaats met 60,19 procent en op de derde plaats Wies Appels en Marga Steemers met 57,87 procent. In rood werden Jacquelin van der Slik en Hilde Koolen eerste met de hoogste score van 67,13 procent, tweede werden Wiel Stoffels en Caro lina Wikkers met ook een hoge score van 65,56 procent en als derde eindig den Theo Jakobs en Jan Stiphout met 60,65 procent. vrijdag tussen 9.00-17.00 uur

Peel en Maas | 2009 | | pagina 21