STEM OP UW FAVORIET! Smaakvol einde van metamorfose "Foto's onthouden, wat mensen vergeten" Wie wordt de Metamorfose van het Jaar 2009? 4 fc 4 HIH RICH/^ltTTlAPPERS style Op zoek naar een I UNJEK G1%CHENK? -/-■ r.' urn op fotoboeken ;- ;lo Wk~&kc 1. Februari: Jacqueline van Elswijk 6. Juli: Kim van der Putten 2. Maart: Anja Rutten 7. Augustus: Ria Darsan 3. April: Corry Peeters 8. September: Elly Wellen 4. Mei: Anja Coenen 9. Oktober: Silvia Vekens 5. Juni: Kim Mooren 10. November: Anet dos Santos Rodrigues iflp; h Martin, de derde generatie Hoede- maekers die werkzaam is in het bedrijf aan het Henseniusplein. "Met verbazing heb ik wel eens naar verhalen van mijn vader Sjef geluisterd." Lachend: "Die heeft me wel eens verteld hoe hij met de fiets naar Ysselsteyn reed om daar wat foto's bij een bruid aan huis te maken, om vervolgens in een noodtempo naar Venray te trappen zodat hij eerder dan het bruidspaar in het gemeentehuis was. Dat zijn dingen die in deze jachtige tijd niet meer kunnen. Maar de essentie is hetzelfde gebleven. De klant is bij Foto Hoe- demaekers nog altijd koning." Wie is volgens u de Metamorfose van het Jaar? Voor een geldige stem moet u drie namen van kandidaten doorgeven!) Graag naam invullen: Tien kandidaten, met waarschijnlijk alle tien talloze fans. Maar welke metamorfose vond u, als lezer(es) van nieuwsblad Peel en Maas, de mooiste? Wie wordt de Metamorfose van het Jaar 2009, de winnares van de woonmetamorfose van Hofmans Tapijten en een gratis overnachting met champagneontbijt in De Witte Hoeve? Wie wint de reischeque van reisbureau Vice Versa? En wie mag zich nog een keer uitgebreid laten restylen door Rich Art Kappers in Wanssum? Dat mag u bepalen! De prijzen worden uitgereikt tijdens een feestelijke avond op zater dag 23 januari in zalencentrum De Witte Hoeve in Venray. Om de verkie zing zo eerlijk mogelijk te laten verlopen, moet u voor 21 december op drie kandidaten stemmen. Doet u dat niet, dan is uw stem ongel dig. Wie is voor u metamorfose nummer 1, nummer 2 en nummer 3? Wie is de Metamorfose van het Jaar? Stuur de bon op deze pagina in naar redactie Peel en Maas, Postbus 1, 5800 AA Venray. Of mail naar redactie@vandenmunckhof.nl. PEEL EN MAAS De Artiest werkte drie jaar lang mee aan GoodLooking Saskia Hoedemaekers: leuke herinneringen aan metamorfoses Ze blikt tevreden terug op de afgelopen drie metamorfosejaren. Fotografe Saskia Hoedemaekers maakte maandelijks een profes sionele fotoreportage voor Good Looking. De kandidaten kregen de foto's, inclusief een uitvergroting, na de metamorfose aangeboden. "Als een leuke herinnering aan een speciale dag. 'Foto's onthou den, wat mensen vergeten', zei mijn opa Martin altijd. Ja, dat is een mooie spreuk, die nog altijd actueel is. Ik vond het heel erg leuk om aan deze rubriek mee te mogen werken. Als fotozaak heb ben we goed en op een profes sionele manier kunnen laten zien wat we allemaal kunnen." Theatercafé De Artiest was drie jaar lang het smaakvolle eindpunt van de metamorfose GoodLooking. Na het bezoek aan Rich Art Kappers, Life style Mode en Foto Hoedema- kers, sloten de kandidaten de verwendag af met een gratis driegangendiner voor twee personen, inclusief drank, in het stijlvolle horecabedrijf naast de schouwburg in Ven ray. Eigenaar Wilbert van Waaijenburg van De Artiest blikt tevreden terug op alle metamorfoses. "Zeker weten. Iedereen vond het waanzinnig leuk, de kandidaten kwamen bij ons altijd als herboren bin nengelopen om de dag in een ontspannen sfeer af te slui ten." Natuurlijk, het is moeilijk te meten of de kosten tegen de baten opwegen. Maar dat is ook niet het belangrijkste, vindt Wil bert van Waaijenburg. "Je moet je als ondernemer proberen te onderscheiden van anderen. Door mee te doen aan de metamorfose GoodLooking kom je als bedrijf ook op een andere manier in het nieuws. In de afgelopen drie jaar hebben we veel positieve reacties gekregen, niet alleen van de kan didaten, maar ook van bezoekers die in de Peel en Maas over ons aandeel in GoodLooking hadden gelezen. We hebben als De Artiest graag onze bijdrage aan de meta morfoses verleend en hebben er, net als de kandidaten, echt van genoten." Van Waaijenburg, die sinds acht jaar eigenaar is van het theater café, ziet de toekomst van zijn stijlvolle etablissement in hartje Venray met vertrouwen tegemoet. "Zeker nu het Schouwburgplein is opgeknapt en we pal voor onze deur een sfeervol fontein krijgen. De Artiest lag al aan het mooiste plein van Venray, en dat plein is er alleen maar mooier op geworden. Binnenkort gaan we beginnen met de aanleg van een nieuw, uit gebreid terras, dat aan De Artiest een nieuwe uitstraling gaat geven. Vanaf het terras hebben de gasten een mooi uitzicht op het fontein en op het Schouwburgplein. Voor de zomer heeft het terras een nieuwe look." De Artiest is niet alleen een theatercafé, waar par ticulieren en bedrijven voor een hapje en een drankje terecht kun nen. Op de begane grond in het theatercafé of in de foyer, of op de vide op de eerste verdieping. "De vide is bijvoorbeeld uiterma te geschikt voor bedrijfsfeesten, -borrels of verjaardagen. Dineren, borrelen of vergaderingen op de vide wordt steeds populairder", zegt Van Waaijenburg, die ook erg te spreken is over de samen werking met Schouwburg Venray. "We verzorgen niet alleen het horecagedeelte in de schouw burg, maar hebben samen ook een leuk theaterarrangement bedacht: Theatraal Verwennen. Een mooie bon voor een keuzediner en een voorstelling naar keuze. Dit gepre senteerd voor een zeer aantrek kelijke prijs in een luxe cadeau verpakking! Wij noemen het zelf het leukste cadeau van Venray! Overigens is Theatraal Verwennen hartstikke leuk om weg te geven als cadeau of voor bedrijven als kerstpakket!" Saskia Hoedemaekers maakte een voor- en meerdere nafoto's van alle kandidaten. "Een wereld van verschil", zegt ze met een brede lach op haar gezicht. "Ook voor mij was het steeds weer een verrassing hoe de kandidaten er na de metamorfose eruitzagen. Bij sommigen moest ik echt goed kijken, het is ongelofelijk wat een ander kapsel, make-up en kle ding met een mens kunnen doen. Iedereen was altijd even enthou siast, de kandidaten knalden van energie. Dat werkte aanstekelijk, ook op mij als fotografe." Dat sommige kandidaten behoorlijk zenuwachtig waren, voelde Saskia Hoedemaekers als een uitdaging. "Als fotograaf is het belangrijk dat je mensen op hun gemak weet stellen. Voor de meeste kandida ten was het immers de eerste keer dat ze een professionele fotoshoot meemaakten, dat is toch span nend. Natuurlijk is de een wat fotogenieker dan de ander, maar over het algemeen ben ik erg tevreden over de fotoreportages. Ja, we hebben ook erg leuke reac ties ontvangen. We maken niet alleen pas-, familie- en bedrijfsfo- to's, dat hebben de mensen via de metamorfoserubriek in Peel en Maas goed kunnen zien." Foto Hoedemaekers is al 77 jaar een begrip in de regio. Saskia Hoe demaekers is, na vader Sjef en opa 1e prijs: woonmetamorfose t.w.v. 1000,- www.hofmanstapijten.nl CONFERENTIE PARTYCENTRUM HOTEL**** 1e prijs: OVERNACHTING MET CHAMPAGNEONTBIJT www.dewittehoeve.com 2e prijs: REISCHEQUE t.w.v. 250,- Vice Versa *®#sbureatt 1 2 3 Donderdag 17 december 2009 - Pagina 8 Good Looking Beerseweg 10a 15431LC Cuijk 10485-315516 Meer trefkans bij Hofmans 3eprijs: METAMORFOSE WANSSUM Geijsterseweg 1a 5861 BK Wanssum T 0478 531383 HENSENIUSPLEIN 12 VENRAY HOEDEMAEKERS Theatraal Verwennen is een samenwerking tussen Schouwburg Venray en Theatercafé de Artiest 'Wlïïf pEVE beschikbaar gesteld door THEATERCAFÉ-DINER f dg dttLgSt Henseniusplein 3 Postbus 555 5800 AN Venray Tel: 0478 - 51 51 55 Voor meer informatie belt u 0478-530999 of kijkt u op www.schouwburgvenray.nl venray Deze aanbieding is geldig van 9 december 2009 tof 31 maart 2010 €1.80 aanmaakkost - niet geldig voor fotoboeken met classic hardcover - promocode meermaals te gebruik Henseniusplein 6 Venray» info@fotohoedemaekers.nl Diner, drankje theatervoorstelling in een stijlvolle cadeauverpakking!

Peel en Maas | 2009 | | pagina 8