BC Jink maatje te groot Wim de Roy trainer Oostrum Koploper wint Volleybalheren naar 2-3 zege ""'EB Handbalheren verslaan Herten Lake Valley klopt Amicitia Tim Verv (TOP' //7/7 Ac^h/e Summa Topschutters Klassement I yiEIJERS 'RIS4f^ PEEL EN MAAS Donderdag 3 december 2009 - Pagina 21 top inn town 14 Jumpers'76 Trainers blijven Manual Programma vrijdag 4 december Heren 2 Pex/Maasbr.-Manual 20.00 Programma zaterdag 5 december Heren B Merfeldia-Manual 13 50 Dames Manual-Blerick 1930 Venray bekert tegen Nulandia Nelipak Suïhma f T SV Geijsteren BVV'27 Venray reist af naar het verre Papendrecht SV Merselo VV Holthees Rode kaarten voor beide doelmannen Programma zaalvoetbal De Schijnwerper op: Tim Vervoort redactie Papendrecht-Venray 1 -3 0-2 SSS18-Volharding 2-0 1 -1 Stormvogels-Leunen 3-2 1 -0 Swolgense Boys-Odiliapeel 2-1 2-2 Resia-Holthees 2-2 2-1 TOP'27-Meterik 2-0 1 -1 Milheezer Boys-Oostrum 1-0 2-2 Melderslo-SV United 2-1 3-1 De Willy's-Ysselsteyn 0-3 1-2 Merselo-Astrantia 2-0 3-0 Afgelopen weekend werd er niet gevoetbald en dat betekent dat Thijs Hendriks en redacteur Ron Koenen hun voorspellingen nog te goed hebben. De stand blijft dan ook ongewijzigd. De stand: 1) Ferry Heijl (Holthees), Stefan Dielissen (Merselo) en Freek Steeghs (SVOC'01) 7 4) Roel Vissers (SV United 6 5) Daan Geenen (SV Venray) en Tom Rutten (Swolgense Boys) 4 punten 7) Ales Jurcik (SSS'18) en Nick van Hoek (Leunen) 3 punten 9) Ralph Kessels (Oostrum) 2 10) Dave Hendriks (Volharding) 1 punt. Thijs Hendriks (Ysselsteyn) heeft nog het hele programma van zondag 29 november te goed. Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2009-2010. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoet balcompetitie 2009-2010. U wordt verzocht de namen van de topsco rers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. Afgelopen weekend werd er niet gevoetbald in Noord-Limburg. Dit betekent dat er in het topschutters klassement niets is gewijzigd. Teamklassement 1) SVOC'01 2) Merselo 3) Oostrum 4) Venray 5) Ysselsteyn 6) Volharding 7) Swolgense Boys 8) SV United 9) SSS'18 en TOP'27 11) Holthees 12) Leunen 26 25 23 22 21 20 18 16 12 11 Individueel klassement 1) Maikel Wismans (SVOC'01) 8 2) Chris Wilschut en Ruud Custers (beiden Oostrum) en Bas Heijnen (Swolgense Boys) 7 5) Sander Thijssen (Swolgense Boys), Kevin Goldschmidt (TOP'27), Gijs Dinghs (SVOC'01), Freek Thoone (Venray) en Ahmad Qurishi (Merselo) 6 BC Jink-Jumpers'76 110-45 (56 17). Afgelopen zondag speelden de Venrayse basketballers tegen BC Jink uit Cuijk. Door vele blessures en het tweede team dat een uitwedstrijd speelde, kon de Venrayse ploeg geen representatieve ploeg op het veld neerzetten. BC Jink profiteerde hier dan ook flink van en overklaste Jum- pers'76. Eindstand 110-45. Het in een crisis verkerende Jum- pers'76 kon in Cuijk geen potten breken tegen BC Jink. Vorig seizoen nog won de Venrayse ploeg in Cuijk toen beide teams nog uitkwamen in de eerste klasse. Dit jaar spelen bei den ploegen in de overgangsklasse en waar de Cuijkse ploeg goed mee draait in de subtop heeft Jumpers'76 nog niet de draai te pakken en zal het dit jaar moeten vechten voor lijfsbe houd. BC Jink liet dan ook duidelijk zien dat men op dit moment een ma tje te groot is voor de Venrayse ploeg. Door een felle defence met een flinke press liep Jumpers'76 al meteen in het eerste kwart achter de feiten aan. Jumpers'76 kwam slecht tot scoren en liet zich overlopen. Jumpers'76 wist niet wat men moest doen en ook in het tweede kwart kon men aan vallend weinig inbrengen waardoor men bij rust al op een flinke achter stand stond: 56-17. In de tweede helft had Jumpers'76 het erg zwaar. Zeker gezien nadat de al krappe selectie, afgelopen zondag miste men maar liefst vier basisspelers, ook zondag weer te maken kreeg met (lichte) blessures. Toch gaven de Venraynaren de moed niet op ondanks dat de wed strijd natuurlijk allang was gespeeld. In het laatste kwart kwam men er een aantal keer passend fraai uit, maar Jink liet uiteindelijk wel op scorebord zien dat men toch echt op dit moment een maatje te groot is voor Jumpers'76. Uitslagen BC Deurne Pioniers-U14 58-67 EBCG-U12 51-24 BC Jink-Heren 45-110 Fighting Pirates-Heren 2 68-61 BC Boemerang-Dames 67-37 BV Rooi-U18 65-54 De 41-jarige Wim de Roy is de nieuwe trainer van Oostrum. De Hel mondenaar volgt na dit seizoen Ruud Vermeer op, die na drie jaar vertrekt bij de vijfdeklasser. De keuze voor De Roy is verrassend. In Noord-Lim burg is de ex-speler van Helmond Sport relatief onbekend. Terwijl hij in de regio Helmond juist een heel bekende naam is in het voetbalwe reldje. De Roy behaalde onlangs het diploma trainer-coach II. Sinds een paar weken heeft hij weer een club, de zaterdagvierdeklasser Rust Roest uit Eindhoven. In het Eindhovens Dagblad verklaarde De Roy graag bij een tweedeklasser aan de slag te gaan. Daarvoor heeft hij nu ook de papieren in huis. Toch heeft hij voor Oostrum, koploper in de vijfde klasse F, gekozen.De Roy heeft in Helmond als voetballer heel wat clubs versle ten: MULO, Rood Wit'62, HVV Hel- mond en Dijkse Boys. In het seizoen 2005/06 werd hij tussentijds trainer bij Dijkse Boys, als opvolger van Chris Burhenne. Hij maakte de opmars van de tweede klasse naar de hoofdklasse mee. In die periode veranderde Dijkse Boys van een Helmondse buurtclub in een prestatief ingestelde vereni ging, die streeft naar het allerhoogste niveau. Er worden voetballers van heinde en ver naar sportpark Ber- kendonck getrokken. Een jaar gele den stapte Wim de Roy plotseling op bij de Helmondse hoofdklasser. Met het diploma trainer-coach III was hij ook onbevoegd. Hij stortte zich op de trainerscursus en behaalde in mei 2009 zijn diploma.Oostrum heeft het contract met jeugdtrainer Karel Dec kers weer met een jaar verlengd. De coach uit Melderslo begint straks al aan zijn zesde seizoen bij de A-jeugd van Oostrum. De trainers John Thijssen (SSS'18) en Ger Verheijen (SVEB) hebben hun contract met een jaar verlengd. John Thijssen is bezig aan zijn tweede sei zoen bij de Overloonse tweedeklas ser. Afgelopen jaar debuteerde SSS'18 met een succesvolle vierde plek in de tweede klasse H en bereikte de nacompetitie. Momenteel staan de Overloners opnieuw vierde. Ger Ver- heijen is bezig aan zijn eerste seizoen bij SVEB. De club uit Broekhuizen- vorst bezet de tweede plaats in de vierde klasse G. Bestuur en trainer zijn te spreken over de samenwerking. Verheijen ziet mogelijkheden met de huidige selectie. De intentie is uitge sproken om nog twee jaar met elkaar door te gaan Uitslagen Heren recr. Niobe-Manual 12-16 Dames 2 Manual-Hercules 19-11 Heren 2 Manual-Swift 2000 15-19 Heren Herten-Manual 10-31 Dames Loreal-Manual 23-13 Heren Manual-Swift 2000 20.35 Dames C BSAC-Manual 10.00 Jeugd D Merefeldia-Manual 10.20 Heren C Bevo-Manual 14.25 Programma zondag 6 december Dames2 HBS-Manual 1330 Dames B Vios-Manual 15.15 Venray speelt in de vierde beker ronde thuis tegen tweedeklasser Nul- andia. De wedstrijd is vastgesteld op dins dag 15 december om 19.30 uur op sportpark De Wieën. De competitie wedstrijd tegen Baronie, die zondag niet doorging, is doorgeschoven naar zondag 17 januari 2010. In de ove rige klassen wordt het volledig afge laste programma van 29 november in zijn geheel ingehaald op zondag 20 december. De KNVB had deze dag vrijgehouden voor inhaalduels en beker. De wedstrijd Venray-Baronie kan op 20 december niet gespeeld worden omdat Baronie dat al inhaalt tegen Meerssen. De tweede competi tiehelft in de hoofdklasse begint op zondag 24 januari. Venray speelt dan uit tegen OJC Rosmalen. In de andere klassen staat het eerste volledige programma in het nieuwe jaar gepland op zondag 28 februari. Met uitzondering van de zesde klasse E, die uit dertien clubs bestaat. De zesdeklassers moeten al aantreden op 31 januari en 7 februari. Op zondag 14 februari is er vanwege carnaval geen programma. Zondag 21 februari is vrijgehouden voor beker en inhaalduels. Volgens de huidige planning eindigt de competitie op zondag 2 mei. Voor dit jaar staan er nog drie vol ledige programma's op de rol: op 6, 13 en 20 december. Loreal 3-Manual 23-13 (15-4). Joy Jakobs (4x), Ankie Billekens, Bo Kersten en Lynn Kersten (allen 2x), Nicole Bouten, Loes van Dijk en Lieke Manders. De handbaldames van Manual heb ben in Venlo het duel tegen de kop loper in de tweede klasse A, Loreal 3, met 23-13 verloren. Manual, dat met slechts twee wis sels aantrad, begon vol goede moed aan de wedstrijd. Hoewel de Venrayse handbaldames via Bo Kersten de ope ningsgoal wisten te scoren, was Loreal 3 de sterkste in de beginfase. Tot 4-3 wist Manual de koploper bij te benen, maar in het vervolg van de eerste helft was het gedaan met het verzet van de handbaldames uit Venray. De ruststand werd bepaald op 15-4 in het voordeel van Loreal 3. Dat er niet gewonnen kon worden, was duide lijk, maar de speelsters van Manual wilden er in de tweede helft alles aan doen om een blamage te voorkomen. De Venrayse handbaldames lieten dit vrijwel meteen zien met een mooi uit gespeelde aanval, die werd afgerond door Lynn Kersten. Toch zakte Manual al snel weer terug naar het niveau van de eerste helft. Hierdoor kon Loreal 3 uitlopen naar een 20-6 voorsprong. Bij deze stand leken de Venrayse handbal- sters allemaal de knop om te hebben gezet. In het resterende deel van de tweede helft begon Manual eindelijk het eigen spel te spelen. Dit leidde tot een aantal mooie goals van Bo Ker sten, Lieke Manders, Nicole Bouten, Joy Jakobs, Loes van Dijk en Ankie Billekens. Het vertrouwen was er weer. De tweede helft werd zelfs door Manual 1 gewonnen met 8-9. Helaas was dit niet meer genoeg om met één of twee punten naar huis te gaan. De eindstand werd uiteindelijk bepaald op 23-13 in het voordeel van Loreal 3. Zaterdag 5 december om 1930 uur spelen de Venrayse handbaldames in sporthal de Weert tegen Blerick. DKJO-AcitveRooy 2-3. Setstan den: 19-25, 25-21, 25-21, 18-25, 6-15 De volleybalheren van ActiveRooy zijn er niet in geslaagd de koppositie te heroveren in de promotieklasse A. Tegenstander DKJO uit Mierlo wist hier slagvaardig een stokje voor te ste ken door ActiveRooy twee sets af te snoepen: 2-3. Met Joris Arts op de plaats van de geblesseerde Leon Langenhuizen wist ActiveRooy in de eerste set geconcen treerd en gevarieerd de verdediging van DKJO geheel uiteen te spelen. Daartegenover stond het vrij door zichtige aanvalsspel van DKJO waar door ActiveRooy zonder veel proble men de eerste set binnenhaalde. In de tweede set brachten de Venrayse heren zichzelf in de problemen door een zestal servicefouten, waardoor DKJO het initiatief naar zich toe wist te trekken. Daarbij kwam dat DKJO door een wissel in de spelverdeling met meer flair en variatie de Ven- rayse verdediging uitprobeerde. Door de vele persoonlijke fouten werden zowel de tweede als derde set betrek kelijk eenvoudig door de thuisploeg uit Mierlo gewonnen. Tijd om uit een ander vaatje te tappen. Met name door als een eenheid ten strijde te trekken, elkaars foutjes te herstellen, en het geloof in een goede afloop, wist ActiveRooy het niveau van de eerste set weer te bereiken. Door op de juiste momenten Rik Wienen de plaats van Sef Teeuwen in te laten nemen, wist coach Rudi Kun Kuti de rust in het achterveld te herstellen. In zowel de vierde als vijfde set kende ActiveRooy weinig problemen meer en was een 3-2 overwinning voor de Venrayse heren een feit. De tribune in Mierlo werd gevuld door de heren van Polaris uit Helmond, die zich ook na dit weekend nog koploper mogen noemen. De twee verliespunten voor ActiveRooy werden luidruchtig gevierd door de gelegenheidsaan- hang uit Helmond. Met een wedstrijd minder en twee punten achterstand houdt het eerste herenteam uit Ven- ray nog volop uitzicht op de eerste plaats op de ranglijst. Piet Hoex Bouwadvies Tol. 0478-582150 l'hoex.adv iesffl home.il 1 s teen hand el ^TÏ^USTERS <kp core/strap 5teenhar.dcl ^^USTERS Sealed Air Custom Thermofbrmed Products RFGISTFRM AKELA ARS IN ASSURANTIËN Programma zondag 6 december Geijsteren-Stormvogels'28 3 11.00 Wilt u het nieuws van SV Geijsteren per email ontvangen, stuur een email naar bram_derikx@hotmail.com Programma zondag 6 december SV Venray 6-BVV'27 10.30 Hegelsom 4-BVV'27 2 10.30 Elsendorp DA1-BVV'27 DA1 10.00 Sportnieuws -info Jeugd BVV'27 en SV United samen De clubs BVV'27 en SV United zijn een nieuwe samenwerkingsovereen komst aangegaan voor het jeugdvoet bal. Sinds anderhalf jaar zijn de jeugd- afdelingen samengevoegd, nadat in het verleden enkele pogingen spaak liepen. Na een moeizame start zijn beide verenigingen tevreden over de samen- werking. Die biedt een meerwaarde voor de jeugdspelers uit Blitterswijck, Wanssum en Meerlo. De huidige over eenkomst is aangepast aan de wensen van beide verenigingen. De jeugdcommissie krijgt nu meer speelruimte. BVV'27 en SV United denken dat er nu een goede basis ligt voor het gezamenlijke jeugdvoetbal in de komende jaren. Revanche Volharding in Overloon? Drie maanden na de competi tie-ouverture treffen de aartsriva len SSS'18 en Volharding elkaar weer in de tweede klasse H. Het zal ongetwijfeld volle bak zijn op sportpark De Raaij in Overloon. Maar wellicht zullen er daags na sinterklaas minder dan 1500 toe schouwers op de derby afkomen. Die waren er wel op zaterdag avond 5 september in Vierlings beek toen SSS'18 met 0-2 won. Het bestuur van SSS'18 heeft in de voorbije weken tevergeefs gepro beerd de wedstrijd uit te stellen naar paaszaterdag 3 april. De reden is de bouwwerkzaamheden op het sportpark. De accommodatie wordt flink uitgebreid en het is momenteel een grote bouwput. SSS'18 lijkt het daarom niet verstandig om zoveel (rivaliserende) toeschouwers toe te laten op het sportpark. Maar de KNVB wilde niet meewerken aan uitstel op zo'n lange termijn. Het duel behoort nog tot de tweede periode terwijl begin april de derde periode al halver wege is. SSS'18 heeft twee keer de pech om bij slechtere weersomstandigheden thuis tegen Volharding te moeten aan treden. Op 16 november 2008 was de primeur in Overloon voor 1200 toe schouwers. Volharding won toen met 0-1Bij de return op 26 april 2009 was het schitterend weer en passeerden 1600 bezoekers de toegangspoort van sportpark Soetendaal. Met 1-0 ging de winst opnieuw naar Volharding. De kantine en de aangebouwde bier tent kenden een topomzet. De KNVB honoreerde het verzoek van beide clubs om de derby als openingswed strijd van dit seizoen te spelen. Volhar ding kende wederom het geluk van een thuiswedstrijd bij fraai zomer weer. Met 1500 bezoekers draaide de Vierlingsbeekse club op 5 september weer een topomzet. Al lachte SSS'18 het laatst door de 0-2 zege met tref fers van Wout Janssen en Stan van Raaij. De mislukte start speelde Volhar ding nog lang parten. Inmiddels is de ploeg van trainer Stephan Sijbers aan de beterende hand. De Vierlings bekers zijn opgeklommen naar de zesde plek op vijf punten achterstand van de nummer vier SSS'18. De rood- witten zullen zondag de smadelijke nederlaag van 5 september willen wegpoetsen. De Overloonse ploeg zal er evenwel voor eigen publiek op gebrand zijn de grote buurman uit Vierlingsbeek opnieuw aan de zege kar te binden. In de hoofdklasse B speelt Venray de verre uitwedstrijd tegen Papen- drecht. De laaggeklasseerde Zuid-Hol landers wisten afgelopen zondag, 0-1 bij Meerssen, de tweede zege van het seizoen binnen te halen. Papendrecht kende afgelopen zomer een groot spelersverloop. De ploeg heeft vooral defensieve problemen, getuige de 34 tegendoelpunten in elf duels. Afge lopen voetbaljaargang troffen beide clubs elkaar voor het eerst. Venray bewaart er geen goede herinneringen aan, want tweemaal trok de ploeg van trainer Jan Poels aan het kortste eind. Thuis werd het op 9 november 1-3 en in Papendrecht verloren de rood- witten op 5 april met 1-0. In de vierde klasse G gaat Leunen op bezoek bij Stormvogels in Sieben- gewald. De ouverture eindigde onbe slist: 1-1. Swolgense Boys probeert thuis tegen de nummer elf Odiliapeel de ongeslagen serie een vervolg te geven. Op 6 september startten de Swolgenaren met een 2-1 nederlaag in Odiliapeel. Oostrum verdedigt in de vijfde klasse F zijn koppositie in Milheeze. De Brabanders zijn na een zwak begin opgeklommen naar de vierde plaats. Thuis won Oostrum met 4-2 van Mil- heezer Boys. TOP'27 krijgt Meterik op bezoek. De Tienraynaren bezetten de tiende plek terwijl Meterik met drie punten meer zesde staat. Ook TOP'27 begon de competitie in mineur met een 1-0 nederlaag in Meterik. Hetzelf de geldt voor Holthees dat thuis tegen Resia startte met een 0-3 nederlaag. Het door blessures geplaagde Hol- thees is afgezakt naar de elfde plaats. De tegenstander uit Wellerlooi staat negende met twee punten meer. Het is voor beide clubs een belangrijk duel om afstand te houden van de fatale twaalfde plaats. In de zesde klasse E verdedigt SVOC'01 thuis de tweede plaats tegen HRC'27. De ploeg uit Afferden komt bij winst op gelijke hoogte met de club uit Oirlo-Castenray. Ysselsteyn speelt de uitwedstrijd tegen laagvlie ger De Willy's. Merselo treft opnieuw Astrantia. Twee weken geleden won nen de geel-zwarten het uitduel in Middelaar royaal met 1-7. Herten-Manual 10-31 (5-19). Topscorers Manual: Paul Klomp (8x), Martijn Schütte (7x), Jony Kerkhofs (6x) en Tom Hawtakete (5x). Het eerste heren handbalteam van Manual heeft de uitwedstrijd bij Her ten in Melick in winst omgezet: 10-31. Vanaf het eerste fluitsignaal werd er druk uitgeoefend op de verdediging van Herten. Dankzij afstandsscho ten van opbouwers Martijn Schütte en Tom Hawinkels werd er snel een voorsprong genomen van 1-4. Verdedigend had de Venrayse ploeg nauwelijks iets te duchten van de thuisploeg. Dankzij de verdediging op lijn konden de heren van Herten alleen met afstandsschoten er door komen, maar die waren niet zuiver genoeg om keeper Rick van Krey te verontrusten. Aanvallend werd vaak geprobeerd om cirkelloper Jony Kerk- hofs vrij te spelen die met de geboden kansen wel raad wist. Na de 1-8 tus senstand kon Herten regelmatig niets anders doen dan maar weer een over treding te maken, waarna toegekende strafworpen een buitenkansje waren waar Paul Klomp wel raad mee wist. Via enkele snel uitgevoerde breaks van onder andere Dirk Ueberbach en Joost Ueberbach werd er een rust stand bereikt van 5-19. In de tweede helft werd er rustig gestart. Gijs Scha pendonk nam in de goal de plaats van Van Krey over en werd zeker in de beginfase nauwelijks getest. De eerste vijf minuten viel er geen goal te noteren, waarna aanvallend gekozen werd om van systeem te ver anderen. Niek Janssen liet dankzij een afstandsschot in de kruising het eerste doelpunt van de tweede helft aante kenen, waarna Manual er weer lustig op los ging. Schütte en Klomp waren voor de verdediging van Herten nau welijks te houden en passeerden hun directe tegenstanders links of rechts en bouwden de Venrayse voorsprong verder uit. Via 6-24 en 8-28 kwam de eindstand van 10-31 op het bord. Het feit dat beide Venrayse keepers een strafworp mochten nemen, maar bei den faalden was het enige minpuntje op een haast perfecte wedstrijd. Zaterdag 5 december speelt Manu al thuis tegen Swift 2000 2 uit Roer mond. De wedstrijd in sporthal De Weert begint om 20.35 uur. Programma zaterdag 5 december SV Sw. Boys D1CO-Mers. D1G v.9.45 Programma zondag 6 december Merselo-Astrantia 14.30 Merselo 2-Montagnards 4 11.00 Westerbeekse Boys-Merselo 10.30 Programma zaterdag 5 december Holthees vet.-SV Lottum vet 16.00 Programma zondag 6 december Resia-Holthees 14.30 Montagnards 5-Holthees 2 11.00 Holthees 3-SVEB 4 11.00 Amicitia-Lake Valley 2-3 (1-1). Doelpunten: Richard van de Kerkhof (2x) en Lennard Jansen. Rode kaart: 48. Keeper Amicitia en 49. Arjan Schatorjé (Lake Val ley) beiden vanwege hands buiten doelgebied. Lake Valley klopte vrijdag in de eerste divisie D de nummer twee Amicitia met 2-3. In de sporthal in Heel deden beide teams weinig voor elkaar onder. De nieuwe aanwinsten Mehmet Gurbuz en Richard van de Kerkhof waren weer volledig fit. Tim van den Bekerom en de al langer geblesseerde Mark Blenckers waren niet van de partij. In de achttiende minuut braken de bezoekers de score open. Uit een ingestudeerde vrije trap schoot Richard van de Kerkhof raak op aangeven van Niels Hermsen: 0-1. Een minuut voor rust kwam de thuis club op gelijke hoogte: 1-1. Ook in de tweede helft duurde het geruime tijd voordat er een doelpunt viel. Tien minuten voor het einde zette Lennard Jansen zijn team op een 1-2 voorsprong. Drie minuten later scoor de Lake Valley opnieuw uit een vrije trap. Ruud Vermeer tikte de bal aan en Richard van de Kerkhof haalde doel treffend uit: 1-3. Amicitia probeerde met een meevoetballende keeper de dreigende nederlaag af te wenden. Doelman Arjan Schatorjé had de bal in bezit en zag een gapend doel aan de overzijde. Zijn verre trap werd in de middencirkel letterlijk opgevangen voor de vliegende keeper van Amici- tia, die de rode kaart kreeg van arbiter Pouwels uit Venray. Een minuut later werd ook Scha- torjé de zaal uitgestuurd. Staande op de halve cirkel, die het doelgebied markeert, tikte de Venrayse doelman de bal over de zijlijn. De vraag was of Schatorjé net binnen of net buiten de lijn stond. Arbiter Pouwels vond dat het laatste het geval was en trok rood. Ruud Vermeer nam de plek onder de lat in. Amicitia wist nog terug te komen tot 2-3 maar de zege kwam niet meer in gevaar. Stand eerste divisie D TFH/Omnisport 8-22 (46-16) Amicitia 8-16 (45-21) Fermonia Boys 2 7-15 (35-20) Lake Valley 7-13 (25-27) ZV Weert 8-13 (35-28) Venray 2 7-12 (21-21) 't Kesjotje 7-6 (21-29) Klein Arsenal 7-6 (33-47) ODV Yerna 8-6 (37-23) Koutenveld 7-0 (13-79) Maandag 7 december Sporthal De Wetteling 20.30 Lake Valley 5-Venray 6 21.30 Lake Valley 6-ZV Serum 2 Sporthal De Weert 20.30 Venrode 3-SV United 2 21.30 Venrode 4-ZVCO 2 voor De redactie van Peel en Maas^ét ook in het voetbalseizoen 2009-2010 wi ke- lijks een speler of trainer vaneen amateurvereniging uit de gemeenten Veiray en Meerlo-Wanssum in drschijnwerpers. Ook spelers van SSS'18, Volharding en Holthees worden ip^e rubriek 'De Schijnwerper op...' aan de tand geveeld. De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners van het Venrayse nieuwsblad ook nu weer de uitslagen van tien amateurduels die dat weekend gespeeld wor den. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in de schijnwerper: middenvelder Tim Ver voort van vijfdeklasser TOP'27. Naam:Tim Vervoort Leeftijd: 19 Woonplaats:Tienray Partner: vriendin Yvon Beroep: CIOS in Sittard Club:TOP'27 Positie: rechtshalf Hoogtepunt: promotie naar de vierde klasse Dieptepunt: blessures, een been- en armbreuk afgelopen jaar Beste trainer: Gé Ummenthun Slechtste trainer: nog niet gehad Beste boek/tijdschrift/krant: liefste geen boek Andere hobby's: beetje wielrennen Mooiste vrouw: mijn vriendin natuurlijk Favoriete club: Villareal Favoriete speler: Xavi Favoriete tv-programma: Eurosport Favoriete vakantieland: ver weg in ieder geval Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Bavos Wie wordt laatste in jullie klasse?: Excellent Maatwerk In financiële zekerheid I/INKW

Peel en Maas | 2009 | | pagina 14