Trekking loterij 8700 euro voor Helpende Handen De schijnwerper op De Schans We all love 80's 90's in Zenith JBC Venray 80 Onderscheiding koorleden Veulen PLUS mooier door maatwerk VAN DIJCK PEEL EN MAAS Bij iedere 10,- aan boodschappen ontvangt u bij Plus Judith en Guido van Dijck gratis een mandarijn. Eet smakelijk! PEEL EN MAAS Donderdag 26 november 2009 - Pagina 9 Op donderdag 26 november (vandaag) nemen de bewo ners van de voorlopig laatste nieuwe huurwoningen aan De Schans hun sleutels in ont vangst van Wonen Venray. Deze tien woningen zijn de laat ste in een serie van maar liefst 85 nieuwbouwwoningen die Wonen Venray dit jaar heeft opgeleverd. Alle reden om hieraan aandacht te schenken. Uiteraard samen met de nieuwe bewoners, de buurtbe woners en Huurdersvereniging Noord-Limburg. De bewoners en genodigden worden ontvangen met een warme kop soep en een broodje. Hierna heeft iedereen gelegenheid om op een onge dwongen wijze met elkaar kennis te maken. Als afsluiting laten we om ongeveer 19.30 uur een flink aantal ballonnen de lucht ingaan. Aan 85 stuks van die ballonnen zitten kaartjes met de adressen van alle woningen die dit jaar zijn opgeleverd. De buurtbewoners kunnen ook hun naam op de kaartjes invullen. Voor de eigenaar van de ballon die de grootste afstand aflegt, hebben we een leuke prijs in petto. Ook de bewoner van het vermelde adres profiteert mee. Dit project van tien woningen is het laatste nieuwbouwplan dat Wonen Ven- ray dit jaar oplevert. Eerder dit jaar kwamen nieuwe huur- en koop woningen voor Merselo, Tienray, de Brabander, het Gouden Leeuw plein en ook groepswoningen in uitbreidingsplan Pilmus in Meerlo beschikbaar. Volgend jaar gaan we van start met de bouwplannen aan het Circusterrein en ParcVelt. De tien sociale huurwoningen aan de Schans hebben een woonka mer en open keuken op de bega ne grond. De woonkamer heeft uitslaande deuren naar de tuin. De drie slaapkamers en badkamer bevinden zich op de eerste verdie ping. Het zijn ideale starterswo- ningen, maar ook voor gezinnen met kinderen en ouderen zijn de woningen prima geschikt. Afgelopen zondag vond de vierde en vóórlaatste trekking plaats van de jubileumloterij van het Venray's Mannenkoor. In the atercafé de Artiest werden ten overstaan van notaris Mathijsen, van Notarissenkantoor Mathijsen Weijs, de vijf winnende lotnum mers getrokken. De vierde serie van vijf flatscreens televisies die bij deze trekking verloot werden, zijn gevallen op de volgende lot nummers (schrijffouten voorbe- Alzheimerstichting verkoopt narcissen Vrijwilligers van Stichting Alzei- mer Nederland zijn in het week einde van 28 en 29 november te gast bij Intratuin in Venray. Daar is een speciale verkoopstand inge richt voor de verkoop van nar- cissenbollen. Dit initiatief is een onderdeel van de actie Narcissen voor Alzheimer, die eerder dit jaar werd gestart door onder andere bloemenveiling Flora Holland. De opbrengst van de verkoop komt ten goede aan het wetenschap pelijk onderzoek naar dementie. Narcissenbollen bevatten gelanta- mine, een werkzame stof in een middel om de symptomen van dementie te verzachten. In Neder land lijden momenteel ruim een kwart miljoen mensen aan dementie. Dit aantal zal in 2050 naar schatting zijn gestegen naar ruim een half miljoen. Onderzoek naar deze ziekte is dan ook van groot belang. De verkoopstand is op genoemde dagen bemand van 14.00 tot 17.00 uur. Cheque voor Jong Nederland Tijdens de officiële jubileum receptie van de Ald Adjudanten Rooy, afgelopen vrijdag in De Witte Hoeve, is een cheque van 999,99 euro uitgereikt aan Jong Nederland Venray. De AAR heeft in haar jubileum jaar Jong Nederland Venray geko zen als goed doel omdat deze energieke club zich al jaren inzet voor de jeugd van Venray. Voorzit ter Guus Derks is op deze avond samen met zijn medebestuur ders in het zonnetje gezet. Uiter aard was er gelegenheid om het bestuur van de AAR de hand te drukken bij gelegenheid van het 1x11-jarig jubileum. Daarna was het met volle teugen genieten van de bekende Oostrumse feestband Aacht vur Elluf (8 vur 11). Ook was er een verrassingsoptreden van de vermaarde Wiesneuze, befaamd van Circus Mök. DC De Pielhaas In café De Pielhaas in Venray wordt op zaterdag 28 november een toernooi gehouden. Iedereen die aan deze wedstrijd wil deelnemen kan zich inschrij ven tot 20.15 uur. Dit kan ook via telefoonnummer (0478)582187. Het toernooi start om 20.30 uur. De clubkampioenschappen zijn gewonnen door Mart Barents. Uitslag winnaarsronde: 1) Mart Barents. 2) Crit van Hoof. 3) Mark van de Heuvel. 4) Andy Philipsen. 5)Perry Bussers. 6) Edwin Schat- tevoet. 7) Luc Wester. 8) Dave van Zelst. Verliezersronde: 1) Patrick Ikkert. 2) Mat Janssen. 3) Jeffery Hendriks. 4) Sharis Spelde en John Tebarts. 5) Gorden Velthuyzen. 6) Johan van Hoof. 7) Hubert Jans sen. Er werd 180 gegooid door Twan Swaghoven en Mark van de Heuvel. De hoogste finish was voor Perry Bussers met 95 punten. houden): 166, 1190, 2498, 2568 en 1289. De laatste trekking zal plaats vinden op zondag 20 december rond 17.00 uur in de foyer van de schouwburg tijdens de publie ke receptie van het dan jarige koor. Direct nadat de laatste vijf flatscreen televisies zullen zijn verloot, zal eindelijk het winnen de lot worden getrokken voor de hoofdprijs, een auto ter waarde van 20.000 euro. Sinterklaas in Brukske Sinterklaas en zijn pieten bezoe ken op zaterdag 28 november om 10.30 uur wijkgebouw De Kiosk in de wijk Brukske in Venray. Kin deren die door middel van een formulier uit de info zijn opgege ven ontvangen van Sinterklaas een verrassing. De kinderen en hun ouders worden om 10.15 uur ver wacht. Vlooienmarkt Carnavalsvereniging Ut Dartele Veulen houdt een vlooienmarkt en een veiling op zondag 29 november in en rondom café/zaal 't Veule in Veulen. De buitenver koop start om 12.00 uur en de zaal gaat om 12.30 uur open voor de tafelverkoop. De veiling wordt om 13.00 uur door de voorzitter geopend. SPO Venray De Stichting Primair Onderwijs in Venray en regio houdt op maan dag 30 november vanaf 8.30 uur een vergadering op het kantoor van SPO Venray aan de Eindstraat 42 in Venray. De vergadering bestaat uit een openbaar en een besloten deel. Iedere inwoner van Venray kan het openbare gedeel te van de vergadering bezoe ken. Opgeven kan via telefoon (0478)516215. Wandeling Het Toon Hermanshuis Venlo houdt op woensdag 2 december onder begeleiding van enkele medewerkers van het Toon Her mans Huis Venlo en een gids, een wandeling in Schandelo. Bijeen komst en vertrek is om 13.30 uur bij de Familiekerk aan de Belleta- blestraat in Venlo of om 14.00 uur bij Jagersrust aan de Straelseweg 35 in Velden. Opgeven kan via telefoonnummer (077)3211433 of via e-mail info@toonhermanshuis- venlo.nl. Het Alvertje Om de aanplant bij vijver 4 te realiseren is er op zaterdag 28 november nog wat mankracht nodig. De werkzaamheden begin nen om 9.00 uur. Aanmelden kan bij Hay Linders via telefoon (0478)582154. De tweede wed strijd om de winterkoning is gespeeld. Uitslag: 1) Harrie Theeu- wen. 2) Antoon Sanders. 3) Henk Theeuwen. 4) Frans Deenen. 5) Sjaak Theeuwen. Op zondag 29 november is de derde wedstrijd om de winterkoning. Er wordt gevist in de haven in Wanssum. Bijeenkomst 7.30 uur en vissen van 8.15 tot 12.15 uur. Aanmel ding bij Henk Theeuwen via tele foon (0478)571311. Voor vragen en informatie betreffende lidmaatschap en ver gunningen kan men contact opne men met Pieter Kunen via tele foon (077)3662920 of via e-mail info@hsvhetalvertje.nl. Zwemmers ISBV De zwemmers van de Invaliden Sport- en BelangenVereniging Ven ray e.o. hebben in Arnhem deelge nomen aan het jaarlijks terugke rende recreatieve zwemtoernooi van de Invalide Sport Vereniging Arnhem in zwembad de Grote Koppel. Net als voorgaande jaren stond ook dit jaar weer de gezel ligheid voorop en natuurlijk werd er ook om het hardst gezwommen op de diverse afstanden en disci plines. Dat de zwemmers van de ISBV Venray e.o. goed waren voor bereid blijkt wel uit de behaalde resultaten. Bij de dames ouder dan veertig jaar werd Marly Vervoort derde op de 25 meter schoolslag, eerste op de 25 meter rugslag en eerste op de 25 meter vrije slag. Leo Reintjes kon het bij de deel nemers ouder dan vijftig jaar nog best bijhouden. Hij werd vierde op de 25 meter schoolslag en zevende op de 25 meter vrije slag. Ook nieuwkomer Frank van Well mengde zich in deze leeftijdsca tegorie redelijk tussen alle con currentie met een derde plaats op de 25 meter schoolslag en een vierde plaats op de 25 meter vrije slag. John Jacobs legde op de 25 meter schoolslag, de 25 meter rugslag en de 25 meter vrije slag beslag op de eerste plaats. Marion Loeffen legde bij de dames boven de vijftig jaar beslag op de derde plaats op de 25 meter schoolslag. Germy Joosten behaalde de vierde plaats op de 25 meter schoolslag, de tweede plaats op de 25 meter rugslag en ook een tweede plaats op de 25 meter vrije slag. ATV Venray Robin Teunissen was de enige deelnemer van ATV Venray aan de korte cross 2000 meter van de Warandeloop in Tilburg hij finish te in een tijd van 6:16 minuten. De najaarsvergadering vindt plaats op vrijdag 11 december in het club huis, aanvang 19.30 uur. De vol gende onderwerpen komen onder meer ter sprake: de Special Olym pics (SONS), contributie 2010, de begroting 2010. Trainingen van de jeugd tot 1 januari: Junioren CD maandag 18.00-19.00 uur zaal de Weert, junioren ABCD dins dag 19.00-20.30 uur baantraining pupillen woensdag 18.00-19.00 uur zaal de Weert. NSG atleten woensdag 18.30-19.30 uur zaal Raayland, junioren CD donder dag 19.00-20.30 uur baantraining, pupillen zaterdag 10.00-11.10 uur bostraining, junioren AB zondag 10.00-11.30 uur baantraining. Agenda: 29 november: Run op Velden (www.lopersgroep-alv.nl) 13 december: Zandboscross Deurne (www.limbracross.nl) Lopersgroepen/alle niveaus: Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00 20.30 uur. Donderdag (start atle tiekbaan) 19.00-20.30 uur. Iedere zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur is er gelegenheid om oud papier, gebundeld of in dozen, te deponeren in de papier container, die geplaatst is aan de Weg in den Berg, hoek Veltumse Kleffen/Kulutweg. Zie ook www. atvvenray.nl. De Peelrunners De Nordic walkers kunnen elke woensdag aan de slag vanaf het clublokaal aan de Tienrayseweg. De start is om 19:00 uur. Zaterdag 28 november omgeving Leuker- meer in Well. Vertrek vanaf het clubgebouw om 8.30 uur. Zater dag 5 december Schadijker bos sen in Meterik. De start is om 9.00 uur op de parkeerplaats aan de Bergweg in Meterik. Het verdere schema staat op www.peelrun- ners.nl. Iedereen is welkom om een keer mee te doen. Dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag training op de baan van 19.00 tot 20.30 uur. Zaterdag damestraining van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag afwisselen de bostraining van 16.00 tot 17.30 uur, verzamelen bij de parkeer plaats in de Schadijker Bossen. Agenda: 28 november, halve marathon Ell 11.00 uur 29 november; Run op Velden 10.30 uur Wedstrijduitslagen staan op www.peelrunners.nl Piet Linders en Hans Lamboo hebben hun doel bereikt. Drie jaar geleden fietsten zij van Horst naar Rome, dit jaar in de omgekeerde richting van Rome naar Horst. Zij hebben in drie weken tijd meer dan 2100 kilometer gefietst. Alle sportieve inspanningen werden uiteindelijk ruimschoots beloond. Ze hebben genoten van het mooie weer en de prachtige natuur, soms was het ook wel pittig, zeker als ze tegenwind hadden of een steile berg moesten beklimmen. Voor vertrek hebben Piet en Hans familie, vrienden en bekenden De Roerdomp De herfstwedstrijden zijn gevist. Uitslag derde wedstrijd: 1. A. de Klein. 2. M. Siebers. 3. Sj. Philipsen. 4. A. van Mill. 5. G. Verdonschot. Uitslag vierde wedstrijd: 1. C .Kools. 2. A. van Mill. 3. M. Siebers. 4. Sj. Philipsen. 5. G. Verdonschot. Uitslag vijfde wedstrijd: 1. Sj. Phi lipsen. 2. H. Hermans. 3. A. van Mill. 4. M. Siebers. 5. A. de klein. Nieuwe leden zijn van harte wel kom en kunnen zich aanmelden via www.hsvderoerdomp.nl. Voor verdere inlichtingen kan men con tact opnemen met H. v.d. Ekker via telefoon 06-12668661 en via info@hsvderoerdomp.nl. De Mudhunters Een groep bikers heeft een ronde rond Venray gefietst. Het werd uiteindelijk een grote ronde van meer dan 50 kilometer. Aan het einde was er een heel stuk waar de Mudhunters wind in moesten. Dit was een van de zwaarste stukken van die dag. Voor de rest was het een leuke training die uiteindelijk ook nog zonovergoten bleek te zijn. Voor komend weekend is er een dub bel programma: Op zaterdag is er de tocht van Vierlingsbeek waar traditiegetrouw een aantal Mud- hunters naar toe gaan. De Kids zijn op die zaterdag dit jaar ook weer van de partij. Ook op zondag is er een dubbel programma. De Mudhunters kunnen kiezen tus sen de tocht van Helmond en een training rond Venray met bikers uit Deurne. Iedereen die zich bij de Mudhunters wil aansluiten kan kosteloos vier weken meedoen. Ga voor informatie naar www. mudhunters.nl. Agenda: Zaterdag 28 november vertrek 12.30 per fiets of 12.45 per auto voor de tocht van Vierlingsbeek 30 of 45 km. Zondag 29 november vertrek 8.30 uur voor de tocht in Hel mond 30 of 45 km; vertrek 9.00 uur per fiets voor een training rond Venray, 40 tot 50 km. Dinsdagavond 20.00 uur spin- ningtraining bij Healthclub Dyna mic. Vertrek is bijna altijd vanaf de Sprank. benaderd met het verzoek enkele kilometers van deze fietstocht te sponsoren. Uiteindelijk werd er in totaal 3700 euro gesponsord. Bovendien kregen Piet en Hans ook nog een grote gift van maar liefst 5000 euro. In totaal kan er dan ook 8700 euro voor de kinde ren van Helpende Handen overge maakt worden. Piet en Hans: "We weten dat we met veel hulp en steun de tocht weer hebben volbracht. We kijken terug op enerverende dagen, die tijd nodig hebben om te bezin- De kerk gedenkt jaarlijks op 22 november Sint Cecilia. Zij is onder meer patrones van de kerkkoren. Rond deze datum houdt de kerk koren vaak een gezellig samen zijn. Dit jaar werden tijdens dit treffen in Veulen twee koorleden gehuldigd, te weten Jan Fleurkens en Wim Geurts. Beiden zijn meer dan 25 jaar lid van het kerkkoor in Veulen. Namens het kerkbe stuur overhandigde pastoor C. Chris Jansen en Johan van Maris zijn eerste geworden op een toernooi in Nijmegen. Ook is er meegedaan aan een mixtoernooi in Venlo van De Piëlboulers uit Ysselsteyn, De Hedsboulers uit Heide en JBC Venray 80 uit Ven- ray. Van JbC Venray 80 kwamen er zes mensen bij de eerste vijftien terecht. Uitslag: 1) Henk Jansen. 4) Pierre Clijsters, 8) Eef Zeelen. 10) Wiel Pieper. 12) Johan van Maris. 13) Diny Jeuken. Ook wordt er gespeeld in de vriendencompe titie in Asten door een team van ken. Namens de kinderen van Hel pende Handen in India willen wij iedere sponsor ontzettend bedan ken. Met deze kinderen in gedach te zijn we zo uit het prachtige Rome weer in vertrouwde kring geraakt. Onze benen, gedachten en gang zullen nog wel even blij ven bewegen door de tocht." Het geld zal uiteraard goed besteed worden door Pappa Vidy- aakar en de Stichting Helpende Handen van Venraynaar Bart Veld- paus. Voor meer informatie: www. helpendehandenindia.nl Jan Fleurkens krijgt de onder scheiding opgespeld. Müller uit Leunen een oorkonde. Een medaille en het speldje van de Gregoriusvereniging werden opgespeld. Op zondagmiddag 22 november werden beide heren in Roermond, samen met andere jubilarissen uit andere parochies in Limburg, speciaal gehuldigd in de kathedrale kerk. zes doublets. Hier staat men op de zesde plaats van de veertien deelnemende teams. In de Winter Avond Competitie (WAC) van de afdeling spelen negen leden mee in drie teams. In deze competitie staat men momenteel op de twee de plaats. een abonnement waard Ieder weekend wordt in dis cotheek Zenith een indruk wekkend programma samen gesteld. Maar een avond ook gericht op de oudere doel groep staat niet iedere dag op het programma. We all love 80's 90's komt weer naar Zenith in Venray. Op vrij dag 11 december presenteert Radio Veronica in Venray de volgende editie van We all love 80's 90's. Waan jezelf terug in de tijd met de meest gewel dige hits en beelden uit de jaren '80 en '90 in een stijlvol aangekleed Zenith. We all love 80's 90's neemt je deze avond mee terug naar toen, de tijd van Prince, Madonna, Nena, Wham!, The Beasty Boys, Michael Jackson en de vele andere muzi kale helden die de jaren '80 en '90 rijk waren. Toen je niet zonder walkman over straat ging en toen schoudervullingen onmisbaar waren. De Limburgse editie van We all love 80's 90's vindt plaats in de grootste club van de Bene lux. Gevestigd in het centraal gele gen Venray biedt Zenith het ideale decor voor een feestelijke avond uit. Tijdens elke editie van We all love 80's 90's nemen de beste dj's plaats achter de draaitafels om een superfeest te verzorgen met alle dansbare hits uit de charts van de jaren '80 en '90. De vj's zullen je verrassen met alle legendari sche film- en televisiemomenten. Vrijdag 11 december is de uitge lezen mogelijkheid om van 22.00 uur tot 04.00 uur weer eens lek ker gek te doen. Tickets koop je voor 7,50 euro op www.theze- nith.nl. Aan de deur is de entree 10 euro. Een avondje uit met collega's is ook mogelijk, Zenith heeft speciaal voor bedrijven all- in arrangementen samengesteld. Meer informatie is te vinden op www.thezenith.nl Jubileum Speel-o-Theek De Speel-o-Theek bestaat 25 jaar en daarom mogen alle leden een klein presentje ophalen. De Speel-o-Theek is bereikbaar in het gebouw van de bibliotheek en iedereen is van harte welkom. In de loop der jaren zijn vrijwilli gers steeds aanwezig geweest om speelgoed uit te lenen schoon te maken en te controleren, nieuw speelgoed aan te schaffen en door hun deskundigheid ook in staat informatie over het speelgoed te verschaffen. Dit alles met het doel om speelgoed voor iedereen toegankelijk te maken. Zij maken het mogelijk dat de Speel-o-Theek voldoende openingsuren heeft en bereikbaar blijft voor een groot publiek. KEUKEN INTERIEUR MAATWERK 0478-690333 WWW.STRAKK.NL Plus Gerard en Ans van Dijck is officieel overgenomen door Judith en Guido van Dijck. Zoon en dochter gaan hun ruime ervaring in de supermarktbranche in Venray voortzetten. En dat is mooi. Zo blijft de kennis, ervaring en de liefde voor het vak in de familie. Deze overname willen we samen met u vieren met tal van acties en fantastisch voordeel. Tot ziens bij Plus Judith en Guido van Dijck! *Actie geldig van donderdag 26 november t/m woensdag 3 december 2009, Dat zit bij ons in de familie Kruidenlaan 159 Venray FRANK SCHAEFEERS Renovatie Bitumineuze daken Lood- en zinkwerken Velux vensters 0478-511094 Stationsweg 124B Venray-Oostrum KEUKENS BADKAMERS MEUBELS VERBOUWINGEN mandarijnen Met uitzondering van babyvoeding nr. 1, slijterij, tabak, krasloten, lotto- en drogisterijartikelen. EjpOGRFpbj tot |PIET L:ND[;RS hans LAMBf riOMÊ - HORST OrJSOft FIE ■STOCHT 8700,- jM VOOR HELPENDE HANDEN INDIA

Peel en Maas | 2009 | | pagina 9