Venray speelt toptreffen tegen Baronie (Ysselsteyn) Leunen krijgt te weinig Gehavend Holthees kansloos //7/J Summa Topschutters] Klassement Swolgense Boys ontvangt koploper Donderdag 26 november 2009 - Pagina 25 Invaller Freek Thoone zet Venray op spoor bekerwinst: 2-4 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2009-2010. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2009-2010. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. Volharding BVV'27 Uitslag SV Geijsteren PEEL EN MAAS De Schijnwerper op: top inn town Robin Tissen benut omstreden strafschop diep in blessuretijd: 2-2. Sportnieuws -info SSS'18 houdt lang stand tegen hoofdklasser Nick Bronzwaer (links) werkt de bal weg voor een tegenstander van SSS'18. In het individuele klassement blijft de kopgroep ongewijzigd. De top drie van de lijst kwam niet in actie. Wel kon Bas Heijnen (Swolgense Boys) zich dankzij een treffer afgelopen weekend op een gedeelde tweede plaats nestelen. Astrantia-Merselo 1-7 (1-1). Doelpunten Merselo: Dirk de Brouwer (3x), Bas Litjens, Mark Maassen, Roy Swinkels en Joris van Els. Merselo won in de zesde klasse E met 1-7 de vooruitgeschoven wed strijd tegen Astrantia. Halverwege zag het daar niet naar uit, want op slag van rust kwam Merselo pas op gelijke hoogte: 1-1. Op een lastig te bespelen, zwaar veld was de thuisploeg in de begin fase het meeste aan de bal, de beste kansen waren echter voor de gasten uit Merselo. Met name Roy Swinkels kreeg een uitgelezen mogelijkheid om de openingstreffer te scoren, maar vrij voor het Astrantia-doel schoot hij de bal over. De thuisploeg putte geloof uit het uitblijven van een tegentreffer en ging via de behendige spits zelf op In het teamklassement maakte zes- deklasser Merselo een reuzensprong na de zevenklapper tegen Astrantia. Merselo staat nu met 25 treffers een doelpuntje achter koploper SVOC'01. Teamklassement 1) SVOC'01 26 2) Merselo 25 3) Oostrum 23 4) Venray 22 5) Ysselsteyn 21 6) Volharding 20 7) Swolgense Boys 18 8) SV United 16 9) SSS'18 en TOP'27 14 11) Holthees 12 12) Leunen 11 Individueel klassement 1) Maikel Wismans (SVOC'01) 8 2) Chris Wilschut en Ruud Custers (beiden Oostrum) en Bas Heijnen (Swolgense Boys) 7 5) Sander Thijssen (Swolgense Boys), Kevin Goldschmidt (TOP'27), Gijs Dinghs (SVOC'01), Freek Thoone (Venray) en Ahmad Qurishi (Merselo) 6 zoek naar het eerste doelpunt. Door slordig veldspel van de gasten werd Astrantia een handje geholpen en dit resulteerde in de 23e minuut in de 1-0. Aanvoerder Wim van Tilburg verloor achterin de bal knullig en via twee pogingen lag de bal ineens achter doelman Stefan Wilms. Dit was voor Merselo het sein om wakker te wakker en de druk op de thuisploeg te vergroten. In het laatste kwartier voor rust hadden de gasten dan ook het beste van het spel en was het wachten op de gelijkmaker. Die kwam er op slag van rust. Wim van Tilburg nam een uitstekende vrije trap vanaf de middenlijn, Mark Maassen verleng de met het hoofd en Bas Litjens was er als de kippen bij om van dichtbij de gelijkmaker binnen te tikken: 1-1. Dit was tevens de ruststand. Na de rust was er nog maar een Regerend kampioen Baronie is zondag te gast op sportpark De Wieën. In de hoofdklasse B ont vangt subtopper Venray een van de grootste kanshebbers op de titel. Samen met Gemert en Dijkse Boys zijn de Bredanaars in een felle kampioensstrijd gewikkeld. Venray zit als nummer vier op het vinkentouw. De ploeg van trainer Jan Poels zal er alles aan doen het stugge Baronie te laten struikelen. Dat is evenwel geen eenvoudige opgave. Het doel saldo van 15-3 spreekt boekdelen. De Bredase ploeg is defensief ijzersterk maar scoort ook moeizaam. Trainer Peter Maas kan het hele seizoen al in een vrijwel ongewijzigde opstelling spelen. Baronie vormt dan ook een hecht en goed ingespeeld team. De basis van het kampioenselftal bleef intact en werd aangevuld met de RBC'ers Sjoerd Schrier en Terry Jager. Op 1 maart 2009 verloor Venray voor eigen publiek nog kansloos met 1-4. Toen stonden de rood-witten voorlaatste. Freek Thoone, die kampt met een bovenbeenblessure, zal wel licht aan de aftrap verschijnen. Afge lopen zondag in het bekerduel met SSS'18 speelde hij maar een kwart wedstrijd. Venray kampt vooral met offensieve problemen door de blessu res van Bas Joosten en Wesley Plugers. Achterin is Sander Lenders niet inzet baar vanwege een hersenschudding die hij opliep tegen Dijkse Boys. In de andere klassen wordt zondag de laatste speelronde van de eerste competitiehelft afgewerkt. Volharding speelt in Ottersum de derby tegen Achates. Willen de Vierlingsbekers bovenin nog een woordje meespre ken, dan zal er gewonnen moeten worden. SSS'18 krijgt het veel lager geklasseerde Venlosche Boys op bezoek. In de vierde klasse G is Swol- gense Boys al vijf duels ongeslagen. Na een korte voorbereiding en een matige start, hebben de rood-zwarten de weg omhoog gevonden. De Swol- Programma za. 28 november Volharding A1-ZSV A1 14.30 Leunen A2-Volharding A2 15.00 Festilent A2-Volharding A3 14.30 Heeswijk B1-Volharding B1 14.30 Volharding B2-DEV-Arcen B1 15.00 Volharding C1-Woezik C1 13.00 Volhard. C2G-SV United C1CO 13.00 Estria Ma1-Volharding MA1 14.30 Volhard. D1-ZSV D111.15 uur 12.00 Wittenhorst D4-Volharding D2G 9.00 MVC'19 D3-Volharding D3 12.00 Volharding E1G-SSS'18 E1 10.00 HRC"27 E1-Volharding E2 10.30 Volharding E3-SVEB E2 10.00 Volharding F1-Meterik F1 10.00 SV Venray F5-Volharding F2 11.00 SV Venray F9-Volharding F3 11.00 Volharding F4G-GFC'33 F4 11.00 HRC'27 F2G-Volharding F5 10.30 Leunen F5-Volharding F6 9.00 ploeg die het spel beheerste, Merselo. De in het wit gestoken gasten wervel den over het veld en kregen al binnen vijf minuten een beloning. Een snelle aanval over rechts met een prima voorzet van Bas Litjens, een overstap je van Ahmad Quirshi en een bekeken schuiver van Dirk de Brouwer leverde Merselo een 1-2 voorsprong op. Daar na lieten de gasten weinig meer over van het laaggeklasseerde Astrantia. Binnen tien minuten stond het 1-5 en was het duel definitief beslist. Bij de derde treffer werd een slecht wegge werkte voorzet van Bas Litjens strak tegen de touwen gewerkt door Mark Maassen en bij de vierde treffer, na opnieuw een prima assist van Litjens, kon Dirk de Brouwer zijn tweede tref fer van de dag scoren. Daarmee was de koek nog niet op voor De Brouwer. De snelle spits stond na 58 minuten genaren staan nu stevig in de midden moot en hoeven niet meer te vrezen voor degradatie. Zondag wacht de manschappen van Henk de Bijl een nieuw testcase als koploper Boekel Sport op bezoek komt. Bij Leunen gaat het net andersom. De laatste zes duels leverden slechts een puntje op. Pluspunt was dat de oranje-witten zondag tegen Juliana Mill (2-3) einde lijk weer wisten te scoren. Dat was in de voorafgaande drie ontmoetingen niet gelukt. Komende zondag speelt Leunen de lastige uitwedstrijd tegen Montagnards. Vorig seizoen werd twee keer met 2-3 verloren van de Bergenaren. In de vijfde klasse F staat in Bakel de topper Bavos tegen Oostrum op het programma. De ploeg van trainer Ruud Vermeer gaat aan de leiding met twee punten voorsprong. De Oostrummers zitten in de winning mood na zes zeges op rij. Bavos had afgelopen zondag nog een makkie in Holthees (0-7). Het belooft een spannende topper te worden. Hol- thees kampt het hele seizoen al met een waslijst aan blessures. De blauw- witten zijn inmiddels afgedaald naar de voorlaatste plaats. Degradatie gevaar ligt op de loer. Uit tegen de nummer vier Milheezer Boys wordt het opnieuw lastig om tot succes te komen. SV United steekt de Maas over voor de derby tegen Resia. Beide clubs ontlopen elkaar niets en heb ben elf punten. Ook dit is een belang rijk duel om afstand te houden tot de fatale degradatieplaats. TOP'27 staat tiende met tien punten. De Tienray- naren kunnen de punten eveneens heel goed gebruiken. Zondag komt de nummer drie MVC op bezoek. In de zesde klasse E verdedigt SVOC'01 zijn tweede plaats uit tegen Lottum. Ysselsteyn kan thuis tegen hekkensluiter Menos weer eens een overwinning pakken. Merselo steekt de provinciegrens over om aan te tre den tegen Elsendorp, dat een plaats lager staat. SV United/BVV'27 Vet-RKDSOVet 2-1 Programma za. 28 november SVOC Vet-SV United/BVV'27 Vet 15.00 Programma zondag 29 november SV United 3-BVV'27 11.00 SV Oostrum 6-BVV'27 2 9.30 MVC DA2-BVV'27 DA1 9.30 Programma za. 28 november SVGeijster.vet-RKDEV Arcen vet 15.00 Programma zondag 29 november Geijsteren-Venray 11 11.00 Wilt u het nieuws van SV Geijsteren per email ontvangen, stuur een email naar bram_derikx@hotmail.com opnieuw aan het einde van een goede aanval via Ahmad Quirishi en Bas Lit- jens: 1-5 en de derde treffer voor De Brouwer. Na die vier treffers in ruim tien minuten ging de storm even lig gen boven Mook en Middelaar. De thuisploeg kreeg zelfs een prima gele genheid om tegen te scoren, maar zag een fraai schot op de kruising belan den. Het slotakkoord was weer voor de gasten. Roy Swinkels kreeg loon naar werken toen hij een uitstekend steekpasje van Ahmad Quirishi uit stekend met links afwerkte (1-6) en invaller Joris van Els was attent toen de keeper een voorzet losliet en het zevende doelpunt van de dag makke lijk kon binnentikken. Een ontketend Merselo overklaste na rust de thuis ploeg en nam dikverdiend de drie punten mee naar huis. Zondag gaat Merselo op bezoek bij Elsendorp. SSS'18-Venray 2-4 (1-1). Doelpunten: 31. Robert Willem- se 0-1; 37. Wout Janssen 1-1; 65. Stan van Raaij 2-1; 67. Nick Bron- zwaer 2-2; 80. Freek Thoone 2-3; 89. Tom van Bergen 2-4. Scheids rechter: Perez (Mierlo-Hout). Toe schouwers: 850. Gele kaart: Rik Linders en Tom van Bergen (Ven- ray). SSS'18: Jurick; Hans Janssen (46. Koen van Bree, 85. Mathey), Verbeek, Teun van Bree en Hen driks; Meeuse, Joosten en Voes- ten; Wout Janssen, Van Raaij en Luc Janssen. SV Venray: Nabbe; Van Hout, Gommers, Van Mil en Custers; Linders, Willemse (67. Thoone), Bronzwaer en Van Bergen; Hlimi en Hendrix. Door Jan Leijsten In de bekerderby tegen hoofd klasser Venray kon SSS'18 niet voor een verrassing zorgen: 2-4. De tweedeklasser nam na dik een uur zelfs brutaal een 2-1 voor sprong. Dat was voor trainer Jan Poels het sein zijn licht gebles seerde sterspeler Freek Thoone binnen de lijnen te brengen. Thoone maakte het verschil en leidde zijn club hoogst persoon lijk naar de vierde bekerronde: SVEB-Swolgense Boys 2-2 (0-0). Doelpunten: 56. Rik Tissen 1-0; 58. Sjors Geurts 2-0; 60. Bas Heij- nen 2-1; 94. Robin Tissen (straf schop) 2-2. Scheidsrechter: Vol- lenberg (Venray). Toeschouwers: 275. Gele kaart: Erik van Rijswick, Tom Aerts (SVEB) en Niek Lem- men (Swolgense Boys). SVEB: John Tissen; Van Rijs- wick, Mart Geurts, Aerts en Thijs de Mulder; Sjors Geurts, Ralph Tissen en Schatorjé; Rik Tissen (82. Janssen), Joris de Mulder (74. Cleven) en Tim Geurts. Swolgense Boys: Custers; Kerst- jens, Robin Tissen, Kursten en Lemmen; Thijssen, Christians, Rutten en Kleven; Martens (65. Van Aken) en Heijnen. Door Henk Willemssen Holthees-Bavos 0-7 (0-5). Het zwaar gehavende Holthees was in de vijfde klasse F volstrekt kansloos tegen Bavos: 0-7. Al in de openings minuut scoorden de Brabanders. Hol- thees kon er weinig of niets tegenover stellen. Na een halfuur keek de thuis ploeg al tegen een 0-5 achterstand aan. In de tweede helft nam Bavos wat gas terug en scoorde nog twee keer: 0-7. Vanaf de eerste minuut domineer den de gasten. In de eerste aanval was het dan ook meteen raak. Bij de eer ste paal werd de bal voor het eerst deze middag binnengekopt: 0-1. Via Stefan Groot en Loek Zegers kreeg de thuisploeg enkele kleine kansjes, maar de gasten heersten in en tegen Holthees. Binnen een half uur was het 0-5. De uitstekende spitsen van Bavos waren keer op keer een maatje te groot voor de defensie van Holthees 2-4. Tom van Bergen meldde vlak voor aanvang dat de derby zeker leefde bij zijn ploeg. Ook al werpt de topper van zondag tegen Baronie zijn scha duw vooruit. SSS-trainer John Thijssen was verheugd met de droomloting tegen grote buurman Venray. "Nee, de jongens motiveren hoeft voor deze keer niet. De groep is gretig." Thijs- sen kon geen beroep doen op de geschorste centrumverdedigers Paul Janssen en Rob Janssen. Terwijl Jan Poels nogal wat belangrijke basisspe lers rust gunde. Gretig was zeker doelman Ales Jurcik die al na drie minuten een pegel van oud-ploeggenoot Khalid Hlimi fraai stopte. Even later krijgt Peter Nabbe in het Venrayse doel een schuiver van Wout Janssen te ver werken. De tactiek van SSS'18 werd snel duidelijk: de bal in een niet al te hoog tempo in eigen gelederen hou den. Venray - beducht voor blessures en kaarten - ging erin mee. De weer fitte Khalid Hlimi passeerde dreigend Hans Janssen en Mark Verbeek maar zijn schot was ongevaarlijk. Robert Willemse toonde op het middenveld ook zijn aanvallende kwaliteiten. Op een gevaarlijke kopbal van Nick Bron- De verder goed leidende scheidsrechter Felix Vollenberg uit Venray is na afloop de gebe ten hond in Broekhuizenvorst. De pas 21-jarige leidsman legt in de 94e minuut de bal op de stip na een buiteling van Sander Thijs- sen. De strafschop lijkt gemak kelijk gegeven en de protesten van SVEB zijn dan ook niet van de lucht. Swolgenaar Robin Tissen houdt zijn hoofd koel en bezorgt zijn ploeg vanaf de stip een geluk kig punt: 2-2. Daarmee krijgt de Broekhuizense fusieclub te wei nig in deze rasechte derby in de vierde klasse G. De druiven waren dan ook bijzon der zuur voor de thuisploeg. "Schan dalig dat jullie op zo'n manier een punt pakken", roept SVEB-trainer Ger Verheijen naar zijn Swolgense collega en konden zich naar hartenlust uitle ven. In de slotfase van de eerste helft namen de gasten gas terug en kreeg Holthees enkele kleine kansen. Vanuit een hoekschop wist Jelle van Tilburg twee keer op doel te koppen, maar zijn inzetten waren te zacht om de doelman van Bavos te verontrusten. De rust ging dan ook in met een roy ale 0-5 voorsprong voor de gasten. Na de thee hetzelfde spelbeeld als in de slotfase van het eerste bedrijf. Bavos geloofde het wel en Holthees was aanvallend machteloos om de stand een draaglijker aanzien te geven. Na ruim twintig minuten plaatsten de gasten het slotakkoord. Binnen vijf minuten leverden twee mooie aanval len even zo vele doelpunten op: 0-7. Met slechts negen selectiespelers in het veld kon Holthees zondag geen vuist maken tegen Bavos. zwaer redde Ales Jurcik met een knap pe reflex. Pal op het halfuur moest de Overloose sluitpost toch capituleren. De toeschouwers kregen ineens een staaltje hoofdklassevoetbal te zien. Het begon achterin bij Hans Custers die op links Dave Hendrix bereikte. De voorzet vanaf de achterlijn werd door Robert Willemse met een hakbal tot doelpunt gepromoveerd. Jurick was volkomen verrast: 0-1. SSS'18 toonde zich niet aangesla gen. De geel-zwarten antwoordden furieus. Peter Nabbe moest alles uit de kast halen bij een inzet van spits Stan van Raaij. Een halve minuut later was Koen Voesten erdoor. Nabbe bleef als aan de grond genageld staan maar Hans Custers redde ten koste van een hoekschop. Een foutieve pass van Angelo van Mil leidde de gelijkmaker in. Aanvoerder Wout Janssen pikte de bal op en maakte zich snel uit de voeten. Met links scoorde Janssen in de verste hoek: 1-1. Op slag van rust had Nick Bronzwaer tot twee keer toe Venray weer op voorsprong kunnen zetten, maar succes bleef uit. Ook na de thee hield SSS'18 soms met vijf verdedigers op een lijn stand. Geholpen door de graag vlaggende Patrick Verberkt, waaraan vooral Rik Henk de Bijl. Volgens Verheijen zou De Bijl hem op z'n Venloos hebben uitgemaakt voor 'diekkop'. "En daar ben ik laaiend over", foetert Verhe- ijen. "Ik laat me niet uitschelden. De Bijl toont hoe hij is. Ik neem hem niet meer serieus." De Swolgense trainer is zich echter van geen kwaad bewust. "Ik weet niet hoe hier bijkomt. Ik heb helemaal niets tegen hem gezegd. Het zal wel zijn teleurstelling zijn. En dat kan ik me ook wel voorstellen." Bij de allerlaatste Swolgense aanval gaat Sander Thijssen gewillig tegen de grasmat. Tot ontsteltenis van alles wat SVEB is, wijst arbiter Vollenberg naar de stip. "Er was inderdaad niet veel aan de hand", vindt Robin Tis sen. "Sander krijgt een lichte zet en hij gaat liggen. Dat moet je altijd proberen." Na de 2-2 van Tissen mag SVEB nog aftrappen maar dan fluit Vollenberg voor de allerlaatste keer. "Die speler van Swolgen werd van achteren op de hak getikt, waardoor hij uit balans raakte", verklaart de Ven- rayse arbiter. "Ik stond er vijf meter vanaf. Het was inderdaad een lichte overtreding, maar het betekende wel een strafschop. Ik heb geen moment getwijfeld." Ger Verheijen kan het puntenver lies moeilijk verkroppen. "Een cruci ale fout van de scheidsrechter kost ons twee punten. Zeer onterecht was hier is gebeurd." Swolgense Boys kan er niet mee zitten. "Ik ben zeer tevre den met de 2-2", zegt De Bijl die met zijn ploeg uit de laatste vijf duels elf punten pakte. De Swolgenaren zijn in hun afscheidsjaar bezig aan een mooie serie. "We zijn inderdaad lek ker bezig en de sfeer is prima", zegt Robin Tissen die dit seizoen nood gedwongen laatste man speelt. De voormalige aanvaller kampt met knie problemen. "Nu gaat het veel beter. Ik heb het spel voor me. In de spits sta je vaak met de rug naar het doel toe. Je krijgt klappen en je moet veel aanzetten voor korte sprints. Achterin is het veel beter voor mij. Ik kan nu tenminste op maandag normaal gaan Linders zich nogal ergerde. Venray zat nu duidelijk in een mindere fase en kreeg prompt de rekening gepresen teerd. Het was Stan van Raaij die par does de 2-1 binnenschoot. Twee minu ten later stond het weer gelijk. Op aangeven van Robert Willemse scoor de Nick Bronzwaer: 2-2. Tom van Ber gen zag zijn fraaie snoekduik gekeerd door Jurcik. Toen was het de beurt aan de ingevallen Freek Thoone die op links door de defensie glipte en de verste hoek vond: 2-3. De Overloonse tweedeklasser had alles gegeven en moest lijdzaam toezien hoe de bezoe kers nog uitliepen naar 2-4. Hlimi op Thoone waarna Tom van Bergen de bal maar binnen hoefde te lopen. Wout Janssen kon leven met de bekeruitschakeling. "Zonder twijfel. We hebben de eerste helft veel moe ten geven. Het spel ging steeds sneller maar toch namen we nog een voor sprong. We hebben ons publiek toch een aardige wedstrijd voorgeschoteld. Toen Freek Thoone erin kwam, waren we al bijna 'kapot' gespeeld." Venray- aanvoerder Wout Gommers: "Wij moesten rustig blijven en het baltem po hoog houden. Het veld zag er wel goed uit maart het was toch behoor lijk zwaar. We zitten nu bij de laatste 32. Er liggen volop kansen om ver te komen. Maar eerst is alles gericht op Baronie." werken. En ik sta niet meer de helft van de wedstrijden langs de kant." Aan scorend vermogen hebben de Swol- genaren evenwel niets ingeleverd. Ondanks het wegvallen van Kevin Tissen terwijl John Thijssen zondag ontbrak omdat hij voor zijn werk in China verblijft. De vele toeschouwers op sport park 't Venneke zien SVEB al snel gevaarlijk worden. De Swolgense linksachter Niek Lemmen heeft zijn handen meer dan vol aan de rappe Rik Tissen. Zoals de gehele aanvalsli- nie van SVEB razendsnel is. In de acht ste minuut is Tissen er weer vandoor op rechts. Hij vindt Tim Geurts vrij in het centrum maar met een knappe reflex voorkomt routinier Gert Cus- ters een vroege achterstand. De thuis club heeft een licht overwicht maar echt gevaar komt er pas weer na een halfuur. Een vrije trap van Tim Geurts vliegt rakelings naast en Sjors Geurts ziet zijn uithaal voorlangs gaan. Henk de Bijl spoort zijn manschappen aan tot meer felheid. Na de pauze wordt de derby steeds pittiger. SVEB voert de druk op. Joris de Mulder en Tim Geurts besto ken het vijandelijke doel. In de 56e minuut is het raak. Uit een vrije trap van Tim Geurts kopt de kleine Rik Tissen ongehinderd binnen: 1-0. Twee minuten later kan het thuispubliek opnieuw juichen. Rechtsback Sjoerd Kerstjens glijdt weg binnen de zestien waarvan Sjors Geurts profiteert: 2-0. Het Swolgense antwoord laat niet lang op zich wachten. Bas Heijnen jaagt de bal schitterend in de kruising: 2-1. De rood-zwarten nemen steeds meer risico's met de opschuivende Robin Tissen en Sjoerd Kerstjens. Een kolfje naar de hand van de snelle SVEB'ers. De invallers Rob Cleven en Guus Janssen - die koud in het veld staan - verzuimen de 3-1 te scoren. Ook het slotoffensief van de Swolge- naren lijkt niets meer op te leveren. Totdat leidsman Vollenberg de bal op de stip legt. 'Dankjewel', zegt Robin Tissen en het eindigt in 2-2. oor hun De redactie van Peel en Maas^t ook in hefvoetbalseizoen 2009-2010 wi lijks een speler of trainer va^en amateurvereniging uit de gemeenten Vei en Meerlo-Wanssum in drschijnwerpers. Ook spelers van SSS'18, Volhard en Holthees worden ip^e rubriek 'De Schijnwerper op...' aan de tand geve De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners van het Venrayse nieuws ook nu weer de uitslagen van tien amateurduels die dat weekend gespeeld w den. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wordt gesteld d Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in de schijnwerper: Thijs Hendriks, midden velder van Ysselsteyn Naam:Thijs Hendriks Leeftijd: 22 Woonplaats:Venray Partner: ik heb een vriendin: Anke Rongen Beroep: stukadoor Club:Ysselsteyn Positie: centrale middenvelder Hoogtepunt: het kampioenschap met Venray 1 en 2 Dieptepunt: dat moet nog komen Beste trainer: Stefan Boom en Lucien Conjaerts bij de jeugd van Venray Slechtste trainer: geen Beste boek/tijdschrift/krant: Voetbal International Andere 'hobby's': mijn vriendin Mooiste vrouw: Anke natuurlijk Favoriete club: Feyenoord Favoriete speler: Wijnaldum Favoriete tv-programma: Studio Voetbal en Voetbal International Favoriete vakantieland: Spanje Welke ploeg wordt kampioen in jullie klasse?: Handel Welke ploeg wordt laatste in jullie klasse? Menos t Thijs redactie Venray-Baronie 1 -0 2-1 Achates-Volharding 1 -2 1 -3 SSS'18-Venlosche Boys 3-1 2-0 Montagnards-Leunen 1 -2 3-1 Swolgense Boys-Odiliapeel 3-0 1-1 Bavos-Oostrum 0-2 2-2 Milheezer Boys-Holthees 0-1 3-1 Ysselsteyn-Menos 4-1 3-0 Elsendorp-Merselo 1 -2 1 -3 Lottum-SVOC'01 0-3 1 -4 Tijdens het beperkte inhaalprogramma heeft Stefan Dielissen (Merselo) er nog een puntje bij gekregen door zijn goede voorspelling van de uitslag van het duel Holthees-Bavos. Hij staat nu met zeven punten gedeeld eerste met Ferry Heijl (Holthees) en Freek Steeghs (SVOC'01). Ook verdient Dielissen een bal voor de jeugdafdeling van zijn club. Ook Roel Vissers (SV United) en Ralph Kes- sels (Oostrum) pakten een extra puntje. Ook zij krijgen een bal voor de jeugd van hun voetbalclub. Tom Rutten (Swolgense Boys) wist geen punten te scoren en blijft in de middenmoot steken. Hij won ook geen bal. De stand: 1) Ferry Heijl (Holthees), Stefan Dielissen (Merselo) en Freek Steeghs (SVOC'01) 7 4) Roel Vissers (SV United) 6 5) Daan Geenen (SV Venray) en Tom Rutten (Swolgense Boys) 4 punten 7) Ales Jurcik (SSS'18) en Nick van Hoek (Leunen) 3 punten 9) Ralph Kessels (Oostrum) 2 10) Dave Hendriks (Volharding)1 punt. Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Maatwerk In financiële zekerheid Leunen-Juliana Mill 2-3 (0-1). Doelpunten Leunen: Guus Gielens en Nick van Hoek. Leunen verloor afgelopen zondag voor de vierde keer op rij. Toch is er hoop voor de oranjehemden. De inzet en veerkracht die het team van trai ner Henk Langstraat liet zien, had de ploeg minimaal een punt op moeten leveren. Persoonlijke fouten voorkwa men dat. Juliana Mill trok uiteinde lijk met 2-3 aan het langste eind. De ongeveer 200 toeschouwers zagen de blauwhemden uit Brabant sterk uit de startblokken komen. Ondanks held haftig verweer van de dit seizoen zo moeilijk scorende thuisploeg tekende Jamel El Boazatti - met afstand top scorer in de vierde klasse G - voor de openingstreffer. Hij profiteerde in de 27e minuut van een fout in de Leunen defensie en liet doelman Gijs Jeuken kansloos. Even later was Nick van Hoek dicht bij de gelijkmaker. De fréle Leunen spits zag zijn omhaal maar net gekeerd door doelman van Bommel. Leunen ontworstelde zich aan de druk en hele en halve kansen van Thomas Litjens en Guus Gielens gingen over en naast. Aan de andere kant toonde Gijs Jeuken zich ander maal een uitstekende vervanger voor de geblesseerde Jaap Litjens en voor kwam een grotere achterstand door prima reddingen. Leunen wist dat de wedstrijd nog lang niet gespeeld was. Na een slappe terugspeelbal van Guus Gielens (vanaf de middenlijn) deelde El Boazatti in de derde minuut een mokerslag uit: 0-2. Dat voormalig goalgetter Tom Hendriks een minuut later een grote kans niet wist te benutten is tekenend voor de onmacht van Leunen dit sei zoen. Toch gaf de thuisploeg niet op. Vastbesloten om een punt te pakken ging men hartstochtelijk op zoek naar de aansluittreffer. En die kwam er ook. Nadat Nick van Hoek van dichtbij ongelofelijk over schoot en een harde inzet van Tom Hendriks maar net gered werd door de doelman van Juli ana, maakte Guus Gielens zijn eerdere fout goed door beheerst te scoren. En kort nadat Jeuken de bal knap voor de voeten van een aanvaller wegtikte zag Nick van Hoek in de 70e minuut zijn derde kans bekroond: 2-2. Het publiek was getuige van een spannen de strijd. Met nog twintig minuten op de klok kregen beide teams kansen om de winst naar zich toe te trekken. Kort voor het einde leidde balverlies tot de winnende treffer van Martijn Langenhuijsen voor Juliana Mill. Dirk de Brouwer op schot Swolgense Boys steelt punt bij SVEB

Peel en Maas | 2009 | | pagina 25