Winst volleybaldames ÜP Bruijsten belangrijk in winst hockeyers Twee nederlagen basketbaldames Weer verlies basketballers Lonneke Eijdems matchwinnaar DES verliest opnieuw Vier treffers Moniek Peters /IEIJERS Sufrima PEEL EN MAAS Donderdag 19 november 2009 - Pagina 26 Gehavende topdivisionist klopt ZVVM/Campus met 6-3 Nelipak ActiveRooy Set Up DC De Pielhaas MHCV SV United korfbal Merselo verliest van VIOS Jumpers'76 Debbie Wismans trefzeker Manual Jeffrey Geurts leidt Venray naar bekerzege SV Venray-ZVVM/Campus 6-3 (2-1). Doelpunten: 5. Jeffrey Geurts 1-0; 12. Patrick Crijns 1-1; 15. Jeffrey Geurts 2-1; 21. Gert-Jan Spee 3-1; 27. Frank Brands 4-1; 31. Jeffrey Geurts 5-1; 33. Merlijn Roede 5-2; 37. Samir El Ghoul 6-2; 38. Merlijn Roede 6-3. Scheids rechters: Weijers (Oirsbeek) en Alaerds (Oirlo). Toeschouwers: 125. Kaarten/tijdstraffen: geen. SV Venray: Lenders; F. Brands, R. Brands, El Ghoul, Geurts, Snij der, Spee en Troisfontaine. Door Henk Willemssen Het gehavende Venrayse zaal voetbalteam won vrijdag het eer ste pouleduel uit de eerste beker ronde met 6-3 van ZVVM/Campus. De topdivisionist miste vier basis spelers maar kwam door de winst in een goede uitgangspositie om de tweede ronde te bereiken. Jeffrey Geurts was met drie tref fers productief voor de Venrayse ploeg. Na zeven verloren competitieduels was het voor Venray zaak weer eens te winnen. Vooral met het oog op de komende ontmoetingen met de ande re laagvliegers FCW/EventPlaza en KW Eredivisionist ZVVM/Campus is een oude bekende waarmee het Ven- rayse team twee seizoenen geleden nog een felle titelstrijd uitvocht. De 4-7 overwinning op 4 april 2008, in het hol van de leeuw in Berg en Ter- blijt, is een van de hoogtepunten uit de clubhistorie. Venray pakte toen de titel in de eerste divisie. De Zuid-Limburgers zijn inmid dels opgeklommen naar de eredi visie. Het bekerduel was voor het team van coach Jos van Gerven een mooie oefenpot in het vrije competi tieweekend. Doelman Martin Michels (schouder) en Frits Lucassen (enkel) bleven met lichte blessures aan de kant. Egon Claessen verbleef met zijn school in Engeland en Dick Saamena is opnieuw uitgeschakeld door een knieblessure. Thijs Lenders verdedig de het doel en Gert-Jan Spee en Eric Troisfontaine werden eveneens over geheveld uit het tweede team. Het eerste gevaar kwam van de bezoekers. Aanvoerder Dennis Simo- nis loste na dertig seconden een waar- schuwingsschot dat via de lat over ging. In de competitie komt Venray moeilijk tot scoren. Jeffrey Geurts, die de ondankbare taak heeft Freek Thoo- ne op te volgen, wist in zeven duels zeven keer doel te treffen. Vrijdag toonde Geurts aan wel degelijk een echte topschutter te zijn. In de vijfde minuut onderbrak hij een vijandelijke aanval op de eigen helft. De aanvaller stak het veld over en scoorde met een bekeken schot laag in de hoek: 1-0. Van krachtverschil was nauwe lijks iets te merken. Venray liet zich terugzakken en ZVVM/Campus was het vaakst in balbezit, zonder overi gens echt gevaarlijk te worden. Dat veranderde vlak na een door Venray aangevraagde time-out. De Venrayse defensie lette even niet goed op en bij de tweede paal kon Patrick Crijns een voorzet vanaf links binnen schie ten: 1-1. Drie minuten later leidde de thuis club weer. Uit een voorzet van Ruud Brands was Jeffrey Geurts weer doel treffend: 2-1. Gert-Jan Spee werd vrij voor het doel gezet maar hij strandde op keeper Ron van der Wal. Direct na de pauze viel toch de 3-1. Ruud Brands schoot op de lat en in de rebound scoorde Gert-Jan Spee. ZVVM/Campus bleef de aanval zoe ken en stelde doelman Thijs Lenders herhaaldelijk op de proef. Een minuut na de 3-1 bracht de paal redding en de tweede poging was een prooi voor Lenders. Na een wat gezapige eerste helft werd de strijd feller. Toen Frank Brands een vrije trap ineens binnen schoot (4-1) zat Venray op rozen. De scherp spelende Jeffrey Geurts onder schepte opnieuw een pass en joeg de bal fraai in de kruising: 5-1. ZVVM/Campus gaf het nog niet op. Uit een vrije trap van Mo Abdeslami scoorde Merlijn Roede - vorig sei zoen teamgenoot van Jeffrey Geurts bij Amicitia - de 5-2. De paal redde Venray daarna opnieuw. De soms fel coachende Jos van Gerven zette zijn team weer op scherp. Jeffrey Geurts startte vanaf eigen helft een solo langs de zijlijn. De bank van ZVVM/Cam- pus veerde op omdat de bal buiten zou zijn geweest. Arbiter Alaerds liet echter doorspelen. Uit de voorzet van Geurts bracht Samir El Ghoul de stand op 6-2. Het slotakkoord was voor Mer lijn Roede: 6-3. ActiveRooy-Nuvo'68 4-0. Set standen: 25-20 25-16 25-18 25-15. De volleybaldames van ActiveRooy hebben in de promotieklasse met 4-0 gewonnen van nummer laatst Nuvo'68. De thuisploeg had alleen in de eerste set enige moeite met de gasten, maar wisten die wel met 25-20 te winnen. In de drie volgende sets speelden de Venrayse volleybaldames zeer geconcentreerd en liepen mak kelijk via de setstanden 25-16, 25-18 en 25-15 uit naar een dikverdiende overwinning. De eerste set startte moeizaam met veel servicefouten waardoor Nuvo'68 meteen met een voorsprong kon beginnen. Na een vroege time-out aan Rooyse zijde wis ten de dames de achterstand in een voorsprong om te zetten en de set met 25-20 naar zich toe te trekken. In de tweede set kregen de thuisploeg het goed voor elkaar om de service druk hoog te houden. Mede door de goede service van Yvonne kwamen we op een grote voorsprong. Door dat de pass beter kwam kon spelver- deelster Lieke het spel goed variëren. Deze set werd met volle overtuiging gewonnen met 25-16. Met goede moed gingen we de derde set in om de wedstrijd te kunnen winnen. Door de goede service aan kant van de Rooyse dames wist Nuvo'68 de pass niet goed te brengen. Deze set werd dan ook gewonnen met 25-18. Nu ging het om de volle 5 punten binnen te halen. In deze laatste set wist Nuvo'68 de pass nog steeds niet onder controle te brengen. Door geva rieerd spel te laten zien, wonnen de dames deze set met 25-15. De volle vijf punten waren binnen hetgeen een stijging betekende naar de vijfde plek van de ranglijst. Zaterdag staat de uitwedstrijd tegen Pex/HCC in Horn op het pro gramma om 17.00. Piet Hoex Bouwadvies lel. 0178-582350 5 teen hand r 1 AuSTERS V. Steenharde! ^^USTERS Sp cordstrap Phoex.advies(a humc.nl 1 Sealed Air Custom Thermo formed Products REGI STER MAKE LA ARS IN ASSURANTIËN Maatwerk in fmoncreie zekerheid IRIS». W KgrcruolIrytuJ ^^2 tnunckhof Bakel-Venray 3-5 (2-2). Doel punten Venray: Jan-Willem Bruijs- ten (4x) en Gieljan van Winden Afgelopen zondag hebben de hoc- keyheren van Venray de uitwedstrijd tegen Bakel winnend afgesloten. Na vier nipte nederlagen op rij wist Venray in Bakel het tij te keren, door ondanks vele blessuregevallen de peelderby met 3-5 te winnen. Door deze overwinning nestelen de hoc- keyheren zich weer in de midden moot van de 4e standaardklasse van de KNHB. Nadat Venray de eerste twee sei zoenswedstrijden had gewonnen volgden vijf nederlagen op rij. Vorige week gingen de hockeyheren strij dend ten onder tegen titelkandidaat Mierlo. Ook afgelopen zondag moest er volop strijd geleverd worden om het laaggeklasseerde Bakel te ver slaan. In de eerste paar minuten tastten beide teams af hoe sterk de tegenstand was, maar niet snel daarna werd de score geopend door de thuis ploeg. Door slechte mandekking van de Venrayse verdediging mocht een aanvaller de 1-0 scoren. Frustratie was zichtbaar aan Venrayse kant, omdat er veelal op de mandekking gehamerd is door trainer-coach Bert van Meijel. De stap van frustratie naar vreugde werd in de 15e minuut gezet door het doelpunt van aanvoerder Jan-Willem Bruijsten. De door Ward Weijs versier de strafcorner werd in eerste instan tie niet goed gestopt, maar door goed ingrijpen van de achterstop werd Bruijsten in stelling gebracht. Met een geplaatste backhand bracht hij Venray weer op gelijke hoogte; 1-1. Het doel punt was op dat moment voor Venray reden om vol op de aanval te gaan, wat de nodige risico's met zich mee bracht. In de verdediging vielen gaten waar Bakel optimaal van profiteerde. Een wederom vrijstaande aanvaller mocht de bal aannemen en pushte de bal onder de Venrayse doelman door. Met deze 2-1 tussenstand moest Ven- ray veerkracht tonen om wederom een achterstand ongedaan te maken. De veerkracht was zichtbaar na een goedlopende aanval. Wederom Bruijs- ten speelde zich goed vrij in de Bakel- se cirkel, waar hij uit een onmogelijke hoek scoorde. De doelman had geen antwoord op de verwoestende klap van de Venrayse aanvoerder; 2-2. Niet veel later was het rust. In het begin van de tweede helft waren beide teams aan elkaar gewaagd. Over en weer werd veel slordig balverlies geleden en het leek slechts een kwestie van tijd voordat er door een team gescoord werd. In de 40e minuut mocht een Bakelse aanvaller vrij de cirkel inlopen, waar zijn schot werd gekeerd door de Ven- rayse doelman. Ongelukkig kwam de bal precies in de stick van een tegen stander, die de rebound verzilverde en daardoor Venray een derde maal op achterstand bracht. In tegenstelling tot eerder dit seizoen liet Venray de kopjes niet hangen en zocht weder om de aansluitingstreffer. In de 45e minuut veroorzaakte wederom de uitstekend spelende Weijs een straf- corner. Op aangeven van Jeroen Wijn hoven sleepte Bruijsten de push hoog richting het doel. De Bakelse doelman blunderde, waardoor Bruijsten zijn derde van de wedstrijd maakte; 3-3. Niet veel later wist Gieljan van Win den zijn team zelfs op een voorsprong te zetten. Van Winden begon de wed strijd als linker verdediger, maar werd gedurende de wedstrijd doorgescho ven naar het middenveld. Na een goede assist liep hij vrij de Bakelse cirkel binnen en pushte de bal in het bijna lege doel. Deze 3-4 voorsprong zette de wedstrijd volledig op zijn kop, nadat de thuisploeg driemaal op voorsprong was gekomen. In hun zoektocht naar de vierde Bakelse tref fer kreeg de tegenstander nog enkele goede kansen, maar onder leiding van de goedspelende Mark Born wist de Venrayse defensie de voorsprong vast te houden. In de counter sloeg Venray genadeloos toe en besliste de wed strijd. Een Venrayse aanvaller speelde al vallend de bal naar Bruijsten, die vanaf randcirkel zijn vierde treffer van de middag liet aantekenen. De bevrij dende marge van twee doelpunten bracht Venray niet meer in de proble men. Met vier treffers was aanvoerder Bruijsten bij Venray de grote man, ookal was Weijs een belangrijke scha kel op het middenveld. Na deze 3-5 overwinning gaat Venray er alles aan doen om deze stijgende lijn vast te houden. Zondag ontvangen ze om 13.00 uur in eigen huis DVS, een directe concurrent uit Waalre. Aalst-Waalre-Jumpers'76 46-21 (6-18). Topscorers Jumpers'76: Ilse Kauffeld 8 punten en Anouk Verberkt en Kim Jeucken (beiden 7 punten). De basketbaldames van Jumpers'76 verloren in het afgelopen weekend twee duels. Zaterdag speelden de Ven- rayse dames in de eerste helft tegen Aalst-Waalre uitstekend (ruststand 6-18 voor Jumpers'76), maar na de pauze was het chaos troef en behield Aalst-Waalre de zege in eigen huis: 46-21. Zondag ging de thuiswedstrijd tegen Achilles met 41-64 verloren. Na een 27-24 voorsprong bij rust, liet Jumpers'76 het in de tweede helft opnieuw liggen. Tegen Aalst-Waalre begonnen de Venrayse basketbaldames sterk. De tegenstander had duidelijk moeite met de sterke verdediging van de gas ten. De ruststand was dan ook 18-6 in het voordeel van Jumpers'76. De tweede helft liep duidelijk een stuk minder soepel voor de dames uit Venray. Het team uit Aalst-Waarle had zijn tactiek met succes aangepast, iets waar Jumpers'76 erg veel moeite mee had. Ook vonden de dames het blijkbaar nodig zich tot soms zeer onsportief spel te wenden, waardoor de emoties bij enkele Venrayse speel sters soms erg hoog opliepen. Hier door kon er minder energie in het spel worden gestopt en de dames uit Aalst-Waarle profiteerde duidelijk van de chaos die op het veld ontstond. Jumpers'76-Achilles 41-64 (27 24). Topscorers Jumpers'76: Kim Jeucken 16 punten en Anouk Ver- berkt 9 punten De thuiswedstrijd tegen Achilles begon heel spannend, de teams waren duidelijk aan elkaar gewaagd. De gas ten openden de wedstrijd met een kleine voorsprong, maar Jumpers'76 wist dit gaatje snel te dichten en liet leuk samenspel zien. En ondanks de lengte van de tegenstanders wist Jum- pers'76 veel rebounds te pakken en uit mooie aanvallen te scoren. Rust stand: 27-24 in het voordeel van de thuisploeg. De tweede helft begon Achilles sterker te spelen en dit kon Jumpers'76 niet altijd bijhouden. De verdediging zakte een beetje in en al snel keek het Venrayse team tegen een achterstand aan. Deze voorsprong wist Achilles in de slotfase van de wedstrijd uit te bouwen en te behou den. Jumpers'76-Bladel 60-89 (29 36). De basketballers van Jumpers'76 hebben afgelopen zondag in eigen huis voor de vierde keer op rij verlo ren. Bladel vloog na rust uit de start blokken en dankzij de vele turnovers van de Venraynaren simpel de over winning naar zich toe kon trekken. De Venrayse basketballers hebben het lastig in de overgangsklasse B van het Rayon Zuid. Nadat men vorig jaar promoveerde speelden blessures de laatste weken vaak een rol waardoor het team veelal spelers moet halen uit het tweede team en uit de jeugd. Zo ook afgelopen zondag. Jumpers'76 startte moeizaam tegen Bladel. De gas ten stonden al snel op een 9-0 voor sprong waarna Jumpers'76 met name via de vrije worplijn kansen kreeg om terug te komen. Jumpers'76 verzuim de echter de verkregen vrije worpen optimaal te benutten. Na tien minuten was de stand daarom ook 15-18. In het tweede kwart was het Jumpers'76 dat met vlagen goed basketbal liet zien, maar af en toe ook hele slordige fou ten en verkeerde passen gaf. Gelukkig voor de Venraynaren liepen de gasten uit Bladel niet ver weg al was het ver schil tijdens de rust wel al opgelopen naar zeven punten: 29-36. In de rust werd er bij de Venray- naren afgesproken om in de tweede helft een halve zone te gaan spelen. Echter pakte dit niet goed uit want het was Bladel dat door de vele turnovers vele fastbreaks kon lopen. Binnen enkele minuten was de voor sprong van Bladel flink gegroeid en walste men over de Venraynaren heen. Na het derde kwart bedroeg de achterstand dan ook 20 punten. Tijdens het laatste kwart probeerden de Venrayse ploeg nog wel iets terug te doen, maar het lukte niet. Bladel bleef makkelijk scoren en met nog enkele minuten te spelen, kregen de jonge jongens van Jumpers'76 nog extra speelminuten. Wat opviel is dat zij toch nog even wat terug konden doen met enkele fraaie driepunters maar de wedstrijd was eigenlijk allang gespeeld. Zondag staat er weer een thuiswedstrijd op het programma voor de Venrayse ploeg. Wellicht lukt het dan wel weer om in eigen huis punten te pakken tegen het tweede team van BV Rooi. Bakel-Venray 1-2 (0-0). Doel punten Venray: Nienke Muijsers en Lonneke Eijdems. De hockeydames van Venray behaalden in Bakel hun eerste zege van het seizoen: 1-2. De partijen gin gen met een 0-0 stand de rust in. De thuisploeg nam na de pauze een 1-0 voorsprong, waarna Nienke Muijsers de Venrayse gelijkmaker liet aanteke nen. Jeugdspeelster Lonneke Eijdems werd de matchwinnaar door het tweede doelpunt van Venray voor haar rekening te nemen. De Venrayse hockeydames begon nen erg sterk en wisten al direct vele kansen te creëren. Ondanks het over wicht en goede kansen, wist Venray in de eerste helft geen voorsprong te nemen. Ook de thuisploeg kon voor rust geen potten breken, waardoor beide ploegen met een 0-0 gingen rusten. Na de pauze ging Venray op dezelfde voet verder met kansen cre- eren, maar opnieuw werden die niet benut. Geheel tegen de verhouding in kwam de thuisploeg op voorsprong. Venray toonde daarna veerkracht en was vastbesloten met een zege naar huis te keren. Met fanatiek en fysiek sterk hockeyspel werd de gelijkmaker afgedwongen door Nien- ke Muijsers. Met prima spel, goede combinaties en een-tweetjes werd de thuisploeg geregeld in verlegenheid gebracht. Vlak voor het einde werd dit beloond met de tweede en win nende treffer. Jeugdspeelster Lonneke Eijdems was het middelpunt na haar doelpunt die Venray de eerste zege van het seizoen bezorgde. Uitslagen ActiveRooy HS 2 - Civitas HS 5 3-2 ActiveRooy HS 3 - Energo/F HS 4 4-0 ActiveRooy DS 1 - Nuvo'68 DS 1 4-0 ActiveR. dS 2 - Avoc (Amer..DS 1 4-0 SV Aspargo...DS 2 - ActiveR. DS 3 0-4 ActiveRooy DS 4 - VCP DS 2 3-1 VC Velden DS 4 - ActiveRooy DS 5 1-3 MVC '64 DS 3 - ActiveRooy DS 6 4-0 ActiveRooy JB 1 - Were-Di JB 1 0-4 ActiveR. MB 1 - Olsredlem MB 1 4-0 ActiveRooy JC 1 - VC Unitas JC 1 0-4 ActiveRooy MC 1 - Sportivo MC 1 1-3 Livoc Liessel MC 2 - ActiveR. MC 2 4-0 Programma za. 21 november Terrav./Forz. JC 1-ActiveR. JC 1 0930 Terrav./Forz. Jb 1-ActiveR. Jb 1 11.15 VC Meterik MB 2-ActiveR. MB 1 12.30 ActiveRooy DS 5 - Hovoc DS 6 13.00 Civitas MC 1 - ActiveRooy MC 1 14.15 ActiveRooy DS 6-ActiveR. DS 4 15.00 HVC HS 1 - ActiveRooy HS 2 16.30 Pex/HHC DS 1 - ActiveR. DS 1 17.00 AVC Eagles DS 1 - ActiveR. DS 2 19.00 Sportnieuws -info Rian Derikx bezorgt Oranje Wit zege Oranje Wit-Geko 12-11 (6-5). Doelpunten Oranje Wit: Rian Derikx (3x), Petra van der Hag- hen, Caroline Michels, Kim Hen drix en Loes Kateman (allen 2x) en Kristie Ambrosius. Door een treffer in de laatste minuut bezorgde Rian Derikx Oranje Wit de zege in de thuiswedstrijd tegen Geko: 12-11 (6-5). Het hele duel ging gelijk op en het venijn zat letter lijk in de staart, toen Derikx op de val reep de twaalfde treffer scoorde. De wedstrijd begon fel en er wer den uitstekende aanvallen gecreëerd. Kim Hendrix zoekt een opening in de defensie van Geko Binnen een paar minuten stond de stand op 6-1. Deze doelpunten zijn gekomen uit mooie combinaties met goede afwisseling in de vang en de steun en werden gemaakt door Petra van der Haghen (twee wegtrekballen), Kristie Ambrosius (wegtrekbal), Loes Kateman en Kim Hendrix (beiden van afstand) en nogmaals Loes Kate- man (strafworp). Na deze riante voor sprong ging Oranje Wit fouten maken en werden ze door de scheidsrechter bestraft met drie vrije worpen. Die wist Geko goed te benutten. Door een treffer van afstand kwamen de gasten zelfs terug tot 6-5. Dit was tevens de ruststand. 6-5. Na de rust maakten de Leunse korfbaldames nog een paar verdedigingsfouten. Caroline Michels en Rian Derikx wisten te scoren en hierdoor ging de stand gelijk op. Maar Geko bleef ook strijden voor de volle winst en kwamen twee keer op twee punten voorsprong. Dit werd een keer afgestraft door Rian Derikx met een mooi afstandschot en ook Kim Hendrix scoorde van afstand. Geko dacht bij de twee punten voorsprong de winst binnen te hebben, maar de thuisploeg bleef tot de laatste minuut doorknokken. Uiteindelijk zorgde Caroline Michels voor de gelijkmaker (11-11) en was Oranje Wit tevreden dat tenminste een puntje aan het duel werd overgehouden. De opdracht in de slotfase was om goed te verdedi gen en in de aanval rustig te ballen in de hoop dat er nog een mooie kans zou komen. En die kans kwam er. In de laatste minuut kreeg Oranje Wit nog een vrije bal toegekend. Aniek Drabbels gaf perfect aan en Rian Derikx scoorde heel beheerst de win nende treffer: 12-11. HBSV-DES 6-2 (2-2). Doelpun ten DES: Sandra van Buijtene en Sanne Rijbroek De korfbalsters van DES moesten afgelopen weekend opnieuw een nederlaag incasseren. In Hout-Blerick werd het 6-2 voor HBSV. De ope ningstreffer werd deze keer gescoord door de gasten. Sandra van Buijtene scoorde netjes uit een korte kans. Dat zag er veelbelovend uit voor de Vierlingsbeekse korfbaldames. Helaas werd deze voorsprong al gauw omge zet in een achterstand. HBSV wist namelijk twee maal te scoren uit een korte kans. Daarna werden er aan beide kanten kansen gecreëerd, maar de ploegen wisten niet tot scoren te komen. Vlak voor het eindsignaal van de eerste helft scoorde Sanne Rijbroek de gelijkmaker. Dit deed zij door middel van een doorloopbal. Zo konden de dames met een gerust hart de kleedkamers in. De coach gaf aan in de tweede helft het schot van de tegenstander eruit te halen. Kort ver dedigen was de opdracht. Aanvallend moest het spelletje organisatorisch beter neergezet worden en de kan sen natuurlijk afmaken. Met die bood schap begonnen de dames vol goede moed aan de tweede helft. Al vrij snel kwam HBSV met een doelpunt en keek DES tegen een 3-2 achterstand aan. Helaas konden de dames niet op gelijke hoogte komen. Wel werden er verschillende kansen gecreëerd, maar de korf werd helaas niet geraakt. Doordat de afvang niet altijd goed stond, waren de dames ook vaak met een de bal kwijt. Zo konden de dames van HBSV de wedstrijd beslissen. En dat deden ze. Met nog twee doelpun ten uit een vrije worp en een door loopbal zorgde ze voor een eindstand van 6-2. Zondag speelt DES de thuiswed strijd tegen Roka. Aanvang 14.45 uur in sporthal de Raaijhal in Overloon. Uitslagen Heren Set Up-Asterix 3-1 Dames Set Up-Were-Di 4-0 Set Up 2-AVC Aegles 3-2 Set Up 3-Sportivo 3 0-4 Jeugd Set Up MB-Livoc Liessel 2 1-3 Set Up MC1-AV Flash 1-2 Set Up MC1-Accretos MC2 2-0 Niveau HVC-Set Up N6-1 0-4 Set Up N6-2-Brovoc 0-4 Set Up N6-2-ActivieRooy 4-0 VC Athos 4-1-Set Up N4-1 0-4 ActiveRooy N4-1-Set Up N4-1 0-4 Set Up N4-2-AV Flash N4-1 2-2 Set Up N4-2-Hovoc N4-3 2-2 Recreanten Holyoke 2-Set Up HR2 2-3 HVC 2-Set Up HR3 4-0 Set Up DR1-Phoenix'75 2 4-0 Programma do. 19 november Set Up 3-VC Peelpush 3 20.30 Programma za. 21 november Heren VC Pansign 2-Set Up 16.30 Dames Terraveen/Fortutas-Set Up 18.15 Sportivo-Set Up 2 16.30 VC Meterik 3-Set Up 3 16.00 Jeugd Hovoc MB1-Set Up MB1 15.00 Programma wo. 25 november VC Meterik 2-Set Up 21.00 Programma vrijdag 27 november VC Velden 2-Set Up 4 20.00 In café De Pielhaas in Venray wordt op zaterdag 21 november het club kampioenschap gehouden. Hieraan mogen alleen leden deelnemen De aanvang van het toernooi is om 20,00 uur. Uitslag Darten: 1) Maikel Piert- zak. 2) Frank Hey. 3) Crit van Hoof. 4) Peter van de Berg. 5) Patrick Willems. 1) Johan van Hoof. 2) Geert van Hoof. 3) Tom Hendriks. 4) Andy Philipssen. 5) Debbie Hey. Tom Hendriks gooide 180 en Crit van Hoof gooide een 102 finish. Uitslagen Venray JA1-Peel en MaasJA1 0-4 Venray JC1-Rosmalen JC2 1-0 Venray JC2-Blerick JC2 4-2 Deurne JB1-Venray JB1 8-2 Boxmeer JD1-Venray JD1 3-6 Boxmeer MA1-Venray MA1 2-3 Horst MB1-Venray MB1 0-4 Horst MB3-Venray MB2 8-3 Helmond MC6-Venray MC2 6-1 Helmond MD4-Venray MD1 3-2 Bakel D1-Venray D1 1-2 Bakel H1-Venray H1 3-5 Mierlo HA-Venray HA 2-2 Programma za. 21 november Venray JE1-Horst JE1 10.00 Venray JF1-Weert JF1 10.00 Venray M8D2-Weert M8D2 10.00 Venray ME1-Tegelen ME2 10.00 Venray ME2-Weert ME3 10.00 Venray MD1-Blerick MD1 11.30 Venray MB1-Deurne MB1 13.00 Venray MC2-Horst MC2 13.00 Venray MA1-Blerick MA1 14.30 Horst J8D1-Venray J8E1 9.30 Venlo ME4-Venray ME4 9.30 Venlo MF2-Venray MF1 mix 930 Tegelen M8D1-Venray M8D1 10.00 Tegelen ME3-Venray ME3 10.00 Blerick JE1-Venray JE2 10.15 Venlo MB2-Venray MB2 12.45 HCAS JC1-Venray JC2 13.00 HCAS MC2-Venray MC1 13.00 Den Bosch JD2-Venray JD1 13 30 Blerick JA2-Venray JA1 14.30 Den Bosch JC2-Venray JC1 16.30 Programma zondag 22 november Venray HA-MOP HC 11.00 Venray D1-Peel en Maas D1 13.00 Venray H1-DVS H1 13.00 Uitslagen SKC'06-SV United 4-3 SV United D1-Wittenhorst D1 1-2 Programma za. 21 november De Trefers D1-SV United D1 10.00 Des E1-SV United E1 9.00 SV United F1-SV United F2 13.00 BMC-De Peelkorf 12-14 (5-5). Doelpunten De Peelkorf: Moniek Peters (4x), Mayke van Ass (3x), Lisa Verlijsdonk en Sharon Wis- mans (beiden 2x), Linda Verlijs donk, Ellen Smits en Nicole Tielen. Met vier treffers stond Moniek Peters zondag aan de basis van de 12-14 zege van De Peelkorf tegen BMC. De eerste helft ging gelijk op en eindigde in 5-5. Na de rust liep De Peelkorf in een mum van tijd uit naar een 10-14 voorsprong en pakte dik verdiend de zege. BMC uit Berlicum was, evenals de tegenstander van vorige week, een onbekende ploeg voor De Peelkorf en het was dus afwachten waar de kansen zouden liggen. BMC begon goed door meteen vanuit de eerste aanval te scoren (1-0). Een mooi afge ronde vrije bal bracht De Peelkorf een halve minuut later echter weer op gelijke hoogte (1-1). De Ysselsteynse ploeg liep vervolgens uit naar 1-3, maar BMC wist snel terug te komen en na tien minuten spelen stond het opnieuw gelijk: 3-3. Daarna volgde een fase waarin door beide ploegen weinig werd gescoord. De aanval van De Peelkorf creëerde veel kansen, met name op het schot, maar wist deze niet af te ronden. Zo bleef het de eerste helft gelijk op gaan en dat was terug te zien in de stand bij rust: 5-5. In de tweede helft lukte het de Yssel- steynse korfbalsters voor het eerst om een voorsprong te pakken van drie punten (7-10). BMC kwam echter wederom goed terug en met nog vijf minuten te spelen was het opnieuw gelijk: 10-10. Dit duurde niet lang: een benutte strafworp en een kleine kans brachten De Peelkorf binnen een minuut weer op 10-12 en twee minu ten later zelfs op 10-14. Deze voor sprong werd uiteindelijk niet meer uit handen gegeven. BMC benutte welis waar nog twee afstandschoten in de laatste minuut van de wedstrijd, maar de Peelkorf kon uiteindelijk met twee verdiende punten huiswaarts keren. VIOS-Merselo 7-6 (2-2). Doel punten Merselo: Nikky Zegers en Anke Zegers (beiden 2x), Angela Litjens en Jacqueline van Meijel. De korfbalsters van Merselo heb ben de uitwedstrijd tegen VIOS met 7-6 verloren. Tegen de op papier ster ke tegenstander kwam Merselo uitste kend voor de dag. De gasten hadden het verdedigend moeilijk tegen de thuisploeg, maar aanvallend wisten de geel-zwarten genoeg kansen te creëren. In de eer ste helft gingen beide partijen dan ook gelijk tegen elkaar op. De rust ging in met een 2-2 gelijke stand door Merselose treffers van de zusjes Nikky en Anke Zegers. Na de pauze nam de thuisploeg een 7-4 voorsprong en was het duel beslist in het voordeel van VIOS. Merselo kon pas in de slotfase terugkomen tot 7-6, maar wist niet meer langszij te komen. In de twee de helft scoorden opnieuw Anke en Nikky Zegers, Angela Litjens en mid weekspeelster Jacqueline van Meijel de doelpunten voor Merselo. Uitslagen Aalst Waalre-Dames 46-24 Heren-Bladel 60-89 Heren 2-BV Rush 70-48 Dames-Achilles'71 41-64 U22-Slamdunk'97 81-51 U18-BC Lieshout 85-54 U14-BC Deurne Pioniers 55-58 Programma zondag 22 november U22-BC Best 14.45 U14-EBCG 14.45 U12-EBCG U12 14.45 Heren 2-Yellow Sox 16.30 Dames-Almonte 3 16.30 Heren-BV Rooi 2 18.15 U18-BV Rush U18-2 18.15 Celeritas-SVOC'01 12-13 (5-6). Doelpunten SVOC'01: Debbie Wismans (5x), Noortje Philipsen (3x), Kelly Wismans en Anke Wennekers (2x) en Klaar- tje Philipsen. De korfbaldames van SVOC'01 pak ten in het uitduel tegen Celeritas de zege door de vijfde treffer van Debbie Wismans: 12-13. Bij de rust stonden de gasten met 5-6 voor. Na de thee stond SVOC'01 steeds voor, maar zag de thuisploeg ook telkens langszij komen. Nadat SVOC'01 al na enkele minuten spelverdeelster Kim Dircks verloor met een pittige enkelblessure, herpakte SVOC'01 zich erg goed. Het zette de wedstrijd naar zijn hand met afwisselend aanvalsspel. Dit resulteer de in een 2-5 voorsprong, echter Cele- ritas knokte terug tot een 5-6 rust stand voor SVOC'01Na rust werd het duel steviger en de spanning steeg ten top, toen er met nog enkele minuten te spelen een 12-12 op het scorebord verscheen. Een wissel aan SVOC'01 zijde bracht de benodigde schotdruk. Letterlijk in de laatste seconde van de wedstrijd werd Debbie Wismans met een schitterend afstandschot match winnaar. Uitslagen Jeugd D Manual-Vios 2-4 Dames C Manual-Vios 10-13 Heren C Manual-Loreal 17-5 Dames B Manual-Eurotech Bevo 12-8 Heren B Manual-Eksplosion 19-30 Dames 2 Manual-Swalmen 15-13 Heren 2 Manual-Vios 14-19 Heren recr. Manual-Mierlo Hout 13-20 Programma za. 21 november D-jeugd Eksplosion-Manual 10.00 Heren B Bevo-Manual 1330 Programma zondag 22 november Dames 2 Loreal-Manual 11.05 Heren 2 Hercules-Manual 15.40

Peel en Maas | 2009 | | pagina 26