Kleine zege volleybaldames Gehavend Jumpers'76 verliest Eerste punt voor Manual Winst volleybalheren ""'EB Red Stars verliest van Middelburg Joy Jakobs scoort tien keer Inzet hockeyheren niet beloond Podiumplaatsen voor triatlonjeugd Act£$/e yiEIJERS SïMma 3ïf De Roos PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 12 november 2009 - Pagina 27 Nelipak f T Zwemmers succesvol Het Alvertje ActiveRooy Set Up Sjoelclub Venray MHCV Jumpers'76 PC Nobel Paardensport vereniging Ysselsteyn DC De Pielhaas MGC Venray ISBV Venray Manual Jeugdbowlen niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur ActiveRooy-Vludoc'98 3-2. Set standen: 22-25, 25-22, 24-26, 25-19 en 15-13. De volleybaldames van ActiveRooy hebben in de promotieklasse in de thuiswedstrijd tegen Vludoc'98 uit Nuth een kleine 3-2 zege behaald. Daarmee herstelt de Venrayse ploeg zich van de nederlagen in de laatste duels. ActiveRooy had in de eerste set behoorlijk last van opstartproblemen. De passing liep niet goed genoeg en ook het scoren verliep moeizaam. De dames herpakten zich later in de set en begonnen terug te vechten. Deze omslag kwam echter te laat en de set werd verloren met 22-25. In de twee de set ging het gemakkelijker dan in de eerste set. Door in de aanval veel voor de rechtdoor te kiezen werd er flink gescoord en kwam ActiveRooy op een voorsprong. Deze werd behou den en de eindstand werd het omge keerde van de eerste namelijk 25-22. De derde set begon niet al te best voor de thuisploeg; er werd meteen tegen een achterstand aangekeken. De dames herpakten zich ook in deze set waardoor het nog ongemeen span- nend werd. Tegen het einde van deze set werd door beide ploegen hard geknokt voor de winst. Vludoc trok echter aan het langste eind en won deze set met een nipt verschil; 24-26. De volgende set moesten de dames van ActiveRooy zich bewijzen om nog in de wedstrijd te blijven. Winst was nog mogelijk, zoveel was duidelijk. Het ging in het begin gelijk op, maar toen de twintig bereikt werd, drukten de dames uit Venray door en wonnen de set met 25-19. In de vijfde set werd er een voorsprong uitgebouwd tot een stand van 14-10. Dit kwam onder andere door de goede invalsbeurt van Daphne Knoops, die met haar goede blok en aanval voor de nodige pun ten zorgde. Het werd echter nog wel spannend, want Vludoc kwam uitein delijk tot dertien punten in deze set. Het bevrijdende vijftiende punt werd uiteindelijk toch aan Venrayse zijde gescoord, waardoor de set en daar mee ook de wedstrijd werd gewon nen door de thuisploeg. De volgende wedstrijd vind plaats op 14 november in sporthal de Wet- teling, met als tegenstander Nuvo'68. Aeternitas-Jumpers'76 80-58 (41-34). De Venrayse basketbalheren heb ben zaterdagavond in Stramproy met grote cijfers verloren van Aeternitas: 80-58. Jumpers'76 speelde een aar dige eerste helft, maar na rust was het Aeternitas dat Jumpers'76 over klaste. Vele onnodige fouten zorgden er voor dat na rust Aeternitas afstand kon nemen van de Venraynaren. Na het derde kwart was de wedstrijd dan ook beslist en kon de ploeg uit Stramproy in het vierde kwart de voorsprong alleen maar vergroten. De basketballers van Jumpers'76 worden dit seizoen geplaagd door blessures. Het gehavende team speelt de komen de wedstrijden tegen tegenstanders waar men tegen kan winnen maar als het team blijft spelen zoals afgelopen zaterdag dan wordt het zeer moeilijk. Jumpers'76 startte afgelopen zaterdag in Stamproy tegen Aeternitas gecon- centreerd en liet zich niet wegspelen. Door goed passwerk en inside spel konden de Venraynaren in het eer ste kwart in het spoor blijven van de thuisploeg. Ook in het tweede kwart bleef Jumpers'76 in het spoor van de thuisploeg die wel de voorsprong wist te vergroten tot zeven punten. Wat opviel is dat Jumpers'76 moeite heeft met het creëren van kansen en dat Aetertinas vaak te makkelijk kon scoren. Ruststand: 41-34. Na een goede peptalk van de spelende coach Tristan Lammerts van Bueren begon Jumpers'76 toch ongeconcentreerd in de tweede helft en mede door vele turnovers was het Aeternitas dat haar voorsprong al snel vergrootte tot een gat van zeventien punten. Jumpers'76 kwam deze klap gedurende de wed strijd niet meer boven en verloor kansloos. Eindstand: 80-58. Zondag speelt Jumpers'76 om 18.15 uur een thuiswedstrijd tegen BC Bladel. Manual-BSAC 19-19 (13-8). Top scorers Manual: Tom Hawinkels (5x), Patrick v.d. Broek en Bennie Beekers (beiden 4x). Afgelopen zaterdag hebben de handbalheren van Manual hun eerste punt van het seizoen binnen gehaald. In eigen huis werd gelijk gespeeld tegen de nummer twee van de com petitie, BSAC uit Maasbree: 19-19. Vanaf het begin van de wedstrijd was Manual fel aan het spelen, zowel in de verdediging als in de aanval. Met een strakke 6-0 verdediging hield Manual de heren uit Maasbree aardig onder controle. Zelfs tijdens de momenten dat ze even met een man minder in het veld stonden, werd er prima ver dedigd. Aanvallend werd er goed rondgespeeld en regelmatig de gaten in de verdediging gevonden. Na twin tig minuten spelen stond er dan ook een verdiende voorsprong van 8-5 op het scorebord. In de resterende tien minuten van de eerste helft wisten de mannen uit Venray zelfs die voor sprong te vergroten tot 13-8. Na rust was het BSAC dat goed uit de start- blokken kwam. In korte tijd wisten de gasten hun achterstand te verkleinen tot een punt. Manual herpakte zich en wist toch weer de verdediging neer te zetten en zelf te scoren. Halverwege de tweede helft was er een 16-13 voorsprong voor de thuisploeg. Op dat moment was de concentratie van de Venrayse mannen even minder en lieten ze BSAC terug komen tot een 17-16 tussenstand. Toch hield Manual vanaf dat moment de rust in de ploeg. Tot het moment dat de scheidsrechter een discutabele beslissing nam om een doelpunt toe te kennen, zonder dat hij daar, naar eigen zeggen, goed zicht op had. De bal ging via beide palen uit de goal, maar volgens de coach van de BSAC was het een goal en scheidsrechter Hoeijmakers uit Horst kende de treffer toe. Dit was een behoorlijke tik voor de Venraye- naren en tot de laatste seconden bleef het spannend. Na 60 minuten kwam het laatste fluitsignaal en stond er een 19-19 eindstand op het scorebord. Pas over drie weken spelen de heren van Manual de uitwedstrijd tegen Herten. ActiveRooy-Bravo Westerho ven 4-0. Setstanden 25-18, 25-22, 25-16, 25-22 Afgelopen weekend won koploper ActiveRooy tegen de ervaren midden motor Bravo uit Westerhoven: 4-0. Na een vrij weekend was de opdracht voor de Venrayse volleybalheren dui delijk: geconcentreerd vijf punten bin nenslepen. Geen enkel moment had Bravo een antwoord op de goed sco rende Leon Langenhuizen en Jurgen Marti, die de gehele wedstrijd aanval lend het verschil wisten te maken. Vanaf de derde set was het verzet van Bravo volledig gebroken toen ook nog het blokkerende duo Bastiaans/Heb- bink grip kreeg op de harde en goed geplaatste middenaanval van Bravo. Een goede stap voorwaarts was dat ook de vierde set vol concentratie gespeeld werd en die niet onnodig afgegeven werd, hetgeen dit seizoen al tweemaal het geval was. Door deze overwinning blijft ActiveRooy koplo per in de promotieklasse en loopt het weer een puntje uit op concurrent VCE/PSV uit Eindhoven. Piet Hoex Bouwadvies Tel. 0478-582350 l'hoex.adv iesffl home.ii 1 s teen hand el ^TÏ^USTERS <kp core/strap 5teenhar.dcl ^^USTERS Sealed Air Custom Thermoformad Products REGI5TERM AKELA ARS IN ASSURANTIËN 'RIS Summa/Red Stars-Middelburg 4-6 De tafeltennisheren van Summa/ Red Stars hebben thuis tegen titelcon- current Middelburg een 4-6 nederlaag geleden. In een marathonpartij van vijf uur moesten vele vijfgamers de partijen beslissen. Het dubbeltje viel in een wedstrijd van hoog niveau net iets vaker naar de kant van de gasten. Frank van der Vleuten (2x), Ronald Bogaard en Patrick Zwiers tekenden voor de Venrayse punten. Red Stars trad aan tegen Middel burg met de ongenaakbare John Scott in hun gelederen. In de eerste partij van de avond moest Patrick Zwiers beginnen tegen deze speler en Zwiers speelde goed. Hij zette John Scott aan het werk en na vier games was het 2-2, maar in de vijfde game stapte Scott wat attenter achter de tafel en in een goede game wist Zwiers niet voor een verrassing te zorgen. In de tweede partij speelde Frank van der Vleuten en ook hier was het erg spannend. In de vijfde game moest hij de tegenstan der de hand drukken en stond er een 0-2 achterstand op de borden. Ronald Bogaard trok vervolgens de derde par tij van de avond naar zich toe en in een spectaculaire vijfgamer wist het koppel Patrick Zwiers en Frank van der Vleuten de stand weer gelijk te maken 2-2. Hierna nam Red Stars een 4-2 voor sprong en zag het ernaar uit dat er een nipte zege mogelijk was, maar toen kwamen er enkele vijf gamers die voor de Venrayse heren niet goed verliepen en zo trok Middelburg de stand gelijk naar 4-4. Ook de laatste twee partijen kregen geen Venrayse winnaar en ging Mid delburg met een nipte 4-6 zege terug naar huis. Komende weekend spelen enkele jeugdleden een ranglijsttoernooi C/D in Berkel en Rodenrijs en spelen de senioren een uitwedstrijd. Verder speelt Sabina Larmene in Hilversum de tweede ronde van de senior-A mas ters. Manual-Born 19-14 (7-7). Doel punten Manual: Joy Jakobs (10x), Ankie Billekens (3x), Bo Kersten en Inge van de Ven (beiden 2x), Loes van Dijk en Lynn Kersten. Met tien treffers was Joy Jakobs de uitblinkster bij de handbaldames van Manual. De Venrayse handbal- sters wonnen de thuiswedstrijd tegen Born met 19-14. De Venrayse hand baldames kwamen moeizaam uit de startblokken, in tegenstelling tot het felle Born. De gasten namen al snel een 0-4 voorsprong. Deze voorspong werd gelukkig snel ongedaan gemaakt door Manual van Joy Jakobs, Inge van de Ven en Loes van Dijk. In het res terende gedeelte van de eerste helft hielden de teams elkaar in evenwicht. Dit leverde een 7-7 ruststand op. Na in de rust wat tips en aanwij zingen te hebben ontvangen van trai ner/coach Twan Rongen, begonnen de handbaldames fris aan de tweede helft. In tegenstelling tot in de eerste helft, nam Manual meteen het initia tief. Door een aantal fraaie combina ties en uitstekend keeperswerk van Lana Moss stond er kort na rust 13-8 op het scorebord in het voordeel van Manual. In de slotfase kreeg Loes van Dijk nog een twee minuten tijdstraf, maar zelfs dit hield de handbaldames niet tegen. Manual won uiteindelijk met 19-14 van Born en hield daarmee de twee punten in eigen huis. Op zondag 29 november gaan de dames op bezoek in Venlo, bij Loreal 3. De wedstrijd wordt gespeeld om 11.50 uur. Venray-Mierlo 3-4 (1-2). Doel punten Venray: Ward Weijs (2x) en Jules Dorren. De hockeyheren van Venray heb ben op eigen veld een nipte neder laag geleden tegen titelkandidaat Mierlo: 3-4. Mierlo is de competitie uitstekend van start gegaan en voert samen met Blerick de ranglijst aan, terwijl Venray de laatste weken gekel derd is naar een achtste plaats. Zonder de geblesseerden Christiaan Gootzen, Koen Staal, Lars Blacquiere en aan voerder Leon Schellens moest Venray aantreden. Venray begon met Freek Alkemade als controlerende middenvelder. Alke made is momenteel in verband met werk op uitzending in het buitenland, maar kon tijdens zijn vakantie afge lopen zondag toch het middenveld versterken. Door de aanwezigheid van Alkemade kon technicus Ward Weijs doorschuiven naar de aan- valslinie, waardoor Venray wat meer stootkracht naar voren kon bieden. In de eerste tien minuten van de wed strijd had echter Mierlo flink over wicht. De Venrayse defensie stond direct onder grote druk en de bezoe kers kwamen dan ook snel op voor sprong. Een schot werd nog gekeerd door doelman Wouter Born, maar op de rebound had hij geen antwoord. Zoals gezegd was het Mierlo dat de klok sloeg in de eerste tien minuten. De eerste aanvallen waren niet onge vaarlijk. Zo kwam er een aanvaller vrij voor het doel, waar de doelman met een sliding een schot wilde blokke ren. De aanvaller wilde vervolgens de bal over de doelman pushen, die red ding bracht. Venray was onrustig aan de bal en even leek een afstraffing in de maak toen Mierlo zelfs op 0-2 wist te komen. Een vrijgespeelde aanvaller kwam vrij voor het Venrayse doel en wist met een backhand te scoren. Na deze flinke klap begon Venray langzaam maar zeker in de wedstrijd terug te komen. Steeds meer balbezit bracht de hockeyheren richting het doel van Mierlo, waar Weijs diverse malen een strafcorner wist te force ren. Vijf minuten voor rust dwong Venray wederom een strafcorner. Op aangeven van Jeroen Wijnhoven werd de bal op kopcirkel gestopt door Die- derik de Greef, die aanvoerder Jan Willem Bruijsten in stelling bracht om op doel te schieten. Het schot werd nog gekeerd door de doelman, maar Weijs reageerde adequaat en pushte de bal in het doel; 1-2. Het doelpunt bracht zichtbaar weer vertrouwen in de Venrayse harten, waarmee de hoc- keyheren even later de rust ingingen. In deze rust werd er door trainer- coach Bert van Meijel vol vertrouwen uitgesproken dat met hard werken en slim hockeyen de wedstrijd niet ver loren hoefde te zijn. Dit bleek al bin nen vijf minuten in de tweede helft. Wederom Weijs forceerde een straf- corner in Venrays voordeel. Identiek aan de eerste Venrayse treffer werd het schot door Bruijsten gekeerd door de doelman van Mierlo, en wist Weijs in de rebound gretig de gelijk maker te scoren. Na dit doelpunt juichten de Venraynaren volop waar enorm veel gretigheid uit bleek. Ze gingen door met aanvallen en bleven de bezoekers onder druk te houden. Na een goede aanval werd een eerste schot nog gekeerd door de doelman. Topscorer van vorig seizoen Jules Dorren pushte de bal in het doel en bracht Venray hiermee op een ver diende voorsprong. De veerkracht die Venray toonde was erg sterk, want na een vroege 0-2 achterstand stonden ze een kwartier voor tijd op een 3-2 voorsprong. De kampioensambities van Mierlo werden onzeker gemaakt met deze huidige stand, waardoor de bezoekers op zoek moesten naar een gelijkmaker. In de 55e minuut kreeg Mierlo een strafcorner toegekend. Vanaf kopcirkel werd de bal richting de verre bovenhoek gepusht, waar de Venrayse doelman zich voor moest strekken. Even later kwam Mierlo gevaarlijk in de Venrayse cirkel. Een aanvaller werd niet aangepakt en wist met een backhand de gelijkmaker te scoren; 3-3. In de laatste tien minuten deden de Venraynaren er alles aan om minimaal een punt over te houden aan deze spannende wedstrijd. Na aanmerkingen op de leiding kreeg Wijnhoven een gele kaart, waardoor de hockeyheren vijf minuten met tien man stand moesten houden. Een Mier- lose aanvaller kwam niet veel later vrij de cirkel binnen en pushte richting de verre hoek, waar in de stuit een doelpunt werd voorkomen door Born. Vier minuten voor tijd kwam het con ditioneel sterke Mierlo toch op voor sprong, toen een aanvaller de bal in het doel schoof. Na 70 minuten floten de scheidsrechters af en ging Mierlo er met de winst vandoor, waarna Ven- ray de toeschouwers en tegenstan ders bedankte voor een spannende middag. Ondanks de nederlaag kun nen de Venraynaren veel vertrouwen putten uit de wedstrijd, want de titel kandidaat had het erg moeilijk met de promovendus. Zondag reizen de hockeyheren af naar Bakel, waar Venray vol voor de winst gaat om afstand te nemen van de kelder in de ranglijst. De eerst vol gende thuiswedstrijd is op zondag 22 november om 13.00 uur, wanneer DVS uit Waalre op bezoek komt. Drie leden van SG Noord-Limburg, Vera Hendriks, Margot van Iersel van BZ en PC Boxmeer, en Kasper van Dijk van zwemvereniging Manta heb ben een mooie prestatie neergezet op de Sportemotioncup in Amsterdam. Sportemotioncup is een wedstrijd speciaal voor de betere junioren en jeugdzwemmers van Nederland. Hen driks zette een mooie tijd neer op de 100 meter vrijeslag van 1.03.45. Ze verbeterde haar tijd met 0.36 secon den. Ook Van Iersel verbeterde haar tijd op de 100 meter vrijeslag en zwom een tijd van 1.08.74.Als klap op de vuurpijl zwom schoolslagspecialist Kasper van Dijk een nieuw persoon lijk record met een tijd van 1.05.21. Deze tijd is goed voor een startbewijs op de Nederlandse kampioenschap pen in december in Eindhoven. Er is nog wat mankracht nodig op zaterdag 28 november om de aanplant bij vijver 4 te realiseren. De werkzaamheden beginnen om 9.00 uur. Wie wil helpen kan zich melden bij Hay Linders via telefoon (0478)582154. In de jachthaven in Wanssum vie len de vangsten tegen. De eerste wedstrijd om de winterkoning werd gewonnen door Sjaak Theeuwen, tweede werd Harrie Theeuwen en op de derde plaats eindigde Henk Theeu- wen. De vierde plek was voor Antoon Sanders en nummer vijf was Jan Voes- ten. Op zondag 15 november is de tweede wedstrijd om de winterko ning. Er wordt gevist in de haven in Wanssum. Bijeenkomst 7.30 uur en vissen van 8.15 tot 12.15 uur. Aanmel den kan bij Henk Theeuwen via tele foon (0478)571311. Voor vragen en informatie betref fende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920 of via e-mail info@hsvhetalvertje.nl. Sportnieuws -info Onder barre omstandigheden vond in Valkenburg de laatste wedstrijd van het Zuid Nederlandse jeugd en junio ren triatlon circuit plaats. In dit Lim burgse landschap wisten de leden van ATV Venray weer verschillende podi umplaatsen te bemachtigen tijdens de off road duatlon. Vera Wismans werd onbedreigd eerste bij de dames 10 jaar voor Rani Skrabanja en Tessa Jer- zykowski. Bij de heren 10 jaar werd een verbeten strijd gevoerd door Finn Timmermans en Jasper Zwart. In het laatste looponderdeel wist Timmer- Van links naar rechts achterste rij: Nicky Tennissen, Imke van den Munck- hof, Mieke Reintjes, Finn Timmermans, Maikel Wismans. Voorste rij: Tessa Jer- zykowski, Vera Wismans. mans in de steile klim toch nog een gat te slaan van 10 meter. Uitslagen H10/D10: Pupillen 10: 1) Finn Timmermans 98 Broekhuizenvorst 28:20 1 H10. 2) Jasper Zwart 98 Sprang-Capelle 28:32 2 H10. )3 Jeroen van den Berg 98 Sprang-Capelle 36:31 3 H10. 1) Vera Wismans 98 Veulen 33:16 1 D10. 2) Rani Skrabanja 98 Cadier en Keer 34:39 2 D10. 3) Tessa Jerzykowski 99 Venray 36:48 3 H10 Bij de dames 14 jaar ging de strijd tussen Imke van den Munckhof en Nicky Teunissen. Ze gingen gelijk op tot halverwege het mountainbiken. Op het glibberige parcours wist Teu- nissen een voorsprong te pakken en steeds verder uit te breiden om daar na met riante voorsprong te finishen. Uitslagen D14/H16 Jeugd D14: 1) Nicky Teunissen 95 Venray 1:05:10 1 D14. 2) Imke van den Munckhof 95 Horst 1:09:59 2 D14. 3) Lyrate de Laat 94 Waalwijk 1:16:56 3 D14. 1) Maikel Wismans 93 Veulen 56:38 1 H16 Eindstand J&J circuit zuid: Vera Wis- mans, Finn Timmermans, Imke van den Munckhof, Anne Reintjes en Mai- kel Wismans zijn tevens eerste gewor den in het Zuid Nederlandse triatlon circuit. Finn Timmermans wist het maximale aantal punten te behalen over zes wedstrijden. Uitslagen ActiveRooy MC 1-Avance MC 2 3-1 ActiveRooy HS-Bravo'99 HS 4-0 ActiveRooy DS 3-VC Velden DS 3 0-4 ActiveRooy DS 4-MVC '64 DS 3 3-1 ActiveRooy DS-Vludoc'98 DS 3-2 ActiveRooy HS 3-VC Meterik HS 2 3-1 Avoc MB 1-ActiveRooy MB 1 0-4 ActiveRooy DS 6-Avance DS 3 0-4 ActiveRooy HS 2-Hovoc HS 4 4-0 Flamingo's 56 DS 4-ActiveR. DS 2 3-1 Were-Di JB 2-ActiveRooy JB 1 0-4 ActiveRooy JC 1-TSL Activi. JC 1 0-4 Programma za. 14 november Livoc Liess. MC 2-ActiveR. MC 2 11.00 ActiveRooy JB 1-Were-Di JB 1 14.00 ActiveR. MB 1-Olsredlem MB 1 14.00 ActiveRooy HS 2-Civitas HS 5 14.00 MVC '64 DS 3-ActiveRooy DS 6 15.00 ActiveRooy DS 4-VCP DS 2 16.00 ActiveRooy DS 1-Nuvo'68 DS 1 16.00 ActiveR. hS 3-Energo/Flip HS 4 16.00 ActiveRooy JC 1-VC Unitas JC 1 18.00 SV Aspargos DS 2-ActiveR. Ds 3 18.00 ActiveRooy DS 2-Avoc DS 1 18.00 ActiveRooy MC 1-Sportivo MC 118.00 VC Velden DS 4-ActiveR. DS 5 19.00 Uitslagen Heren Civitas 3-Set Up 4-0 Dames MVC'64-Set Up 1-3 Jeugd VC Meterik MB2-Set Up MB 4-0 Livoc-Set Up MB 2-0 Set Up-Achilles MB 0-2 Recreanten Set Up HR2-Brovoc 3-1 Set Up HR3-Meterik 2 1-3 Programma za. 14 november Heren Set Up-Asterix 17.00 Dames Set Up-Were-Di 17.00 Set Up 3-Sportivo 3 19.00 Jeugd Set Up MB-Livoc Liessel 2 17.00 Programma zondag 15 november Jeugd Set Up MC in Sevenum 13.30 Niveau Set Up N6-1 in Melderslo 13.30 Set Up N6-2 in Broekhuizenvor. 10.00 Set Up N5-1 in Venray 10.45 Set Up N4-1 in Sevenum 12.00 Set Up N4-2 in Arcen 10.00 Recreanten Heren Holyoke-Set Up 11.30 Holyoke 2-Set Up 2 9.30 HVC 2-Set Up 3 10.00 Programma dinsdag 17 november Dames Vokon-Set Up 4 21.00 Programma do. 19 november Dames Set Up 3-VC Peelpush 3 20.30 Programma vrijdag 20 november VC Velden 2-Set Up 4 20.00 De laatste selectiewedstrijd voor het kampioenschap teams van de ANS (Algemene Nederlandse Sjoelbond) Regio Limburg is in Sittard gehouden. Het team bestaande uit Frans Geurts, Mimi Jansen, Regien Sanders en Anny van der Heijden behaalde een eerste plaats in de klasse 5 in de daguitslag en in de einduitslag werden ze Lim burgs kampioen in de deze klasse. Verder zijn ze namens Limburg afge vaardigd naar het NK in Voorthuizen op zaterdag 28 november. Het eerste team van schietvereniging De Roos verloor tegen Koningslust met 792 tegen 814 ringen. Hoogste schut ter was H. Hermans met 270 ringen. Koningslust 2 tegen De Roos 2 was 786 tegen 730 ringen. Hoogste schutter was P. Martens met 250 ringen. Programma za. 14 november Venray J8E1-Concordia J8D2 10.00 Venray JE2-Venlo JE1 10.00 Venr. M8D1-Peel en Maas M8E1 10.00 Venray ME2-Blerick ME3 10.00 Venray ME3-Horst ME2 10.00 Venray ME4-Blerick ME5 10.00 Venray JC2-Blerick JC2 11.30 Venray JC1-Rosmalen JC2 13.00 Venray MC1-Horst MC1 13.00 Venray JA1-Peel en Maas JA1 14.30 Blerick JE1-Venray JE1 9.30 Blerick ME2-Venray ME1 9.30 Horst MF1-Venray MF1 mix 930 Tegelen M8D1-Venray M8D2 10.00 Deurne JB1-Venray jB1 11.15 Boxmeer JD1-Venray JD1 11.45 Horst MB3-Venray MB2 12.00 Horst MB1-Venray MB1 12.30 Boxmeer MA1-Venray MA1 16.20 Programma zondag 15 november Mierlo HA-Venray HA 10.30 Uitslagen Concordia MA1-Venray MA1 8-1 Sjinborn H1-Venray H1 4-3 Nuenen HB-VenrayHA 7-0 Gemert JA1-VenrayJA1 5-1 Uden JC1-Venray JC1 8-1 Venlo MC2-Venray MC1 0-2 Venray JB1-Civicum JB1 7-3 Venray JD1-MEP JD2 5-2 Venray MA1-Concordia MA1 1-5 Venray MB1-Helmond MB3 7-0 Venray MB2-Blerick MB3 2-2 Venray MC2-Geldrop MC6 1-2 Venray MD1-Bakel MD1 0-3 Venray D1-Liempde D1 1-1 Venray H1-Mierlo H1 3-4 Venray HA-Geldrop HA 1-2 Uitslagen OBC 2-Heren 2 57-64 Aeternitas-Heren 80-58 Slamdunk'97-U22 58-61 U22-Aeternitas 110-50 U18-BV Rooi 63-52 U14-Yellow Sox 83-74 U12-Yellow Sox 9-75 Programma za. 14 november Aalst-Waalre dames 15.45 Programma zondag 15 november U22-Slamdunk'97 15.15 U14-BC Deurne Pioniers 15.15 Dames-Achilles'71 16.30 Heren 2-BV Rush 16.30 Heren-Bladel 18.15 U18-BC Lieshout 18.15 In Lottum is een selectiewedstrijd dressuur voor pony's gehouden. Luca de Rijck heeft met haar pony Omira in de klasse DZ1 gereden. Ze won nen de eerste prijs met 220 punten. Juliet Willems reed in de klasse DL2 met haar pony Heidewinde's Alesi. Voor deze combinatie leverde dit een tweede prijs op met 187 punten. Ver der is er in Helden een meerdaagse springwedstrijd afgewerkt. Vera Ver stegen behaalde een tweede prijs in de klasse CM met haar pony Mister. Ook behaalde ze een derde prijs in de klasse CB met haar pony Amon. In Asten is een springwedstrijd gehouden. Tamara Klaassen werd tweede met haar paard Atlantis in de klasse B. In café De pielhaas in Venray wordt op zaterdag 14 november een toer nooi gehouden Iedereen kan aan deze wedstrijd deelnemen en inschrij ven kan tot 20.15 uur. Dit kan ook via telefoon (0478)582187 Het toernooi start om 20.30 uur. Uitslag: 1) Perry Bussers. 2) Pascal Janssen. 3) Johan van Hoof. 4) Maikel Piertzak. 1) Paul Hendrix. 2) Geert van Hoof. 3) Melissa Eggen. 4) Johnny Smits. Er werd 180 gegooid door Maikel Piertzak en Pas cal Janssen. De hoogste finish was voor Johan van Hoof met 110 punten. Op de derde speelronde van de indoorcompetitie heeft Toon van Ger- ven voor een verrassing gezorgd door met rondje 37 een nieuw PR te reali seren. Jan Engels kwam met 50 slagen als beste uit de bus en werd daarom dagwinnaar. Bij de dames was het andermaal Annie Litjens, die het vizier het meest scherp had staan. Met 59 slagen werd zij voor de derde maal in successie dagwinnares en nam daar mee de leiding over van Truus van Dijk, die duidelijk een mindere dag had. Achter Annie Litjens werd Miet Clevers tweede met 62 slagen en Jo Litjens werd met 65 slagen derde. Bij de heren eindigde Gerrit Vermeulen met 55 slagen als tweede. Op de derde plek eindigden zowel Jan van Dijk als Karel van Ham en Leo Wilms met alle drie 57 slagen. Jan van Dijk, opnieuw sterk spelend, handhaafde zich keurig als lijstaanvoerder met een verbete ring van 9,45 procent. Karel van Ham met 5,96 en Huub Straatman met 3,90 procent wisselden achter Jan van Dijk van plaats. Bij de dames staat Truus van Dijk met een verbetering van 7,86 procent achter Annie Litjens met 8,15 procent als tweede geklasseerd. Jo Litjens wist haar derde plek met 3,34 procent te verstevigen. Op het Enen- toernooi in Geldrop is Jan Engels op derde plaats geëindigd met 71 enen over zes ronden. Hij moest alleen de thuisspelers Hans van der Aa, die met 76 enen winnaar werd en Tiny Klaren- beek met 72 enen voor zich dulden. De negen tafeltennissers van de Invaliden Sport- en BelangenVereni ging Venray e.o. hebben 8 novem ber jl. hun uiterste best gedaan om in de prijzen te vallen bij het rang lijst tafeltennistoernooi in Weert. De verenigingen Gehandicapten Sport Weert en TTV Zuiderhuis/Megacles zijn in 2009 samengegaan. Alleen Wilbert Litjens slaagde er in klasse 5 in om een medaille in de wacht te slepen met een vierde plaats en 19 wedstrijdpunten. De verliezerronde leverde meer succes op. In klasse 6 behaalden zowel Ron Custers als Leo Reintjes een medaille. Hetzelfde resul taat boekten Ankie Muijsers en Theo van Elferen in klasse. Ook de inspan ningen van Jan Theeuwen in klasse 4 waren goed voor een medaille. De verzamelde wedstrijdpunten waren als volgt: In klasse 4 voor Marie-Louise Theeuwen 11 punten en Jan Theeu- wen 3 punten. In klasse 5 voor Wil- bert Litjens 19 punten, Ankie Muijsers 18 punten, Eline Jacobs 12 punten en Theo van Elferen 2 punten. Leo Rein tjes behaalde in klasse 6 een score van 15 punten, Ron Custers 9 punten en Harrie Jacobs tenslotte 8 punten. Uitslagen Dames Manual-Born 19-14 Heren Manual-BSAC 19-19 Dames 2 Wittenhorst-Manual 14-7 Heren 2 Bevo-Manual 31-9 Dames B Eksplosion-Manual 12-7 Dames C Rapiditas-Manual 6-10 Heren C Eksplosion-Manual 10-10 Jeugd D Pex Maasbr.-Manual 4-6 Dames recr. Manual-Rapiditas 13-9 Heren recr. Bakel-Manual 15-15 Programma zondag 15 november Jeugd D Manual-Vios 11.00 Dames C Manual-Vios 11.50 Heren C Manual-Loreal 12.35 Dames B Manual-Eurotech Bevo 13.20 Heren B Manual-Eksplosion 14.30 Dames 2 Manual-Swalmen 15.25 Heren 2 Manual-Vios 16.30 Op de tweede speeldag van de Jeugd Trio League Limburg, dat in Sittard plaatsvond, heeft Venray slechts een zege weten te behalen. In de eerste game werd positieronde gespeeld en in dit geval was Sittard 2 de tegenstander iets sterker (341 357), ondanks een 144 game van Melvin Vermeulen. De tweede game ging opnieuw tegen Sittard 2 en leek Venray (300) niets geleerd te hebben van de eerste game, maar aangezien Sittard 2 (291) deze keer nog slech ter presteerde, mocht toch nog twee punten op het Venrayse conto wor den bijgeschreven. Het bleef kwakke len en Sittard bleek in de derde game veel sterker: 0-2. De revival kwam in de vierde game en daar was Quincy Vermeulen met zijn 155-game mede verantwoordelijk voor. Maar deson danks bleek Maastricht sterker: 0-2 (388-445). Venray (390) wist zich in de vijfde game iets te verbeteren, maar Heerlen 2 scoorde negen pins meer en opnieuw moest Venray dus bakzeil halen: 0 - 2. In de laatste wed strijd tegen Heerlen was er opnieuw een kleine verbetering zichtbaar (398), maar weer leverde dat niets op, want de koploper was te sterk voor de jonkies en dus opnieuw een 0-2 nederlaag. Melvin Vermeulen was met een gemiddelde van 134 onze beste speler. Quincy Vermeulen en Carmen Dabrowski begonnen zwakjes, maar wisten zich naderhand toch te her stellen. In de stand blijft Heerlen aan de leiding met 22 punten, gevolgd door Sittard met 20 punten en Maas tricht met 12 punten. Venray staat op de vijfde plaat met 4 punten. In de Harrie Claessens League heeft Kilian Martens toegeslagen. Met een nieuw PR van 216, waarmee hij zijn oude PR met liefst 33 pins verpulverde, wist hij de leiding over te nemen van Melvin Hendriks. Ruben van Osch wist met een game van 107 zijn beste seizoen prestatie neer te zetten. Achter Kilian Martens, die nu met 63 punten aan de leiding gaat, volgen de Jelle van Duu- ren, die met 52 punten van de zesde plaats naar de tweede wist te klim men en Melvin Vermeulen, die nu met 29 punten de derde plek inneemt. Zaterdag 14 november vanaf 11.15 uur de zevende speelronde van de huisleague.

Peel en Maas | 2009 | | pagina 27