an under Hulpkrachten mdfrmans Accountmanager m/v BADKAMERS., éf A -•?' www.loonder.nl Inloopuurtje maandag 9 november van 16.00 - 17.30 uur ft maasziekenhuis Pantêin .1 Gebr. Janssen b.v. Het Plantenpark VERKOOPSTER!! „deteVtielbeurs" kwekerij winkels GEMOTIVEERDE flH0tWERKER TUINBOUW FULLTIME écht vriendelijke medewerkers! FA Voelt beter jANSSEN-öjONG mare peters LEUKE BIJVERDIENSTE www.hagina-parfum.nl Wilt u: r'etra van Haren Extern lid klachten - commissie Locatie: Bouwplaats 't Loonder Vanaf 238.500,- v.o.n. I i Badkamer-Totaal. Van advies tot en met uitvoering 700m2 Showroom www.janssenbeugen.nl Raktseweg 2 Deurne PEEL EN MAAS Jan Linders heeft als missie de beste supermarkt te worden van heel Zuid-Nederland. Een mooi doel dat we alleen kunnen bereiken met top medewerkers. Medewerkers die graag wat werkervaring opdoen, die niet bang zijn hun handen uit de mouwen steken, die onze klanten vriendelijk op hun wenken bedienen én die zo een heel leuk zakcentje bijverdienen. Jan Linders geeft je er graag alle ruimte voor! Voor onze supermarkt in Venray zijn we op zoek naar: 2-12 uur m/v Functie-eisen: - leidinggevende capaciteiten -technisch inzicht - graag omgaan met mensen - zelfstandig, nauwkeurig, flexibel Werkzaamheden: - verzorgen van aspergeteelt in kassen, tunnels en vollegrond - mede leiding geven aan oogst en sorteermedewerkers - onderhoudswerk Geboden wordt: - gezellige werksfeer - afwisselend en zelfstandig werk - beloning volgens Tuinbouw CAO Ben je geïnteresseerd neem dan contact op met: Frank Swinkels 06-22377473 Of kijk op de website www.aspergekwekerij.nl voor meer info Sanitair Riooltechniek Dakbedekkingen CTf. Installatietechniek Hagelkruisstraat 6 Beugen Telefoon 0485 36 96 96 www.maasziekenhuispantein.nl Bestel tijdig uw Beuken en Fruitbomen velden met planten Klimop in alle maten tot 2 meter. Lei-, dak-, bol-, zuil en sierbomen. Ook altijd groene leibomen. www.plantenpark.nl 't Loonder. Modern wonen, optimaal genieten. Telefoon 0485 56 31 70 CArel Fijen.nl Telefoon 0478 63 69 22 een aantal kilo's afvallen maar dan verantwoord? een gezonde levensstijl en een goed gewicht op langere termijn? hulp om de kilo's kwijt te raken maar geen streng dieet? Maak dan een afspraak met: Nog enkele te koop! het centrum van Overloon wordt eind dit jaar de bouw van een uniek appartementencomplex van 12 luxe en comfortabele koopappartementen opgeleverd. Een modern nieuwbouwplan waar u optimaal kan genieten van al het moois wat Overloon te bieden heeft. Laat u vrijblijvend informeren, er zijn nog enkele appartementen te koop. Donderdag 5 november 2009 - Pagina 6 Hulpkrachten Versafdeling: Wij zijn op zoek naar hulpkrachten (vanaf 16 jaar) die graag buiten openingstijden onze winkelvoorraad op de Versafdeling aanvullen en de afdeling netjes verzorgen. De werktijden zijn op dinsdag, donderdag en zaterdag van 6.00 uur - 8.30 uur. Hulpkrachten afdeling f/nf: Ook zijn we op zoek naar hulpkrachten (vanaf 15 jaar) die graag, op vrijdagmiddag van 16.00 uur - 19.00 uur, onze winkelvoorraad op de afdeling f/nf aanvullen en ook deze afdeling netjes verzorgen. In het nettosalaris ontvang je direct je vakantiegeld, vakantiedagen en ATV. Bovendien krijg je wekelijks 10% korting op je boodschappen. Voel jij je aangesproken om een aantal uren per week te werken, aarzel niet en solliciteer. Stuur je sollicitatiebrief en CV zo spoedig mogelijk naar Jan Linders Venray, Raadhuisstraat 40, 5801 MA Venray t.a.v. de supermarktmanager. Of vraag naar een sollicitatieformulier in onze supermarkt te Venray. Sales Support We zijn een jonge onderneming die zich bezig houd met Werving en Selectie van sales professionals, marketing, interim accountmanagement en training volgens de methode "ben je echt oprecht". Voor onze relatie een technische groothandel zoeken wij een ervaren, gedreven en betrouwbare De taken zijn: Bezoeken van bestaande klanten en uitbreiding van klanten. Maken van salesplan en strategie Rapportage maken van de markt en je werkzaamheden. Functie eisen Aantoonbare verkoopervaring en resultaten. MBO opleiding, Nima A is een pre Technisch affiniteit Enthousiast en doorzetter In bezit van rijbewijs B Interesse mail dan je brief met motivatie en CV naar ons Meirmans sales en support Lavendelheide 26 5804 XE Venray mail: meirmanssalessupport@home.nl voor informatie kunt u bellen 06-41132470 We zien graag je reactie tegemoet binnen 14 dagen. Aspergekwekerij Frank Swinkels is een modern bedrijf dat gespecialiseerd is in aspergeproductie en verkoop van verse asperges. Door uitbreiding van ons bedrijf zijn wij per direct op zoek naar een: www.aspergekwekerij.nl Dakbedi M Installatie far Artsen en medewerkers van Maasziekenhuis Pantein vinden het belangrijk dat patiënten het vertrouwen hebben dat ze in goede handen zijn. Daarom doen we waarin we goed zijn: goede medisch specialistische basiszorg leveren in een persoonlijke sfeer. Alleen met onze medewerkers kunnen we dat waarmaken. In 2011 willen wij onze intrek nemen in een gloednieuw ziekenhuis, ingericht om mensgerichte zorg te bieden in een helende omgeving. De klachtencommissie behandelt op onpartijdige wijze klachten van patiënten over hun behan deling en verblijf in het Maasziekenhuis Pantein. In het verlengde daarvan geeft de commissie aanbevelingen aan de directie voor betere zorgverlening. In verband met de veranderde werkwijze is de commissie op zoek naar een negende lid, dat de hoorzittingen van de commissie gaat voor zitten. Buiten de hoorzittingen vergadert de klachtencommissie in principe eenmaal per maand. Voor de uitgebreide vacature-informatie verwijzen wij u naar onze website www.pantein.nl projectontwikkeling makelaars taxateurs een kwestie van vertrouwen Voor onze vereniging zijn wij op zoek naar een CONTRABASSPELER en een ACCORDEONIST Repetities dinsdagavond in Lottum Tevens verzorgen wij binnen onze vereniging opleidingen voor MANDOLINE en MANDOLA. Voor inlichtingen 06-13233500 (Tineke) Mandolinevereniging Rosa Musica Hagina Cosmetic is op zoek naar mensen die parfums willen verkopen. dg Geen investering in voorraad, dus geen risico. Geen party verplichtingen, zelf je tijd indelen. Bel vrijbl. 077-7519319/06-40446060 Wil jij ons team komen versterken??? Wij zijn op korte termijn op zoek naar een VLOTTE EN ENTHOUSIASTE Enige kennis van de zelfmaakmode is vereist. Aantal uren in overleg. Sollicitatie richten aan: "de Textielbeurs" T.a.v. Dhr. Th. Verdijk Poststraat 11, 5801 BC Venray Tel. 0478-583707 Cjeuuichtsconsulente Heihoekjscheuuep 55 5821 CjE Vieriinpsbeeb m 0478-631029 mobiel 06-20674927 UJlDLlJ.petrovanharefi.nl week 45 adv.indd 6 04-11-2009 16:56:03

Peel en Maas | 2009 | | pagina 6