Genieten van een Lourdesreis Cheque voor Kalipha Jolanda en Henk in de prijzen Mike Teunissen vierde op EK Internationaal succes judoka's W PEEL EN MAAS BC 2002 RV up. i hj PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 5 november 2009 - Pagina 28 Loïs wint ballonwedstrijd Vogelshow Nieuws uit Venray en omgeving leest U in LRV St. Jan Bedevaart Biljarten VOP/DWH Biljartvereniging Roelanzia BV Halfweg Biljarten DOS- Venray Biljartvereniging De Peel ATV Venray Het Alvertje De Roos DC De Pielhaas De Peelrunners BC Venray Bridgesoos De Kemphaan BC Klavertje Vier BC Harten Drie Uitslagen najaarstoernooi TV Vierlingsbeek Jumpers'76 NRBC Overloonse Bridgeclub een abonnement waard Veertig pelgrims, twee orga nisatoren en drie verzorgenden stapten onlangs in Roermond in de trein naar Lourdes. In Maas tricht voegden Henk en Irma zich bij het gezelschap. Henk is met de wensambulance naar Maastricht gebracht. Hij heeft een beroer te gehad en met deze reis pro beert Irma zijn lang gekoesterde wens in vervulling te laten gaan. Een sfeerimpressie door Wilma Zegers uit Merselo. Dag 1: De treinreis lijkt een ellenlange zit, maar niets is minder waar. Er wordt koffie en thee geschonken en meege bracht brood wordt genuttigd. Later op de avond worden we steeds meer één familie, er wordt gekaart en er wordt menig flesje wijn geschonken waarna de bedden klaar gemaakt wor den, zodat mensen die dat willen, kun nen gaan slapen. Dag 2: Om 7.00 uur appel. Onze haren steken nog alle kanten op, de nacht luchtjes hangen nog om ons heen en de mannen hebben nog ongescho ren gezichten als we Lourdes binnen komen. Henk wordt per ambulance vervoerd naar het Accueil. Daar wordt een afdeling gerund door Nederland se vrijwilligers. Wij worden met bus sen vervoerd naar ons hotel Vatican. Na de middag gaan we deheiligdom- men verkennen en Maria, middels een bezoek aan de grot, vertellen dat we er zijn. Het weer is geweldig in Lour des, zo'n 25 tot 30 graden, dus tijd voor een terrasje voor een overheerlij ke cappuccino. Na het avondeten gaat ieder zijn eigen gang, de eerste souve- nirtjes uit de honderden winkeltjes worden gekocht, er wordt gekaart, gekletst en geborreld. Om 23.00 uur is het tijd voor Jeanne d'Arc, een café waar veel Nederlandse verzorgenden samen komen om de dag af te sluiten onder het genot van een pilsje of een wijntje. Vreemd om Rowwen Hèze door de straten te horen schallen. Dag 3: Om 7.00 uur gaat opnieuw het wekkertje, er wordt hulp geboden waar nodig zodat iedereen op tijd aan tafel kan. Daarna is er een Nederland se mis bij de grot. 's Middags gaat een groep die beter ter been is de grote Kruisweg lopen. Deze Kruisweg ligt aan een heuvelachtig kiezelpad en er zijn pelgrims die de Kruisweg op de knieën doen om boete te doen. Wij hebben dat niet nodig. De groep rolstoelers of mensen die wat minder conditie hebben gaat de kleine Kruis weg langs. Na de wandeling langs de grote of kleine kruisweg treffen we mekaar weer voor een cappuc cino, pilsje of zelfs een sangria. Na het avondeten maken we ons op voor de lichtprocessie. In alle talen wordt er gebeden en gezongen en iedere pelgrim draagt een brandende kaars. Zelfs de meest ongelovige krijgt hier van kippenvel. Dag 4: Vandaag om half tien is er een internationale heilige mis in de Pius X basiliek. Deze basiliek ligt hele maal ondergronds en biedt plaats aan 25.000 pelgrims. Vooral Henk heeft zich hier erg op verheugd. Hij heeft een mooi plekje vooraan gekregen en kan alles goed zien. Irma zit op een krukje naast hem. Als Henk midden onder de mis zijn hoofd op tilt en dit alle kanten opdraait schieten ons de tranen in de ogen, dit heeft hij al geen jaren meer gekund. Een wonder. ik weet het niet. Na de middag gaan we naar de begraafplaats van de familie van Bernadette, het geboorte huis van Bernadette, het beeldenmu seum en het cachot waar Bernadette gewoond heeft. Dag 5: Vandaag is excursiedag. Iedereen heeft kunnen boeken voor een hele of halve excursiedag. De dagexcursie gaat naar Pont d'Espagne en Gaver- nie en de middagexcursie alleen naar Gavernie. De achterblijvers gaan shoppen in oud Lourdes. Iedereen zit 's avonds weer moe en voldaan aan het eten. Dag 6: Vanmorgen gaan we naar Cité St. Pierre. Dit is een opvangcentrum dat op verzoek van Bernadette gesticht is om met name personen met beperkte financiële middelen de gelegenheid te geven om een bedevaart naar Lour- des te maken. Ook hier wordt alles gerund door vrijwilligers uit alle lan den. Vanmiddag gaan we gaan naar de plechtige handoplegging in de Berna- dettekerk waarna een gezellig samen zijn in de tuin van het hotel waar we terug kijken op de week en wat het met ons gedaan heeft. De diaken zegent dan de gekochte souvenirtjes. Dag 7: De dag van het vertrek uit Lourdes. We moeten al voor 9.30 uur gebad derd zijn, gepakt en gegeten hebben. Na de afscheidsdienst in de Berna- dettekerk is het wachten tot de bus ons komt halen om naar het station te brengen. Nog steeds worden er winkeltjes afgestruind voor de laat ste ditjes en datjes. Onder gezang van het Lourdeslied vertrekt de trein om 16.50 u. richting Nederland waar we de volgende dag om 11.45 u. weer op het station van Oostrum staan. Mijn belangrijkste ervaring van Lourdes draait om het samen gevoel. Ik, en velen met mij, zijn verslaafd geraakt aan Lourdes. Loïs Bertrams is de winnares geworden van de ballonwedstrijd tij dens de Venrayse Oldtimer Toertocht. Tijdens dit geslaagde oldtimertreffen, waarbij het weer dit keer zeer goed was, gingen honderden ballonnen de lucht in die in oostelijke richting trokken. Van de ruim vierhonderd ballonnen zijn uiteindelijk 91 kaar ten teruggestuurd. De ballon van Loïs Bertrams kwam uiteindelijk terecht in het Duitse Alsfeld, een afstand van 335 kilometer van Venray. De tweede prijs was voor Demi Duykers. Haar ballon kwam in het Duitse Rosenthal terecht en de afstand was 333 kilome ter. De derde prijs ging naar Dirk in de Rijp. Zijn ballon werd gevonden in Meschede-Berge met een afstand van 202 kilometer. De drie prijswinnaars kregen uit handen van Henk Willems en Henk Achten van de Venrayse Old timer Toertocht de prijzen uitgereikt. Daarnaast was er een cheque van 250 euro voor de Stichting Kalipha, dit jaar het goede doel van de Ven- rayse Oldtimer Toertocht. De Venray- se Stichting Kalipha zet zich in voor onderwijs in Gambia in West-Afrika. Dit doet de stichting door onder meer in Nederland sponsors te zoe ken om het schoolgeld te betalen als de ouders daar niet toe in staat zijn. Afgelopen jaar is geld bijeen gesprok keld met allerlei acties om de bouw te realiseren van een middelbare school. Met de komst van deze school kun nen heel veel kinderen niet alleen de lagere school bezoeken, maar ook doorstromen naar de middelbare school. De Venrayse Oldtimer Tour tocht heeft dit jaar heel wat steentjes bijgedragen en de opbrengst van de vrijwillige bijdrage van dit jaar was voor de Stichting Kalipha. Met de bouw van de school is begonnen. De stenen worden zelf gemaakt en alles wordt met eigen handen opgebouwd. Kijk voor meer informatie op www. stichtingkalipha.tk. Onder de naam Venlo danst gren zeloos werd afgelopen weekend een danswedstrijd in Venlo gehouden. Jolanda en Henk Classens uit Cas- tenray van rolstoeldansvereniging 4 Wheel Dance behaalden bij het duo dansen in de afdeling debutanten een eerste prijs en bij het combidansen in de afdeling amateurs een tweede plaats. Vogelvereniging De Huisvriend en vogelvereniging De Gevleugelde Vrienden Wanssum houden dit jaar gezamenlijk een vogelshow. De leden van beide vogelverenigingen presen teren hier hun beste vogels. Voor de eerste keer in de geschiedenis van deze beide verenigingen houden zij gezamenlijk een onderlinge wed strijd. Een dertigtal leden hebben ruim vierhonderd vogels ingezonden en deze gaan strijden om de diverse ereprijzen. Kleur- en postuur kanaries, exoten, parkietachtigen en een groot aantal Europese cultuurvogels zijn op deze show te bewonderen. De show wordt gehouden in zaal het Brugeind in Meerlo en de officiële opening is zaterdag 6 november om 19.30 uur waarna de show van 20.30 tot 22.00 uur bezocht kan worden. Verder kan men de show nog bezoeken op zon dag 8 november van 10.00 tot 16.00 uur. Voor vragen over vogels kan men terecht bij leden van De Huisvriend en De Gevleugelde Vrienden die tij dens de show aanwezig zijn. De eerste indoor selectiewedstrij den dressuur voor landelijke ruiters hebben plaatsgevonden. De klassen B, L1, L2, M1 en M2 werden verreden in Sevenum en de klassen Z1 en Z2 in Helden. Wederom vielen verschil lende ruiters van onze vereniging in de prijzen. Ellen van Dijck behaalde een eerste plaats in de klasse L2 met haar paard Weldlady met een score van 210 punten. Met haar paard Pou- wer reed zij in het Z2 in Helden en eindigde op de vijfde plaats met 442 punten. Esther van Dongen startte met Armani in het L2 en zij werd vier de met 190 punten. Saskia Beerkens kwam voor de eerste keer aan start met Saline D. en zij werd ook vierde in de klasse L1 met 195 punten. Ten slotte won Ingrid Arts met Amarillo Z. een tweede plaats in de klasse B met 196 punten. Bij gelegenheid van het 450-jarig bestaan van het bisdom Roermond wordt er volgend jaar van 30 april tot 7 mei een bedevaart per bus of vlieg tuig onder leiding van Mgr. Wiertz naar Rome gehouden. Aanmelden kan dagelijks tussen 9.30 en 12.00 uur (behalve op donderdag) bij de pasto rie van de Grote Kerk aan Eindstraat 6 of via telefoon (0478)550740 of op de pastorie van de Paterskerk aan de Leunseweg, telefoon (0478)580202. Sportnieuws -info KNBB Libre Jeugd.'t Klotske tegen VOP/DWH werd 2-5. Joris Michels 2 punten gem. 3.33 HS 14. Joye Coumans 2 punten gem. 0.75 HS 4. Mariska Weusten stelde het extra punt veilig. KNBB Kader com. De Klos won van VOP/DWH met 6-2. Piet van Rengs zorgde voor de twee pun ten 120 car in 8 beurten gem. 15.00 HS 33. KNBB 3 Banden. VOP/DWH won van Inaborg met 4-3. Jac Litjens 2 punten gem. 0.50 HS 4.Wilfried Godschalk speelde gelijk 1 punt gem. 0.56 HS 5. Caspar Michels zorgde voor het extra punt. KNBB Libre C 2. VOP/DWH won van Maasbree met 4-3. Wim Janssen 2 punten gem. 2.06 HS 10. Herman Veltrop 2 punten gem. 2.17 HS 8. BBHV Libre A klasse. De Ketsers gegen VOP/DWH1 werd 7-3. Gerrit Vermeulen speelde de laatste weken sterk 3 punten gem. 5.84 HS 33. BBHV Libre A klasse. HAP/HAP tegen VOP/DWH2 werd 7-4. Guido Kauffeld 3 punten gem. 10.88 HS 82. Frans Bonants 3 punten gem. 2.32 HS 20. BBHV Libre C klasse. VOP/DWH verloor van BBC65 met 4-9. Ben van Malsen won verdiend 3 punten gem. 2.00 HS 10. Toon Broers 1 punt uit het gem. Programma: 8-11 Libre Jeugd. VOP/DWH-Ina- borg KNBB; 10-11 Libre A klasse.'t Hoekje-VOP/DWH 1 BBHV; 11-11 Banden. VOP/DWH-De Jordaan KNBB; 12-11 Libre C2. VOP/DWH-De Pruuvers KNBB; 13-11 Libre A klasse. De Ketsers-VOP/DWH2 BBHV; 13-11 Libre C klasse. VOP/DWH-OOO BBHV Roelanzia speelde met 5-5 gelijk tegen Pomerans. Jo Poels winst met 7.50 gem. en een serie van 47 (2 punten). Rob Teunissen speelde een sterke partij, hij scoorde 2 grote series van 30 en 32 en speelde 6.86 gem. (3 punten). Roelanzia 2 won met 10-4 van de EV/Steeg. Twan winst met 4.04 gem. en een serie van 21 (3 punten). Tonnie Poels winst met 3.78 gem. goed voor 3 punten. Miep Poels winst met 2.08 gem. (3 punten). Roelanzia 4 verloor met 11-3 van SNA. Geert Lin- ders 1.56 gem. en Lenie Sanders 1.35 gem. haalden allebei 1 punt voor het gem. John van Kempen speelde gelijk met 0.96 gem. (1 punt). Kader: Van Esch Biljarts speelde gelijk tegen Halfweg met 4-4. Voor de winstpartijen zorgden Piet Vol- leberg met 16.36 gemiddeld en Jos Kersten die 6.67 gemiddeld speelde. B1 Halfweg tegen Reuver'03 werd 7-0. Piet Volleberg 1.016 gemiddeld; Theo Voesten 1.088 gemiddeld en Philip Ran 0.914 gemiddeld zorgden voor een teamgemiddelde van meer als 1.000 en stuurden de Reuvenaren kansloos naar huis. BBHV: OBK won van Halfweg met 7-3. Nellie Dericks won haar partij met 0.266 gemiddeld en Hans Peeters zorgde met 0.722 gemiddeld voor het derde punt Pro gramma: Halfweg-DOS 2. BBHV: Dos-Obk 2 A-klasse 5-4. Leu nen '67-Dos 2 B-klasse 9-3. Kleine winst Dos op Obk 2. Twee winstpar tijen; Wiel Vermeulen, gem. 8,70 met 3 punten en Jan Barents, gem. 2,74 maar met 2 punten. Dos 2 verloor uit met duidelijke cijfers van Leunen'67. Een partij werd gewonnen door Henk Kamerman, gem. 2,50 met 3 punten. Wim Schillings was goed voor 1 punt vanwege zijn gemiddelde van 1,42. De Peel C1 won met 5-2 van De Jordaan 2. Gerrit van Asten won met 15.78 gem. en een serie van 84. Jo Poels winst met 9,33 gem. en een serie van 44. Roelanzia 2 verloor met 7-0 van Maasbree. Eerstejaars senior Robin Teunissen heeft een prima debuut gemaakt in de tweede wedstrijd van de Limbracros- scompetitie 2009-2010. Bij de Scopias Klein Zwitserlandcross in Tegelen eindigde hij op de korte cross in een sterk veld als achtste in een tijd van 16:50 minuten over de 4880 meter. Mart van Rooij en Jan Poels werden elfde en twaalfde in respectievelijk 18:16 en 18:22 minuten. Bij de vrou wen behaalde Gerda Top een twee de plaats in de categorie V45; haar tijd over de 4880 meter was 20:46 minuten. Bij de mannen recreanten behaalde Hans Teunissen met een tijd van 19:02 minuten een derde plaats. Jan van Ass kwam in 22.40 over de streep. Demi Boom behaalde in haar eerste veldloopwedstrijd een prima overwinning bij de pupillen C. Ze behaalde in een tijd van 4:15 minuten over de 1060 meter het ereschavot. In dezelfde categorie werd Chantal Schellekens derde in 4:59 minuten. Bij de jongens D werd Olle van den Boom vierde in een tijd van 7:40 minuten over de 2180 meter. Jo Kler ken werd vijfde in de klasse M60 bij de lange cross over 9760 meter met een tijd van 49:54 minuten. De volle dige uitslagen staan op www.limbra- cross.nl Agenda: 8 november:MTB en cyclo cross Horst; 15 november: Molenvencross Stiphout; Lopersgroepen/alle niveaus: Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00 20.30 uur. Donderdag (start atletiek baan) 19.00-20.30 uur. Iedere zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur is er gelegenheid om oud papier, gebundeld of in dozen, te deponeren in de papiercontainer, die geplaatst is aan de Weg in den Berg, hoek Veltum- se Kleffen/Kulutweg. Zie ook www.atvvenray.nl. Wielrenner Mike Teunissen uit Ysselsteyn is afgelopen zondag als vierde geëindigd tijdens het Euro pees kampioenschap veldrijden in het Belgische Hoogstraten. Vanaf de start nam de Fransman Emilien Vien- net, ook al winnaar van de wereldbe ker in Treviso, het initiatief en nam een voorsprong van ongeveer vijftien seconden. In de tweede ronde ont stond achter hem een achtervolgende groep van drie renners met daarin Mike Teunissen. Verder waren hierin vertegenwoordigd twee andere favo rieten voor de titel, Laurens Sweeck uit België en Michiel van der Heyden uit Nederland. Omdat Sweeck niet mee mocht werken in de achtervol ging van de Belgische bondscoach ontstond wat onenigheid in deze groep, waardoor de achterstand weer iets opliep. Half koers kreeg Mike het moeilijker en plaatste Sweeck een tempoversnelling die beide Neder landers niet konden beantwoorden. In de laatste ronde kon Teunissen het wiel van Van der Heyden niet meer houden en eindigde op korte afstand van hem als vierde. De wedstrijd werd gewonnen door de Fransman Viennet, voor de Belg Sweeck en de Nederlan- der Van der Heyden. Mike Teunissen uit Ysselsteyn eindigde deze wedstrijd met gemengde gevoelens, dik tevre den met de gereden wedstrijd maar helaas net naast het podium. De judoka's van Judo Vereniging Venray zijn actief geweest op twee toernooien. Vier judoka's deel aan het Internationaal judotoernooi van Judo club Buchs in Zwitserland. De deelne mers; Goof Classens, Rick en Bas Phi- lipsen en Nic Goumans hielden zich goed staande tijdens het goed bezette toernooi. Classens reikte net niet tot het podium met twee gewonnen en een verloren wedstrijd behaalde hij de vierde plaats. Philipsen uitkomend in de leeftijdklasse geboren 1993 t/m 1995 in de gewichtsklasse -45 kg kon hier reeds wennen aan deze voor hem zwaardere klasse, waarin hij hier in Nederland met ingang van 1 januari pas gaat deelnemen. Hij liet met sterk judo zien bij de beste judoka's in Nederland in deze klasse te behoren door al zijn wedstrijden met de maximale score in korte tijd te winnen. Voor hem dus een hoogste plaats op dit Internationale Podium. In dezelfde leeftijdsklasse maar een gewichtsklasse hoger -50 kg waren Rick Philipsen en Nic Goumans de deelnemers. In deze groep waren verschillende sterke judoka's aanwe zig. Philipsen en Goumans streden goed mee en dat resulteerde in een vijfde plaats voor Philipsen en een derde plaats voor Goumans. Verder hebben zestien judoka's deelgeno men aan het 17e Geuldaltoernooi in Valkenburg. Van de judoka's van de wedstrijdploeg behaalden maar liefst twaalf een ereprijs. Bij de allerkleinste judoka's gaven Stijn Huntjens en Sil Philipsen het voorbeeld door beide in hun gewichtsklasse de eerste prijs te behalen. Ook het goede optreden van Chayenna de Man, die eveneens een gouden medaille scoorde was op haar eerste grote toernooi erg goed. Verder waren er goede klasserin gen voor Bas Philipsen, Nic Goumans en Rick Philipsen. De prijswinnaars: 1) Stijn Huntjens, Sil Philipsen, Chayenna de Man, Bas Philipsen, Nic Goumans. 2) Zijan Rassulyar, Bianca Jennes- kens, Rezwan Rassulyar. 3) Stefano Kupers, Rolaan Moha- med, Rick Philipsen, Maggy van Hoof. De eerste wedstrijd om de winter koning wordt gehouden op zondag 8 november. Er wordt gevist in de haven in Wanssum. Bijeenkomst 7.30 uur en vissen van 8.15 tot 12.15 uur. Aanmel den kan bij Henk Theeuwen via tele foon (0478)571311. Voor vragen en informatie betreffende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via tele foon (077)3662920 of via e-mail info@ hsvhetalvertje.nl. De Roos 1 en 2 wisten beide hun wedstrijd in winst om te zetten. De Roos contra Belfeld 2 werd 781 tegen 763 ringen. Hoogste schutter was H. Hermans met 272 ringen. Het tweede won van Swolgen met 762 tegen 721 ringen. Hoogste schutter was L. Bar- tels met 261 ringen. Nieuwe leden zijn van harte welkom op de oefen avond bij café Martens in Leunen op donderdag vanaf 20.30 uur. In café De Pielhaas in Venray wordt op zaterdag 8 november vanaf 20.30 uur een toernooi gehouden, waar iedereen aan kan deelnemen. Inschrij ven tot 20.15 uur. Dit kan ook via tele foonnummer (0478)582187. Uitslag darten: 1) Crit van Hoof. 2) Dennis Smits. 3) Lou Janssen. 4) Andy Philipsen. 5)Kamila Philipsen. 1) Geert van Hoof. 2) Maikel Piertzak. 3) Johan van Hoof. 4) Perry Bussers. 5) Maggie van den Akker. 6) Desiree Ber- trand. Er werd twee maal 180 gegooid door Dennis Smits en Maikel Piertzak. De Nordic walkers kunnen elke woensdag in Het Schuitwater aan de slag. Dit ligt tussen Melderslo en Broekhuizen aan de Broekhuizer- dijk. Start bij het begin van de wan delroutes vanaf 18:30 uur. Zaterdag 7 november:Schadijkerbossen. Start vanaf 9.00 uur aan de parkeerplaats aan de Bergweg in Meterik. Zater dag 14 november uitstapje naar Zuid limburg. Vertrek 8.30 uur bij het clublokaal. Iedereen is welkom een keer mee doen. Zaterdag 14 novem ber trainingsuitstapje naar Meersen. Afstanden:10,15 of 20 km in een rus tig duurloop tempo. Vertrek om 8.30 uur met een touringcar van Munckhof Reizen. Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. Dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag training op de baan van 19.00 tot 20.30 uur. Zaterdag damestraining van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag afwisselende bostrai- ning van 15.30 tot 17.00 uur, verzame len bij de parkeerplaats in de Schadij- ker Bossen. Agenda: 8 november Battice Les 4 cimes du pay de Herve 11.00 uur; 14 november uitstapje Zuid Limburg; 15 november Nijmegen Zevenheuvelenloop 13.00 uur. Wedstrijduitslagen staan op www. peelrunners.nl. Op de tweede viertallenavond was het team van Ron van Gaal in de A-lijn goed op dreef. Nu een 25-5 overwin ning. Het team van Ria Liebrand was met 25-3 te sterk voor hun tegenstan ders. In de B-lijn waren twee flinke overwinningen. Het team van Luc Tijssen won met 25-1 en het team van Caroline Wikkers won met 23-7 De andere twee teams boekten een nipte 16-14 overwinning. In de C-lijn was de zege met 25-0 van Wim Ver vuurt en co de beste. Zij werden op eerbiedige afstand gevolgd door het team van Marie Kersten met 25-3. In het voorjaar worden de laatste twee viertallenavonden gehouden en pas dan is bekend wie er met de uiteinde lijke eer gaat strijken. Vanavond is er de reguliere interne competitie. De uitslag van de tweede laddder- competitie. In oranje op de eerste plaats met 60,94 Jo de Backer en Toon van Vegchel, op een gedeelde tweede plaats met 60,42 Jan Jans sen en Frans Mertens en ook Wil Tacken en Jeanne Korsmit. In rood op de eerste plaats met 62,00 Ine Thielen en Mariet Volleberg, op de tweede plaats met 61,98 Mieke van Osch en Mientje Wester en als derde met 52,63 Henny Alkemade en Gert Claessens. In groen op de eer ste plaats met 68,25 Toine en Jan Tiggeloven op de tweede plaats met 61,81 Lot Beijersbergen en Mia van de Munckhof en als derde met 60,00 Frieda Kalkman en Thea Peters. De laatste avond van de nazomer competitie is gehouden. In de gele lijn waren Yorgo Canli en Frank Cor- nelissen de beste met 66.32 procent. Tweede waren Arnoud Bruyns en Gerard Dusee met 62.85 procent. De derde plaats was voor het combipaar Stiphout/Verheyenen en Faas/Gonin- ga met 56.11 resp. 58.61 procent. In groen eindigden Corrie Beterams en Jose Clevers op de eerste plaats met 61.70 procent, gevolgd door Lucy Pin gen en Joop Hooft met 60.83 procent. De derde plaats ging naar Truus Kok en Mia v.d. Munckhof met 5978 pro cent. De derde zitting van de tweede ronde om het clubkampioenschap is gespeeld. In geel waren Trees v.d. Beele en Wim Teunissen de beste met 66.32 procent, gevolgd door Theo Jakobs en Henk Penninx met 63.89 procent. Derde waren Peter Koolen en Jeu Steeghs met 61.11 procent. In rood waren de winnaars Hermine Darmstadt en Carolina Wikkers met 60.42 procent. Clazien Baak en Mie- neke Menheere bezetten de tweede plaats met 56.10 procent en Corry Borssen en Ciska Voss waren derde met 54.51 procent. Maandag is de vierde zitting van de tweede ronde. HD 5: 1) Kai Boumans en Rowan v/d Heuvel, 2) Mark Heijen en Willem van Buijtene; HD 6: 1) Antwan Ebben en Gert Jan Hutten, 2) Mark Hagens en Mike Kremers; DD 6: 1) Hilke v/d Boom en Femke de Booij, 2) Drea Driessen en Desiree van Goinga; GD 6) 1) Janieke van Doesburg en John Weerepas, 2) Hilke v/d Boom en Hein Habraken; HD 7: 1) Marijn Peeters- Sengers en Ton Visser 2) Riny Peeters en Silfran Peeters; DD7: 1) Karin Laar akkers en Eefke Vonk, 2) Monique Derks en Mies Wiegant; GD7: 1) Gerda Rambags en Riny Peeters, 2) Maria Miggiels en Rudy Jenniskens; DD 8: 1) Susan v/d Linden en Marian de Vlam, 2) Ellen Ohoioeloen en Yvonne Rovers Uitslagen The Black Eagles 4-Heren 2 54-57 EBCG U14-1-U14-1 43-69 Basketball Stars Weert-Dames 93-18 Programma vrijdag 6 november OBC 2-Heren 2 21.15 Programma zaterdag 7 november Slamdunk'97-U22 15.15 Aeternitas-Heren 19.30 Programma zondag 8 november U22-Aeternitas 16.30 U14-Yellow Sox 16.30 U12-Yellow Sox 16.30 Dames-Wizards Helmond 18.15 U18-BV Rooi 18.15 Er is een vrije bridgemiddag gehou den. Het sterkste paar in de gele lijn bestond uit de heer en mevrouw Toos en Wim Spreeuwenberg. De win naars hadden met 67,08 procent, pre cies tien procent voorsprong op de tweede plaats die behaald werd door het bridgepaar Henny Rohrich en Jan van Casteren met 57.08 procent. Een gedeelde derde plaats was er voor de dames Clazien Baak en Annie van den Munckhof en de heren Jan Janssen en Frans Mertens met 50 procent. De rode lijn werd gewonnen door Marie Kersten en Leo Thielen met 63.45 procent, gevolgd door Margriet Mater en Hans Koopman met 60.50 procent. Met 59.66 procent behaalde het paar Nel Houben en Toon Stiphout de derde plaats. Er is een herfstdrive gehouden. In geel waren Tilly en Jan van der Heijden de beste met 62,92 procent, gevolgd door Annie Boekholt en Mia Lommen met 62,50 procent en de derde plaats ging naar Trees van Ham en Jos Manders met 56,25 procent. In rood waren de winnaars Gerrit Boek- holt en Sraar van Meijel met 62,50 procent. Tweede waren Riky Erps en Ine Nillesen met 53,13 procent en als derde eindigden Hans Koopman en Margriet Mater met 52,60 procent. In blauw bezetten Bernie Creemers en Jeanine van Rijswijck de eerste plek met 63,04 procent, gevolgd door Nel en Hub Camps met 62,29 procent en de derde plaats was voor Jan Mater en Gerda Stoffels met 54,38 procent. Er is een vrije avond gehouden en het sterkste paar in de hoogste lijn bestond uit Thera en Jan van Gaal met 56.70 procent. Tweede waren Antoi nette Coppus en Riet Muermans met 56.08 procent en met 53.57 procent bezetten Riet Dobbe en Mien Kuenen de derde plek. In de middelste lijn scoorden Toon den Brok en Marijn Schaeffers het hoogst met 57.86 pro cent, gevolgd door Riet Aarts en Frieda Kalkman met 54.79 procent. Jan Aarts en Thom Kalkman waren derde met 53.39 procent. In de laagste lijn was de eerste plaats voor Jos van de Pas en Nellie Balttussen met 68.17 procent. Tweede waren Wil Dietz en Ton Melis met 62.52 procent en de derde plaats ging naar Jeanette Cremers Johanna Manders met 61.83 procent.

Peel en Maas | 2009 | | pagina 28