Venray kansloos onderuit in Eindhoven Lake Valley brandt na rust los Dikke nederlaag hockeydames Hockeyheren na rust onderuit Volleybaldames verliezen in eigen huis H Eerste nederlaag voetbaldames Venray Verlies handbaldames fj| Makkelijke zege volleybalheren Ruime winst dames Volharding Acfeè/e /IEIJERS PEEL EN MAAS Donderdag 22 oktober 2009 - Pagina 22 Stand topdivisie Venrayse zaalvoetbalploeg walst over Koutenveld heen: 8-0 Zaalvoetbal toernooi Manual Weer geen punten Manual DES Active Rooy SKC'06 Nelipak Stttma iris™. MHCV CFE Ciba/VDL-SV Venray 9-3 (3-0). Doelpunten: Frank Brands (4-1), Jeffrey Geurts (7-2) en Den nis Snijder (7-3). Vrijdag in Eindhoven ging SV Ven ray kansloos met 9-3 onderuit tegen het sterke CFE Ciba/VDL. Het is alweer de vijfde nederlaag op rij voor de debutant in de topdivisie. Binnen anderhalve maand heeft de Venrayse zaalvoetbalclub al net zoveel duels verloren als in de afgelopen twee kampioensjaren bij elkaar. Coach Jos van Gerven moest nogal wat improviseren omdat drie spelers ontbraken. Ruud Brands en Dick Saa- mena waren ziek en ook Mahbod Tah- sini had zich afgemeld. Uit het tweede team werden Dennis Snijder en Samir El Ghoul overgeheveld. Na rust kwam daar Eric Troisfontaine nog bij. Hij had eerst nog met het reserveteam in Hel mond gevoetbald. In de eerste helft kon Venray nog aardig tegenstand bieden. Het tempo lag vrij laag maar de 3-0 ruststand was geflatteerd. Ook de Venraynaren kre gen enkele kansen maar die gingen er niet in. Het ontbrak aan een echte afmaker. Frank Brands kreeg drie minuten voor rust na een overtreding de gele kaart. De tijdstraf bleef zonder nadelige gevolgen. De drie Eindhoven- se treffers werden gescoord door de uitblinkende Belgische international Karim Bali. Na de hervatting schroefde de thuisclub het tempo op. Na de 4-0 wist Frank Brands met een afstand schot in de hoek doel te treffen: 4-1. Daarna sloegen de Eindhoven snel toe. Binnen drie minuten stonden de Brabanders op een riante 7-1 voor sprong. Jeffrey Geurts en de goed debuterende Dennis Snijder wisten nog iets terug te doen: 7-3. Jeffrey Geurts liet een goede mogelijkheid op de 7-4 liggen. CFE Ciba liep uit naar 8-3. Venray mocht daarna een tienme- tertrap nemen. Frank Brands zag zijn inzet gekeerd door de Eindhovense doelman. Uiteindelijk verscheen de 9-3 eindstand op het scorebord. Het gehavende Venrayse team kwam met drie invallers duidelijk klasse tekort. De Eindhovense ploeg speelde met twee blokken van vier spelers die kwalitatief gelijkwaardig zijn. Daar mee is de vijfde nederlaag op rij wel verklaard. Venray heeft opnieuw een lesje gekregen in het spelen op top niveau. Leekster Eagles 5-12 (26-16) Avanti 5-12 (26-19) FCK De Hommel 3-9 (17-4) HV/Desko 3-9 (18-9) Malabata 5-8 (23-15) CFE Ciba/VDL 3-7 (16-5) Hovocubo 4-5 (12-12) FC Marlène 3-3 (11-8) FCW/EventPlaza 5-1 (14-32) Venray 5-0 (15-34) KW 5-0 (8-32) Lake Valley-Koutenveld 8-0 (2-0). Doelpunten: 6. Richard van de Kerkhof 1-0; 23. Richard van de Kerkhof 2-0; 30. Haisam Seifeddi- ne 3-0; 33. Lennard Jansen (straf schop) 4-0; 34. Richard van de Kerkhof 5-0; 37. Pim Litjens 6-0; 40. Bart Linders 7-0; 46. Ruud Ver meer 8-0. Scheidsrechter: Azar- fane (Helmond). Toeschouwers: 75. Rode kaart: 47. S. Achebou- ane (Koutenveld) vanwege het beledigen van de scheidsrechter. Gele kaart: 25. S. Deladda, 39. L. Drenth en 49. U. Cifci (allen Kou- tenveld). Lake Valley: Schatorjé; Herm- sen, Jansen, Van de Kerkhof, Lin- ders, Litjens, Seifeddine en Ver meer. Door Henk Willemssen Tegen het laaggeklasseerde Koutenveld herstelde Lake Val ley zich in de eerste divisie D van de eerste seizoensnederlaag. In sporthal de Wetteling liet het team van coach Paul Janssen geen spaan heel van de tegenstander De Venrayse hockeydames verlo ren zondag in de vierde klasse van koploper Son: 9-0. ''Beter een goede nederlaag dan een onverdiende over winning'. Met twijfelachtige moed vertrokken de hockeydames richting Son. Dat de ploeg het moeilijk zou krijgen tegen de nummer één, wist ze van tevoren. De wedstrijd tegen Son begon goed voor de gasten. Ze waren fanatiek en verdedigden goed. Aan de felheid ontbrak het zeker niet. Het was wel een echte duw- en trekwed- strijd. Met wat ellebogenwerk zorg den de gasten uit Venray ervoor dat we in de rust de achterstand beperkt bleef tot 3-0. Na de rust pakten de Venrayse hockeysters de wedstrijd op en gingen ze in diezelfde 'flow' door. In deze laatste tien minuten vie len er nog twee doelpunten van Son. De gasten verslapten en Son was niet meer te houden. De eindstand: 9-0 voor de sterke thuisploeg. Hockeer-Venray 4-2 (0-2). Doel punten Venray: Jeroen Wijnho ven en Jules Dorren. De hockeyheren van Venray heb ben de uitwedstrijd tegen Hockeer met 4-2 verloren. Venray, zonder Leon Schellens en Jan-Willem Bruijsten, zat na de eerste helft op rozen door tref fers van Jeroen Wijnhoven en Jules Dorren. Ruststand 2-0. Na de pauze lieten de gasten het compleet liggen en wist de thuisploeg de achterstand om te buigen in een 4-2 zege. In de eerste helft begon Venray goed aan de wedstrijd, ookal was het van beide kanten even aftasten. De eerste kans was voor Hockeer. Een aanvaller mocht vrij de cirkel inlopen en schoot de bal richting de tweede paal. De vrijstaande hockeyer wist de voorzet echter niet om te zetten in een openingstreffer. Even later kreeg Venray alweer een tweede strafcor- ner toegekend na een overtreding van Hockeer binnen de cirkel. De bal werd niet scherp aangegeven waar door Ward Weijs moest improviseren op kopcirkel. Na een schijnbeweging speelde hij de bal naar gelegenheids aanvoerder Jeroen Wijnhoven die naast hem stond. In een krachtige beweging flatste hij de bal in het doel waarmee hij Venray op een verdiende 0-1 voorsprong zette. Vlak na de ope ningstreffer kreeg Hockeer een straf- corner. Vanaf kopcirkel schoot een aanvaller de bal echter ruim naast het doel. In de tegenaanval ontstond voor Venray het mooiste moment van de wedstrijd. Een prachtige combinatie van Weijs met voormalig topscorer Jules Dorren lag aan de basis van de 0-2. Weijs speelde enkele tegenstan ders goed uit en wist vervolgens Dorren in stelling te brengen om te scoren. Deze aanval 'uit het boekje' mocht rekenen op applaus van trai ner-coach Bert van Meijel. Venray wist deze score vast te houden in de eer ste helft, waarin alle hockeyheren de taken prima hadden uitgevoerd. In de tweede helft leek er een heel ander Venray op het veld te staan, toen Hoc- keer binnen vijf minuten de aanslui tingstreffer gevonden had. Toen de hockeyheren in de aanval waren wist een middenvelder de bal recht in de stick van de tegenstander te spelen. Hockeer was vervolgens uiterst effec tief in deze aanval, want het overtal aan aanvallers wist de 1-2 te scoren. Deze aansluitingstreffer bleek ener zijds voor Hockeer veel vertrouwen te geven, waar het aan de andere kant bij Venray juist veel slordigheid in het spel bracht. De tweede helft was het grotendeels eenrichtingsverkeer waar de defensie onder flinke druk kwam te staan. Een kwartier in de tweede helft kreeg Hockeer een strafcorner toegekend. Een hard schot in de lin ker hoek werd met het uiteinde van de stick tegengehouden door doel man Wouter Born. Even later kwam de tegenstander helaas toch op gelijke hoogte. Bij een strafcorner kwam de bal na een mislukt schot in de kluts terecht, waar een Venrayse verdediger uiterst ongelukkig handelde, waarna een aanvaller de gelijkmakende 2-2 kon binnentikken. Vanaf de midden stip ging Venray aangeslagen toch op zoek naar alweer een voorsprong. In de aanval eindigde de bal met een backhand naast het doel van Hoc- keer. De controle was zoek op het Venrayse middenveld, waardoor de tegenstander kans na kans kreeg. Tweemaal mocht een aanvaller vrij op het Venrayse doel aflopen, waar geluk kig tweemaal de Venrayse doelman redding bracht. Maar met nog vijftien minuten op de klok kreeg Venray een fikse tik op de neus toen Hockeer toch op voorsprong kwam. Een aan valler kreeg tussen drie Venraynaren toch de kans om met de bal aan de stick de cirkel binnen te lopen. Door drukte in de cirkel werd het schot van Hockeer goed gecamoufleerd en was de 3-2 een feit. Niet veel later werd de doodsteek uitgedeeld na oplet tendheid van Hockeer. Venray zette alles op alles om op gelijke hoogte te komen en zo alsnog een puntje mee te kunnen nemen uit Cadier en Keer. Door de aanvallende instelling vielen er gaten in de defensie van Venray, wat dodelijk bleek. In een counter zette Hockeer de 4-2 eindstand op het scorebord. Na een prima eerste helft bleven de hockeyheren ontgoocheld achter na het laatste fluitsignaal. Zondag hebben de hockeyheren een rustdag. uit Brunssum: 8-0. Na drie zeges in vier duels draait Lake Valley mee in de top van de ranglijst. Een week eerder in Hemond ver loren de Venraynaren met 6-1 van koploper TFH/Omnisport. Toch was coach Janssen niet geheel ontevre den over dat duel. Hij vond de uitslag nogal geflatteerd. Thuis tegen Kou- tenveld ontbrak de geblesseerde Tim van den Bekerom. Aanvaller Mehmet Gurbuz liep woensdag op de training een spierblessure op. Hij zat wel op de bank maar hij kwam niet in actie. Daar gaf de wedstrijd ook geen aan leiding voor. "Als het echt nodig was geweest dan had Mehmet de laatste vijf minuten kunnen spelen. Maar het is beter dat hij zijn blessure laat rus ten", aldus Paul Janssen. Lennard Jansen maakt zijn herop treden in de hoofdmacht. De aanvaller was in de beginfase twee keer dicht bij de openingstreffer. De Zuid-Lim burgers trokken zich massaal terug en het was voor Lake Valley lastig om een gaatje te vinden. Wie anders dan Richard van de Kerkhof brak de ban. De regisseur uit Helmond speelde zich knap vrij en haalde vervolgens snoeihard uit: 1-0. Het bleef eenrich tingsverkeer naar het doel van Kou- tenveld. Halverwege de eerste helft werden de bezoekers voor het eerst gevaarlijk. De doelpoging ketste af op de buitenkant van de paal. Na een kwartier moest Arjan Schatorjé zijn eerste redding verrichten toen een tegenstander vrij voor hem opdook. Het gigantische overwicht van Lake Valley kwam aanvankelijk niet in de score tot uitdrukking. De Ven- raynaren speelden de aanvallen tel kens niet goed uit. Er was een blun der van de Koutenveld-doelman voor nodig om de thuisclub toch aan een 2-0 ruststand te helpen. Een afstand schot van Van de Kerkhof verdween door de benen van de grabbelende keeper: 2-0. Na de pauze hetzelfde spelbeeld. Het defensieve bolwerk van Koutenveld begon onder de druk steeds meer scheuren te vertonen. Richard van de Kerkhof vond Hai- sam Seifeddine bij de tweede paal: 3-0. Drie minuten later kreeg Lennard Jansen een duwtje in het doelgebied. De soms pietluttig fluitende Azarfane legde de bal op de stip. Lennard Jan sen voltrok zelf het vonnis: 4-0. Het verzet van de Zuid-Limburgers was gebroken. Na een mooie combinatie met Lennard Jansen scoorde Richard van de Kerkhof zijn derde treffer: 5-0. Met een zuiver afstandschot voerde Pim Litjens de score op tot 6-0. Bart Linders profiteerde van een overtalsi- tuatie: 7-0. Een halve minuut later trof Linders de paal. Vlak daardoor viel een Koutenveld- speler geblesseerd uit toen hij in aan raking kwam met doelman Schatojé. Uit frustratie wierp hij zijn schoen weg. Azarfane presteerde het om hier voor de gele kaart te trekken. Zelfs de Venraynaren protesteerden... Na een fraaie actie van Haisam Seifed- dine tikte Ruud Vermeer de 8-0 bin nen. Koutenveld kon niets goeds meer doen in de ogen van de arbiter. Drie minuten later werd een speler met rood weggestuurd. Hij zou grove en beledigende taal hebben gebezigd aan het adres van de leidsman. In de slot minuut moest er weer iemand met geel naar de kant. Zodat Koutenveld met slechts twee veldspelers het ove rigens uiterst sportieve duel beëin digde. "In iedere wedstrijd proberen we druk naar voren te zetten", zegt Paul Janssen. "Daarom moesten na de 5-0 ook doorgaan. Om het aanvalsspel erin te slijpen. Daar leren we alleen maar van. Voor rust hadden we al rui mer afstand moeten nemen. Maar de laatste intikker was er telkens niet." Stand eerste divisie D TFH/Omnisport Venray 2 Lake Valley ZV Weert Amicitia Fermonia Boys 2 ODV Yerna 't Kesjotje Klein Arsenal Koutenveld 5-13 (23-7) 5-12 (17-20) 4-9 (17-12) 5-9 (21-13) 4-7 (20-9) 3-6 (17-10) 4-3 (18-9) 5-3 (11-21) 3-0 (5-20) 4-0 (6-43) Het jongerenwerk van Synthese houdt op donderdag 29 oktober een zaalvoetbaltoernooi dat bedoeld is voor jongeren van twaalf tot en met zestien jaar. Tijdens het toernooi kun nen jongeren met een zelf samenge steld team uitmaken welk team het beste kan voetballen. Deze teams bestaan uit maximaal zes spelers. Tij dens het toernooi ligt de nadruk op de sportiviteit. De hoofdprijs wordt uitgereikt aan het sportiefste team. Om het toernooi in goede banen te leiden zijn er KNVB-scheidsrechters ingeschakeld. Het toernooi dat plaatsvindt in sporthal de Weert aan de Kruidenlaan start om 11.00 uur en de finale is rond 16.00 uur gepland. Jongeren die geïnteresseerd zijn kunnen contact opnemen met het jongerenwerk van Synthese of e-mail naar m.smits@synthese.nl. Uitslagen Jeugd D Manual-Loreal 7-1 Dames C Manual-Hercules 10-10 Heren C Manual-Hercules 13-6 Dames B Manual-PEX Maasbracht 19-3 Heren B Manual-Loreal 18-13 Dames 2 Manual-Blerick 19-12 Heren Hercules-Manual 26-21 Heren 2 Noav-Manual 23-22 Dames Bevo-Manual 23-15 Programma zaterdag 24 oktober Dames Manual-Swift 19.30 Heren Manual-HBS 20.35 Programma zondag 25 oktober Heren 2 Manual-Loreal 11.00 Heren C Manual-Swift 2000 12.05 Dames B Manual-Wittenhorst 12.50 Hercules-Manual 26-21. Top scorers Manual: Sander Barents en Jony Kerkhofs (beiden 6x) en Martijn Schütte. De handbalheren van Manual zijn er ook afgelopen weekend niet in geslaagd om de eerste punten te pak ken. In sporthal de Schans in Reuver gingen de heren tegen Hercules huis waarts met een 26-21 nederlaag. Het was voor Manual een dubbel gevecht. Naast de tegenstander uit Reuver moesten de gassten ook nog eens tegen zichzelf vechten. Met vla gen lukte dit aardig, maar tijdens het grootste deel van de wedstrijd kwam Manual er niet aan te pas. Dankzij een stugge verdediging hadden de heren uit Reuver weinig te duchten van de Venrayse ploeg. Waar het in de aanval dus niet lekker ging, liep het in de ver dediging ook niet vlekkeloos. Zaterdag avond speelt Manual om 20.30 uur in sporthal de Wetteling tegen HBS 1 uit Budel. Sportnieuws -info Active Rooy-VC Voerendaal 1-3. Setstanden: 18-25, 25-27, 25-22, 16-25. De tweede thuiswedstrijd van dit seizoen stond voor de volleybaldames van ActiveRooy de wedstrijd tegen VC Voerendaal op het programma. Een tegenstander die niet onderschat mocht worden.ÊMet de winst van de week eerder hoopte het team uit Venray de goede weg in de promotie klasse te zijn ingeslagen en ook deze wedstrijd te winnen. De eerste set Bianca van Dorrestein probeert met een harde smash tot scucces te komen. gingen de Venrayse dames dan ook met goede moed het veld in. Voeren- daal begon met een goede service waardoor de gastvrouwen meteen op een grote achterstand kwamen. Mede door de service aan de kant van Acti- veRooy kwamen de twee teams weer op een gelijke stand. Door het goede blok aan de kant van de Voerendaalse dames werd deze set uiteindelijk toch met redelijk ruime cijfersÊverloren: 18-25. Na de eerste verloren set lieten de dames van ActiveRooy de moed niet zakken. Door weinig service fou ten kwamen ze op een voorsprong te staan van 24-20. De Voerendaalse dames gaven de strijd niet op en heb ben beten zich in het spel vast. Het surplus aan daadkracht resulteerde zowaar nog in setwinst (25-27). Om de wedstrijd te kunnen winnen, moest er met volle overtuiging aan de derde set worden begonnen. Anne Vervoort liet een goede aanval zien vanuit het achterveld waardoor de Venrayse dames veel punten binnen wisten te halen. Deze set werd gewonnen door ActiveRooy met 25-22. Met volle over tuiging gingen de Venrayse dames de vierde set in om deze wedstrijd toch nog te winnen met 3-2. De bezoek sters uit Voerendaal werkten echter niet mee aan een Venrays feestje en ActiveRooy trok aan het kortste eind. De vierde set ging opnieuw verloren met 16-25. Over twee weken spelen de dames van ActiveRooy in Velden. De wedstrijd begint om 19.00 uur. Varsseveld-Venray 3-0 (0-0). De voetbaldames van Venray leden in de eerste klasse een verrassende nederlaag in de uitwedstrijd tegen Varsseveld: 3-0. Daarmee raakte Ven- ray zijn ongeslagen status kwijt. Venray wilde weer fel uit de start blokken komen. Djarmelza van Put ten moest helaas ziek thuis blijven, waardoor verdedigster Ilse Hennen doorschoof naar het middenveld. Vanaf de aftrap werd er gejaagd om in balbezit te komen om dan vanuit het eigen combinatievoetbal druk te zetten op de helft van de tegenstan der. De eerste vijf minuten leek dit te lukken en werden er al enkele kleine kansjes afgedwongen. In tegenstel ling tot de vorige wedstrijden wisten de Venrayse dames deze manier van spelen niet vast te houden. Er werd te slordig gespeeld en niet alle afspraken werden nagekomen, waardoor er heel veel gelopen moest worden. Varsse- veld kon echter ook geen vuist maken, hoewel de thuisploeg vanuit de coun ter een paar keer voor dreiging wist te zorgen. Ondanks het matige spel wist Venray toch kansen af te dwin gen en het was rechtsbuiten Colette van Aalst die als eerste het net wist te vinden. Haar inzet kon niet gepareerd worden door de sterk keepende Vars- seveldse sluitpost, maar hoewel zelfs hun vlagger aangaf dat de bal de doel lijn volledig had gepasseerd, wilde de scheidsrechter het doelpunt niet toekennen. Venray bleef jagen op de verdiende voorsprong, er werden veel kansen gecreëerd, de grootste kans was voor Ilse Hennen die alleen voor de keepster kwam, maar uiteindelijk was de ruststand 0-0. In de rust gaf trainer Otto Verheijen aan wat hij miste in de speelstijl van Venray en waarschuwde hij ervoor dat er in de tweede helft uit een ander vaatje getapt moest worden, anders zou het wel eens een hele zware mid dag kunnen worden. Mandy Maas nam achterin de plaats in van Beau Nelissen, waardoor back Femke Sij- mons van kant wisselde. Direct na de rust probeerde Venray het goede spel van de afgelopen weken op te pak ken, maar echt goed liep het combi natiespel niet, hoewel de ploeg wel duidelijk de best voetballende ploeg was. Er werden dan ook wel wat kan sen gecreëerd, maar Varsseveld bleef overeind en loerde op de counter. Die kwam er dan ook na ongeveer een kwartier in de tweede helft. Een cross bal werd goed meegenomen door de Varsseveldse spits, keepster Vivian van Wijk twijfelde heel even of ze moest uitkomen en werd op een knappe manier geklopt. Na de 1-0 voerde Venray de druk nog maar eens op en kwam Varsseveld bijna niet meer van de eigen helft af. Aukje van Lierop kreeg uit een cor ner nog een grote kans op de gelijk maker, maar zij schoot over. Als het doelpunt aan de ene kant maar niet wil vallen, valt hij juist vaak wel aan de andere kant, zo ook deze middag. Een goede counter na een half uur spelen in de tweede helft, kon door verdedigster Femke Sijmons niet afgestopt worden en keepster van Wijk was kansloos op de Varsseveldse inzet, 2-0. Venray vergat vervolgens te combi neren, er werd te veel gelopen met de bal en grote kansen wist de ploeg niet meer af te dwingen. Venray voetbalde nog steeds wel ver vooruit, waardoor er achterin gaten ontstonden. Daar van wist de thuisploeg goed te profi teren in de blessuretijd, waardoor de geflatteerde 3-0 eindstand op het sco rebord kwam te staan. Bevo 2 - Manual 1: 23-15 (12-7). Doelpunten Manual: Joy Jakobs 6, Bo Kersten 6, Lieke Manders, Lynn Kersten en Ankie Billekens. De handbaldames van Manual leden tegen titelkandidaat Bevo een 23-15 nederlaag. De thuisploeg stond bij rust met 12-7 voor, maar zag de gasten uit Venray een kwartier voor tijd langszij komen: 13-13. Het slotak koord was echter voor de thuisploeg, die vooral op conditie in de slotfase de winst pakte. Voor de dames uit Venray en 1 speelster van Bevo was het een aparte wedstrijd. De dames uit Venray speel den namelijk tegen oud-teamgenoot Harma van Kreij, die besloot naar Bevo te gaan. Alle ogen waren op haar gericht. Desondanks begonnen de dames uit Venray goed en stonden ze al snel 1-2 voor door goals van Joy Jakobs en Bo Kersten. Daarna gingen de dames uit Panningen hun baltem po verhogen en vielen er wat gaten aan de kant van Manual. Hierdoor kon Bevo een voorsprong opbouwen van 6-4. De dames van Manual gaven het niet op, omdat ze zagen dat ze een kans hadden minimaal een punt mee naar huis te nemen. Zo werd voor rust nog twee keer het doel getrof fen door Bo en Lynn Kersten, om vervolgens met 12-7 in het voordeel van Bevo de rust in te gaan. In de rust werd door trainer-coach Twan Ron gen vooral benadrukt dat er nog niks verloren was. De Venrayse handbal dames moesten blijven knokken om het Bevo moeilijk te blijven maken. Hierdoor moesten de aanvallen van Venrayse kant beter benut worden en dit gebeurde ook. In het begin van de tweede helft kwam Manual op een 12-13 voorsprong door onder meer goals van Joy Jakobs, Bo Kersten en Ankie Billekens. De tegenstanders uit Panningen zakten wat in en hiervan kon Manual profiteren. Alleen duurde dit niet lang. Vijftien minuten voor eind zakten de dames van Manual weg en liep Bevo uit naar een 23-15 eindstand. Zaterdag 24 oktober om 19.30 uur spelen de Venrayse hand baldames in sporthal de Wetteling tegen Swift 2000 uit Roermond. Uitslagen Fortuna'74 A1-DES A1 3-7 Oranje Wit B2-DES B1 3-2 Heumen C1-DES C1 0-3 DES D1-NAS D1 2-5 DES E1-Eendracht E1 4-0 DES senioren-Olympia 11-14 DES senioren 2-ROKA 2-16 Uitslagen D1 Active Rooy-VC Voerendaal 1-3 H1 Active Rooy-Hajraa 3 4-0 ActiveRooy DS 3-Olsredlem DS 2 3-1 ActiveRooy DS 2-Set Up DS 2 1-3 ActiveRooy HS 3-Havoc HS 3 3-1 ActiveRooy DS 4-Achilles DS 4 2-3 ActiveRooy DS-VC Voerend.DS 1 1-3 ActiveRooy HS 2-SV Aspargo.HS 2 3-1 ActiveRooy DS 5-VC Athos DS 4 4-0 ActiveRooy DS 6-Havoc DS 5 0-4 ActiveRooy MB 1-VC Velden MB 1 3-2 ActiveRooy JC 1-Luctor JC 1 1-3 ActiveRooy MC 2-HVC MC 0-4 ActiveRooy MC 1-Civitas MC 1 4-0 Programma zaterdag 24 oktober Havoc JB 1-ActiveRooy JB 1 12.30 Havoc DS 5-ActiveRooy DS 4 12.30 SV Asparg. DS 3-ActiveRooy DS516.00 ActiveRooy DS 3-TSL Activ. DS 6 17.00 ActiveRooy MC 1-Sportiv. MC 1 17.00 VC Polar. HS 1-ActiveRooy HS 1 17.00 Act.Rooy MC2-VC Meterik MC1 17.00 Uitslagen Welpen Oranje Wit-SKC'06 0-4 SKC'06-Merselo 5-0 E-jeugd SKC'06-Gazelle 3-1 D-jeugd SKC'06-Erica 3-0 A-jeugd SKC'06-Kraanvogels 1-8 Midweek SKC'06-United 3-7 Midweek 2 SVOC-SKC'06 7-5 Programma zaterdag 24 oktober F-pupillen SKC'06-Peelkorf 13.30 Programma woensdag 28 oktober Midweek SKC'06-Oranje Wit Midweek 2 Swift-SKC'06 Piet Hoex Bouwadvies Tel. (1478-582350 l'hoeY.adviesfa homc.nl steenhandel ^^USTERS core/strap' Sealed Air Custom Thormoformed Products REGISTEfiMAKEtAAftS IN ASSURANTIËN vwav <tc*l*K»kqiujfli*q*r nl Ui van dei Active Rooy - Hajraa 34 - 0. Set standen 25-18, 25-19, 25-22, 25-11. In de promotieklasse hebben de volleybalheren van ActiveRooy een makkelijke 4-0 zege behaald in de thuiswedstrijd tegen Hajraa. Vanaf de eerste slagenwisseling kwam het stu dententeam uit Eindhoven er geen moment aan te pas. De Venrayse vol leybalheren, toch verzwakt door het ontbreken van enkele basisspelers, speelden een constante pot volleybal. Door de afwezigheid van de jonge vader Joris Arts en de blessure van Bjorn Emonts was de selectie krap, en moesten enkele spelers de kleine pijn tjes verbijten. Jürgen Marti nam hierin zeer verdienstelijk de diagonaalposi tie in. ActiveRooy kende geen enkel probleem met de luidruchtige gasten uit Eindhoven en wist met zijn geva rieerde aanvalsspel, maar met name door het prima blokkerende werk van het duo Bas Bastiaans en Wouter Hebbink, alle sets te domineren. Enkel in de derde set rook Hajraa zijn kans en wist lang mee te gaan in het spel van ActiveRooy. Door een klasse ser vicebeurt van Roel van Hooft aan het begin van de vierde set werd het snel 8-0 en vormde deze laatste set slechts een formaliteit. Waar deze competitie al tweemaal een duur en onnodig set- verlies geleden werd, wisten de ven- rayse heren deze set professioneel uit te spelen en alle punten in Venray te houden. Door het verlies van mede koploper VCE/PSV is ActiveRooy nu lijstaanvoerder in de promotieklasse. Volgende week is titelkandidaat Pola ris uit Helmond de tegenstander en krijgt ActiveRooy de mogelijkheid ver der uit te lopen op zijn directe con currenten. Melderslo-Volharding: 5-0 (0-2). Doelpunten Volharding: Femke van Wijk, Nathalie Veenbrink, Loes Winkelmolen, Karlijn Hen driks en Elke Houben. De voetbaldames van vijfdeklas- ser Volharding wonnen zondag in Melderslo met 0-5 en blijven door deze zege in de race om de titel. Vol harding kende zondag een vliegende start. Binnen tien seconden keek Melderslo al tegen een achterstand aan. Na een goede actie van Laura v.d. Coelen schoot Femke van Wijk de 0-1 in het net. Volharding bleef goed spelen, maar wist een flink veldover- wicht niet om te zetten in doelpun ten. Hierdoor bleef Melderslo in de wedstrijd en wist met een spaarzame uitbraak de spanning in de wedstrijd te houden. Kort voor rust bracht Nat halie Veenbrink vanuit een corner met een kopbal de veilige 0-2 op het scorebord. Een zuiver doelpunt van Femke van Wijk wordt kort voor rust nog ten onrechte afgekeurd, waar door de rust met 0-2 werd ingegaan. In de tweede helft kwam Volharding snel op een 0-3 voorsprong door een fraaie actie van Loes Winkelmolen. De gasten voerden de druk op de defen sie van Volharding op en dit leidde tot enkele mogelijkheden. Na 60 minuten voetbal kreeg Volharding weer meer grip op de wedstrijd en tikte Karlijn Hendriks de 0-4 binnen. Uiteindelijk bracht Elke Houben de eindstand op 0-5. Zondag speelt Volharding de inhaalwedstrijd tegen Resia. Uitslagen Venray JA1-Helmond JA3 3-0 Venray JB1-Geel Zwart JB1 2-0 Venray JD1-Oss JD1 1-11 Venray MB2-Boxmeer MB3 3-0 Venray MD1-Venlo MD2 1-2 MOP JC2-Venray JC1 2-4 Tegelen JC1-Venray JC2 7-0 HCAS MA1-Venray MA1 8-1 HCAS MB2-Venray MB1 0-3 Blerick MC1-Venray MC1 0-4 Helmond MC6-Venray MC2 0-2 Son D1-Venray D1 9-0 Hockeer H1-Venray H1 4-2 Oss HB-Venray HA 3-1

Peel en Maas | 2009 | | pagina 22