Monteur Agri BRAUCKMANN GROOTSTE KEUZE, BESTE ADVIE MEDEWERKER "VERKOOP" FULLTIME i GROOTSTE COLLECTIE VAN ALLE MERKEN PEEL EN MAAS Donderdag 22 oktober 2009 - Pagina 12 Intratuin Venray is op zoek naar Venray, Langstraat 133, tel. 0478-588585 versleijen HENK HOEIJMAKERS I aniBlf 20* KO"1"19 E Manufacturing E Technical E Assemblies highperformMUA uv nuLchUte, building Project-Engineer (Werkvoorbereider) M/V APK station voor alle merken. Benzine LPG Diesel incl. roetmeting Afspraak niet nodig, klaar terwijl u wacht! De Hulst 23 - 5807 EW Oostrum Tel. (0478) 51 19 33 n :umen Yssdséof, ma. t/m vr. van 8.00-18.00 u Softline Auping Box of Wonders Carpe Diem Balanzz Gildeweg 17 Beers (0485) 322337 www.slaapsfeer De functie Voor deze functie zijn wij op zoek naar een commercieel en organisatorisch talent die door zijn dienstverlenende en verkoopgericht attitude de afdeling tuinwinkel/vijver/ dibevo naar een hoger plan tilt. Klant- en resultaatgerichtheid, flexibiliteit en kosten bewustzijn zijn belangrijke steekwoorden die bij het uitvoeren van deze functie niet mogen ontbreken. Je legt verantwoording af aan de bedrijfsleider. Wat zijn je verantwoordelijkheden? Je bent verantwoordelijk voor het coördineren en verzorgen van verkoopactiviteiten en zorgt dat producten(in correcte) hoeveelheden worden (bij)besteld en tijdig in de schappen worden bijgevuld. Je draagt zorg voor een correcte, overzichtelijke en ver zorgde opstelling van artikelen. Daarnaast lever je een bijdrage aan het opstellen van het assortimentsplan waarbij je alert bent op signalen van de klant over het assorti ment en markttrends en signaleer je artikelen die niet goed verkopen. Je wisselt tijdig van assortiment door in te spelen op seizoenen, trends en acties en draagt bij aan een optimale, efficiënte en effectieve organisatie en werkwijze door het aangeven van verbetervoorstellen. Wat zoeken wij in onze nieuwe collega? Je bent een representatieve persoonlijkheid met een groot inlevingsvermogen. Je be schikt over uitstekende communicatieve vaardigheden zowel mondeling als schriftelijk. Door je inzet en innovatief vermogen realiseer je doelstellingen en resultaten. Je cre- eert nieuwe aanpakken, benaderingen of zienswijzen of benut bestaande mogelijkhe den zoveel mogelijk. Je kan goed in een team samenwerken en je hebt het vermogen om de ontwikkeling van een team positief te beïnvloeden. Inzetbaarheid Wij zijn een dynamisch bedrijf dat zich kenmerkt door seizoensgebonden piek- en dal momenten waarbij sprake is van werken op koopavonden en zon- en feestdagen. Het werken met seizoensgebonden piek- en dalmomenten is daarom een extra uitdaging voor je. Functieprofiel Je hebt een MBO opleiding op het gebied van detailhandel of verkoop. Daarnaast be schik je over ruime kennis van de productgroepen tuinwinkel/vijver/dibevo. Je beschikt over een flexibele instelling en uitstekende communicatieve vaardigheden. Je hebt een commerciële instelling en verkopen en adviseren is je tweede natuur. Wij bieden Een sterk afwisselende baan in een groene, dynamische omgeving waarbij jij, samen met je deskundige collega's, altijd voor onze klanten klaarstaat. De arbeidsvoorwaar den zijn marktconform en op basis van de CAO voor de Tuincentra. Je reactie Stuur je schriftelijke reactie bij voorkeur per email naar I. van Dijck, email Info@Venray.Intratuin.nl of anders naar Intratuin Venray, Langstraat 133, 5801 AC Venray ste Winkelketen 2009 voor uw stem! K intratuin Versleijen Agri neemt een prominente plaats in op de Nederlandse markt van automatisering en huisvesting voor de agrarische sector en is onderdeel van de Versleijen Holding. In de pluimvee- en varkenshouderij is de door ons gevoerde Big Dutchman productenlijn wereldwijd marktleider. Wij installeren en onderhouden diverse voer- en huisvestingssystemen. Momenteel zijn wij op zoek naar een Werkzaamheden: Wij bieden u: Monteren, installeren van en onderhoudswerk zaamheden aan installaties in de varkens- en pluimveehouderij. Zeer afwisselend en zelfstandig werk op diverse klantenlocaties. Ongedwongen werksfeer. Evt. mogelijkheid voor verdere scholing. Prima salaris en toeslagen. Diverse extra's. Bent u geïnteresseerd? Neem dan, bij voorkeur per e-mail, contact op met: Versleijen Agri B.V., Paul Versleijen, paulversleijen@versleijen.com Castenrayseweg 14, 5808 AG Oirlo. Telefonische inlichtingen: 0478-571941. Zie ook www.versleijen.com VERGOED DOOR DE ZORGVERZEKERAARS Heb je het gevoel dat er veel meer in je zit dan er nu uitkomt? Zoek je meer richting in je leven of werk? Wil je meer zelfvertrouwen en rust? uw tegel en badkamerspecialïst 1 Al ruim 20 jaar is Henk Hoeijmakers uw specialist op het gebied van tegels, tegelwerken, sanitair en infrarood sauna's. Kom eens langs in onze showroom en laat u geheel vrijblijvend adviseren en verassen door de vele verschillende mogelijkheden. 20 Badkamers compleet geïnstalleerd van A tot Z door eigen vakmensen. Ruime keuze in wandtegels, vloertegels en sanitair voor ieder budget. Tegelvloer vanaf 45m2 met gratis vloerverwarming. Voordelige restpartijen tegels. Henri Dunantstraat 25a I 5807 ES Venray I tel: 0478 514 027 I www.henkhoeijmakers.nl MTA B.V. is een dynamische, snel groeiende onderneming gespecialiseerd in machinebouw. In ons moderne bedrijfspand te Helmond worden in opdracht van diverse gerenommeerde eindproductfabrikanten uit diverse industriële sectoren complete en complexe machines en modules gebouwd. m Voor de afdeling Bedrijfsbureau zijn wij op zoek naar een; Functieomschrijving De Werkvoorbereider (intern Project Engineer genoemd) werkt vanuit de afdeling Bedrijfsbureau en is de sleutelfiguur die het gehele ordertraject van klantorder gestuurde opdrachten voorbereidt en begeleidt. De nadruk ligt hierbij op het beheren van de logistieke en administratieve processen. Zijn/haar sleutelverantwoordelijkheid is om de stroom van diverse data met behulp van het ERP systeem juist en secuur te verwerken en te bewaken. Voor de technische en commerciële begeleiding van de projecten werkt de Project Engineer nauw samen met (en wordt hij ondersteund door) de Project Coördinator die op dat gebied de eindverantwoordelijkheid heeft. De Project Engineer levert een belangrijke bijdrage aan de totale teamprestatie van MTA; Het op tijd, in de juiste kwaliteit volgens klantspecificatie uitleveren van modules en/of (deel) machines binnen het gestelde budget. Belangrijke taken Kostprijscalculatie, orderadministratie, doorlooptijdplanning, materiaalbehoefteplanning, werkvoorbereiding, inkoop van onderdelen, uitbesteding van externe bewerkingen en de voortgangsbewaking. Functie-eisen o HBO werk- en denkniveau o Ervaring met bedrijfsprocessen in een ERP omgeving o Technische affiniteit en/of interesse o Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal (Duits is een pré) o Nauwkeurig werken, zelfstandigheid, planvaardigheid en redenerend vermogen zijn vaardigheden die je op het lijf geschreven zijn Graag vertellen wij u persoonlijk over onze cultuur en wat wij u te bieden hebben. Stuur uw sollicitatie met CV binnen 17 dagen per e-mail naar vacature@m-t-a.nl of per post naar MTA B.V., Waterbeemd 8, 5705 DN Helmond, t.a.v. Dhr. T. Corstens (06-10732803). Voor meer info: www.m-t-a.nl Acquisitie n.a.vdeze advertentie wordt niet op prijs gesteld Diverse najaarsacties op natuursteen en sierbestrating! Hillhout Blokhut of Design tuinhuis Gratis opgebouwd* of Komo-verduurzaamd** vraag naar de voorwaarden 4 seizoenen tuinen, overdekt en verwarmd, het bekijken waard Kerkweg 19, Ysselsteyn Tel. (0478) 54 17 09 www.linders-natuursteen.nl Openingstijden: za. van 8.30-16.00 u Natuursteen Sierbestrating Tuindecoraties Tuinhuisjes M* Openingstijden Dinsdag t/m Donderdag 09.00-18.00 uur Vrijdag koopavond tot 21.00 uur Zaterdag 09.00-17.00 uur Nijmegen Wychen A 73 Grave Cuyk O SP\ Gennep Boxmeer venray Horst Gratis parkeren voor de deur venio 21-10-2009 14:27:34

Peel en Maas | 2009 | | pagina 12