DES opnieuw onderuit Korfbalsters SVOC'01 balen van punt DES E1 Verlies Merselo Nipte De Peelkorf stoomt door Welpen kampioen kampioen Oranje Wit in het nieuw Volleybalheren winnen opnieuw korfbalsters Ac&h/e PEEL EN MAAS 7IEIJERS Suïhma PEEL EN MAAS Donderdag 15 oktober 2009 - Pagina 31 Saturnus-ActiveRooy 1-3. Set standen: 20-25, 13-25, 21-20, 25-22 Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PC St. Jan PC De Jumpers Tafeltennisheren lopen in PC Nobel Keuring politiehonden SV Oostrum korfbal De Peelkorf SV Merselo korfbal SKC'06 Oranje Wit SVOC'01 korfbal DES Nelipak ,RIS«r - Sportnieuws -info Zuur verlies Oranje Wit Gazelle-DES 16-11 (8-4). Doel punten DES: Kelly Lensen en Sanne Rijbroek (beiden 3x), San dra van Buijtene en Marloes Broe- ren (beiden 2x) en Eva Rijbroek. De korfbaldames van DES verlo ren in Guttecoven met 16-11 van Gazelle. Beide teams waren aan elkaar gewaagd en dat zorgde voor een aan gename wedstrijd. DES begon flitsend aan de wedstrijd. Binnen vijf minu ten zorgden Eva Rijbroek en Sandra van Buijtene ervoor dat DES op een voorsprong van 0-2 kwam. Gazelle kwam vervolgens sterk terug en boog de achterstand om in een 3-2 voor sprong, waarna Marloes Broeren uit een strafworp de stand weer gelijk wist te trekken. De Vierlingsbeekse dames creëerden veel en mooie kan sen, maar helaas werden ze gemist. Gazelle deed dit beter door de kansen wel te benutten en uit te lopen naar 7-3. Vlak voor de rust scoorde Sanne Rijbroek nog uit een vrije worp, maar het slotakkoord was voor de thuis- ONA-De Peelkorf 7-10 (4-7). Doelpunten De Peelkorf: Nicole Tielen (3x), Lisa Verlijsdonk en Loes Elbers (beiden 2x), Ellen Smits, Paula van Veghel en Linda Verlijsdonk. De korfbalsters van hoofdklasser De Peelkorf blijven winnen. Zondag werd in Overasselt ONA aan de zege kar gebonden: 7-10. De zesde zege op rij kwam geen moment in gevaar, de hele wedstrijd stond de koploper uit Ysselsteyn (twaalf punten uit zes duels) op voorsprong. De Peelkorf nam meteen het voortouw en bracht de stand met een mooi afstandschot en een kleine kans onder de korf op 0-2. ONA maakte daarop snel de 2-1 en hoewel de Peelkorf bleef scoren, wist ONA de aansluiting tot ver in de Door een 3-1 zege op Sirene heeft de E1 van korfbalvereniging DES de titel gepakt. Op de foto de kampioe- De volleybalheren van ActiveRooy wonnen afgelopen weekend opnieuw. In Uden werd Saturnus met 1-3 versla gen. De Venraynaren wonnen de eer ste twee sets overtuigend. Met vecht- volleybal werd ook de derde set in de wacht gesleept. In de vierde set kwam ActiveRooy op een grote achterstand, kwam nog voor op 19-21, maar moest de setwinst aan Saturnus laten. Vanaf het eerste moment namen de Venrayse heren het initiatief in han den en moest Saturnus zich beper ken tot het volgen en proberen aan te haken bij het goede spel van Acti- veRooy. Door de afwezigheid van Sef Teeuwen en de blessure van Peter de Jong werd Rik Wienen aangewe zen als middenaanvaller, een rol die de allrounder prima vervulde. In de basisopstelling werden de eerste twee sets zonder veel problemen bin nengesleept. ploeg die de 8-4 ruststand op het sco rebord zette. Vol goede moed gingen de gasten er de tweede helft weer tegenaan. Kelly Lensen en Sanne Rij broek scoorden beide uit een korte kans, waardoor DES dichterbij kwam: 9-6. Na een treffer van de thuisploeg was het Kelly Lensen die 10-7 liet aantekenen. Vanaf dat moment nam Gazelle het initiatief in eigen hand. De thuisploeg liep uit naar 13-7 en het duel was definitief gespeeld. De korf baldames van DES gaven niet op. Kelly Lensen, Marloes Broeren en Sanne Rij broek wisten de stand weer een beter aanzien te geven. DES rook nog even aan een sensatie, maar tegenover de drie treffers van Gazelle kon alleen Sandra van Buijtene nog een doelpunt tegenover stellen. Met een 16-11 eind stand moest DES opnieuw een neder laag incasseren. Zondag speelt DES de laatste wed strijd uit de eerste helft van de bui tencompetitie. Op sportpark Soeten- daal in Vierlingsbeek is om 11.00 uur Olympia de tegenstander. eerste helft te behouden. Pas na bijna 30 minuten spelen kon de ploeg uit Ysselsteyn de voorsprong vergroten met drie punten (4-7) en met deze stand gingen beide ploegen ook de rust in. In de tweede helft vergroot de Peelkorf haar voorsprong middels een strafworp en een fraai afstand schot tot 4-9. Daarna volgt een fase waarin de aanval van de Peelkorf erg moest zoeken naar goede kansen en maar moeizaam tot scoren kwam. ONA maakte hier goed gebruik van en kwam in de laatste vijf minuten terug tot 7-9. Een mooi wegtrekballe- tje van Loes Elbers bracht de Peelkorf weer op 7-10 en kort daarna klonk het eindsignaal. De Peelkorf kon met twee verdiende punten huiswaarts keren. nen van de Vierlingsbeekse korfbal club. In de derde set kreeg Saturnus meer grip op het Venrayse aanvalsspel en wist met een goed blok het initi atief in de set te grijpen. Dankzij een prima servicebeurt van de ingevallen Joris Arts trok ActiveRooy de set toch nog binnen. Saturnus had echter wel aan setwinst geroken en was vastbera den een setje binnen te slepen. In de vierde set greep Saturnus weer de voorsprong en liep tot zes punten uit. Deze keer was het Jürgen Marti die middels een succesvolle ser vicereeks het gat wist te dichten. In de slotfase bleek Saturnus de langste adem te hebben, en met name door eigen foutjes in de ActiveRooy selec tie kreeg Saturnus loon na werken en trok de vierde set binnen. Door deze overwinning blijft ActiveRooy zich manifesteren in de kop van de promo tieklasse. Zaterdag staat voor volle y- balheren de thuiswedstrijd tegen het studententeam van Hajraa uit Eindho ven op het programma om 18.00uur in sporthal De Wetteling. Odio-SVOC'01 8-8 (5-6). Doel punten SVOC'01: Anke Wenne- kers en Debbie Wismans (beiden 2x), Kim Dircks, Noortje Philip- sen, Kelly Wismans en Astrid Classens. De korfbalsters van SVOC'01 baal den zondag na afloop van de uit wedstrijd tegen laagvlieger Odio. De thuisploeg, die voor aanvang van het duel puntloos onderaan stond in de overgangsklasse, wist SVOC'01 op een Erica-Merselo 16-13 (8-6). Doel punten Merselo: Nikky Zegers (4x), Diana van der Duyn (3x), Anja van Dijck (2x), Petra Maas- sen, Loes Jacobs, Anke Zegers, Femke Claessens. De korfbalsters van eersteklasser Merselo verloren zondag het duel om een veilige plek in de middenmoot van Erica: 16-13 (8-6). Twee keer wis ten de gasten een achterstand goed te maken. Pas in de slotfase, bij een stand van 12-11, toen Merselo risico in zijn spel ging leggen om de gelijkmaker te forceren, liep Erica uit naar een 16-13 zege. Erica begon de wedstrijd fel en kwam al snel op een 2-0 voorsprong. Door twee fraaie afstandschoten van Nikky Zegers en Diana van der Duyn, kwam Merselo vrij snel weer gelijk. Het ging vervolgens een lange tijd gelijk op, totdat Erica na twintig minuten spelen toch uitliep naar 4-2. Hierna was Erica dominanter en liep Merselo achter de feiten aan. Met een Korfbalvereniging Oranje Wit uit Leunen heeft afgelopen zondag de nieuwe tenues voor het eerste elf tal gepresenteerd. De tenues zijn beschikbaar gesteld door Jac Hel- Aspargos-Active Rooy 2-3. Set standen: 23-25, 25-21, 25-19, 26-28 en 13-15 De volleybaldames van ActiveR- ooy hebben in de uitwedstrijd tegen Aspargos een nipte 2-3 zege behaald. De eerste set ging nog naar de gasten uit Venray, die echter de tweede en derde set aan de thuisploeg moesten laten. De vierde set was uitermate spannend en ging met 26-28 naar Acti veRooy. De Venrayse volleybaldames wisten de vijfde en beslissende set met 13-15 te winnen en zo een zwaar bevochten zege te behalen. Uit eerdere ervaringen wisten de Rooyse volleybaldames dat het zeker geen gemakkelijk wedstrijd zou wor den om drie punten mee naar huis te nemen. De eerste set begon het Venrayse team goed, maar werd ook meteen weer duidelijk waarom Aspar- gos niet onderschat mocht worden. De dames uit Grubbenvorst wisten namelijk vele ballen van de vloer te vegen, waardoor de Venrayse aanval- sters niet meteen konden scoren. Het ging deze set aardig gelijk op, maar uiteindelijk wist ActiveRooy toch het eerste punt van de wedstrijd binnen te halen met een setstand van 23-25. Het eerste punt was dus binnen en nog twee punten te gaan om het gestelde doel te bereiken. De tweede set verliep wat stroever aan de kant van ActiveRooy, waardoor Aspargos al snel een viertal punten uit kon lopen. De pass van ActiveRooy lag minder goed en daardoor maakten de dames het zichzelf wat lastiger. Toch wisten ze te voorkomen dat ze op een nog grotere achterstand kwamen te staan door halverwege de set beter te gaan spelen. Door de goede verdediging aan de kant van Aspargos kon Acti- veRooy helaas niet genoeg inlopen en de tweede set werd dan ook verloren met 25-21. De derde set lieten de Venrayse speelsters een afwisseling zien van netjes gevarieerd volleybal en matig gelijkspel te houden: 8-8 (5-6). Het verschil op de ranglijst was niet te zien. SVOC liep in de ze wed strijd tegen zichzelf te korfballen. Teveel druk leggen op het moeten, terwijl scherpe ontspanning juist zorgt voor het betere spel aan de zijde van de gasten. SVOC'01 liet teveel sco ringskansen liggen, met name in de korfzone. Dit resulteerde dan ook in een terechte uitslag van 8-8. Te weinig voor het ambitieuze SVOC'01. stand van 8-6 gingen beide partijen de rust in. Na rust begon Merselo sterk en na vier minuten spelen stond het 8-8. Opnieuw door afstandschoten van Diana van der Duyn en Nikky Zegers werd de stand gelijk getrokken. De spanning in de wedstrijd was weer terug. In de fase hierna kon Merselo dit spel niet voortzetten. Er werd slor dig en niet consequent verdedigd en aanvallend werden er weinig kansen gecreëerd. Erica liep uit naar een voorsprong van 12-9. Maar Mer- selo liet het er niet bij zitten en ging, ondanks de achterstand, voor de pun ten. Het harde werken werd beloond en door doelpunten van Anja van Dijck en Nikky Zegers werd het 12-11 en was de wedstrijd nog niet beslist. In de laatste minuten moest Mer- selo risico nemen om nog gelijk te komen. Helaas werd hier door Erica goed gebruik van gemaakt en konden zij de wedstrijd in de laatste minuten toch naar zich toe trekken. legers Bouw en Onderhoud en Lely Boerderijautomatisering. Beide zijn met ingang van dit sei zoen de nieuwe sponsoren van het eerste team van Oranje Wit. onrustig spel. Hier wist Aspargos gebruik van te maken door vooral de lege hoeken op te zoeken en tacti sche ballen te spelen. Aspargos haalde deze set daarmee relatief gemakkelijk binnen met 25-19. De doelstelling van de Rooyse dames was dan ook nog niet behaald en daarom moest de vierde set gewonnen worden om kans te maken op de winst in een vijfde set. In de vierde set liet het team van ActiveRooy zien strijdlustig te zijn en werd er alerter gereageerd in het veld. De verdediging en pass ging beter lopen, waardoor er meer druk kon worden gezet aan het net. De verdedi ging aan de kant van Aspargos begon daarentegen juist wat te wankelen en ActiveRooy kon een voorsprong behalen tot een setstand van 20-23. De winst lag in het vizier, maar Aspar- gos gaf zich niet zomaar gewonnen. Zowel ActiveRooy als Aspargos kreeg de kans om de set af te sluiten maar uiteindelijk had ActiveRooy de meeste strijdkracht en won de set met 26-28. Deze strijdkracht werd meegenomen in de vijfde set waarin de setstan den steeds gelijk op bleven gaan. De dames van Aspargos werden gesteund door de aanmoediging van hun heren team en andere supporters, maar dit mocht niet baten. ActiveRooy wist de vijfde set met een mooie winst van 13 tegen 15 af te sluiten. De Rooyse dames hebben zaterdag laten zien dat zij hun strijdlust niet verloren zijn en doorvechten tot het bittere eind om het gestelde doel te behalen. Ze mochten dan ook met drie zwaarbe vochten, en zeer verdiende punten terug naar Venray. Oranje Wit-Zigo 5-7 (2-4). Doel punten Oranje Wit: Aniek Drab- bels (3x), Linda Houben en Petra van de Haghen. De korfbalsters van Oranje Wit verloren zondagmiddag in de hoofd klasse van naaste concurrent Zigo. De strijd om plek twee werd door de Til- burgse ploeg, die erg fysiek speelde, met 5-7 (2-4) gewonnen. Van te voren was Oranje Wit al gewaarschuwd voor het fysieke spel van Zigo. Hier kwamen de oranjewitten in de eer ste minuut al meteen achter. Er werd veel geduwd en Zigo speelde erg slim in op de scheidsrechter. Ondanks de waarschuwingen werd Oranje Wit toch uit zijn spel gehaald. Zigo maakte De jaarlijkse clubkampioenschap pen zijn gehouden op het oefenter rein van PC St. Jan in Merselo. Alle leden van de club streden voor de jaarlijkse wisselbeker. Voor de deel nemers stond de dressuur als eerste onderdeel op het programma. De allerkleinste van de club reden een Bixie-proef. Hierin was Jenske van Dongen de beste. Op een tweede plaats mocht Hieke Kreuzer zich opstellen. Bij de paarden en pony's werden ook proeven verreden. Bij de pony's had Lynn Kersten de hoogste score. Ciska Peeters werd tweede en Vivianne Smeets, Lenneke Payens en Celine Tan waren derde. Bij de paar den was Petra van Dijck degene met het beste resultaat. De tweede prijs was voor Marieke Vergeldt en Esther van Dongen mocht de derde prijs in ontvangst nemen. Oo de cross/Trec is gehouden. In de bossen rond het oefenterrein was een cross gebouwd. Binnen een bepaalde tijdslimiet moes ten de natuurlijke hindernissen in het bos worden gesprongen. Degene met de beste tijd en de minste strafpunten was bij de pony's Merlijn Gellings. De tweede prijs was voor Elzemiek Pay- ens en Iris Oudshoorn werd derde. Bij de paarden reed Chantal Oudshoorn een goede cross en mocht de eerste prijs in ontvangst nemen. Saskia Beer- kens werd tweede en Peter Willems was derde. Verder werd bij manege Hermkus Hof het behendigheidsspel gehouden. De ruiters moesten nu zelf aan de slag. Het zaklopen, kran- tenspel en ren-/klerenspel zorgden voor vermaak voor iedereen. Bij de ponyruiters mocht Elzemiek Payens zich als eerste opstellen. Janine Too- nen werd tweede en Lenneke Payens was goed genoeg voor de derde prijs. Bij de paarden werd Susan Hendriks eerste, gevolgd door Saskia Beerkens en de derde prijs ging naar Ingrid Arts en Esther van Dongen. De beste ruiter of amazone over deze drie onderde len werd na afloop gehuldigd in de kantine. Bij de pony's werd Lenneke payens uitgeroepen tot Clubkampi oen van 2009. Zij kreeg mocht dan ook wisselbeker in ontvangst nemen. In het algemeen klassement werd Merlijn Gellings tweede en Elsemiek Payens werd dede. Bij de paarden is Esther van Dongen de nieuwe Club kampioen van 2009. De tweede prijs was voor Susan Hendriks en de derde prijs ging naar Bianca Ewalts. De zussen Jeurissen hebben beiden een prijs behaald tijdens een spring- wedstrijd in Roggel. Katja Jeurissen mocht de tweede prijs afhalen in de categorie B met Vamattie. Iris Jeuris- sen behaalde een vierde prijs met Viola van Olensa in de categorie L. hier goed gebruik van en wist snel twee keer de korf te raken (0-2). Het andere aanvalsvak van Zigo ging goed verder en zette een 0-3 op het score bord, via een benutte strafworp. Oran je Wit moest snel wakker geschud worden om zo de ploeg uit Tilburg bij te blijven. Dit gebeurde uiteindelijk en Oranje Wit ging weer lekker bal len. Dit vertaalde zich in een mooie doorloopbal van Aniek Drabbels (1-3). Zigo, dat slim en gehaaid speelde, rondde een kleine kans onder de korf goed af, waardoor de gasten de voorsprong weer uitbouwden tot 1-4. Oranje Wit werd steeds sterker en kon het fysieke spel van Zigo beter onder controle krijgen. Dit leverde Summa/Red Stars-Docos 7-3. Het eerste herenteam van Summa/ Red Stars won zaterdag in de tweede divisie met 7-3 van het Delftse Docos. Door dit resultaat nadert de Venrayse ploeg koploper Ilac tot op een punt en doet Summa/Red Stars weer volop mee in de strijd om de titel. Voor de Venrayse tafeltennisploeg pakte Frank van der Vleuten drie punten, Ronald Boogaard twee en Patrick Zwiers een. Ook het dubbelspel werd door Frank van der Vleuten en Patrick Zwiers gewonnen. Tom Thijssen, een van de talenten van tafeltennisvereniging Summa/Red Stars, boekte zaterdag een mooie prestatie. Hij wist zich in Schiedam als jeugdspeler knap te kwalificeren voor de halve finale van de D-meerkampen. Komend weekend spelen de jeugdspelers van Summa/ Red Stars met een B-Licentie het eer ste B-ranglijsttoernooi inHoorn. In Helden is een indoor dressuur- wedstrijd gehouden waarbij men twee proeven kon rijden. Jaimy Muij- sers reed met haar paard Archibald in de klasse L1 en wist bij beide proeven de overwinning op haar naam te zet ten. In de eerste proef behaalde ze 192 punten en in de tweede proef 216 punten. Jeanine Huibers bracht haar paard Zinnya uit in de klasse M1 en mocht ook twee prijzen mee naar huis nemen. In de eerste proef behaal de ze de tweede prijs met 190 punten en bij de tweede proef behaalde ze de derde prijs met 183 punten. Twee leden van de Politie Honden Vereniging hebben deelgenomen aan een keuring in Horst. Toon Wilms behaalde met zijn hond Doerak voor politiehond 1 de maximale punten die te halen zijn, namelijk 440 pun ten. Rob Cordong behaalde met zijn hond Rex voor politiehond 2 het maximale van 555 punten. Uitslagen Pupillen Oostrum E1-SKC'06 E1 3-1 Pupillen Oostrum D1-Roka D1 5-2 Pupillen De Maask. D1-Oostr. D2 0-4 Aspiranten SVOC'01 B2-Oostr. B1 3-3 Programma zaterdag 17 oktober Aspiranten Oostr. B1-Lottum B 14.00 Aspiranten Klimop C2-Oostr. C111.30 Pupillen Swift D3-Oostrum D1 930 Pupillen Oostrum D2-Roka D2 12.30 Pupillen SVOC'01 E1-Oostr. E1 10.00 Pupillen F1 SVO-Peelkorf 2 13.30 Programma woensdag 21 oktober Oostrum-Emos 5 20.00 ODOS 3-Oostrum 2 20.00 ook gelijk een vrije worp op die Linda Houben goed afrondde. Met deze 2-4 achterstand ging Oranje Wit de rust in. In de tweede helft stond een her boren thuisploeg op het veld en wer den er veel kansen gecreëerd. Zo wist Aniek Drabbels al snel de achterstand te verkleinen tot een doelpunt. Verde digend stond Oranje Wit als een blok. Zigo kwam nog maar weinig aan spe len toe en ballen werden snel terug gebracht naar het aanvalsvak. Toch kregen de oranjewitten het niet voor elkaar om de score gelijk te trekken. Integendeel, de gasten wisten zelfs uit te lopen naar 3-5. Helaas werd er opnieuw door Zigo gescoord uit een vrije worp. Oranje Wit gaf zich niet Uitslagen De Peelkorf A1-Altior A1 9-3 De Peelkorf B1-Altior B1 5-5 De Treffers B1-De Peelkorf B2 5-2 De Peelkorf C1-Rosolo C1 2-5 Swift D1-De Peelkorf D1 11-1 DOS D2-De Peelkorf D3 6-1 De Peelkorf E1-De Merels E1 1-2 De Peelkorf E2-Erica E1 0-1 De Peelkorf F2-Merselo 2 3-0 DES-Welpen 0-0 Welpen-SVO 3-1 SVO-Welpen 2 2-0 Welpen 2-DES 2-1 Welpen 3-SVOC'01 1-3 Oranje Wit-Welpen 3 1-4 Programma zaterdag 17 oktober De Peelkorf A1-JES A1 15.00 De Peelkorf B1-Korfrakkers B1 13.30 De Peelkorf B2-SVSH B2 12.30 De Peelkorf C1-Korfrakkers C1 13.00 Gazelle C1-De Peelkorf C2 12.30 Spes D1-De Peelkorf D1 11.30 SVOC '01 D2-De Peelkorf D2 11.00 De Peelkorf D3-Lottum D2 11.00 ODOS E1-De Peelkorf E1 10.00 Klimop E1-De Peelkorf E2 10.00 De Peelkorf F1-SVO 13.30 Merselo-Welpen 4 13.30 Welpen 4-Oranje Wit 2 14.20 Welpen 6-Welpen 5 13.55 Welpen 5-SV United 2 14.45 Oranje Wit 3-Welpen 6 14.20 Uitslagen Ona-De Peelkorf 7-10 Avanti 2-De Peelkorf 2 10-3 De Peelkorf 3-SVOC'01 4 10-4 De Peelkorf 4-Gazelle 2 10-4 Programma donderd. 15 oktober De Peelkorf-Korloo 20.00 Programma zondag 18 oktober De Peelkorf-Klimroos 13.00 De Peelkorf 2-Klimroos 2 10.30 DOT 3-De Peelkorf 3 13.00 Vitesse-De Peelkorf 4 11.00 Programma woensdag 21 oktober De Merels 2-De Peelkorf 5 20.00 De Peelkorf 6-HBSV 3 20.00 Recreanten-De Wilma's 20.00 Uitslagen Peelkorf 2-Merselo F2 0-3 OranjeWit-Merselo D1 1-3 Oranje Wit C1-Swift C1 1-6 Swift B2-Oranje Wit B2 8-0 ODOS B1-OranjeWit B1 0-5 OranjeWit A2-SKC'06 A1 10-1 Oranje Wit A1-Miko '76 A1 13-9 Erica-Merselo 16-13 Programma zaterdag 17 oktober Merselo-Peelkorf 4 welpen 13.30 SKC'06-Merselo welpen 14.45 Oranje Wit-Merselo F-pup. 13.00 Merselo D1-Maaskorf D1 11.00 MKV C1-OranjeWit C1 11.30 OranjeWit B2-DES B1 14.00 Oranje WitB1-HBSV B1 15.30 Swift A2-Oranje WitA2 15.00 De Merels A1-Oranje Wit A1 15.30 Programma zondag 18 oktober Merselo-Lottum 11.00 Programma woensdag 21 oktober Merselo 2-ODOS 2 midw. 20.00 Uitslagen E-jeugd Oostrum-SKC'06 3-1 D-jeugd SV United-SKC'06 1-3 A-jeugd Oranje Wit-SKC'06 10-1 Programma zaterdag 17 oktober Welpen Oranje Wit-SKC'06 13.55 SKC'06-Merselo 14.45 E-jeugd SKC'06-Gazelle 10.00 D-jeugd SKC'06-Erica 11.00 A-jeugd SKC'06-Kraanvogels 12.30 Programma woensdag 21 oktober Midweek Roka-SKC'06 20.00 Midweek 2 SKC'06-Lottum 20.00 Kristie Ambrosius ging zondag onderuit met Oranje Wit. gewonnen en kwam via een treffer van Petra van de Haghen terug tot 4-6. Oranje Wit wilde punten pakken en moest meer gaan scoren. Aniek Drab- bels, die uitstekend speelde, bracht de spanning met de 5-6 weer hele maal terug. Met nog drie minuten op het scorebord ging Oranje Wit steeds meer risico's nemen. Hierdoor kwa men er meer kansen voor Zigo dat de wedstrijd besliste met een zevende doelpunt: 5-7. Door deze nederlaag staat Oranje Wit samen met Zigo en Stormvogels op een gedeelde tweede plaats. Uitslagen Oranje Wit-ZIGO 5-7 Oranje Wit 2-BIO 2 8-8 Vitesse-Oranje Wit 3 7-5 Oranje WitA1-Miko'76 A1 13-9 Oranje Wit A2-SKC'06 A1 10-1 ODOS B1-Oranje Wit B1 0-5 Swift B2-Oranje Wit B2 8-0 Oranje Wit C1-Swift C1 1-6 Oranje Wit D1-HBSV D1 1-5 Oranje Wit D2-Merselo D1 1-3 SV United-welpen 0-2 welpen-Peelkorf 3 1-4 Programma donderdag 15 okt. Swift-Oranje wit sen. 20.00 Programma zaterdag 17 oktober De Merels A1-Oranje Wit A1 15.30 Swift A2-Oranje Wit A2 15.00 Oranje Wit B1-HBSV B2 15.30 Oranje Wit B2-Des B1 14.00 MKV C1-Oranje Wit C1 11.30 De Merels D1-Oranje Wit D1 13.00 ODOS D1-Oranje Wit D2 11.00 De Merels E1-Oranje Wit E1 12.00 Pupillen F1-Merselo 13.00 welpen 2-SKC'06 13.55 Peelkorf 4-welpen 2 14.20 SV United 2-welpen 3 13.30 welpen 3-Peelkorf 6 14.20 Programma zondag 18 oktober Korloo-Oranje Wit 13.00 Avanti 2-Oranje Wit 2 13.00 Gazelle 2-Oranje Wit 3 12.30 Programma woensdag 21 oktober United-Oranje Wit 4 20.00 Uitslagen SVSH B1-SVOC'01 B1 5-8 Odio-SVOC'01 8-8 SVOC'01 B2-Oostrum B1 3-3 Korfrakkers 3-SVOC'01 9-8 SVOC'01 C1-Be Quick C1 3-5 SVOC'01 3-Noviom. 5 5-7 Rosolo D1-SVOC'01 D1 9-1 De Peelkorf 3-SVOC'01 4 10-4 Lottum D1-SVOC'01 D2 7-1 Gazelle E1-SVOC'01 E1 0-4 Peelkorf 3-Welpen 1-3 Welpen-SV United 3-0 Programma zaterdag 17 oktober Be Quick A1-SVOC'01 A1 15.30 Be Quick B1-SVOC'01 B1 14.00 Swift B2-SVOC'01 B2 13.30 SVOC'01 C1-Ona C1 12.45 Odio D1-SVOC'01 D1 13.00 SVOC'01 D2-Peelkorf D1 11.00 SVOC'01 E1-Oostrum E1 10.00 Programma zondag 18 oktober Corridor 2-SVOC'01 2 10.30 De Horst 4-SVOC'01 3 11.30 SVOC'01 4-Lottum 2 11.00 Uitslagen Gazelle-senioren 1 DES 16-11 Odisco-senioren 2 DES 9-10 Des a1-Klimop a1 4-6 Des b1-Lottum b1 3-10 Des c1-Scmh c2 2-0 Des d1-Playing Girls d1 6-8 Des e1-Sirene e1 3-1 Welpen Peelkorf 2-DES 2-1 DES-Peelkorf 0-0 Programma zaterdag 17 oktober Fortuna '74 A1-DES A1 12.30 Heumen C1-DES C1 10.00 DES D1-Nas D1 11.15 DES E1-Eendracht E1 10.00 Programma zondag 18 oktober DES-Olympia 11.00 DES 2-Roka 9.30 Programma woensdag 21 oktober NAS recreanten-DES recreanten20.00 Piet Hoex Bouwadvies TeL 0478-582350 Steentiamdel ^^STIRS Steenhandel ^^USTERS Sp cords trop IMioex.adviesfö humc.nl 1 Sealed Air Custom Ther mo lor mad Products R101 STER MAKE LAARS IN ASSURANTIËN Moutwerk in financiële zekerheid W oog wor trallry tul nmickhol De welpen van korfbalvereniging Peelkorf 3 (3-1) en SV United (3-0) SVOC'01 zijn kampioen geworden. mochten de meiden van SVOC'01 de Na twee overwinningen tegen De kampioensvlag hijsen. - "eis --'-Tji--, ::.u

Peel en Maas | 2009 | | pagina 31