Kleine dorpen willen meer afvalcontainers Swaentje voor Marijke Cieraad Gemeente gaat onteigenen in Brabander Makelaars houden weer open-huizendag Week van de Geschiedenis Home en Body dermalogica® m Ingezonden PEEL EN MAAS Donderdag 8 oktober 2009 - Pagina 9 PEEL EN MAAS De dorpen Heide, Smakt, Veu len en Vredepeel willen meer afvalcontainers dan alleen maar een glasbak. De vier kleinste dor pen dienen bij de gemeente Ven- ray een verzoek in om dezelfde voorzieningen te krijgen als de andere dorpen. De zes 'grote' dor pen beschikken allemaal over vier containers: voor glas, blik, kunst stof en melk- en sappakken."We krijgen steeds meer verzoeken van inwoners dat ze betere afval- voorzieningen willen", zegt Henk Hellegers, voorzitter van de dorps raad Veulen. "Nu moeten ze hun afval steeds wegbrengen naar de supermarkten." Het dorpsraden- overleg zal namens de vier dor pen het verzoek indienen. "De containers zullen in deze vier dorpen wel niet zo vaak gebruikt worden", denkt voorzitter Theo De gemeente gaat een pro cedure starten bij de recht bank van Roermond voor de onteigening van een perceel van 2031 vierkante meter in de hoek Beekweg-Buitenweg. Deze grond is nodig voor de ontsluiting van nieuwbouw wijk Aan den Heuvel in Bra bander. Op het kruispunt Beekweg-Buitenweg wordt een rotonde aangelegd. Het totale perceel van Beek- weg 44 is 17.035 vierkante meter groot. Eigenaresse is mevrouw E. Brugman-Kamp uit Zeist, die het heeft verhuurd. De gemeente heeft een kleiner stuk van het per ceel nodig, alleen in de hoek waar de rotonde moet komen. Sinds 2006 lopen de onderhandelin gen met Brugman-Kamp zonder resultaat. Op 6 mei 2008 heeft de gemeenteraad ingestemd met de onteigening. Op 30 januari 2009 heeft minister Cramer van VROM goedkeuring verleend aan het besluit van de gemeenteraad. Op 5 juni 2009 is door de gemeente per brief een allerlaatste bod gedaan Vlak voor de herfstvakantie is het moment voor een open- huizendag van de gezamenlij ke LMV- en NVM-makelaars in de Gemeente Venray. De dag heeft een regionaal karakter, want er staan huizen open in de hele regio Noord-Limburg. De aspirant-koper heeft op zaterdag 10 oktober de keuze uit ruim 225 panden. De markt in deze regio is nog steeds in beweging en in veel krantenartikelen valt te lezen dat het voor de koper een prima moment is om in te stappen. Zaterdag 10 oktober is een per fect moment om een groot aantal panden te bekijken en een beeld te krijgen van wat er te koop is, voor een bepaalde prijs. Om het de aspirant-koper zo makkelijk mogelijk te maken zijn panden in de advertentie elders in dit blad in een oplopende prijsklasse, per gemeente gerubriceerd. Zo kan gericht een keuze gemaakt wor den in het gewenste prijssegment. Het is wel zaak goed te letten op de aangegeven tijden. De verschillende panden staan op afwijkende tijdstippen open. Zo zijn er panden die openstaan van 11.00 tot 15.00 uur, maar ook panden die slechts een uur open staan. Door de tijden goed te plan nen kan de aspirant-koper een passende eigen route kiezen, bin nen het eigen prijssegment. Kijk ook op de internetsites van de deelnemende makelaarskantoren voor de uitgebreide presentaties Zegers. "De gemeente kan erop besparen door ze minder vaak te ledigen." De dorpsraad van Leunen snapt het beleid van de gemeente niet meer. "Jarenlang hebben we tevergeefs gevraagd om een blik container in Leunen", zegt dorps raadvoorzitter Jeroen van de Leur. "Maar die kregen we niet omdat het blik in die moderne vip-termi nals moest. Het was onbespreek baar. Maar wat schetst onze ver bazing? Zonder erom te vragen hebben nu toch een blikcontainer gekregen." De gemeente Venray is afgestapt van de vip-terminals omdat ze te veel storingen ver toonden. De bedoeling was dat het blik in de containers geplet zou worden. Omdat dit niet werk te, zijn overal weer 'ouderwetse' blikbollen geplaatst. aan de eigenaresse. De gemeente wil hooguit 35.000 euro voor de bewuste strook grond betalen. Brugman-Kamp kreeg vier weken de tijd om te reageren, maar ze heeft tot nu toe nog niets laten weten. Vandaar dat de gemeente de onteigeningsprocedure nu in gang zet. De eigenaresse wil niet meewerken aan de verkoop van een deel van haar grond. Jaren geleden liepen er onderhandelin gen met de gemeente over aan koop van het gehele perceel van 17.035 vierkante meter. Volgens Brugman-Kamp heeft de gemeen te de besprekingen destijds abrupt beëindigd. Volgens de advocaat van de gemeente moet de aanleg van de rotonde helemaal los worden gezien van een mogelijke ontwik keling van het totale perceel. De strook grond van 2031 vierkante meter wil de gemeente snel in bezit krijgen voor de verkeersont- sluiting van het woongebied. Er komen hier 38 vrijstaande wonin gen, waarvan de gronden al in eigendom zijn van de gemeente. van de panden Dit initiatief van de gezamenlijke makelaars heeft zes jaar geleden een succesvolle start gemaakt. Het unieke in dit concept is de gezamenlijke aan pak van LMV en NVM-leden. Hier door wordt ook landelijk bekend heid gegeven aan de NVM-open huizendag. De deelnemende kantoren werken uitsluitend met makelaars die gecertificeerd zijn. Zo weet de koper zeker dat op de juiste manier met zijn belang wordt omgegaan. KANTOREN De deelnemende kantoren zijn: Dirckx-van Soest, Kroon Make laardij, Katja de Geus, Patricia van Rijswick, Carel Feijen, Intermake- laars, Bouten-groep,Arvalis, Hauzer en Peelrand Makelaardij. Boven staande kantoren organiseren in het kader van Woonevent Fraay Venray een ludieke posteractie. Op 24 en 25 oktober tijdens het slotweekend van het Woonevent FraayVenray worden (in samen werking met het College van B en W) posters uitgedeeld met de tekst: "Ik woon met veel plezier in de nieuwe gemeente Venray!!!" Iedereen die de poster zichtbaar achter z'n raam hangt in de nieu we gemeente Venray maakt in de maand november kans op leuke prijzen. Op 22 oktober wordt 't Silveren Swaentje overhandigd aan Oda- park-curator Marijke Cieraad-Hans- sen. De ereprijs wordt jaarlijks uitgereikt aan personen die zich verdienstelijk hebben gemaakt voor cultuur in Venray. Tevens is 't Silveren Swaentje een aanmoe digingsprijs om het leefklimaat in Venray en omstreken middels kunst en cultuur te bevorderen. Cieraad krijgt het bijzondere ere teken voor haar rol als curator van Odapark en haar inzet voor kunst en cultuur in de regio Venray. "Ik was zeer verrast toen ze het mij kwamen vertellen", aldus de geboren Venray se. Al vele jaren woont ze in Sevenum, maar haar binding met Venray is altijd geble ven. Zo heeft ze samen met haar man Gerard een galerie in de Schoolstraat gehad. "En zo werd ik gevraagd om toe te treden tot de Kunstkring Venray. Die club wilde kunstevenementen gaan organi seren. Zo is ook Joop Wismans erbij gekomen en zijn we in 1989 gestart met de eerste manifestatie in het Odapark. Dat hebben we tot en met 1997 volgehouden." Daarmee werd ook de basis gelegd voor het Odapark. Door alle manifestaties kwam het park steeds meer in beeld en gingen er steeds meer stemmen op om er iets mee te doen. Marijke ging samen met Joop Wismans voor het Odapark werken. Met De Waan werd tevens de naam van het Odapark gevestigd. Helaas kwam vrij snel na De Waan Joop In het kader van de Week van de Geschiedenis wordt er op 17 okto ber een activiteit georganiseerd door Rooynet, een samenwerking tussen het Historisch Platform Venray, de bibliotheek, de gemeen te Venray en het Freulekeshuus. Vanaf 11.00 uur kunnen belang stellenden met oude legervoer tuigen vanaf de Hoenderstraat, ter hoogte van de witte huizen, voor een klein bedrag meeliften langs Home en Body in Overloon, bekend van sieraden en woonde coratie, gaat uitbereiden in dames kleding en damesschoenen. Van daag, donderdag, kunt u terecht in de geheel nieuwe winkel van Meryam Henckens. 2,5 jaar gele den startte in Overloon een win kel met sieraden en woondecora tie. Dit is in korte tijd uitgegroeid tot een winkeltje dat in de verre omtrek van Overloon bekendstaat vanwege zijn afwisselde assorti ment en de altijd moderne betaal bare sierraden en deco-artikelen.In het verleden heeft Meryam in de kledingbranche gewerkt en schoe nen verkocht. De laatste tijd kwam er dan ook steeds meer de vraag van vaste klanten, of Meryam iets kon betekenen op het gebied van schoenen of kleding. Een mooie uitdaging. Wat voor Meryam heel belangrijk is, is de kwaliteit en Wismans te overlijden. "Zelf had ik voor mezelf, toen we met het Odapark begonnen, een periode van zes jaar in gedachten. Door het wegvallen van Joop werd ik gevraagd of ik door wilde gaan. Theo Lenders werd de vervan ger van Joop en samen met het bestuur, vrijwilligers en mede werkers hebben we het Odapark verder geprofessionaliseerd en op het huidige niveau gebracht." Volgens Marijke is met name het enthousiasme van alle men sen die bij het Odapark betrok ken zijn de motor van dit centrum voor hedendaagse kunst. "We worden nu al zelfs in het buiten- plaatsen die in de oorlog en de bevrijding van Venray een belang rijke rol speelden. Zo vervoeren de mensen van Lucky Seventh de bezoekers naar het Brits ereveld, vervolgens naar de molen in Merselo en het St. Annaterrein, waar een aantal acti viteiten opgebouwd zijn door de leden van Lucky Seventh, zoals een origineel veldhospitaal en het unieke uitstraling van de pro ducten. Na een lange zoektocht is Meryam erin geslaagd een unieke collectie te vinden. Het grootste gedeelte schoenen en kleding is rechtstreeks in Italië ingekocht. Een klein gedeelte hiervan werd al gepresenteerd in de 'oude' winkel en veel klanten zijn inmiddels dol enthousiast. Inmiddels kan ieder een in Home en Body ook terecht voor schilderijen. Een collectie van dertig werken wordt op een bijzondere wijze gepresenteerd. Ondanks de flinke uitbreiding is de huiselijke sfeer van Home en Body behouden gebleven. Hiervan kunt u zich vanaf vandaag overtui gen aan de Venrayseweg 4 in Over- loon. Daarnaast bent u van 19 tot en met 22 november ook welkom op de kerstshow die door Home en Body, Berly Fleur, Emofra en PLUS Verbeten wordt gehouden. land gevraagd om manifestaties te organiseren!" Dat Marijke nu het Silveren Swaentje krijgt, vindt ze mooi. Maar ze benadrukt dat ze het kleinood niet alleen heeft ver diend. "Ik heb dat mede te danken aan alle mensen van het Odapark, maar vooral ook aan mijn man Gerard en de kinderen. Zij heb ben mij de ruimte gegeven zodat ik met het Odapark aan de slag kon. En dat is een gegeven dat je niet moet onderschatten. Eigen lijk krijgen we samen het Silveren Swaentje." Het Silveren Swaentje wordt op donderdag 22 oktober uitgereikt in het Theehuis van het Odapark. een radiopost uit die tijd. Vandaar gaat de rit naar St. Servatius en ten slotte eindigt de rit, na een stop bij het Freulekeshuus, weer in de Hoenderstraat. Bij alle locaties wordt gestopt en iedereen krijgt de gelegenheid om rustig rond te kijken en naar de verhalen te luis teren, om vervolgens in een vol gend voertuig van de mensen van Lucky Seventh weer mee te liften naar een andere locatie langs de Zwangerschaps fitness Bewegen tijdens de zwanger schap is niet alleen goed voor de moeder, het kan ook de baby hel pen ontwikkelen. Beweging kan namelijk bijdragen aan een betere ontwikkeling van het hartje en het zenuwstelsel van de foetus. Ook voor de moeder heeft spor ten tijdens de zwangerschap veel voordelen. Het houdt de bloed druk op peil, vermindert de kans op zwangerschapsdiabetes, verbe tert de houding en de stabiliteit van het bekken en de rug. Om tijdens uw zwangerschap aan de gezondheid te werken bestaat er een cursus zwangerschapsfitness. De cursus is een combinatie van bewegen en informatie omtrent de zwangerschap en bevalling. Het fitnessgedeelte is afgestemd op de zwangere vrouw, waarbij zowel spierkracht- als conditieoefenin gen aan bod komen. De oefenin gen zijn gericht op het voorkomen en/of verminderen van rug- en bekkenklachten, waarbij uitge breid aandacht wordt besteed aan de houding, tiltechnieken en bek- kenbodemoefeningen. De lessen worden gegeven door Silvia Jans sen, een gespecialiseerde fysiothe rapeute. De eerstvolgende cursus start op zaterdag 17 oktober. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Silvia Janssen of Anita Kersten van de Praktijk voor Fysiotherapie, Helfrichstraat 14a, telefoon 0478-550156. Mailen kan naar sjanssen@fysiotherapiever- nray.nl of kijk op www.fysiothera- pievenray.nl. Gemeente koopt grond in Castenray De kogel is door de kerk. In Cas- tenray kan straks, na een jarenlan ge impasse, weer gebouwd wor den. De gemeente bereikte vorige week overeenstemming met loon bedrijf Hendrix Smits. Op de bedrijfslocatie aan de Lollebeek- weg komt de nieuwe uitbreidings wijk van Castenray. Het loonbedrijf verhuist naar een nieuwe plek verderop aan de Lollebeekweg. Zodra deze verplaatsing gereed is, kan de nieuwe woningbouwlo catie bouwrijp gemaakt worden. De verwachting is dat dit in het najaar van 2011 zal zijn. De dorps raad vindt dat de onderhandelin gen veel te lang geduurd hebben. Een paar weken geleden stuurde de dorpsraad daarom een boze brief naar het college waarin het zijn 'woede en verontwaardiging' uitsprak. Steeds meer jongeren trekken weg uit Castenray waar door het verenigingsleven onder druk komt te staan. Op de nieuwe woningbouwlocatie worden de komende vijf tot tien jaar circa twintig woningen gerealiseerd. Het is een mooie locatie dicht bij de dorpskern. Voorzitter Ben van der Sterren reageert verheugd. "Dank zij de dorpsraad is het toch gelukt. Onze aanpak heeft gewerkt." In de brief stelde de dorpsraad een ulti matum aan het college. Vlak voor de gemeenteraadsverkiezingen is het een ideaal moment om zaken te doen. Wethouder Hans Teunis- sen gaat er graag prat op dat er in alle dorpen (behalve Smakt) weer gebouwd kan worden. Maandag in het dorpsradenoverleg wilden de andere dorpen weten, hoe Casten- ray het zo snel gefikst heeft. "Dat zeg ik liever niet waar de pers bij is", glimlachte Van der Sterren. "Dadelijk na afloop zal ik het ont hullen." route. In de hoofdingang van St. Servatius is een tentoonstelling ingericht, Oorlog aan den Lijve. Tevens wordt er op 17 oktober een rondleiding verzorgd door de kelders van St. Servatius, waar ten tijde van de bevrijding veel Venraynaren naast alle patiënten een veilig heenkomen hadden gezocht. Een presentatie brengt het kelderleven uit die tijd duide lijk in beeld. Peuterspeelzalen De kinderen van de peuter speelzalen de Blokkendoos, de Mierenhoop en de Hummeltjes- hoek kunnen nu nog beter spelen op de buitenspeelplaats van hun peuterspeelzaal. Stichting Peuter speelzalen Venray was dan ook erg blij met de toezegging van het Oranjefonds voor een bijdrage om de peuterspeelplaatsen op te knappen. Zo zijn de zandbakken vernieuwd bij de Hummeltjeshoek en de Blokkendoos. Zij voldoen daarmee weer aan alle huidige kwaliteitseisen. Bij de Mierenhoop zijn nieuwe stoeptegels gelegd. Collecte Nierstichting De inwoners van Venray zijn ook dit jaar weer vrijgevig geweest met de jaarlijkse collecte. De opbrengst, bijna 5000 euro, was ongeveer net zo hoog als vorig jaar. Er gingen 75 collectanten op pad om geld in te zamelen voor het goede doel. Wil je collectant worden? Meld je aan via telefoon 06-13800712 (collectecoördinator Venray Alex Blaas). Zonnebloem Nationale vereniging De Zon nebloem bestaat zestig jaar en daarom zendt de KRO op woens dag 14 oktober om 21.15 uur op Nederland 1 het 75 minuten durend Zonnebloemprogramma Let the sun shine uit. Tijdens het programma roept de Zonnebloem kijkers op vrijwilliger te worden. Het programma wordt gepresen teerd door Anita Witzier. Bladkorven "Dan zullen we zoeken naar een maatwerkoplossing", aldus wethouder Van der Broeck. Na het lezen van deze uitspraak bel ik maandagochtend het gemeente huis en schets de situatie. Ik woon al jaren met plezier aan de Hoe- bertweg waar een reeks lindes en andere bomen staan. Het hele jaar door verwijder ik de dode takken voor mijn huis, heb het niet over het overige werk dat je ermee hebt. Het wordt herfst en de bla deren gaan vallen, de wind blaast deze in gigantische hoeveelheden richting mijn perceel (jammer genoeg meestal zuidwestenwind dus lekker voor mijn deur!). Voor afgaande jaren was ik en de buurt enige dagen bezig deze in de kor ven te deponeren. Wat schetst mijn verbazing? a enig intern overleg door de telefoniste krijg ik advies de bladeren gratis naar het milieu station te mogen brengen, meer kunnen ze niet doen! Dat wordt dan iedere zaterdag, tot ongeveer het carnaval, bladeren rijden naar het milieustation. fijn als je een aanhanger hebt en op zoek bent naar een nieuwe hobby!). Bedankt voor de 'maatwerkoplossing' en het meedenken.! Henk Hendrix, Venray Burgemeester Nee ik ga het niet hebben over de burgemeester, want die heeft al te veel aandacht gehad. Het is tijd dat er iets gezegd wordt over de plaatselijke politieke elite. Zij zijn tenslotte degene die een arrogante, disfunctionerende burgemeester en een slechte communicerend college kunnen aanpakken, maar dat doen ze niet. De gemeenteraad is toch het orgaan dat verantwoor delijk is om het college te contro leren. De gemeenteraad is toch de "stem van de burgers". Zij hebben de afgelopen jaren regelmatig ver zuimd actie te ondernemen. Zij hadden uit naam van de burgers de burgemeester kunnen aanpak ken. In plaats daarvan laten ze hem niet alleen z'n tijd uitdienen, maar verlengen de ellende met nog eens zes jaar omdat die zielige man anders geen baan meer krijgt. De politieke partijen van de coalitie zijn ook de leveranciers van wet houders die niet geschikt zijn voor de taak. En om het partij gezicht te redden, wordt zo iemand dan tot het einde toe uit de wind gehou den. Soms is een wethouder zelf zo verstandig om op te stappen, maar dan wel op een moment dat de wachtregeling in zijn voor deel is. Ook hier hadden de poli tieke partijen in kunnen grijpen, maar ze hebben het nagelaten. En die andere wethouder die op de beeldbuis de "langste adem" heeft, maar zelf niet inhoudelijk durft te reageren. Hij laat dit dan doen door die arrogante 'burgervader'. Als wethouder ben je verantwoor delijk voor een portefeuille en laat je dus je smoel zien. Ook als het niet goed gaat. Toen een of andere malloot dreigde een verf blik tegen z'n voordeur te gooien, was hij de eerste die de publiciteit opzocht. Nu voor de verkiezingen weer alles vol hangt met pamflet ten erger ik me het meest aan de politiek. Nu beloven ze de burgers van alles, maar na de verkiezingen geldt 'uit 't oog uit het hart'Bij mij in de buurt woont ook een raads lid. Elke vier jaar komt hij aan de deur om steun te vragen voor zijn partij. Als ik hem morgen op straat tegenkom, zegt hij waarschijnlijk niet eens goedendag. Nee, vertrou wen in de huidige politiek heb ik niet meer. Het hele systeem is ver rot en moet op de schop. Maar die keuze heb ik niet in het stemhokje, dus blijf ik maar thuis, net als vier jaar geleden. Frans Kateman, Venray Alzheimer Café Op maandag 12 oktober is het Alzheimer Café Venray weer open. Het café is een maandelijkse iMor- mele bijeenkomst waar mensen met dementie, familieleden, hulp verleners en andere belangstellen den elkaar in een ongedwongen sfeer kunnen ontmoeten om erva ringen uit te wisselen en te leren over dementie en aanverwante thema's. Het thema voor deze avond is 'Vrijheid en veiligheid bij dementie'. Gastspreker is mevr. D. Stuij, ambassadeur Alzheimer Nederland. Het Alzheimer Café Venray vindt plaats in De Kemp haan, Kennedyplein 1 te Venray. Inloop is vanaf 19.00 uur en aan vang van het programma is om 19.30 uur. De avond wordt uiter lijk 22.00 uur afgesloten. Kinderdisco In wijkgebouw op 't Nipperke wordt op vrijdag 9 oktober een kinderdisco gehouden voor kin deren van zes tot en met twaalf jaar. Deze avond begint om 19.00 uur en duurt tot 21.00 uur. Op zondag 11 oktober wordt er een puzzelwandeltocht voor jong en oud gehouden. Starten kan tus sen 13.30 en 14.30 uur. Inschrij ven kan tot vrijdagavond 9 okto ber bij Peter Berkers via telefoon (0478)585000. Lichtprocessie In oktober als rozenkransmaand wordt er op zaterdag 10 oktober een lichtprocessie gehouden van de Grote Kerk naar de Lourdes- grot in Venray. Eenieder die in de proccessie de deken en misdie naars wil volgen, kan vanaf 19.15 uur na de mis achter in de kerk tegen een vrijwillige bijdrage een kaars aansteken en zich al biddend voegen in de stoet. Ook kunnen de kerkdorpen of een bedevaart houden naar de Grote Kerk en daar deelnemen aan de lichtproc- cessie. De schutterij gaat voorop naar de grot, de schutterij is nog steeds betrokken bij de kerk en beschermt de processie. De weg vrijbanen en de volgers bescher men, dat is haar taak. De lichtge vende stoet zal zich al biddend voortbewegen. Bij aankomst bij de Lourdesgrot gaat deken Smeets voor in het Marialof. Het koor gaat samen met de aanwezigen Maria- liederen zingen. Wandeling IVN Geysteren-Venray houdt op zondag 11 oktober een pad denstoelenwandeling in de Cas- tenrayse Vennen. Het gebied de Castenrayse Vennen is ontstaan in een breed dal van de Lollebeek en haar zijtak de Diepe Leng. Op de hogere gebieden rondom het dal liggen beboste zandverstuivingen. Hier gaat men wandelen en zoe ken naar paddenstoelen. Omdat de wandeling ook over de hoger gelegen gronden gaat, kan hier, bij gunstige weersomstandigheden, het aantal soorten groot zijn. De wandeling start om 10.00 uur op de Rietweg in Castenray. Dorpsraad Oostrum De Stichting Dorpsraad Oostrum houdt op dinsdag 13 oktober een vergadering in D'n Oesterham in Oostrum. Aanvang 20.00 uur. Op de agenda staan onder meer de notulen van de openbare vergade ring in september en een rappor tage van de overige activiteiten. Mindfulness In het kader van Oktober- maand-Borstkankermaand houdt het Toon Hermans Huis Venlo in samenwerking met de Borst- kankervereniging Nederland op dinsdag 13 oktober van 14.00 tot 16.00 uur een workshop Mindful- ness voor mensen met kanker en hun naasten, verzorgd door May Vullings en Saskia de Ruijter. Mind- fulness kan helpen om ruimte te vinden in een wereld die over spoeld is door de kanker. Schilderworkshop Het Toon Hermans Huis Venlo, open centrum voor iedereen die met kanker te maken heeft, houdt op dinsdag 13 oktober van 10.00 tot 12.00 uur de workshop Leven dige Vrouwen onder begeleiding van kunstschilder Sjak Linssen. Ervaring is niet nodig, beginners zijn welkom. Aanmelden kan via telefoonnummer (077)3211433 of via e-mail info@toonhermanshuis- venlo.nl. Win twee kaartjes naar het NK schaatsen PLUS is sponsor van de KNSB, de Koninklijke Nederlandse Schaatsbond, geworden. Sven Kra mer zal als boegbeeld prominent aanwezig zijn in de communicatie. Sven is tevens ambassadeur van het voorlichtingsbureau brood. Onder de naam Ben van Bakel verkoopt PLUS momenteel een krokant gebakken, warm bakkers brood. Om nog meer klanten ken nis te laten maken met dit brood is in de week van 12 t/m 17 en in de week van 19 t/m 24 oktober houdt de supermarkt een leuke actie. In beide weken maken tien klanten die dit brood kopen kans op twee kaartjes naar het NK schaatsen op zondag 1 november, in het Thialf-stadion in Heeren veen. PLUS zorgt tevens voor het vervoer per bus. niet ontvangen? Bel 582877! SKIN CARE CENTER i p, 7» Esther Stramm mondZorg vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Skin Care Specialiste VENRAY Patersstraat 16, 5801 AV Venray Tel. 0478 514468 www.centrum-mondzorg.nl

Peel en Maas | 2009 | | pagina 9