Dames Volharding winnen derby Techniek voetbal centraal Vier treffers Debby Wismans Geflatteerde nederlaag Oranje Wit Vijf doelpunten Lori Peeters Vijfklapper dames Venray Merselo wint derby Fraaie zege De Peelkorf r Leunen wint op valreep Winst heren Red Stars Nederlaag volleybaldames Niets! Act ve PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 1 oktober 2009 - Pagina 24 Eindelijk is het eerste damesteam van vijfdeklasser Volharding erin geslaagd om van 'angstgegner' Olym- pia uit Boxmeer te winnen. In alle eerdere onderlinge confrontaties wis ten de rood-witten slechts een punt te pakken. Fraai was het allerminst, de wedstrijd van zondag verdiende het predikaat worstelvoetbal, maar het resultaat telt na 90 minuten voetbal: 2-1. De thuisploeg ging voortvaren van start en zette direct de wedstrijd naar haar hand. Met snel combinatie voetbal over de zijkanten, lag het vij andelijke doel al direct in het vizier. Na zes minuten kon Elke Houben dan ook relatief eenvoudig de 1-0 voorsprong op het scorebord bren gen. Volharding drukte direct door en drie minuten later scoorde Mandy Kusters-Michiels eenvoudig de 2-0. Feitelijk zou de wedstrijd een gelo pen koers moeten zijn, maar Olympia kreeg steeds meer grip op de wed strijd omdat Volharding simpelweg het goede en normaal gesproken ver zorgde veldspel vergat op te pakken. Daarbij bleef Olympia constant door wisselen met veldspelers, wat erg veel onrust in het totale veldspel teweeg bracht. Olympia kreeg hierdoor ver schillende kansen, die met pijn en moeite van de verdediging werden tegengehouden. Volharding kon voor Wat gebeurt er als U niet adverteert SV United SV United korfbal VV Holthees S3 Sealed Air EIJERS Nelïpak SV Ysselsteyn Volharding-Olympia'18: 2-1 (2-0). Doelpunten Volharding: Elke Houben en Mandy Kusters. de rust ternauwernood het hoofd boven water houden. Een buitenspel goal werd nog terecht afgefloten door de scheidrechter, maar in de volgende aanval moest de leidsman Mandy Ste vens vijf minuten naar de kant sturen vanwege een stevige overtreding op de linksbuiten van de gasten. Met de schrik in de benen ging de thuisploeg de rust in. Ondanks deze rustperiode kwamen de Volharding-dames zeker niet tot rust in de tweede helft. Met foutieve passes en verkeerde veldpo- sities in alle linies kun je wachten op een tegentreffer en die kwam zo'n tien minuten na de rust: 2-1. Volharding moest overschakelen naar strijdvoetbal tegen een fysiek sterkere tegenstander en dat beteken de ook dat er met krachten gesmeten werd. De sfeer werd ook grimmiger in het veld en na de zoveelste charge op de benen van spits Femke van Wijk, greep de scheidsrechter eindelijk in en stuurde ook een van de Olympia- dames voor vijf minuten naar de kant. Ondanks het fysieke veldoverwicht van Olympia konden de Boxmenaren geen echte kansen afdwingen, waar door Volharding na een omzetting op het middelveld tien minuten voor tijd de wedstrijd weer langzaam kon controleren en de drie belangrijke punten uiteindelijk door werkvoetbal in eigen huis hield. Door deze zege houdt Volharding de aansluiting met de favorieten in deze klasse. Kappen, draaien, passeren en trap pen. Het zijn slechts een paar aspec ten uit het voetbal die aandacht krijgen tijdens de Nederlandse tech niekkampioenschappen voetbal, die op vrijdag 30 oktober op sportpark Soetendaal in Vierlingsbeek worden gehouden voor jongens en meisjes van 7 tot en met 14 jaar. In samen werking met de Rene Meulensteen Academy en Sportpartners is voetbal vereniging Volharding erin geslaagd om deze titelstrijd naar Vierlingsbeek te halen. Meulensteen, oud-voetballer van de Vierlingsbeekse vereniging, is al jaren de rechterhand van mana ger Alex Ferguson bij Manchester United, de grootste club ter wereld. Bij de Engelse topclub verzorgt de uit Beugen afkomstige Meulensteen tegenwoordig de veldtrainingen. Spe lers beter maken, dat is wat Meulen- steen wil. En die doelstelling staat ook centraal tijdens de Nederlandse techniekkampioenschappen voet bal, die in de herfstvakantie voor de derde maal worden gehouden. Dit jaar worden verspreid over het hele land 10.000 kinderen bij 100 deelnemende voetbalclubs verwacht. Iedereen die meedoet, krijgt naast alle specifieke techniektrainingen een voetbal, een voetbalshirt, een lunch, het voetbal magazine Elf, een diploma op naam en een speciale moves en skills-trofee mee naar huis. Uiteindelijk kiezen de door Meulensteen opgeleide trainers per locatie de beste techniekspelers, die op het Nationaal Sportcentrum Papendal tijdens de finaledag op 1 november 2009 mogen gaan strijden om de titel beste techniekspelers of -speelster van Nederland in zijn of haar categorie. De winnaars van deze dag krijgen van Rene Meulensteen en van minister Ab Klink (VWS) de hoofdprijs uitgereikt: een reis naar Manchester, waar ze gaan kijken naar alle voetbalsterren, een wedstrijd en nog veel meer leuke dingen. Belang rijk om te weten is dat iedereen van 7 tot en met 14 jaar mag meedoen aan de kampioenschappen. Wil je meer weten en deelnemen aan het NTK- 2009? Kijk dan op: www.moves-skills. nl. Geko-SVOC'01 10-9 (7-4). Doel punten SVOC'01: Debbie Wismans (4x), Linda Claessens, Kelly Wis- mans, Yvonne Classens en Klaartje Philipsen. Ondanks vier treffers van Debby Wismans ging SVOC'01 in de over gangsklasse nipt onderuit in de uit wedstrijd tegen Geko: 10-9. De thuis ploeg sloeg in de eerste helft het beslissende gaatje (7-4), waarna de gasten na de pauze nog wel terugkwa men tot 8-7, maar uiteindelijk toch aan het kortste einde trokken. SVOC'01 liet zich de kaas van het brood eten in deze fana tieke wedstrijd. Pas in de tweede helft schakelde SVOC'01 een paar tandjes bij. Helaas vonden zij een scheids rechter op hun weg. Deze keurde een paar zeer belangrijke treffers af, onder andere de 10-10. Het was een wed strijd waarbij SVOC'01 steeds dichter bij mocht komen, maar niet langszij. Toch zullen zij hier lering uit moeten trekken. Met veel ruimte in het spel en een dodelijk schot zullen deze wedstrijden dan tot het verleden gaan behoren. SVOC'01 zal in de toekomst dan ook direct gas moeten geven om zo rust in het spel te krijgen. Een belangrijk punt in de ontwikkeling is het feit dat er wederom zes van de acht dames hebben gescoord. Zondag spelen ze thuis weer een zware wed strijd tegen NDZW. SVSH-Oranje-Wit 12-6 (3-3). Doelpunten Oranje Wit: Petra van der Haghen en Linda Houben (bei den 2x) Loes Kateman en Caroline Michels. Oranje Wit verloor in de hoofdklas se de uitwedstrijd tegen SVSH: 12-6. Anders dan de uitslag doet vermoeden, gaven beide partijen elkaar lange tijd niets toe: ruststand 3-3. Na de pauze sloeg de koploper het beslissende gaat je en liep Oranje Wit tegen een geflat teerde nederlaag aan. De eerste helft begon goed voor Oranje Wit. De gasten wisten veel kansen te creëren. SVSH gaf Oranje Wit de ruimte en probeerde zelf de vang te pakken. Dit werd met een afgestraft door Oranje Wit met een afstandschot van Caroline Michels. De thuisspelende ploeg speelde aanval lend erg goed in hoog tempo, maar had moeite met de afwerking. Toch wist SVSH uiteindelijk de voorsprong te pakken (2-1). Oranje Wit kwam in deze fase beter in de wedstrijd. Het kreeg meer vertrouwen. De kansen voor Oranje Wit waren er, alleen stokte de afwerking. De gasten bleven goed doorzoeken naar de kansen en dit resulteerde in een 2-3 voorsprong door twee afstandschoten van Petra van der Haghen en Loes Kateman. Oranje Wit was op dat moment de betere par tij en haalde SVSH goed uit zijn spel. Helaas kregen de oranjewitten het niet voor elkaar om de voorsprong uit te bouwen. SVSH kon hierdoor kon goed bij blijven en wist vlak voor rust de stand gelijk te trekken (3-3). Na de rust begon Oranje Wit vol goede moed aan de tweede helft. Ook SVSH dacht er zo over en het lukte hen snel na het fluit signaal te scoren. SVSH veranderde zijn manier van spelen en ging achter ver dedigen. Hiermee haalde de thuisploeg veel ballen ertussen uit en Oranje Wit werd uit zijn spel gehaald. In het begin kon Oranje Wit nog bijblijven tot de 5-4, maar vanaf dat moment nam SVSH het initiatief. SVSH ging aanvallend meer op doorloopballen spelen en onder de korf was de thuisploeg erg sterk. SVSH liep in korte tijd uit naar een voorsprong van 8-4. Linda Houben wist nog twee keer te scoren via kleine kansen onder de korf (8-6), maar dit was niet genoeg om de overtuiging terug te krijgen. Oranje Wit probeerde van alles en er werd meer risico geno men om het gat te dichten. Hier pro fiteerde SVSH van en wist uiteindelijk nog vier keer de korf te raken: eind stand 12-6. Oostrum-Rood Wit 10-0 (8-0). Doelpunten Oostrum: Lorie Pee- ters (5x), Sharon van de Kerkhof en Brandy van Dijck (beiden 2x) en Jessie Pelzer In de derde klasse hebben de voet baldames van Oostrum een monster score behaald tegen Rood Wit: 10-0. In de eerste helft werden de gasten onder de voet gelopen en liep de thuisploeg uit naar een 8-0 voor sprong. Na de thee werden nog twee goals aan de acht toegevoegd. Lori Peeters was op schot op schot en scoorde maar liefst vijf doelpunten. Na het knappe gelijkspel van vorige week stond Rood-Wit op het pro gramma. De eerste minuten ontbrak de felheid bij Oostrum. Na een grote kans van Rood-Wit werd Oostrum wakker. Dat resulteerde in actief aan- valsspel van de thuisploeg. Veel kan sen werden benut, waardoor Oostrum na een kwartier spelen al op een 3-0 voorsprong stond. Lori Peeters wist het net vervolgens tweemaal te vin den door zich zelf goed vrij te spelen. Door goed samenspel wist Sharon van de Kerkhof te scoren door een boogbal over de keeper. Na deze mooie voorsprong wist Oostrum deze score nog op te laten lopen tot 8-0 bij rust. Na de pauze kreeg Oostrum nog goede kansen maar de effecti viteit ontbrak. Alleen Jessie Pelzer en opnieuw Sharon van de Kerkhof wisten het doel nog te vinden zodat er een mooie 10-0 overwinning werd geboekt. Volgende week staat de uitwedstrijd tegen VOW op het pro gramma. Vesta-Venray 0-5 (0-1). Doel punten Venray: Judith Rouwen- horst, Ilse Hennen, Colette van Aalst, Tamara Koonings en Marije Jager. De voetbaldames van SV Venray hebben de uitwedstrijd tegen Vesta met 0-5 gewonnen. Voor de pauze kon alleen Judith Rouwenhorst de Melick- se muur slechten. Na de thee waren het de nieuwelingen Ilse Henne en Colette van Aalst van Roda JC, Tamara Koonings en Marije Jager die succes vol waren. Venray probeerde vanaf de eer ste seconde heel veel druk te zetten om zo snel mogelijk de 0-1 op het scorebord te krijgen. Het vertrou wen was natuurlijk groot na de 7-1 overwinning een week eerder. Vol gens afspraak werd er direct vooruit gevoetbald en begonnen de kansen zich op te stapelen voor de gasten. De snelle rechtsbuiten Colette van Aalst liet zich al een paar keer goed voor het doel zien, maar de doelvrouwe van Vesta wist haar doel knap schoon te houden. Pas na een kwartier spelen moest de Venrayse keepster Vivian van Wijk voor het eerst prima in actie komen. Venray bleef aanvallend voet ballen en na een klein half uur spelen was het dan eindelijk raak. Een goede steekbal van Ilse Hennen kon meege nomen worden door Judith Rouwen- horst, die de bal netjes in de verre bovenhoek krulde. Helaas wisten de dames van Venray na die verlossende 0-1 niet door te drukken en kreeg Vesta zelfs nog een kans op de gelijkmaker vlak voor rust. In de slotminuten van de eerste helft leek de 0-2 die al lang in de lucht hing in de maak te zijn, maar Djarmelza van Putten kon een mooie pass van Colet te van Aalst net niet langs de keep- ster krijgen. In de tweede helft wilde Venray snel doordrukken. Djarmelza van Putten en Mandy Maas maakten plaats voor Femke Sijmons en Beau Nelissen, waardoor er enkele ver schuivingen noodzakelijk waren bin nen de lijnen. Het eerste kwartier van de tweede helft was het even zoeken voor Venray, maar de ploeg bleef wel duidelijk de sterkste in dit duel. In de 60e minuut werd Judith Rouwenhorst neergehaald, de scheidsrechter paste de voordeelregel goed toe, waardoor Marije Jager prima wist te scoren met een schuiver in de hoek, 0-2. De manier waarop dit doelpunt tot stand kwam zorgde voor de nodige ophef, waardoor de wedstrijd een stuk grim miger werd. Gelukkig hielden de Ven- rayse speelsters hun hoofd goed bij het voetballen en werd er nu echt doorgezet. Een corner van Colette van Aalst belandde via de kluts tot twee maal toe voor de voeten van Ilse Hen nen, die dan ook voor de 0-3 tekende. Jessie Philipsen verving vervolgens Marije Jager en zij wist al snel het net te vinden met een snoeiharde knal in de kruising, maar helaas werd de goal afgekeurd wegens een vermeende overtreding. Een mooie aanval opge bouwd door Aukje van Lierop werd via Aniek Schepers breed gelegd op Colette van Aalst, die voor de vierde goal van de dag zorgde. Een kwartier voor tijd werd Ilse Hennen neerge haald net buiten de zestien en Tamara Koonings nam de vrije trap in eerste instantie te vroeg (de bal ging er ove rigens wel in), in tweede instantie knalde ze de bal glaszuiver in de lin kerbovenhoek. Hiermee bracht zij de eindstand op 0-5. Venray kon dan ook tevreden met de drie punten huiswaarts keren, voetballend was de ploeg duidelijk de betere, maar het duurde lang voordat de ploeg het veldoverwicht in doel punten wist om te zetten. DES-Merselo 5-7 (1-4). Doel punten DES: Kelly Lensen en Laura Lamers (beiden 2x) en Wendy Kuijpers. Doelpunten Mer- selo: Anja van Dijck (4x), Femke Claessens, Angela van Tilburg en Sanne van Els. De korfbalsters van Merselo heb ben de derby tegen DES in Vierlings beek met 5-7 gewonnen. DES begon veelbelovend aan de wedstrijd. De ene na de andere kans werd gecre- eerd en vervolgens niet benut. Mer- selo maakte de kansen wel af. De gas ten liepen uit naar een stand van 0-3. Vlak voor de rust wist Laura Lamers aan de kant van DES nog te scoren. Met een achterstand van 1-4 gingen de dames van DES de kleedkamers in. In de rust werd ook besproken dat het creëren van kansen goed ging. Daarbij moest er meer gebouwd wor den op de aangeefster. En dat gebeur de de tweede helft ook. De thuisploeg had de moed nog niet opgegeven en ging ervoor om nog een of meer puntjes te pakken. Merselo was ech ter niet onder de indruk en liep uit naar 1-6. Vanaf dat moment namen de dames van DES het initiatief over. Het ene na het andere doelpunt viel aan de kant van de thuisploeg. Treffers van Kelly Lensen (2x), Wendy Kuij- pers en Laura Lamers, allen via een afstandschot, brachten DES dichterbij tot 5-7. Verder lieten de korfbaldames uit Merselo en pakten de volle winst. De Peelkorf-Boskant 13-10 (6-6). Doelpunten De Peelkorf: Linda Verlijsdonk (4x), Mayke van Ass (3x), Kim Kusters en Paula van Veghel (beiden 2x), Sharon Wismans en Nicole Tielen. De korfbalsters hebben in de hoofdklasse een knappe 13-10 zege behaald op nummer twee, Boskant. In de eerste helft gingen beide partijen gelijk op en bij rust was het dan ook 6-6. In de tweede helft had De Peel- korf het betere van het spel en liep uit naar een dikverdiende zege. Bos kant begon goed aan de wedstrijd. Na vijftien minuten spelen had de uitspe lende ploeg al een voorsprong opge bouwd van 1-4. De Peelkorf had der halve een inhaalslag te maken, maar dat deed het succesvol. Tien minuten voor het einde van de eerste helft had de thuisploeg haar achterstand al weer omgezet in een voorsprong van 5-4. Beide ploegen wisten voor rust nog enkele keren te scoren en aan het einde van de eerste helft was het opnieuw gelijk: 6-6. In de tweede helft pakte De Peelkorf een voorsprong (7-6 en daarna 8-6). Boskant leek nog even dichtbij te komen (7-8), maar de thuisploeg reageerde hierop door het gat opnieuw te vergroten met drie punten naar 10-7. De opgebouwde voorsprong werd niet meer weggege ven en De Peelkorf won uiteindelijk deze wedstrijd met 13-10. De Peelkorf staat nu gelijk met de nummer één in de competitie, DDW waar de Yssel- steynse ploeg het volgende week tegen op mag nemen. Uitslagen MVC-SV United 4-1 Ysselsteijn 2-SV United 2 2-0 SV United 3-America 2 2-5 SV United 4-Wittenhorst 9 0-4 SV United 5-SVEB 4 6-1 VIOS'38 Da.-SV United Da. 1-9 Programma zaterdag 3 oktober SV United (w) vet-Geijsteren vet17.00 Swolg. Boys vet-SV United (M/B) vet 16.30 Programma zondag 4 oktober SV United-Meterik 14.30 SV United 2-Wittenhorst 4 11.00 Meterik 3-SV united 3 11.00 GFC'33 4-SV united 4 11.00 SV United Da.1-RESIA Da.1 10.30 Futsal Programma vrijdag 2 oktober SV United 2-Herberg de Peel 3 21.00 Programma zaterdag 3 oktober BZVV 2-SV United 3 20.00 Uitslagen SV United A1CO-Leunen A1 2-4 Wittenhorst B2-SV United B1CO 0-6 Melderslo B1-SV United B2CO 9-0 SV United C1CO-RKDSO C1 2-0 SV United C2CO-Wittenhorst C3 0-0 Venlosche Boys E4-SV United E2CO 2-6 SV United E3CO-Griendtsveen E110-2 SV United E4CO-Wittenhorst E8 3-1 SVOC'01 E3G-SV United E5CO 1-6 Sparta«18 E7-SV United E6CO 5-1 SV Oostrum F1-SV United F1CO 1-3 Montagnards F1-SV United F3CO 8-1 SVOC'01 F3-SV United F5CO 3-4 Programma zaterdag 3 oktober TSC'04 A1-SV United A1CO 14.30 SV United B1CO-Leunen B1 14.30 SV United B2CO-HRC'27 B1 14.00 Merselo C1G-SV United C1CO 14.30 IVO D1-SV United D1CO 11.00 Quick Boys D2-SV United D2GCO 15.00 SV United D3GCO-SVOC'01 D2 9.00 Sportnieuws -info Paardensport in Ysselsteyn Paardensportvereniging Ysselsteyn houdt op zaterdag 3 en zondag 4 oktober de samengestelde wedstrijd SGW Ysselsteyn 2009. De wedstrijd bestaat uit een dres suur- en springproef en een cros scountry en wordt in deze tak van de paardensport eventing genoemd. Tijdens het evenement zullen de Limburgse combinaties strijden om de regiokampioenschappen Limburg. Het nodige spektakel valt dus te verwachten. Het aantal deelnemers bedraagt circa 350. De ontwikkeling van het aantal deelnemers in de afgelopen jaren is deels te verklaren door de reputatie die het evenement inmiddels heeft opgebouwd. Het evenement is uitge groeid tot een geliefde en kwalitatief hoogstaande wedstrijd en voor vele deelnemers de mogelijkheid op een verantwoorde wijze wedstrijderva ring op te doen, getuige ook het aan tal deelnemers in de klassen begin ners en licht. Daarnaast mag deze tak van de paardensport zich verheugen in een toenemende belangstelling. De deelnemers zijn afkomstig uit geheel Nederland en voorts uit België en Duitsland. Nationale coryfeeën van de eventingscène die acte de presènce geven zijn onder anderen Olympiade deelnemer Tim Lips, Jan van Beek en Gert Boonzaaijer. Van de organise rende vereniging zullen Irene Potten met Jupiter in de klasse midden en Natascha Mennen met Unymphet in de klasse licht de strijd aanbinden, terwijl Serina Weemen met Majesto- Grandeur en Sabine Franken met haar nieuwe aanwinst Zodiack in de klasse beginners het strijdperk zullen betreden. De wedstrijdterreinen zijn gelegen aan de Midden-Peelweg ten zuiden van de kom Ysselsteyn. Het betreft hier een unieke plek waar al jarenlang de samengestelde wedstrijd sport wordt bedreven en een geliefd trainingsdomein voor regionale en nationale teams in deze tak van sport, maar ook voor individuele ruiters en amazones. Ook vinden hier de KNHS Regiotrainingen Limburg plaats onder leiding van Gerald Arts en Gerrit Fran- ken. Mede dankzij de grondeigenaren, sponsors en vele vrijwilligers is de organiserende vereniging er weder om in geslaagd een aantrekkelijk eve nement op poten te zetten met een spectaculaire doch faire crosscountry, waarin wederom een aantal nieuwe hindernissen zijn opgenomen. Daar naast is het hoofdterrein weer zéér aantrekkelijk ingericht. Alle paarden en pony's staan, zoals gebruikelijk, onder veterinaire controle. Het programma loopt op beide wedstrijddagen van 8.30 tot 17.00 uur. Haps Boys-Leunen 0-1 (0-0). Doelpunt Leunen: Remco Jans sen. Leunen verdedigde in Haps met succes zijn koppositie in de vierde klasse G. De ploeg van trainer Henk Langstraat won in de 90e minuut met 0-1. Matchwinnaar was jeugdspeler Remco Janssen die een kwartier voor tijd inviel. Hij rondde een Leunse aanval af met een doeltreffend schot in de kruising. De ongeveer 150 toe schouwers zagen onder een heerlijk zonnetje geen goede, maar wel een spannende wedstrijd waarin nau welijks kansen ontstonden. In de 9e minuut pareerde Leunen-goalie Jaap Litjens een inzet van een aanvaller van de thuisploeg en waren er kleine kansjes voor de bezoekers. In de 28e minuut kwam Leunen goed weg toen de bal vanuit een scrimmage niet over de doellijn verdween. Leunen kreeg echter ook enkele kansen. Beide par tijen waren tevreden met een 0 - 0 ruststand. De groen-zwarten dron gen na rust aan, maar werden zelden gevaarlijk. Leunen deelde gevaarlijke speldenprikken uit, maar scoorde niet. Trainer Henk Langstraat van Leu nen probeerde de wedstrijd toch naar zich toe te trekken en wisselde een verdediger voor een extra aanvaller. Een risicovolle wissel. Maar de mar kante trainer van de oranjehemden kreeg het gelijk aan zijn zijde. In de 90e minuut speelde Guus Gielens de bal in de voeten van de pas 18-jarige invaller Remco Janssen. De A1-speler twijfelde geen moment en haalde vol uit. Het gevolg was een waanzinnig mooie treffer die ook nog eens drie punten opleverde. De goed leidende scheidsrechter Kessels uit Helmond liet nog een vijf tal minuten doorspelen. Vijf spannen de minuten. Maar Leunen hield stand en blijft koploper. Komende zondag ontvangt het de nummer twee (Boe- kel Sport) op sportpark 't Klaverblad. Middelburg-Summa/Red Stars 4-6. Punten Red Stars: Ronald Bogaard, Frank van der Vleuten en Robert van de Bosch (allen 2x). De tafeltennisheren van Summa/ Red Stars hebben in de tweede divi sie een knappe 4-6 zege behaald in de uitwedstrijd tegen Middelburg. Ronald Bogaard en Frank van der Vleuten wonnen ieder twee enkelspelen. Ook Robert van de Bosch, die de eerste weken niet in goede doen was, weet weer wat winnen is. Ook hij trok twee enkelspelen naar zich toe. De uitblin ker bij Middelburg was John Scott die drie enkelspelen won en ook het dub bel tegen Frank van der Vleuten en Robert van de Bosch naar zich toetrok. SV United E1CO-Melderslo E1 9.00 SV United E2CO-HBSV E3 9.00 Leunen E2-SV United E3CO 9.15 Montagnards E3-SV United E4CO 9.00 SV United E5CO-SV Venray E15 11.00 SV United E6CO-SV Venray E16 11.00 Meterik F1-SV United F1CO 9.15 SV United F2CO-IVO F2 9.00 SV United F3CO-Volharding F2 11.00 Hegelsom F2-SV United F4CO 11.30 SV United F5CO-SV Venray F10 11.00 SV United MPCO spelen onderling 10.00 Uitslagen Oranje Wit 4-SV United 10-2 SV United D1-Erica D1 2-4 SV United E1-De Peelkorf E2 2-1 SVO F1-SV United F1 0-0 SV United F2-SVOC '01 F1 1-0 SV United W1-SVOC '01 W1 0-3 SV United W1-Peelkorf W3 0-3 Programma zaterdag 3 oktober Erica D1-SV United D1 11.00 De Peelkorf E2-SV United E1 14.00 SV United F1-Oranje Wit F1 13.30 Peelkorf F2-SV United F2 13.30 SV United W2-Peelkorf W5 13.55 SV United W2-Peelkorf W6 14.45 Gelukkig waren de Venrayse spelers in goede doen en vooral Robert van de Bosch had eindelijk zijn goede vorm te pakken en met sterk spel wist hij zijn resterende twee enkelpartijen winnend af te sluiten. Ook Ronald Bogaard en Frank van der Vleuten hadden er zin in en ook zij wisten hun resterende enkelspelen tot een goed einde te brengen. Door de 6-4 zege staat Red Stars nu tweede plaats in de tweede divisie. Zaterdag komt koploper Arnemuiden op bezoek in Venray. De jeugd van Summa/Red Stars speelde afgelopen zondag het eerste jeugdranglijsttoernooi in Heel en Wessem met wisselende resultaten in de vorm van vier hoofdrondeplaat- sen. Gelukkig in de troostronde kwam de vorm weer enigermate terug en bereikten vijf personen de halve fina le en twee de kwartfinale. Komende zaterdag spelen alle senioren teams en de meeste jeugdteams weer een thuiswedstrijd en vanaf 930 uur. Vanaf 17.30 uur spelen de seniorenteams in het tafeltenniscentrum Kiosk 1a in het Brukske. Wilt u meer weten over de vereniging, bezoek dan de website www.nttb.nl@redstars Uitslagen Holthees vet.-Ysselsteyn vet. 1-7 Excellent-Holthees 2-3 SV Venray 11-Holthees 2 2-4 Holthees 3-SVOC'01 5 1-3 MVC -SV United 4-1 Excellent-Holthees 2-3 TOP'27-SV Oostrum 0-0 Melderslo-BAVOS 0-2 RESIA-Milheezer boys 0-3 DEV Arcen-Meterik 2-2 Programma zondag 4 oktober Holthees-MVC 14.30 Holthees 2-Stormvogels 3 11.00 RESIA 3-Holthees 3 11.00 Piet Hoex Bouwadvies Sp cards trap Tel. 0478-582350 Phoex.advies@home.nl MANDERS AL 1ÜMATION CtriiLMr irttjrmcfcjrmuü pftjOucu. Kb i www.dokterspraktiikdekeizer.nl Cafe De Tijd Cafe Hulsman Cor Paint Subsponsoren: A+P tandprothetiek Argowil Arts Schildersbedrijf Blom Bouwbedrijf Fleuren BTL Venray Garage Strijbosch ISS Cleaning Services Keijzers-Manders Lambert Wilms Maessen Bedrijven Martens Installatie BV MMI Nobilon BV Pelgrimshuis Periodiek verspreidings bureau Personato Toon Kateman Van Li Vera Venray Verlaat Uden Hovoc-ActiveRooy 4-0. Setstan den: 25-9, 25-23, 25-17 De volleybaldames van ActiveRooy hebben in het eerste duel in de pro motieklasse B een royale nederlaag geleden. In Horst was Hovoc met 4-0 te sterk voor de Venrayse gasten. Alleen in de tweede set kon ActiveR- ooy enigszins tegenstand bieden aan de sterke thuisploeg. Toch ging ook die set met 25-23 verloren. In de ove rige sets konden de Venrayse volley baldames geen vuist maken. De jonge Iris Janssen maakte als middenaanval- ster wel een prima debuut. De Venrayse volleybaldames speel den hun eerste wedstrijd van het sei zoen tegen favoriet Hovoc in Horst. Met twee nieuwe coaches (Ton Voer- mans en Ellie Swinkels) aan de zijlijn begonnen de dames met goede moed aan de wedstrijd. Tijdens de eerste set zakte die moed toch wat in de schoe nen, aangezien de dames uit Horst lieten zien dat ze niet voor niets als favoriet gebrand merkt zijn. Activer- ooy begon traag aan de wedstrijd en daar maakte de tegenstanders dank baar gebruik van door met 25-9 de set binnen te halen. Een slechte eerste set in het nieuwe seizoen. Na de slechte start waren de dames gedreven te laten zien wat ze van hun nieuwe trainer Rudi Kun Kuti geleerd hadden. Aan de zijde van Active werden min der persoonlijke fouten gemaakt, de aanvallers begonnen te scoren, kort om ActiveRooy was wakker geschud. Beide teams waren aan elkaar gewaagd. Op het scorebord kwamen dan ook niet meer dan twee punten verschil te staan. Na een spannende strijd trok de thuisploeg aan het lang ste eind en hiermee ook de set naar zich toe (25-23). In de derde set werd met een ande re opstelling gespeeld om alsnog een paar belangrijke wedstrijdpunten mee terug naar Venray te nemen. Door Loes Vervoort weer op haar vertrouw de buitenpositie te zetten, hoopten de Venrayse dames de wedstrijd te keren in hun voordeel. Ondanks goede spel van de gasten bleek Hovoc toch een maatje te groot en werd ook deze set verloren (25-17). De wedstrijd kon niet meer gewon nen worden. Toch zou ActiveRooy niet opgeven en de strijd aangaan voor het laatste wedstrijdpunt. Spel- verdeelster Lieke Vervoort werd in de basis gebracht en speelde een goede set. Helaas mocht ook deze wissel niet baten en gingen de dames zonder punten terug naar huis. Deze set werd met 25-21 verloren. Met nog geen wedstrijdpunten op zak zijn de dames vastberaden om volgende week voor het thuispubliek wel punten te pak ken tegen Summa Peelpush dames 3 uit Meijel. De wedstrijd begint om 16.00 uur in De Wetteling. Uitslagen Ysselsteyn A1-SPV A1 2-2 ONDO B1-Ysselsteyn B1 5-2 Ysselsteyn B2-Someren B5G 0-5 Ysselsteyn C1G-sc Helmondia C2 9-0 Sc Helmondia C5-Ysselsteyn C2 3-1 Ysselsteyn D1-Neerkandia D1 0-8 Ysselsteyn D2-HVV Helmond D1 2-3 Liessel E1-Ysselsteyn E1 16-0 Ysselsteyn E3-Rood Wit'62 E7 1-4 Someren E9G-Ysselsteyn E4 2-3 Ysselsteyn F1-Liessel F1 2-3 Someren F7-Ysselsteyn F2 5-2 Programma zaterdag 3 oktober Deurne A2-Ysselsteyn A1 14.30 Ysselsteyn B1-MULO B1 15.00 ZSV B4-Ysselsteyn B2 15.00 NWC C2-Ysselsteyn C1G 13.30 Ysselsteyn C2-Mierlo Hout C5 14.30 Deurne D2-Ysselsteyn D1 10.15 Ysselsteyn D2-Someren D4 12.00 Ysselsteyn D3-Mifano D4 12.00 Bruheze E1-Ysselsteyn E1 10.45 Ysselsteyn E2-Deurne E4 9.00 Ysselsteyn E3-sc Helmondia E4 9.00 Ysselsteyn F1-Bruheze F1 10.15 Lierop F2-Ysselsteyn F2 9.30 Ysselsteyn F3-NWC F10G 10.15 IVO MF3-4-Ysselsteyn MF1-2 12.00 Uitslagen Ysselsteyn-SVOC'01 Ysselsteyn 2-SV United 2 EWC'46 2-Ysselsteyn 3 Ysselsteyn 4-Excellent 3 Kronenberg 3-Ysselsteyn 5 Holthees-Veteranen Programma zaterdag 3 oktober Veteranen-SVS 17.00 Programma zondag 4 oktober Lottum-Ysselsteyn 14.30 Olympia'18 4-Ysselsteyn 2 10.00 Ysselsteyn 3-Merselo 2 Venray 10-Ysselsteyn 4 Ysselsteyn 5-Meterik 5 2-0 2-0 1-0 1-8 1-2 1 -7 13.00 9.30 10.30

Peel en Maas | 2009 | | pagina 24