Therapeuten werken samen als Vie-Zie Oktober maand van de borstkanker Zumbamarathon voor Pink Ribbon Kom op voor jezelf Tesco is niet meer... Loterij mannenkoor De kunst van het wonen Woon Event: een brede kijk op wonen Adviesdag bij Eef Wonen en Slapen Twee nieuwe praktijken in De Clockert MondZorg dermalogica® PEEL EN MAAS Donderdag 1 oktober 2009 - Pagina 11 Zonnebloem 60 jaar Verras een mantelzorger Daags na Rowwen Hèze Slotconcerten De organisatie van de Rowwen Hèze Slotconcerten in America op 6, 7 en 8 november maakte deze week het zondagmiddagprogram ma bekend. In de grote tent (capa citeit 8000 personen) wordt een gezellig gezinsevenement geor ganiseerd, volledig in lijn met de Limburgse traditie van de plein feesten. Dat betekent het gevoel van OLS, joekskapellen en zaate hermenies en veel gezelligheid. Herbalife helpt voedselbank Steun jonge gezinnen SKIN CARE CENTER Esther Stramm MondZorg "'t is moj gewest, ik heb de piep leeg!" CENTRUM Patersstraat 16 Venray Tel. 514468 www.centrum-mondzorg.nl Annette van Laarhoven en Mary van Deursen zijn een samenwerkingsver band aangegaan onder de naam Vie- Zie. Beide therapeuten maken in hun werk gebruik van systemische princi pes en opstellingen, maar dan voor namelijk in een individuele setting. Annette in haar eigen praktijk Transire en Mary als pedagogisch gezinsbe geleider, onder meer bij Kleur kind en jeugdzorg. Ze willen het aanbod verbreden en verdiepen door ook met groepen te gaan werken, onder meer met familieopstellingen, thema gerichte workshops en systemische trainingen op maat. Vie-Zie staat voor leven en kijken. In ons leven van alle dag ontstaan ongemerkt patronen en verstrikkingen die persoonlijke ont wikkelingen in de weg kunnen staan. Annette en Mary delen de visie dat familieopstellingen een verrijkende methode is met diepgaande werking. De deelnemers kunnen kijken en meedoen. Ze krijgen nieuwe inzich ten aangereikt die ze zelf weer in hun eigen leven kunnen integreren. Kijk en leer van je leven. Mensen die een verband hebben met elkaar vormen een systeem, zoals bijvoorbeeld een gezin, familie, team, een vereniging ed. Er kunnen allerlei gebeurtenissen zijn die de harmonie in een systeem verstoren zoals bijv. overlijden, ziekte, oorlog, faillissement, abortus, religie en nog veel meer. Bewust, maar vaker nog onbewust, heeft dat zijn invloed en uitwerking op afzonderlijke leden van het systeem. Het systeem wat het meeste invloed heeft op wie je bent is de familie van herkomst. Opstellingen kunnen patro nen en verstrikkingen in het systeem op een doeltreffende en krachtige manier zichtbaar maken. De context waarin iemand zich bevindt speelt een belangrijke rol iedereen wordt gezien en gehoord. De begeleider gaat op basis van inzicht en informatie van representanten het systeem stap voor stap herordenen. Hierbij wordt rekening gehouden met de principes: balans tussen geven en nemen, rang orde, binding en erkennen wat is. Zo ontstaat er een nieuw beeld waardoor een andere beleving van het systeem mogelijk wordt die op een dieplig gend niveau kan doorwerken. Opstel lingen kunnen ook verheldering bren gen bij thema's die te maken hebben met bijv. relaties, angst, rouw, schuld, keuzes maken, omgaan met autori teit, voor jezelf opkomen. Annette en Mary verzorgen op aanvraag ook lezingen, voorlichtingsbijeenkomsten en trainingen over systemisch werken o.a. op scholen, bij hulpverlenende instanties, organisaties en bedrijven. Eerstvolgende Open Workshop Fami lieopstellingen, 20 oktober en 10 november van 19.00-22.00 uur. Prak tijk Transire, stationsweg 7c, 5802 AA, Venray. Aanmelden via email: info@vie- zie.nl. Kosten 50 euro per avond. Informatie over nieuwe data en the mabijeenkomsten zijn binnenkort te lezen op www.vie-zie.nl. Voor vragen of informatie kunt u altijd via email of telefonisch contact met ons opnemen. Tevens staat er extra info op www.praktijktransire. nl onder de kopjes therapeuten en familieopstellingen. Annette van Laar hoven 06-22455430, Mary van Deur sen 06-42387262. Met haar bedrijf Breast Care Ria is Ria van den Einden sinds sep tember 2006 werkzaam als ambu lant specialiste mammaprothesen en aangepaste lingerie. Het blijkt dat er veel belangstelling is voor deze werkwijze bij vrouwen die een borstoperatie hebben onder gaan. Omdat er voor veel vrouwen een drempel is om de eerste stap te zet ten voor een borstprothese en de bijbehorende lingerie, bezoekt Ria haar klanten op afspraak aan huis om ze in de eigen vertrouwde omgeving aan een passende prothese en linge rie te helpen. Die klanten zijn aange naam verrast over de keuze die er is in zowel prothesen als lingerie, ook voor de jonge vrouw. Een bezoek is meestal voldoende voor een welover wogen keuze. De laatste jaren zijn er veel positieve veranderingen op het gebied van zowel borstprothesen als lingerie, Ria geeft dan ook regelmatig informatiebijeenkomsten in de regio, zodat men op de hoogte kan blijven van de nieuwste ontwikkelingen. Breast Care Ria is SEMH gecertificeerd en heeft contracten met alle zorgver zekeraars. Ria: "Een vrouw zal het ver lies van een borst altijd blijven voelen, maar met een borstprothese en een goed passende mooie BH kunnen ze zich weer vrouw voelen en stralen dat ook uit. Pas dan ben ook ik tevreden". Voor meer informatie, telefoon: 06 40893030, info@breastcareria.nl en www.breastcareria.nl. In Danscentrum Janssen aan de Raadhuisstraat in Venray wordt op zondag 11 oktober een zumbama- rathon gehouden ten bate van de stichting Pink Ribbon. Pink Ribbon zet zich in voor onderzoek naar borst kanker. Oktober is de maand waarin dit nog meer onder de aandacht wordt gebracht. Bijna iedereen weet dat zumba staat voor snel bewegen en plezier hebben. Dit past goed bij de marathon van vier uur waarbij elk uur een andere instructeur de les gaat geven. Zumba is erg populair op dit moment en zeker doordat het voornamelijk door vrouwen wordt gedaan een perfecte match met deze stichting. Mannen die deze uitdaging ook aan willen gaan zijn ook welkom. Iedereen kan zich hiervoor vooraf voor inschrijven. Per uur zijn er een beperkt aantal plaatsen. Het startsein wordt om 11.00 uur gegeven waarbij iemand van de stichting voor uitgeno- In het kader van hun maatschappe lijke stage houden een aantal vw0-4/ havo-4- leerlingen, onder begeleiding van VWO-6-leerlingen, een feestelijke bijeenkomst voor de leden van de Zonnebloem Venray e.o. Op vrijdag 23 oktober van 14.30 uur tot 17.00 uur wordt er een programma gepre senteerd bestaande uit zang, dans, en cabaret. Ook wordt er een loterij gehouden met leuke prijzen voor de aanwezigen. De bijeenkomst vindt plaats in aula-A van het Raayland Col- lege.Afgelopen maandagavond, tijdens de bestuursvergadering van de Zon nebloem in de Kemphaan, werden de jubileumuitnodigingen persoonlijk door de Raayland-leerlingen overhan digd. digd is. Wethouder Hans Theunissen verzorgt de aftrap en gaat een uur meedoen. Natuurlijk is publiek ook van harte welkom. Deze dag is het ook mogelijk een donatie te doen in de daarvoor bestemde bus. De opbrengst komt geheel ten goede voor de stich ting Pink Ribbon. Door mantelzorgers in Nederland wordt veel zorg verleend. Daarom is 10 november uitgeroepen tot de lan delijke Dag van de Mantelzorg, steeds met een jaarlijks wisselend thema. In Noord-Limburg worden mantelzor- gers op de Dag van de Mantelzorg verrast met een gratis bloemetje. Kent u een mantelzorger van wie u vindt dat hij/zij als waardering een bloemetje verdient? Vul dan de spe ciale actiekaart in. Dan krijgen zij op 10 november een bloemetje thuisbe zorgd. Er zijn maximaal 1500 bloe metjes beschikbaar. thema van 2009 is: 'Mantelzorg: dat doe je samen!' Daarom bestaat de mogelijkheid om naast het aanbieden van het bloe metje ook een 'Ik help je bon' in te vullen. Laat uw gedachten eens gaan over hoe u de mantelzorg een dienst kunt bewijzen. Bijvoorbeeld met het aanbod om een klusje te doen of een boodschap mee te brengen, even op te passen of gezelschap aan te bieden. De acties zijn een gezamenlijk initia tief van De Zorgondersteuner afdeling mantelzorgondersteuning Noord-Lim burg en de Steunpunten Mantelzorg van Synthese, Wel.Kom en Vorkmeer. Aanmeldformulieren liggen op vele plaatsen in Noord-Limburg: bibliothe ken, huisartsen, gemeenschapshuizen, WMO-loketten, gemeenten en Weg- Wijzerloketten. Limburgse Pleinfeesten Zondag in 't Zuiden "De ervaring leert ons dat er veel mensen van buiten de provincie op de Slotconcerten afkomen", ver telt Rowwen Hèzes- manager Rudy Havermans. "Die willen we kennis laten maken met dit oer- Limburgse concept. Ook in Limburg zelf blijkt hier behoefte aan te zijn. Een echt zondagsevenement voor jong en oud. De zondag na het Slotconcert vorig jaar was al een succes, vandaar dat we dit concept verder hebben uitge werkt." Ook de band heeft enthousi ast meegedacht over het programma. "Het nummer Zondag In 't Zuiden is sinds het album verscheen in 1995 bijna niet van onze setlist af geweest", laat zanger Jack Poels weten. "De tekst, de muziek en de interactie met het publiek benadert het gevoel dat we die middag willen uitstralen." Het evenement vindt plaats in de immens grote tent met een capaciteit die ver gelijkbaar is met een concertzaal als bijvoorbeeld Ahoy' in Rotterdam. "Een unieke kans voor mensen die niet bij de Slotconcerten kunnen of willen zijn om zelf eens een kijkje te nemen binnen deze indrukwekkende accom modatie." Op de Limburgse Pleinfees ten is er de hele dag door een brade- rie met een springkussen, draaiorgel, streekproducten en diverse kramen. Voor de kleinere bezoekers komt Super Cindy gedag zeggen. Daarnaast is er veel muziek: Blaas of Glory, Hub Boesten Big Band, 3 J's, O.L.S. Parade en een grote Surprise Act. Opvallend is ook de finale van de Koperen Cover Competitie. Via dit Rowwen Hèze-initiatief worden joeks- kapellen, zaate hermenies en dweilor kesten opgeroepen om hun interpre- taties van Rowwen Hèze nummers op te sturen naar America. Uit alle inzen dingen worden vijf finalisten geselec teerd die op deze middag in een live show gaan strijden om de hoofdprijs; een Rowwen Hèze sponsordeal! Natuurlijk zal ook Rowwen Hèze een rol spelen tijdens deze middag. Het is tenslotte hun eigen feestje. Wat die rol precies zal zijn is momenteel het best bewaarde geheim van Ame rica. Op zondag 8 november kunnen de aanwezigen zelf waarnemen wat de mannen voor het publiek in petto hebben. Het evenemententerrein aan de Gerard Smuldersstraat tent is open van 13.00 tot 19.00 uur. Het volledige programma is te vinden op www.slotconcertamerica.nl. Via deze website kunnen ook de kaarten wor den besteld. Deze kosten 5 euro in de voorverkoop, 7,50 euro aan de dag kassa en kinderen tot en met 12 jaar mogen gratis naar binnen. Mensen komen in allerlei situ aties terecht waarin ze voor zich zelf op moeten komen. Dat gaat niet altijd gemakkelijk. Iedereen kent wel van zulke situaties, die hij of zij moeilijk vindt. Soms kunnen die moeilijkheden problemen gaan worden. Men wil het graag veranderen, maar weet niet hoe. In september start Synthese daarom weer met een training sociale vaar digheden voor volwassenen uit de gemeente Venray, Arcen-Velden, Horst aan de Maas, Sevenum en Meerlo- Wanssum. De training vindt plaats op maandagmiddag. Onder begeleiding van twee maatschappelijk werkers leren deelnemers op een andere manier met moeilijke situaties om te gaan. In acht bijeenkomsten wordt er onder andere geoefend hoe men con tact met anderen kan leggen, hoe men een gesprek kan voeren, hoe men beter voor zichzelf kan opkomen, omgaan met kritiek of iets zeggen in een groep. Voor deze training Kom op voor jezelf zijn nog enkele plaatsen vrij. Voor informatie en aanmelding kan men zich in verbinding stellen met Synthese Horst (Petra Gerrits) via telefoon (077)3978500 of met Syn these Venray (An Bartels) via telefoon (0478)517317. Inspiratie leverde Tesco genoeg op. Zowel bij de schrijvers onder onze lezers maar helaas ook bij vandalen die het zo nodig vonden om het kunstwerk van het Engelse duo Doyle en Mallinsson te vernielen. In de nacht van vrijdag op zaterdag moest Tesco in het stof bijten. Onbekenden zijn aan het beeld gaan hangen of erin geklommen waar door de constructie het begaf. Maar Tesco had nog ruim een jaar kunnen blijven spreken als we de inzen dingen die Venray Centraal mocht ontvangen bekijken. Hieronder een bloem lezing. Geen bladkorven meer Ik had niets om aan te trekken Zo, en nu naar huis..... Waar is mijn fiets??? funshoppen in rooy, je vergeet de tijd! Winkelen in Venray?Je wordt uitgekleed tot op het bot! 't is moj gewest, ik heb de piep leeg! Tja, als je de Vietnamees en de viskraam nergens kunt vinden.. Het weg sjouwen van die oude stenen uit de Grotestraat zijn me niet in de koude kleren gaan zitten. Dat van der Broeck het op het Schouwburgplein zelf maar doet. Kan iemand mij het nieuwe adres ven de voedselbank vertellen... Mooi slank is niet lelijk Crisis? Welke crisis?! Magere Hein in de straat doet jonge zielen veel kwaad! Erg lang moeten wachten bij de kassa... Taxi standplaats Venray Ook na het vernielen van het kunstwerk kwamen er nog diverse reacties binnen. Onderstaande willen wij u tot slot niet onthouden: graag had ik dit weekend mijn bijdrage gemaild van mogelijke vragen die Tesco de voorbijgangers zou hebben kunnen stellen. Hierbij die vraag van Tesco: "Hé, jij daar, wil jij mij een handje helpen Het kan helaas niet meer! Het beeldverhaal, het levensverhaal van Tesco is abrupt afgebroken. Vanaf zijn eerste dag in Venray kon ik genieten van zijn uitstraling, van de gezeg des en verhaaltjes die tot leven kwamen. Nu is Tesco uitgeshopt, kapotgeschopt mogelijk. TESCO was niet bestand tegen de slopende ziekte: VANDALISME. In theatercafé de Artiest werden ten overstaan van notaris Weijs, van Notarissenkantoor Mathijsen Weijs in Venray, de tweede vijf winnende lot nummers getrokken van de jubileum loterij van het Venray's Mannenkoor. Voorzitter Theo Janssen werd hierbij geassisteerd door het zoontje van de notaris. De tweede serie van vijf flatscreens die bij deze trekking ver loot werden, zijn gevallen op de vol gende lotnummers(schrijffouten voor behouden): 1981, 2657, 2711, 2103 en 1346. De volgende trekking zal plaats vinden op dinsdag 20 oktober even eens in het theatercafé de Artiest. De kunst van het wonen is de titel van de expositie van onge veer 25 kunstenaars in Venrayse winkels en bedrijven. De exposi tie maakt onderdeel uit van het Woon Event. Vanaf zaterdag hangt of staat in ruim 25 ondernemingen, hoofdza kelijk winkels in het centrum van Venray, tal van kunstwerken. De kunstwerken zijn afkomstig van particuliere kunstenaars, leerlingen van het Kunstencentrum Jerusalem en deelnemers van de Kunstwerk plaats op het St. Annaterrein. Kunst en wonen hebben veel met elkaar te maken. Een woning met zonder kunst is haast niet denkbaar. Over kunst zelf valt te twisten maar het draagt hoe dan ook bij aan meer sfeer in en om de woning.aNadat de afgelopen jaren Venray Centraal samen met de Kunst werkplaats het project "Kunst in de etalage" was gehouden, is het project nu breder getrokken. Niet alleen in de etalage maar door de gehele winkel of onderneming. Onderstaande kun stenaars zijn de komende maanden te vinden bij de genoemde onderne mers: Camps Optiek Marie-José Lens- sen en Anton Biemans Jac Theuws Lizzy van Lieshout, Alda Verhoeven en Annemie Huijbers; Rabobank Ven ray: Luc Bouwens; Boekhandel van den Munckhof: Carla Oude Elferink- Kooy en Dion Kieft; September: Dion Kieft en Katrien van Pelt; EEF wonen slapen: Hens Bartels, Hans Spee, Irina den Ouden en Lizzy van Lieshout; Ari- aens Modeschoenen: Carla Oude Elfe rink Kooy en Irina den Ouden; Hotel Voedselbank Venray kan binnen kort een mooi sponsorbedrag tege moet zien. Deze bijdrage is afkomstig van het internationale bedrijf Herba- life waarvan het distributiecentrum in Venray is gevestigd en het service centrum voor de Nederlandse markt in Utrecht. Twaalf medewerkers hebben onlangs op eigen initiatief een 120 kilometer lange wielertocht afgelegd van Herbalife Utrecht naar Herbalife Venray met als doel geld in te zame len voor de voedselbank. Naast deze donatie aan de Voedselbank in Venray wordt ook regelmatig door Herbalife personele ondersteuning geboden bij het ophalen van voedseldonaties en het samenstellen van de pakketten. Brasserie de Zwaan: Marjo van Beek; Bibliotheek (vanaf 8 oktober) Tiny Ritzen, Toos Keuten, Maria Gevers, Eddy Verstraelen, Ria Seykens en Ger de Koster. Allen zijn leerlingen van het Kunstencentrum Jerusalem In de kelder van Hotel Brasserie de Zwaan wordt fotografisch werk van twintig leerlingen van Brandan van den Beu ken tentoongesteld. De winkels waar leerlingen van het Kunstencentrum exposeren zijn overigens herkenbaar aan de ansichtkaart met "Groeten uit Jerusalem". Ook zijn werken van per sonen, actief bij de Kunstwerkplaats terug te vinden bij Bax Financieel Advies, Vice Versa, Keukencentrum Peter Nellen, De Stoffelhoeve, Doe- markt Stevens, Jacobs Dakbedekkin gen, Rozemarijn Tijm, Parfumerie Cocon, Else en Etos van den Heuvel. Zaterdag zullen in het centrum van Venray diverse kunstenaars actief zijn. Onder hen onze cartoonist Ted Lens- sen, Theo van Kessel en Geert Jans. Home-start is op zoek naar vrij willigers voor het ondersteunen van jonge gezinnen. Taakomschrijving: De vrijwilliger - biedt ondersteuning, vriendschap en praktische hulp - bezoekt gezinnen in hun eigen huis - maakt aan ouders duidelijk dat het niet ongewoon is als er moeilijkheden zijn bij het opvoe den en grootbrengen van kinderen en benadrukt de plezierige kanten van het gezinsleven - bouwt met het gezin een relatie op, waarin begrip en tijd is voor elkaar - versterkt de krachten van ouders en het emotionele welzijn van hun kinderen - moedigt de gezin nen aan hun sociale netwerken te verbreden. Eisen: - tijd en inzet - erva ring hebben met de opvoeding van kinderen - bereid zijn om aandacht te geven en te luisteren - volgen van een voorbereidingscursus - bijwonen van vervolgbijeenkomsten. Bijzonder heden: voor vrijwilligers van Home Start wordt een voorbereidingcursus gegeven. Voor meer informatie: Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray - MATCH Marktstraat 8, 5801 BM Venray Tel. 0478-516995, e-mail: info@vrijwil- ligerswerkvenray.nl www.vrijwilligerswerkvenray.nl Skin Care Specialiste VENRAY Patersstraat 16, 5801 AV Venray Tel. 0478 514468 www.centrum-mondzorg.nl Zaterdag gaat het tweede Woon Event van start. Vorig jaar werd voor het eerst in Venray een Woon Event georganiseerd. Met groot succes. Voor de initiatiefnemers is dat echter geen belemmering om in Venray tijdens oktobermaand- woonmaand weer het Woon Event te maken. Ten opzichte van vorig jaar is het programma vanwege de renovatie van het Schouwburg en Henseniusplein iets aangepast. Het Woon Event 2009 staat bol van kunst in het centrum, gastvrije open- huizenacties en woontrends in de diverse winkels. En een spetterend slotweekeinde op zaterdag 24 en zon dag 25 oktober met een bijzondere woonmodeshow, ballenactie en prijs uitreiking van de speciale loterij, met als prijs een reis naar de woonbeurs in Milaan. Op zaterdag 3 oktober staat het centrum van Venray in het teken van kunst van het wonen'. In ruim vijfen twintig winkels wordt door Venrayse kunstenaars, leerlingen van het Kun stencentrum en leden van de Kunst werkplaats geëxposeerd. Daarnaast zijn een aantal kunstenaars op 3 okto ber in het centrum van Venray actief op het gebied van schilderen. Vorig jaar werd het Woon Event gekenmerkt door de zeer opvallende gekleurde beachflags. Die bepalen ook dit jaar het straatbeeld van Venray weer. Alle deelnemende winkeliers en onderne mers zijn aan de beachflag herken baar. Het Woon Event vindt plaats op zaterdag 3, 10, 17 en 24 oktober en op koopzondag 25 oktober 2009. Het volledige programma van het Woon Event en alle aanvullende informatie vindt u op www.fraayvenray.nl. Het Woon Event is een initiatief van Venray Centraal in combinatie met Fraay Venray en wordt onder steund door het innovatiefonds van de gemeente Venray. Heeft u plannen om uw interi eur eens flink aan te pakken? Gaat u verhuizen en bent u toe aan een nieuw interieur? Dan mag u deze dag niet missen! Op zaterdag 17 oktober heeft Eef Wonen en Slapen een professionele styliste in huis, die u adviseert over uw nieuwe interieur. Denk hierbij aan gordijnen, vloeren, behang en kleurad vies. Aan de hand van uw foto's, teke ningen en plattengronden krijgt u een interieuradvies op maat. Interesse? U kunt zich tot 15 oktober opgeven bij Eef Leijssen, telefoonnummer 0478- 585552. Heeft u specifieke vragen op het gebied van raambekleding, bijvoor beeld vouwgordijnen, rolgordijnen of houten jaloezieën? Op vrijdagavond 23 oktober is vanaf 18.30 uur de advi seur van Sunway aanwezig om al uw vragen te beantwoorden en u te voor zien van professioneel advies. Wilt u er zeker van zijn dat er voldoende tijd is om uw vragen te beantwoorden? Meld u dan vooraf aan via bovenstaand tele foonnummer. Laat u deze oktober- woonmaand inspireren door de laatste trends bij EEF Wonen en Slapen. Na afloop van het adviesgesprek staat er een leuke attentie voor u klaar. Op 16 oktober 2009 houden José Janssen en Monique van der Veen een open avond in hun nieu we praktijkruimte in de Clockert. José heeft zich sinds 2000 gespeci aliseerd in de kinesiologie. Dit is een zachte, vriendelijke methode die, via de spiertest, uitzoekt waar de mogelij ke oorzaak van pijn, stress en/of onge mak zit, om vervolgens via dezelfde spiertest de beste manier te vinden om deze oorzaak te balanceren. Een zeer effectieve methode omdat het lichaam zelf aangeeft wat het nodig heeft. Het zelfherstellend vermogen wordt gestimuleerd wat de gezond heid en het welbevinden bevordert. Kinesiologie is geschikt voor ieder een en aangepast aan elke individuele vraag, mentaal/emotioneel en fysiek. Voor meer informatie zie www. praktijkkinesiologie.nl of bel met 06 52135277. Monique werkt sinds drie jaar van uit haar eigen praktijk die zich hoofd zakelijk richt op counselling/coaching en training, desgewenst ondersteund door aanvullende (test)methoden. Heb je een hulpvraag op mentaal, emotioneel en/of fysiek gebied of wil je werken aan je persoonlijke groei en jezelf (nog) beter leren kennen en kij ken waar je kwaliteiten en/of leerpun ten liggen? Wil je beter leren omgaan met stress, werken aan je innerlijke rust en/of zelfvertrouwen, je bent van harte welkom. Monique werkt met diverse methode, die het doel heb ben de kwaliteit van je leven te verbe teren. Kijk voor meer informatie op www.bewust-helen.nl of bel met 06 40193253. José en Monique werken uitsluitend op afspraak. Consulten kunnen geheel of gedeeltelijk ver goed worden door ziektekostenverze keraars. Iedereen is van harte welkom op de inloop- en kennismakingsavond op vrijdagavond 16 oktober 2009 van 17.30-21.00 uur. 1 fcAuldunaiiti pro Soktltido Implantaten

Peel en Maas | 2009 | | pagina 11