Puzzel en win! Thermaalbad 'Arcen Paul Janssen naar Coninxhof Nieuwe fietsroute Duofiets voor verzorgingshuis Derde generatie... Laat Tesco spreken! Vip-kaarten Keukenshop.nl Hento Kappers nieuw in Venray mooier door maatwerk implantaten, klikgebit ondZorg elke dag vrübtüvend PEEL EN MAAS Donderdag 3 september 2009 - Pagina 7 l€5000 KEUKEN INTERIEUR MAATWERK 0478-690333 WWW.STRAKK.NL Bel 0478-514468 centrum mondzorg venray www.centrum-mondzorg.nl won PUZZEL1 LAND' Doe mee en win 2 vrijkaartjes voor Thermaalbad Arcen Met ingang van het nieuwe dansseizoen kunnen danslief hebbers voortaan terecht op een nieuwe locatie voor hun dansgenoegens. Vanwege het nieuwbouwproject in Veltum is er de afgelopen periode keihard gewerkt om het sou terrain van het Coninxhofge- bouw aan De Goudsmidstraat 9b opnieuw in te richten. Het resultaat mag er wezen. Een nieuw interieur met een mooie ruime gloednieuwe dans vloer voorzien van een profes sionele licht en geluidsinstallatie, een gezellige bar en een geheel nieuwe toiletgroep is in korte tijd met man en macht gerealiseerd. Ook aan de rolstoelgebruikers is gedacht. Langs de trap die naar de ingang leidt, is een rolstoel- lift aangebracht zodat ook deze bezoekers zonder drempels naar binnen kunnen. Omdat deze accommodatie meer mogelijkhe den biedt voor degenen die dan sen willen leren en in hun vrije tijd een dansje willen maken, wor den er de komende tijd ook meer activiteiten ontplooid. Zaterdag 5 september is de vuurdoop met de eerste officiële dansavond georga niseerd door Dance Events Veltum, waarna in het weekend van zater dag 12 en zondag 13 september de open dagen zijn. Dan kunnen belangstellenden geheel vrijblij vend kennismaken met de diverse dansvormen en stijlen voor zowel kinderen vanaf twee jaar alsook voor de jeugd, jongeren en vol wassenen. Er zijn demonstraties swingkids, streetdance/clipdance, zumba, salsa en social stijldans. Omdat de animo voor de 'kidscur- sussen' groot is en de inrichting er ook optimaal voor geschikt is, staan er voor de komende tijd ook speciale kinderdisco's gepland. Iedereen is van harte welkom om op bovengenoemde data kennis te maken met deze nieuwe loca tie. Voor meer informatie kunt u terecht op www.dansmetonsmee. nl of bellen met telefoonnummer 0478-510877. 'OverVenHorst' is de naam van de nieuwe fietsroute die in het kader van 'Happen en Trappen' is samengesteld door een aantal regi onale ondernemers. Bij 'Happen en Trappen' is het principe vrij een voudig. Je maakt een fietstocht en komt daarbij langs verschillende restaurants waar, op elke locatie, een maaltijdgang wordt genuttigd. De nieuwe route heet 'OverVen Horst', omdat de route vanuit Ven ray, bij de Rooijerie, vertrekt om via Overloon en Horst aan de Maas weer in Venray te eindigen. "Bij de Rooijerie starten de fietsers met koffie en gebak om vervolgens naar Duijvenbosch tussen Overloon en Oploo te fietsen. Alle routes gaan over kleinere landbouwwegen en zijn goed begaanbaar", stelt Geert Pelzer, een van de initiatiefnemers. "De route is samengesteld door Venraynaar Frans van den Heuvel, een fervent fietser die heel veel leuke plekjes en weggetjes in de regio weet", vult Wilbert van Waay- enburg van De Artiest aan. Bij Dui- venbosch krijgen de fietsers een voorgerecht, waarna de tocht naar het Trefpunt in Geijsteren gaat voor een kopje soep. Het hoofdge recht krijgen de fietsers vervolgens in Horst bij het Maasdal. Ten slotte leidt de route de fietsers naar De Artiest aan het Schouwburgplein waar zij het nagerecht kunnen nut tigen. "Het is een hele mooie route van ongeveer 50 kilometer voor mensen die van fietsen en lekker eten houden", aldus Geert Pelzer. Wilbert van Waayenburg verwijst naar de website www.happenen- trappen.nl "Alleen via de website kunnen mensen zich aanmelden voor deze route of telefonisch bij het startpunt. Dat kan tot daags voor vertrek." De fietstocht van het Noord Hollandse Bergen naar het Lim burgse Bergen, zaterdag 22 augus tus, is door alle fietsers, waaronder ook een groep Venraynaren, met succes volbracht. De tocht is een jaarlijks initiatief van TWC Noord Limburg. Dit jaar werd aan de tocht een goed doel gekoppeld. Mede dankzij de bijdragen van een groot aantal sponsoren is een bedrag van 5000 euro bijeenge bracht. Hiervoor is een duofiets aangeschaft; ouderen kunnen voortaan onder begeleiding een fietstochtje gaan maken. Vanaf 1 september het Plus G. van Dijck voortaan Plus Judith en Guido van Dijck. Sinds maandag zijn Judith (30) en Guido (33), de kinderen van Gerard en Ans van Dijck, eigenaar van de supermarkt in Landweert. Gerard gaat het op 58-jarige leeftijd wat rustiger aan doen. Het ligt niet altijd voor de hand dat een familiebedrijf door de kinderen wordt overgenomen. Ook bij de familie Van Dijck niet. "Ik koos in eerste instantie voor de pabo, maar daar had ik het na driekwart jaar voor gezien", ver telt Judith. "Vervolgens ben ik Per soneel en Organisatie gaan stude ren en dan kruipt op een gegeven moment het bloed waar het niet gaan kan." Voor Guido is dat niet veel anders. Na de havo studeerde hij management en diverse opleidin gen gericht op de foodsector. "Na diverse baantjes ben ook ik in de supermarktwereld terechtgeko men. Eigenlijk logisch als je het met de paplepel ingegoten krijgt." Judith en Guido hebben inmid dels ruime ervaring bij diverse supermarkt in Nederland opge daan. Sinds drie maanden hebben ze samen met vader Gerard de leiding. Vanaf deze week staan ze dus op eigen benen. Gerard van Dijck heeft er alle vertrouwen in. Zelf nam hij bijna 35 jaar geleden de winkel van zijn vader in Merselo over. Daar wer den ook beide kinderen geboren. "Vervolgens kreeg ik de kans om in Landweert met een noodwinkel te starten. De oude winkel werd in 1995 verruild voor een tent en in 1996 voor de huidige winkel die we in 2002 nog eens fors hebben verbouwd." Gerard is best wel trots dat zijn kinderen de zaak overnemen. "Dat is toch mooi!" Zelf blijft hij nog een adviseursfunctie vervullen, maar de besluitvorming ligt vanaf nu geheel bij Judith en Guido. Bei den hebben al een taakverdeling voor ogen, maar zijn zich ervan bewust dat dat niet heilig is. "Het is een hele club die we overne- Gerard, Judith en Guido van Dijck (r). Foto: Studio Spinazi. men en aan gaan sturen. Daar komt veel bij kijken", stelt Judith. "Maar we zullen het net even anders doen", vervolgt Guido. "Tijden veranderen en ook in de supermarkt zul je meemoeten.Wat wel zal blijven zijn de bijzondere consumentenactiviteiten zoals een wijnproeverij, een wijncursus en andere speciale consumen tenacties. Dat spreekt ons en de klanten wel aan."" Gerard en Ans, die zich de afgelopen jaren al uit de zaak had teruggetrokken, gaan het nu wat rustiger aan doen. "We krijgen meer tijd voor onze hob by's zoals fietsen, golfen en tennis. Daarnaast gaan we wat vaker met onze camper op stap, wetende dat de winkel bij Judith en Guido in goede handen is. Want ook bij hen staat, net als bij ons, de aandacht voor de klant hoog in het vaandel staan." Guido en Judith knikken bevestigend. "Ook wij zijn van mening dat een bezoek aan onze supermarkt winkelen is en geen boodschappen doen", besluit Guido. Demonstraties bij IntoBeauty Bij schoonheidssalon IntoBeau- ty worden tijdens de open dagen van De Sprank, van 6 tot en met 20 september, diverse demonstraties gegeven. Tussen 10.00 en 15.00 uur kunt u kennismaken met de Meso/Beauty Lifting-behandeling. Het nieuwe 'anti-ageing'-systeem komt uit de Verenigde Staten en realiseert de optische huidverjon ging in twee stappen. De bovenste huid wordt zacht ontdaan van de overtollige hoornhuid en afvalstof fen. Bovendien wordt de vale huid opgefrist en krijgt een mooie teint. De diepere huidlagen worden met behulp van porotatie met meso/ werkstoffen opgevuld en voller gemaakt. Computergestuurd wor den met zeer doelgerichte impul sen fijne lipiden en biomoleculen diep in de huid gebracht. Het doel: herstel van UV-schade van het huidoppervlak, opvullen van de tussenruimtes, aanvulling van het vochtgehalte, stimulatie van de collageenvorming, stabiliteit van de huidstructuur, stevigere con touren en een egale gezichtshuid met een mooi en fijn huidbeeld. U bent van harte welkom, ook kunt u bellen voor een intake gesprek, telefoonnummer 06 18831226. Het Venrayse echtpaar Wijnen ontving uit handen van Harm Martens, eigenaar Keukenshop. nl, een Formule 1 VIP-weekend in Italië cadeau. De familie Wijnen bestelde bij Keukenshop een Ita liaanse Biaggio-keuken, voorzien van Boretti-apparatuur. Ze kunnen naast het genieten van het nieu we keukeninterieur, vervolgens genieten van een geheel verzorgd culinair en sportief weekend bij de Formule 1 in Italië. Hiermee is tevens het startschot gegeven voor een feestelijke periode bin nen het Venrayse bedrijf. Keukenshop.nl bestaat dit najaar 12,5 jaar en laat dat niet onge merkt voorbij gaan. "Integendeel", aldus de 33-jarige Venrayse onder nemer. "We zijn immers trots op hetgeen we hebben bereikt." Keu- kenshop.nl startte in 1997 vanuit een eenvoudig tijdelijk kantoor tje met een zeer beperkt budget. Gestart werd met het aanbieden van met name keukenrenovaties. Daarnaast werd tevens een start gemaakt met een heuse online keukenwinkel. Keukenshop.nl was daarmee trendsetter in Neder land. Er was die periode nog geen andere keukenzaak die zich op het internet presenteerde met een webshop. Al snel bleek dit een juiste zet. De verkoop via inter net kwam gestaag op gang en al snel kon het eenvoudig kantoortje worden verruild voor een ruimere locatie, compleet met presentatie ruimte. Keukenshop.nl is inmid dels een compleet accessoireshop met alles voor de keuken en voor een keukenrenovatie. Naast deze webshop is Keukenshop.nl voor het zuidoosten van Nederland exclusief verdeler van Boretti. Boretti heeft zijn naam vooral te danken heeft aan de robuuste Italiaanse fornuizen. Enkele pro ducten alsmede het Boretti-assor- timent zijn op afspraak te bezich tigen in de presentatieruimte aan de Weverstraat 2 in Venray. Omdat het bedrijf dit najaar 12,5 jaar bestaat, geeft KeukenShop.nl op zijn webshop tot eind van dit jaar 12?% extra korting. Ook zijn er in de presentatieruimte aan de Weverstraat 2 (voor particulieren uitsluitend open op vrijdag) pro ducten op afspraak te bezichtigen. Meer informatie over dit Venrayse bedrijf op www.keukenshop.nl Jan Swinkels uit Venray is de vijfde en tevens laatste week- winnaar van de vakantiefo towedstrijd van Combi Dom Melskens en nieuwsblad Peel en Maas. Uit handen van Theo Klabbers van Combi Dom Melskens mocht Swinkels deze week de prijzen in ont vangst nemen: een boekenbon ter waarde van 12,50 euro, een gratis waardebon voor een felicitatie op de Kabelkrant Venray ter waarde van 12,50 euro en 100 gratis afdrukken op het formaat 10x15 centi meter bij Dom Melskens. De winnende foto, een mooie zonsondergang, werd gemaakt tijdens de vakantie in Alicante in Spanje, na een onweersbui. Avondrood? De volgende dag was het gelukkig weer prachtig weer. De foto is gemaakt medio maart. "De combinatie van bestaand licht en flitslicht op de voorgrond, en de compositie waarbij de horizon mooi uit het midden is geplaatst, is de reden voor de selectie van deze foto", vertelt Theo Klabbers. VAKANTIEFOTO Combi Dom Melskens en nieuwsblad Peel en Maas houden samen voor het zevende jaar op een rij een fotowedstrijd in de vakantieperiode. Stuur een afdruk van uw leukste vakantiefoto in en u maakt volgende week dus nog kans op de laatste weekprijs of een van de drie schitterende hoofdprijzen, een jaar lang gratis fotograferen, een Epson-fotoprin- ter of een Steiner-safarikijker. Naast de prijs van de vakjury is er ook dit jaar weer een publieks prijs. Er kunnen alleen afdrukken van foto's worden ingeleverd bij Combi Dom Melskens aan de Schoolstraat in Venray. Iedere inzender mag ten hoogste drie foto's inzenden. Bij de foto('s) wel naam, adres, woonplaats en tele foonnummer (eventueel mobiel) vermelden, zodat we altijd met u contact op kunnen nemen. De afdrukken van de aangeleverde foto's moeten minimaal 10x15 centimeter en maximaal 20x30 centimeter zijn bij een resolutie van minimaal 300 dpi. Theo Klabbers (links) van Combi Dom Melskens overhan digt de prijzen aan Jan Swinkels. Vorige week kon u al lezen dat het kunstwerk Tesco al wat reac ties heeft losgemaakt, met name onder oudere buurtbewoners. Nu kun je kunst op allerlei manieren interpreteren. Dat deed ook de ondernemersvereniging Venray Centraal. "Je kunt en mag over het kunstwerk zeggen wat je wilt. Maar we kunnen het kunstwerk ook zelf wat laten zeggen", stelt Maja Kateman-van Opbergen, bestuurslid van Venray Centraal. Samen met Peel en Maas, en vooral u als lezer, wil Venray Centraal Tesco, door sommige al Magere Hein genoemd, aan de praat krijgen. U kunt via de mail een mooie, leuke, toepasselijke, uitdagende, flauwe kreet of zin verzinnen die we dan de komen de weken bij Tesco in de mond leggen. Laat uw fantasie spreken en maak kans op een leuke atten tie. U kunt uw reactie mailen naar info@venraycentraal.nl re Hento Bar is nu omgetoverd tot een moderne, sfeervol ingerichte kapsalon. De sfeer van weleer wordt opgeroepen met foto's van vroeger aan de wanden, zelfs nog van de bakkerij die voor de Hento Bar in het pand was gevestigd. Nostalgie in een speels ingerichte ruimte met veel houtaccenten en behang in dezelfde kleurstijl. Een praktische indeling met vier kap- plaatsen, twee wastafels, een apar te hoek voor de nagelstudio, een kindvriendelijk hoekje en een kof fiebar. Moniek en Mandy zijn bei den kapster, maar ook nagelstylis te. Bij Hento Kappers zijn dames, heren en kinderen welkom om te worden geknipt. Ook voor verven en haarextensions en het verzorgen en verlengen van uw nagels bent u bij de nieuwe zaak in Venray aan het juiste adres. Het bieden van een goede kwaliteit/ prijsverhouding staat bij Moniek en Mandy hoog in het vaandel. Als extra service verkoopt Hento Kappers sieraden uit een kleine collectie. Hento Kappers, Wilhelmina- straat 1c in Venray, is open op de volgende dagen en tijden: dins dag, woensdag en donderdag van 08.30 tot 17.30 uur, vrijdag van 08.30 tot 19.30 uur en zaterdag van 08.30 tot 16.00 uur. Hento Kappers werkt bij voorkeur op afspraak, telefoon (0478)707013, maar binnenlopen zonder afspraak is ook mogelijk. Moniek Direks en Mandy van Hek hebben afgelopen dinsdag de deuren geopend van hun nieuwe zaak: Hento Kappers aan de Wilhelmi- nastraat 1c in Venray. Twee enthousiaste, jonge kapsters met beiden meer dan tien jaar ervaring in het kappersvak zien daarmee een droom in vervulling gaan. "We roepen al jaren tegen elkaar om samen een kapperszaak te beginnen", legt Moniek Direks de stap uit om eindelijk voor zichzelf te beginnen. Ze werkt al meer dan tien jaar samen met Mandy van Hek. "We weten precies wat we aan elkaar hebben, omdat we al zo lang met elkaar hebben samenge werkt in verschillende kappersza ken in Venray. We waren op zoek naar een nieuwe uitdaging. Een droom komt uit", vult Mandy aan. Op zoek naar een geschikte loca tie in hartje Venray kwamen ze uit in de Wilhelminastraat. Een pand met historie, want voor de oudere generatie Venraynaren wordt het nog steeds geassocieerd met de bekende Hento Bar. "Toen we het pand hebben bekeken, waren we meteen verkocht", aldus Moniek. "We keken elkaar aan en wisten toen beiden meteen 'dit is het'. We waren als het ware al met de inrichting bezig." Beide jongedames hebben het dan ook getroffen, want de vroege- (PLUS KEUKENS BADKAMERS MEUBELS VERBOUWINGEN voorlichting (de prijs is niet inwisselbaar voor geld. Over de uitlag wordt niet gecorrespondeerd) Er wordt elke week een puzzel gepubliceerd waarvan u de oplossing kunt doorbellen om kans te maken op de prijs. Jan Swinkels Lekker tot rust komen en ontspannen. Dat is goed voor lichaam én geest. Als u wilt ontdekken hoe goed dat kan voelen, komt u naar Thermaalbad Arcen in het bosrijke Noordlimburgse land. In die oase van rust vindt u alles voor een optimale gezondheid. Kijk voor alle informatie op www.thermaalbad.nl wint fotowedstrijd Zo doet u mee: Om kans te maken op een prijs, belt u de oplossing door naar 0909-5010194 (max. 0,44 ct. p.g.*). Daar wordt u gevraagd om één bepaalde rij cijfers van de door u gevonden oplossing in te toetsen.Uit alle juiste inzendingen wordt de winnaar getrokken. Veel succes! *(max. 0,44 ct. p.g. de kosten voor het gebruik van uw mobiele telefoon) Op deze puzzel zijn de algemene voorwaarden van de uitgever van toepassing. Deze actie is een samenwerking met www.puzzelland.com. Oplossing vorige week: Schrijf de cijfers 1 tot en met 9 elk één keer in alle horizontale rijen en vertikale kolom men, en in elk van de negen vierkantjes van 3x3 vakies De winnaar van week 35 is: familie Vergeldt uit Venray

Peel en Maas | 2009 | | pagina 7