Nieuws van de Rabobank een mooie toekomst. BADKAMERS VAKVERANTWOORDELIJK (VERKOOP) MEDEWERKER Willie Akker Gebr. Janssen b.v. voor Gamma Venray enthousiaste orderpickers (m) Werkzaamheden Schouwburgplein Rabobankmedewerkers doen vrijwilligerswerk Het is tijd voor de Rabobank. (0478) 530 300 VAKVERANTWOORDELIJK (VERKOOP) MEDEWERKER (VVM) het MAASHOTEL WildBird Foods Ltd 700m2 Showroom www.janssenbeugen.nl PEEL EN MAAS Donderdag 13 augustus 2009 - Pagina 2 Rabobank verlengt sponsorcontract Venrayse Ondernemersprijzen De openingstijden van onze kantoren zijn: Op maandag 17 augustus start de herinrichting van Henseniusplein en het Schouwburgplein. De werkzaamheden gaan waarschijnlijk tot 1 december duren. U ondervindt daar mogelijk hinder van bij het bezoeken van ons kantoor aan het Schouwburgplein. De gemeente probeert de overlast zoveel mogelijk te beperken. Hogere NHG, lagere rente Gaat u binnenkort verhuizen? Dan komt de verhoging van de Nationale Hypotheek Garantie (NHG) voor u mogelijk op het juiste moment. Sinds 1 juli 2009 is de NHG van toe passing op hypotheken tot 350.000. Dat was 265.000. De verhoging geldt tot 1 januari 2011. De Nationale Hypotheek Garantie (NHG) wordt verstrekt door de Stichting Waarborgfonds Eigen Woningen. De voordelen zijn: - U krijgt tot 0,5% korting op uw hypotheekrente. - Als u door werkloosheid, arbeidsongeschiktheid, echtscheiding of het overlijden van uw partner tijdelijk uw hypotheek niet meer kunt betalen, biedt de NHG de Woonlastenfaciliteit. Daarmee heeft u extra tijd om betalingsproblemen op te lossen en zo gedwongen verkoop te voorkomen. - Kunt u uw hypotheek langere tijd niet meer betalen en moet u uw woning verkopen, dan wordt een eventuele restschuld kwijtgescholden. Wilt u een mooie basis leggen voor de toekomst van uw kind of kleinkind? Open dan een Rabo RegenBoog Rekening. Daarmee spaart u nu al voor het rijbewijs, de eerste woning of misschien wel om een studie te bekostigen. De rente maakt het sparen extra aantrekkelijk. En dat is mooi voor later. Maar ook voor nu! Want als u nu een Rabo RegenBoog Rekening opent ontvangt u gratis het Ikke cadeaupakket voor de kleine. www.rabobank.nl/sparen Rabobank Onlangs werd de sponsorovereenkomst van de Rabobank en het Venrays Ondernemers Podium verlengd. De Rabobank is daarmee weer opnieuw hoofdsponsor van de Venrayse Ondernemersprijzen. Sinds 2004 is de Rabobank al sponsor van dit evenement. De Venrayse ondernemersprijzen bestaan uit de Loek Nelissenprijs (beoordeling door jury) en de Rabobank Publieksprijs (beoordeling door publiek). Op de foto: Jeu de Wit (midden) en Paul Hermsen (rechts) van het Venrays Ondernemers Podium en Cris van Arkelen (links) (directeur bedrijven Rabobank Venray) schudden elkaar de hand. Op 21 juli ging de afdeling Managementondersteuning van Rabobank Venray (secretariaat, communicatie en personeelszaken de voorzitter van directie) naar de basisschool in Geijsteren om daar te helpen bij de 'uitzwaaidag'. De kinderen van groep 8, die nu naar het voortgezet onderwijs gaan, organiseerden een leuke dag. De medewerkers van de afdeling managementondersteuning hebben deze kinderen uit groep 8 geholpen bij de activiteiten. Zo werden zij ingeschakeld bij het opblazen van ballonnen en het bakken van pannenkoeken. Verder waren zij begeleider bij de diverse spelletjes. Aan het einde van de dag werden de leerlingen uit groep 8 letterlijk de school uitgeveegd. Na de vakantie zetten zij weer een stap verder in hun schoolcarrière. Wij wensen hen veel succes!!!! Al met al was het een erg geslaagde dag! Rabobank Blitterswijck Castenray Geijsteren Heide Leunen Meerlo Merselo Oirlo Oostrum Smakt Venray Veulen Vredepeel Wanssum Well Wellerlooi Ysselsteyn Sanitair Riooltechniek Dakbedekkingen Installatietechniek Tijdens de bouwvak zijn de showroom en balieverkoop gewoon open!! zie: www.janssenbeugen.nl Badkamer-Totaal. Van advies tot en met uitvoering Hagelkruisstraat 6 Beugen Tblefoon 0485 36 96 96 TE HUUR IN DE REGIO HORST LOODSRUIMTE 500 M2 Geconditioneerd en goed bereikbaar. Meer info: 077-3209700 DE SCHILDERKAMPIOEN Voor al uw schilder- en texwerk, binnen en buiten Tel. 06-14589684 www.deschilderkampioen.nl Stegabo Beheer b.v. is werkzaam in de Doe-Het-Zelfbranche. De onderneming maakt deel uit van de franchiseorganisatie Intergamma en exploiteert vier Gamma- en twee Karwei bouwmarkten. Stegabo is de holding waaronder zes bouwmarkten vallen: Gamma Sittard, Heerlen, Geleen, Venray en Karwei Sittard en Someren. Wij zijn voor onze Gamma vestiging in VENRAY op zoek naar een: PT 24-32 of FT 32-38 uur Functie omschrijving: Als VVM ben je verantwoordelijk voor een bepaalde afdeling binnen de bouwmarkt. Je kunt bij voorbeeld denken aan Verf, Sanitair, Elektra, Hout en Bouw. De VVM heeft een breed takenpak ket waarbij klantgericht werken de belangrijkste is. Het profiel: - Je beschikt over een MBO opleiding en (commerciële) winkel ervaring. - Je bent zeer servicegericht en kunt de klant een goed advies uitbrengen. - Je bent collegiaal, sociaal vaardig en hebt een open houding. - Je bent resultaat -en oplossingsgericht. - Je beschikt over een goede dosis ambitie en bent bereid om opleidingen en cursussen te volgen. - Je woont in de omgeving van Venray. Ons succes is gelegen in deskundig personeel, een optimaal logistiek proces en uiteraard, ons assortiment. Bij Gamma ben je verzekerd van een uitdagende functie binnen een teamgerichte organisatie! Bij goed functioneren uitzicht op een vast dienstverband. Reageren: Voldoe jij aan bovenstaand profiel of wil je graag meer weten? Reageer dan middels sollicitatie brief voorzien van een CV. De sollicitatie kun je richten aan: Stegabo Beheer B.V. t.a.v. Mevr. K.I. Willems (afdeling PZ). Postbus 354, 6130 AJ Sittard. Reageren kan ook - en bij voorkeur - via email: k.willems@stegabo.nl. Cuisine de la Meuse Het Maashotel is het Comfortabel slapen. Wegdromen aan de Maas. Culinair genieten. Vergaderen in stijl. Welkom dus! CJ Wildbird Foods Ltd./Vivara is gespecialiseerd in de ontwikkeling en verkoop van natuurbeschermingsproducten (o.a. vogelvoer, voederhuis jes en nestkasten) en planten. We verkopen onze producten via de handel (Trade) en via postorder in 7 Europese landen. De verpakking en distributie van onze producten vindt plaats vanuit ons magazijn in Vierlingsbeek. Ten behoeve van het winterseizoen zijn wij op zoek naar bij voorkeur met ervaring, een heftruckcertificaat is niet vereist. Het betreft fulltime functies (40 uur per week) voor de duur van ongeveer 6 maanden (ca. eind september - eind maart). Ben je nauwkeurig, gedreven en een echte aanpakker, stuur dan je sol licitatie bij voorkeur via e-mail aan jeroen.swinkels@vivara.nl of per post naar CJ Wildbird Foods Ltd., Postbus 5068, 5800 GB Venray. Nadere informatie is op te vragen via bovengenoemd e-mail adres of telefonisch 06-29050974. Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray Vrijwilligerswerk: gewoon doen 0478-516995 - www.vrijwilligerswerkvenray.nl Tegenwoordig is het voor veel mensen die toch graag een andere keuken willen de ideale oplossing: van uw Oude een Nieuwe keuken laten maken! - Andere indeling - Ander blad - Nieuwe deurtjes (kunststof, hout, gespoten) - Nieuwe scharnieren, ladengeleiders - Andere inbouwapparatuur, kranen, spoelbakken - I.p.v. een tegelachterwand, kunststof - spiegel of graniet - Ook voor lambrizering en een ander plafond bent u bij ons aan het goede adres. Mogelijkheden genoeg, wij denken graag met u mee. Ook regelen wij voor u als u dat wenst een loodgieter, elektricien of evt. een tegelzetter. Voor advies en/of informatie: 06-22799116 Bezoek ook onze internetsite: www.willievdakkerinterieurs.nl De Rabo RegenBoog Rekening: de eerste spaarrekening voor uw kind Ga naar www.rabobank.nl/sparen of loop bij ons binnen. Het is tijd voor de Rabobank. Kantoor Venray, Schouwburgplein 13 ma di t/m do vr 11.00 - 17.00 uur 09.00 - 17.00 uur 09.00 - 19.00 uur Kantoor Wanssum, ma 13.00 - 17.00 uur Pastoorstraat 23 di t/m vr 09.00 - 12.00 uur 13.00 - 17.00 uur Geldautomaten: Leunen: Albionstraat 26, Meerlo: Beatrixstraat 5a, Oirlo: Hoofdstraat 34a, Oostrum: Watermolenstraat 1a, Venray: Wilhelminastraat 1a, Wellerlooi: Kruisstraat 1a, Well: Papenbeek 2, Ysselsteyn: Puttenweg 2. Chipknipoplader: Castenray: Matthiasstraat 2, Merselo: Grootdorp 99 Rabobank Venray voor al uw vragen: Mail: info@venray.rabobank.nl Website: www.rabobank.nl Rabobank Venray Postbus 64 5800 AB Venray (0478) 530 300 info@venray.rabobank.nl www.rabobank.nl SINDS 1886 GEHELE JAAR GEOPEND. Veerweg 9-11, 5872 AE Broekhuizen (Gemeente Horst aan de Maas) Telefoon +31 (0)77 463 21 14 INFO@HETMAASHOTEL.NL www.hetmaashotel.nl KEUKENS INTERIEURS week 33 adv.indd 2 12-08-2009 16:

Peel en Maas | 2009 | | pagina 2