ofd Voorraadbeheer Maak kans op een gratis bbq-pakket bij Albert Heijn Venray MCI |M1 pXWl Gratis kleur- en technisch advies bij u thuibel voor een afspraak 0478-582810 verf behang raamdecoratie gordijnen vloerbedekking shutters MULCHEN? VERF* WAND 0 COENDERS €2.175 PEEL EN MAAS Donderdag 9 juli 2009 - Pagina 22 Ben jij het nieuwe n nunen Ysselsie^i die klaar staat voor onze productie? Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray Sterk in zoeken naar geschikt vrijwilligerswerk 0478-516995 - www.vrijwilligerswerkvenray.nl w e ij e ii k o o u OPEN REPETITIES Coenders Lottum B.V. John Deere Kom gerust eens een kijkje nemen in onze showroom, wij adviseren u graag over de voor- en nadelen van mulchen. John Deere John Deere zitmaaiers al vanaf (ADVERTORIAL) Venray, 3 juli 2009. Barbecue liefhebbers zijn deze zomer bij Albert Heijn aan het goede adres. 'Met de wekelijks wisse lende scherpe aanbiedingen in ons uitgebreide barbecueassor timent barbecuen klanten van Albert Heijn Venray deze zomer lekker voordelig', aldus super marktmanager Marcin van Gerven. 'Door de leukste bar becuefoto achter te laten op het BBQ-wedstrijdbord bij Albert Heijn aan de Henseniusplein 7, maken klanten bovendien kans op een gratis BBQ-pakket.' BBQ-koorts Zodra de zon doorbreekt, slaat in Nederland de BBQ-koorts toe: niets wakkert het vakantiegevoel meer aan dan een roodgloeiende barbe cue. Deze zomer staat Albert Heijn in het teken van deze BBQ-koorts. Want Albert Heijn heeft alles in huis voor een geslaagde en voor delige barbecue. Klanten kopen bij Albert Heijn t/m 16 augustus een zak houtskool van 7,5 liter voor 1,50. En gedurende zes weken zijn er wekelijks wisselende scher pe vleesaanbiedingen. Zo barbe cuen klanten van Albert Heijn deze zomer lekker voordelig. Gratis BBQ-pakket Klanten kunnen van maandag 6 juli t/m woensdag 5 augustus hun allerleukste barbecuefoto achter laten op het BBQ-wedstrijdbord bij Albert Heijn aan de Hensenius- plein. Supermarktmanager Marcin van Gerven kiest uiterlijk 14 augus tus uit alle inzendingen de drie leukste foto's. De drie winnaars ontvangen een goed gevulde koel- tas met leuke én lekkere barbecue producten. De BBQ-koorts weken lopen van 6 juli tot 16 augustus. Naast een uitgebreid barbecueassortiment zijn er die weken ook allerlei wisselende scherpe vleesaanbie dingen te vinden bij Albert Heijn in Venray. Tel. 0478-589575 SIGMA COATINGS V Als onderdeel van Van Rijsingen Beheer verwerkt Groentehof dagelijks de meest verse groenten tot een breed assortiment convenience producten: van panklare groenten tot en met kant-en-klare maaltijden. Alle kennis, van grondstoffen tot teeltprocessen, wordt ingezet om met onze telers tot een optimaal gewas te komen, constant van kwaliteit en gegarandeerd productveilig, dankzij onze kwaliteitsbewuste ketenregie. Hierdoor is elk product van A tot Z traceerbaar en draagt het overgrote deel van onze producten met trots het Milieukeurmerk. Terwijl de dagelijkse oogst zorgvuldig wordt gesneden, gewassen en verpakt, zijn wij druk doende vorm te geven aan de wensen van retailers. Bijvoorbeeld door mee te denken over een marktgerichte invulling van het versschap of door werk te maken van hun huismerk. De consument staat daarbij centraal. Met als resultaat: smaakvolle varianten en onderscheidende assortimenten. Kortom, Groentehof is een zeer gezond ingrediënt voor een perspectiefvolle loopbaan in de foodindustrie. Nu ook natuursteen binnentegels 4 seizoenen tuinen, overdekt en verwarmd, het bekijken waard Kerkweg 19, Ysselsteyn Tel. (0478) 54 17 09 www.linders-natuursteen.nl Openingstijden: ma. t/m vr. van 8.00-18.00 u za. van 8.30-16.00 u Natuursteen Sierbestrating Tuindecoraties Tuinhuisjes Binnen de afdeling Inkoop worden dagelijks verse en lang houdbare grondstoffen ingekocht. Het Hoofd Inkoop is verantwoordelijk voor de strategische inkoop van de benodigde grondstoffen. Het Hoofd Voorraadbeheer is verantwoordelijk voor het op peil houden van de voorraad grondstoffen en hulpmaterialen, op een zodanige manier dat het productieproces vlekkeloos verloopt. Je bent de spil tussen inkoop, planning, productie, kwaliteitsdienst en leveranciers. In deze essentiële rol ben je verantwoordelijk voor het bestellen van alle grondstoffen waarbij het belangrijk is dat je flexibel inspeelt op snelle veranderingen die dagelijks plaats kunnen vinden. Je draagt zorg voor de administratieve afhandeling van werkzaamheden die horen bij het inkoopproces, het verzamelen en analyseren van inkoopgegevens om zodoende de inkoopafdeling effectiever en efficiënter te maken en je zorgt dat gegevens in dossiers en gegevensbestanden volledig, actueel en juist zijn. De overige werkzaamheden zijn: het bewaken van de levertijden en de voortgang op de inkooporders, het controleren van de inkoopfacturen, het beheren van de leverancierscorrespondentie, het opzetten en ontwikkelen van procedures van de eigen afdeling. Kortom een leuke, zelfstandige en veelzijdige baan! Wij bieden een interessante functie in een dynamische werkomgeving. Een gemotiveerde kandidaat kan in deze baan dagelijks veel plezier beleven en voldoende bereiken. De cultuur typeert zich door een grote gedrevenheid, ambitie en ondernemerschap. Er is een continue focus op de (interne) klant. Maar ook de mens achter de functionaris is heel belangrijk. De informele sfeer binnen onze organisatie wordt gekenmerkt door een grote mate van betrokkenheid tussen de medewerkers onderling, een no-nonsense mentaliteit met een resultaatgericht aanpak. Wij vragen kandidaten met een HBO werk- en denkniveau. Je bent in staat om op effectieve wijze te plannen en te organiseren en werkt resultaatgericht. Bovendien ben je een teamspeler, kun je je staande houden in een dynamische productieomgeving, heb je een goed ontwikkeld analytisch denkvermogen en ben je een aanpakker die van wanten weet. Verder beschik je over goede Nederlandse en Engelse mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Je hebt goede algemene kennis van en ervaring in het werken met diverse softwareprogramma's. Ben je klaar voor een dynamische baan binnen een bedrijf, in een solide branche met toekomst? Reageer dan snel! Ben je geïnteresseerd? Stuur dan je motivatie en je CV naar Groentehof BV t.a.v. Sandra Manders of naar m.vaneckendonk@groentehof.nl. Voor meer informatie kun je bellen met 0492-598041 o.l.v. José Doodkorte Elke dinsdag tot 14 juli a.s. van 20.00 - 22.30 uur In de refter van Cultureel Centrum De Weijer Raetsingel 1, 5831 KC Boxmeer Gemengd koor - klassieke zang Zie ook: www.weijerkoor.nl O L O T T U M Horsterdijk 96a 5973 PR Lottum Tel. 077-3662777 Fax 077-3662119 www.coenderslottum.nl verkoop@coenderslottum.nl Open maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. ch 9 met een professioneel advies COR PAIN1 De Studio week 28 adv.indd 22 08-07-2009 16:40:28

Peel en Maas | 2009 | | pagina 22