Carrie Wegh neemt met titel passend revanche Het Alvertje Neiske Becks naar WK Stan Gorree wint in Stein 20 Sportnieuws -info "Het is prachtig om internationaal ervaring op te doen i ATV Venray De Peelrunners Emile Cox blijft aan kop ff Niets! PC Sint Jan PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 9 juli 2009 - Pagina 21 Leunse handboogschutter de beste van Nederland De Roerdomp PC Nobel Dag van het Paard LK paard en pony PC De Jumpers PDV De Zwaluw PDV De Maasvogels Ons Genot naar NK in Ermelo Overloonse Bridgeclub Zomerbridge 2009 Dion Dreesens naar Europees Jeugd Olympisch Festival Dart Club De Piëlhaas Wat gebeurt er als U niet adverteert Mudhunters De beste recurveschutter van Nederland mag niét deelnemen aan het wereldkampioenschap voor junioren. Dat is de conclu sie na het Nederlands kampioen schap, dat afgelopen weekeinde in Baarschot werd gehouden. Carrie Wegh werd als juniore gekroond tot Nederlands kampioene bij de senioren en scherpte en passant het juniorenrecord aan. Toch mag de 18-jarige Leunse niet naar het WK. De selectiecommissie van de Nederlandse handboog- bond had in een eerder stadium al Maud Custers aangewezen voor het junioren WK. Dat ze niet naar het WK mag, was een doorn in het oog van Carrie Wegh, die op meer begrip van de handboogbond had gerekend. "Ik heb dit jaar niet veel kunnen trainen en me voor een aantal wedstrijden afge meld, omdat ik me volledig op het eindexamen atheneum wilde concen treren. Desondanks heb ik toch mijn limieten voor het WK geschoten. Maar de selectiecommissie gaf de voorkeur aan Maud. Zij heeft de limieten ook geschoten, dus daar kan ik niets tegen in brengen. Maar ik had verwacht en gehoopt dat de bond meer rekening had gehouden met mijn omstandighe den. En wie de beste van Nederland is, is bij het NK wel duidelijk geworden. Ik gun Maud dat ze naar het WK mag, ik hoop dat ze goed presteert, maar eerlijk gezegd vind ik dat ik thuishoor in de jeugdploeg voor het wereldkam pioenschap." Carrie Wegh hield tijdens het NK behoorlijk huis. Zaterdag won ze al het totaalklassement senioren over de FITA-afstanden 70, 60, 50 en 30 meter en verbeterde ze ook nog eens het Nederlands juniorenrecord op de 60 meter. Zondag volgde nog een keer het Nederlands kampioenschap bij de senioren. In de halve finale rekende Carrie Wegh in een rechtstreeks duel af met Maud Custers. Met het team van Ons Genoegen uit Ysselsteyn ein digde Carrie Wegh als tweede, achter HBS Almere. De jaarlijkse jeugdkoppelwedstrijd van HSV het Alvertje Oostrum is 4 juli jl. gehouden in de jeugdvijver van vijvercomplex het Wanssums Ven. Er waren op deze dag vijf koppels aanwezig. Het koppel Filon wist de meeste visjes te vangen op steknum- mer 4. In totaal hebben Jason en Papa Stanley elf vissen gevangen. Met zes visjes werden Giel Arts en opa Frede- rix tweede. Kay Janssen werd samen met zijn vader derde met drie visjes. De laatste twee koppels hadden beide geen vis gevangen en daarom moest er geloot worden wie er vierde en vijfde werd. Uiteindelijk werd het enige vrouwelijke koppel, Bo Jans sen met moeder Natalie vierde en Jeroen Arts met Marcel v.d. Zanden vijfde. Er wordt een wedstrijd om de jeugdkoning gevist op vrijdag 17 juli. Bijeenkomst is dan om 18.00 uur bij de jeugdvijver en er wordt gevist van 18.30 tot 20.30 uur. De vierde wed strijd om de vijverkoning is gevist. Uitslag: 1) Rob Wijnhoven. 2) Jan San ders, Antoon Langenkamp. 3) Martien Voermans. 4) Erich Hain. 5) Marco Classens. De vierde wedstrijd om de lentekoning voor korte hengels is gevist. 1) Martien Voermans. 2) Jan Voesten. 3) Bertje v.d. Hoogenhof. 4) Toon van Ooijen. 5) Antoon Sanders. De laatste wedstrijd uit de pickercom- petitie is gespeeld: 1) Henk Hendriks. 2) Wiel Verberkt. 3) Henk Theeuwen. 4) Peter Beelen. 5) Antoon Sanders. De einduitslag: 1) Henk Hendriks. 2) Antoon Sanders. 3) Wiel Verberkt. 4) Harrie Theeuwen. 5) Peter Beelen. Op zaterdag 11 juli is de vijfde en laatste wedstrijd om de lentekoning voor korte hengels. Er wordt gevist in vij ver 2 van 8.00 tot 12.00 uur. Bijeen komst en loting om 7.00 uur. Op zon dag 12 juli is de derde wedstrijd uit de 5-dorpenserie. Deze wedstrijd wordt gehouden door het Bliekske Horst en gevist in de visvijver bij de kasteelse bossen. Er wordt gevist van 8.00 tot 11.30 uur. Bijeenkomst en loting is om 7.00 uur bij de vijver aldaar. In de nacht van zaterdag 18 juli op zondag 19 juli is de nachtviswedstrijd voor vaste hengels. Er wordt dan gevist van zaterdag 20.00 uur tot zondag 8.00 uur. Aanmelding voor deze wedstrij den, uiterlijk de donderdag vooraf gaande, 20.00 uur bij Henk Theeuwen via telefoon (0478)571311. Voor vragen en informatie betref fende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920 of e-mail naar info@hsvhetalvertje.nl. De derde 5 dorpen in Horst wordt gehouden op zondag 12 juli en woensdag 15 juli is de negende zomeravondcompetitie. Uitslag zevende zomeravondcompetitie: 1) A. de klein. 2) J. v.d. Heuvel. 3) L. v.d. Hoogenhof. 4) Sj. Philipsen. 5) H. Her mans. Uitslag derde Maaskoning: 1) A. van Deursen. 2) A. van Mill. 3) G. Rob ben. 4) A. de Klein. 5) H. Goemans. 6) R. Vlemmings. Eindstand maaskoning 2009: 1) G. Robben. 2) A. van Mill. 3) A. van Deursen. 4) A. de Klein. 5) H. Goe- mans. 6) R. Vlemmings. Nieuwe leden zijn van harte welkom en kunnen zich aanmelden via www.hsvderoerdomp. nl. Voor verdere inlichtingen kan men contact opnemen met secretaris H. Hendriks via 06-23140989 of via e mail info@hsvderoerdomp.nl In Grubbenvorst is de laatste selec tiewedstrijd voor de pony's afgewerkt. In de klasse DEZ2 mocht Klinte de Rijck met haar pony Omira de over winning op haar naam zetten met 494 punten. Luca de Rijck behaalde in de klasse DEL2 met haar pony Whisper Girl een derde prijs met 200 punten. In de klasse DL1 behaalde Kim Muij- sers met pony Hali's Volumia de twee de prijs met 196 punten. Neiske Becks (17 jaar) van ATV Ven- ray is op het EK triathlon voor junio ren in Holten als elfde geëindigd. Na een sterk zwemonderdeel (derde) en prima fietsonderdeel kwam een grote groep meiden op de wisselzone af om met lopen te gaan strijden om de ere plaatsen. Dit resulteerde in deze elfde plek. De 750 zwemmen, 20 km fietsen en 5 km lopen voltooide ze in 1.00.42 uur. De winst in de junioren meisjes race ging naar de Franse Emmie Cha- rayron (00:59:09), dertig seconden voor de Nederlandse Rachel Klamer uit Dennekamp. Brons was er voor de Britse Vicky Graves. Met deze presta tie heeft Becks zich geplaatst voor het WK Triathlon voor junioren dat van 11 tot 13 september plaatsvindt in Gold Coast in Australië. De Nederlandse teams hebben bij de landenestafette, geen medaille ver overd. De twee ploegen eindigden als vijfde en zesde. In het team dat vijfde werd kwam ook Neiske Becks van ATV Venray uit. De Europese titel was voor Oekraïne. Het team bleef de twee Russische formaties voor. De teams bestonden uit vier triatleten, twee mannen en twee vrouwen. Ze moesten ieder een parcours afleggen van 300 meter zwemmen, tien kilome ter fietsen en twee kilometer hardlo pen. Het onderdeel is voor het eerst in Nederland gehouden. Op evenemententerrein D'n Umswing in Sevenum/Kronenberg wordt op zaterdag 11 juli voor de zevende keer een Limburgse dag van het paard georganiseerd. Het is een initiatief van de Stichting Paarden en Ponybelangen Limburg in samenwer king met de Stichting Ruiterbelangen Sevenum. Sinds jaren vindt er op de tweede zaterdag van juli een centrale keuring van paarden en pony's plaats in Sevenum. Aan deze keuring doen van oudsher zeven stamboeken mee. De keuringen starten om 9.00 uur. Het grote publiek kan in een fraaie ambiance kennis nemen van de diver se gebruiksmogelijkheden van paard en pony verdeeld over diverse stam boeken, vereend op één dag op één terrein, in een open communicatief treffen. Dit jaar zal wederom de Hen- drix springcompetitie tijdens de Lim burgse Dag van het Paard haar finale houden en wordt er gestreden om de PAVO dressuurcup van Limburg. In het middagprogramma zullen diverse stamboeken een showprogramma verzorgen. Ook de jaarlijkse ereprijs van de gemeente Sevenum zal uitgereikt worden als afsluiting van een mooie paardendag. Secretariaat: Groenstraat 10, 6074 EK Melick tel. 0475-533487 06-13596135 e-mail: tvandevenne@ home.nl In het jaar van haar 75-jarige bestaan is ruiterclub Wittenhorst erin geslaagd tegelijkertijd twee belangrij ke evenementen naar Horst te halen. In het weekend van 15 en 16 augus tus houdt de vereniging het Limburgs kampioenschap paard en pony. Op dezelfde locatie vindt in hetzelfde weekend ook de eerste Horster Oogst- parade plaats. Met de eerste Horster Oogstparade wil ruiterclub Witten- horst de Limburgse kampioenschap pen pony en paard voor een breed publiek aantrekkelijk maken. Tijdens dit jaarlijks terugkerend evenement strijden de sterkste ruiters van het afgelopen seizoen om de provinciale titel en om een startbewijs voor de Nederlandse kampioenschappen. Het gaat hierbij om de pony's op zaterdag en de paarden op zondag in de cate gorie beginners tot de zwaarste klas sen Z en ZZ. Ter gelegenheid van het 75 jarig bestaan van de georganiseer de paardensport kan het publiek op 15 en 16 augustus naast de dressuur- en springwedstrijden, ook genieten van showprogramma's met Belgische paarden en koetsen, harddraven, ring steken, patrouillespringen, eventing en Oudhollandse tuigpaarden. Amazone Katja Jeurissen van PC De Jumpers heeft tijdens een concours hippique in Volkel met Roadster de categorie L gewonnen. In de categorie B behaalde ze een zevende prijs met Vamattie en scoorde ze 49 punten voor de stijl. Stan Gorree van ATV Venray is win naar geworden van de triatlon van Stein. Gorree, uitkomend in de cate gorie heren 14/15 was na 750 meter zwemmen, 20,5 km fietsen en 5 km lopen de snelste in een tijd van 1.06.02 uur. In de categorie heren 16/17 is Maikel Wismans in een tijd van 1.12.34 uur als vijftiende geëindigd. Bij de dames 14/15 hebben Imke van den Munckhof en Mieke Reintjes een vijfde en een zevende plaats behaald. Uitslag wedvlucht Montauban; zes tien deelnemers, 158 duiven. 1, 5, 6, 8, 24, 25 H. Litjens. 2, 4, 9, 11, 14, 18 H. Arts. 3, 12, 16, 17 Comb. Hendriks-Arts. 7 H. Philipsen. 10 L. Willems. 13, 15 Comb. Strijbosch-Derks. 19 M. Voesten en dochter. 20, 21, 23 van Haren-Stip hout. 22 G. van Houdt. Uitslag wedvlucht La Souterraine; dertien deelnemers, 84 duiven. 1, 2, 3 W. Bouten. 4, 9 Van Haren-Stiphout. 5, 7 M. Voesten en dochter. 6, 20, 21 J. Versleijen. 8 A. Janssen. 10, 14 H. Phi- lipsen. 11, 13 H. Peeters. 12, 19 Comb. Reijnders-Cuijpers. 15, 18 P Janssen K. 16, 17 M. Basten. Uitslag Tessenderlo (jong); 22 deel nemers, 277 duiven. 1, 16, 20 Van Haren-Stiphout. 2, 5, 10, 24 N. van Hoof. 3, 4, 17 H. Peeters. 6, 13 P Loo- nen. 7, 8, 18, 19 W. Bouten. 9 P. van Zwamen. 11, 12, 15 Cuppen-Siebers. 14, 25 J. van Kessel. 21, 23 Comb. Reijnders-Cuijpers. 22 P. Smits. Uitslag Tessenderlo (oud); twintig deelnemers, 260 duiven. 1, 2, 4, 10, 25 H. Strijbosch. 3, 21 Comb Hen driks-Arts. 5 A. Janssen. 6, 11, 12, 13, 24 van Haren-Stiphout. 7, 8, 18, 23 G. D. Raaijmakers. 9, 20, 22 A. Sijbers. 14, 17 Chr. Gerrits. 15 L. Snijders. 16 W. Bouten. Uitslag wedvlucht Lessines: 248 duiven, negen deelnemers. 1, 5, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19 Sraar Peters. 2, 15, 20 21, 23, 25 Bert Verhoeven. 3, 7 Jan Kuijpers. 4, 10, 11 Jac Verhoeven. 22 Harry Francken. 24 Freddy Textor. De ponyruiters van ponyclub Ons Genot Leunen Veulen Heide hebben de tweede plaats tijdens het vereni gingkampioenschap in Grubbenvorst. Voor de dressuur kwamen Aniek Lit- jens met Orlando M1, Luca Naus met Full Mountain's Melissa L2, Kiki Berg- sma met Wild Riddem EB en Charlotte Kuipers met Peer AB aan de start. Ze haalden samen 756 punten. Voor het springen begon stonden ze gelijk met Sevenum 2. De eerste springruiter was Charlotte Kuipers. Ze reed met Peer klasse AB en kreeg een strafpunt voor tijdsoverschrijding. Tweede rui ter was Babbette Kuipers met Flying Arrow in de klasse BL, daarna was het de beurt aan Kiki Bergsma met Wild Riddem klasse EB en de laatste ruiter was Luca Naus met Full Mountain's Melissa klasse EL. Alle drie reden fout loos. De springruiters van Sevenum 2 reden allemaal een foutloos parcours en behaalden hiermee een eerste plaats. Door dit resultaat heeft Ons Genot zich geplaatst voor de Neder landse kampioenschappen in Ermelo. Ingrid Arts heeft in Meerlo deelge nomen aan een wedstrijd. Zij behaalde een zesde plaats met haar paard Ama rillo Z in de klasse B dressuur. Zij kre gen 206 punten van de jury. Rick Jans sen en Pointer hebben deelgenomen aan de Grote Prijs van Oudenbosch. Ze behaalden een achtste plaats. Ook de ponyruiters zijn op wed strijd geweest. Hieke Kreuzer is met Boyke naar Grubbenvorst geweest. Zij behaalde een tweede plaats in het AA bixie dressuur met 82 punten. Janine Tonen startte haar pony Storm in de klasse EB springen en behaalde de eerste prijs. Op de tweede zomeravonddrive was het beste paar in lijn 1 Miny en Wiel Verhoeven met 63.02, gevolgd door Antoinette Coppus en Riet Muermans met 59.38 procent. Derde waren Nelly en Bert Vloet met 58.33 procent. In lijn 2 scoorden waren Hilde Koolen en Karel Jagers de win naars met 67.50 procent. Tweede waren Hans Aerts en Jac Huijs met 55.83 procent en Piet Willems en Jac van Voorn bezetten de derde plaats met 52.08 procent. In de derde lijn was het hoogst scorende paar Toon den Brok en Math Keulards met 55.56 procent. Annie Siroen en Ber Poels waren tweede met 54.17 procent, gevolgd door Ricky Henckens en Marie Kersten met 53.47 procent. Wanneer de Venrayse bridgeclubs hun zomerpauze hebben is er voor de liefhebbers de mogelijkheid een aan tal weken op donderdagavond in De Kiosk te bridgen. Er is in twee lijnen gestreden. In de gele lijn was de eer ste plaats voor Ger Keizers met Hein Willemsen. Zij haalden meteen ook de hoogste score van de avond. Ruim 60 procent. Ze werden op korte afstand gevolgd door Nelly met Bert Vloet en Ria Liebrand met Mientje Wester. In de rode lijn waren Ria Drabbels met Ria van Mill, Doke Verheijen met Lou Gil lissen en Trees van de Beele met Wim Teunissen de beste drie. Deze scores worden meegenomen en na afloop van de zes avonden wordt bekeken wie de winnaars zijn van de beker. Donderdagavond organiseert de Niet Rokers Bridgeclub de avond. Tijdens de Mx3 NK-wedstrijd in Overloon heeft motorcrosser Emile Cox uit Wanssum uitstekend gepres teerd. In de eerste manche was Cox lange tijd in een nek-aan-nekrace ver wikkeld, maar was drie bochten voor het einde de koppositie over te nemen en de manche winnend af te sluiten. Ook in de tweede manche gaven de twee concurrenten elkaar geen duim breed toe. Emile Cox kon de stunt van de eerste manche echter niet herha len, omdat enkele achterblijvers in het veld hem weerhielden om nogmaals een aanval te doen op de koppositie. Cox moest genoegen nemen met een tweede plaats en met een gelijk aan tal punten ook een tweede plaats in het dagklassement. Toch was de jonge motorcrosser tevreden: "Zeker omdat het circuit in Overloon niet tot mijn favorieten behoort." Met veertien pun ten voorsprong op de concurrentie blijft Cox aan de leiding gaan in het algemeen klassement. Zwemmer Dion Dreesens uit Venray neemt van 19 tot en met 24 juli deel aan het Europees Jeugd Olympisch Festival (EJOF) in het Finse Tampère. Voor het super talent een uitdaging om naast zijn vele Limburgse en nationale zwemtitels nu ook Europese roem te vergaren. Tijdens de onlangs gehouden Nederlandse kampioenschappen zwemmen voor junioren tot en met 16 jaar baarde de zwemmer van SG Noord-Limburg opzien door twee kampioenschaprecords van de Neder landse zwemlegende Pieter van den Hoogenband uit de boeken te schrijven. Op de 200 en 400 meter vrije slag verbeterde Dreesens beide records die al vijftien jaar op naam stonden van VdH. Toch is Dreesens eigenlijk een relatieve laatbloeier. Op zijn negende trok hij pas de eerste baantjes in het zwembad en combi neerde hij de zwemsport de eerste jaren met het beoefenen van de judos- port. "Op mijn twaalfde heb ik pas de keuze gemaakt voor het zwemmen. Het werd steeds moeilijker om beide sporten te combineren. En zwemmen vond ik het leukste", kijkt de 16-jarige HAVO 4-scholier aan het Raayland College terug op de beginjaren. Dat hij een natuurtalent was, bleek al snel. In zijn eerste officiële wedstrijd werd hij meteen Nederlands kampioen in zijn leeftijdscategorie. Op de vraag hoeveel zwemtitels hij de afgelopen jaren al heeft binnengesleept, kijkt hij bedenkelijk. Opscheppen over zijn eigen prestaties doet hij niet graag. Hij laat liever van zich spreken in het zwembad. Na enig aarzelen, komt toch het antwoord. "Ik denk zo'n hon derd Limburgse titels en dertig Neder landse." Op dit moment beheerst de zwem- sport voor een groot deel zijn leven. Hij ligt wekelijks bijna vijftien uur in het zwembad om zijn baantjes te trekken. Alleen op zondag heeft hij een rustdag. Dreesens, lid van Spio uit Venray en zwemmend voor GS Noord-Limburg, traint op zaterdag ook in het regionaal trainingscen trum in Eindhoven, in het prachtige Pieter van den Hoogenband zwem- stadion. Dat hij tijdens het NK juist de records van Van den Hoogenband verbeterde, was voor hem ogenschijn lijk niet meer dan een bijkomstigheid. "Ik vond het supergoed, fantastisch dat ik die records zwom, maar heb er helemaal niet bij stilgestaan dat ze op naam van Pieter van den Hoogenband stonden." Een vergelijking met de suc cesvolste Nederlandse zwemmer aller tijden vindt hij dan ook overdreven. Zijn vader plaatst zijn prestaties toch in het juiste perspectief. "Dion zwemt de laatste jaren al op de lijn van Pieter van den Hoogenband. De verbetering van de records is dan ook niet uit de lucht komen vallen. De verwachting is dat hij die lijn kan vasthouden." Dat zou betekenen dat de jonge Ven- raynaar op termijn zelfs Olympische roem kan vergaren. "Zo ver ben ik nog lang niet", zegt hij bescheiden. "Ik kijk ook niet zo ver vooruit. Ik vind het al prachtig om nu deel te nemen aan de Europese kampioenschappen. Hoe het daarna verder gaat, is gewoon afwachten. Ik wil stapje voor stapje vooruitgaan. Waar ik uiteindelijk ein dig, zie ik dan wel weer." Tijdens de Nederlandse kampi oenschappen voor junioren zwom Dion Dreesens naast de kampioen schaprecords maar liefst vier limie ten voor deelname aan het EJOF in Finland. Met een nationale zwemse- lectie, bestaande uit twee jongens en vijf meisjes, bereidt Dion zich op dit moment voor in het Italiaanse Ligano. Nederland is met ruim 80 talentvolle sporters vertegenwoordigd op het EJOF. De sporten waaraan het Neder lands Team deelneemt zijn atletiek, judo, turnen, handbal, volleybal en zwemmen. Het EJOF is een topsport evenement voor talentvolle jeugd. NOC*NSF beschouwt het evenement als een unieke gelegenheid om talen ten ervaring op te laten doen op het internationale strijdtoneel. De top sporters die aan het Europees Jeugd Olympisch Festival deelnemen, zijn tussen 12 en 17 jaar oud. "Het is een prima gelegenheid om internatio naal ervaring te doen", bevestigt de talentvolle zwemmer het doel van dit sportevenement. "Ik ga uitkomen op vier vrije slag afstanden, de 50, 100, 200 en 400 meter. Daarnaast zwem ik in de estafetteploeg. Mijn kansen? Dat is moeilijk in te schatten. Ik ont moet op een groot toernooi de beste zwemmers uit vrijwel alle Europese landen. Het wordt in ieder geval een hele mooie wedstrijd, waar ik van ga genieten." In huize Dreesens in Venray is zwemmen de voertaal, want naast Dion is ook zus Lisa een groot zwem- talent. Is ze een beetje jaloers dat het de laatste tijd zo hard gaat met haar broer? "Nee, ze vindt het leuk voor me", ontkent Dion de vraag. "We gaan meestal samen naar de trainingen en trainen ook vaak samen. En tijdens het eten en 's avonds wordt er regel matig over zwemmen gepraat." Met zijn lengte van 1.95 meter en gewicht van 79 kilogram heeft hij prima maten voor een topzwemmer. Hij is echter kritisch genoeg op zich zelf. Weet wat hij moet doen om de absolute top te bereiken. "Ik moet nog sterker worden. Bovendien heb ik niet zo'n hoge slagfrequentie. Het is de vraag of ik op de vrije slag een echte sprinter kan worden. Ik denk dat ik meer op de middenlange afstanden, de 200 en 400 meter, het beste uit de verf kom." Wanneer Dion Dreesens ook op het EJOG eremetaal weet te behalen, wacht hem ongetwijfeld een feestelijk onthaal. Precies als na de Nederlandse juniorenkampioenschappen toen hij door zijn vereniging in het zon netje werd gezet. Die poespas hoeft voor hem helemaal niet. "Ik vond het wel heel leuk. Maar het hoeft voor mij inderdaad niet." Net zoals thuis er niets aan herinnert, dat hier twee zwemkampioenen wonen. Er hangen geen foto's of medailles aan de muur. Maar waar zijn dan alle kampioenstro feeën? "In een kist", zegt de HAVO scholier nuchter. Dion Dreesens ten voeten uit. De Kragten Avondloop in Herten is gelopen. Judith Peterink liep de 5 kilometer in een van 20.52 minuten en daarmee werd ze eerste in de cate gorie vrouwen. Nel Selten finishte in 22.02 min. Hiermee werd ze tweede in de klasse vrouwen 45 jaar. In dezelfde categorie werd Suzan Tzekos vierde in 22.11 minuten. Selten werd door deze prestatie uiteindelijk ook tweede in het eindklassement van het Midden Limburgs Avondcriterium. In Holten is het EK Triatlon voor junioren en elite gehouden. Neiske Becks zette hier een uitstekende prestatie neer. Uitslagen: Triatlon Holten; 750 m zwemmen-20 km fietsen-5 km lopen. 11e Neiske Becks, 1:00.42 Triathlon Nuenen Dames 10; 1e Vera Wismans, 36:47 min. 2e Tessa Jerzy- kowski, 36:44 min. Jongens 10; 1e Finn Timmermans, 33:20 min. Meisjes 14; 2e Imke v.d. Munckhof, 1:20:34 uur, 3e Mieke Reintjes, 1:22:28 uur. Meisjes 16; 1e Anne Reintjes,1:22:43 uur Jongens 16; 3e Maikel Wismans, 1:11:29 uur 1/8 Triathlon Senioren en Masters; 27e Hans Pouls, 1:24:43 uur. Hertog Jan Stratenloop Arcen 9,3 km; Jo Klerken, 45:26 min. Programma: Zaterdag 11 juli triatlon Hooge Mierde Zondag 12 juli triatlon Roth Pupillen Woensdag: (baan) 18.00 19.00 uur. Zaterdag (baan) 10.00 11.15 uur. C/D junioren: Dinsdag (baan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (baan) 18.30-20.00 uur. A/B en senio ren: Dinsdag (baan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (baan) 19.00-20.30 uur. Zondag (baan) 10.00-12.00 uur. Mid den- en lange afstand: Dinsdag 18.30 20.00 uur. Donderdag 18.30-20.00 uur. Zaterdag 15.30-17.00 uur. NSG-atle- ten: Donderdag (baan) 18:30-19:30 uur. Lopersgroep/alle niveaus: Dins dag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Iedere zaterdag van 9.00-12.00 uur is er gelegenheid om oud papier, gebundeld of in dozen, te deponeren in de papiercontainer, die geplaatst is aan de Weg in den Berg, hoek Veltumse Kleffen/Kulutweg. Zie ook www.atvvenray.nl. Zaterdag 11 juli wordt in café De Piëlhaas het levensmiddelen darten gehouden. Iedereen die aan dit toer nooi wil deelnemen kan zich tot uiter lijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook telefonisch via 582187. De aanvang van het toernooi is om 20.30 uur. Uitslag zomeravondcompetitie: Winnaarsronde: 1. Dennis Smits 2. Nico Thissen 3. Mark van de Heuvel 4. Mart Boelaars 5. Hubert Janssen 6. Johan van Hoof 7. Peter van de Berg 8. Paul Hendrix Verliezersronde: 1. Ruud Tijssen 2. Gerard de Bruijn 3. Sander van de Broek 4. Roy Troisfontaine 5. Thorsten Gooren 6. Mat Janssen 7. John Tebarts 8. Marcella van Gelder. Er werd drie keer 180 gegooid door Nico Thissen. De hoogste finish was voor Dennis Smits met 140 punten. Uitslag whiskydarten: Winnaarsronde: 1. Johan van Hoof 2. Peter van de Berg 3. Hubert Janssen 4.Thorsten Gooren Verliezersronde: 1 Paul Hendrix 2. Carl de Bruijn 3. Ruud Tijssen 4. Mar- cella van Gelder Er werd 180 gegooid door Johan van Hoof. De hoogste finish was voor Peter van de Berg met 114 punten. De Nordic walker kan aan de slag op zaterdag 11 juli in de Schadijker- bossen in Meterik. Vertrek is om 9.00 uur vanaf parkeerplaats aan de Berg weg. Zaterdag 18 juli Kastielse baan in Horst. Vertrek is om 9.00 uur vanaf het clublokaal. Iedereen is welkom om een keer mee te doen. Dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag training op de baan van 19.00 tot 20.30 uur. Zaterdag damestraining van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag afwisselende bostrai- ning van 16.00 tot 17.30 uur, verzame len bij parkeerplaats in de Schadijker Bossen. Agenda: 2 augustus Weert IJzeren Man Volkslo pen 10.00 uur 22 augustus Siebengewald Kermisloop Wedstrijduitslagen staan op www.peel- runners.nl. Uitslag Avondloop Herten V40, 5000m.: Irmgard Gijsen, Horst 23:26. Jacqueline Verkoelen, Horst 26:46 V45, 5000m.: Anita Hoeijmakers, Horst 22:25 V50, 5000m.: Hedda Nabben Sevenum 22:20 M rec. 5000m.: Chris Meulendijks, Grubbenvorst 18:40. Heiko Tondera, Sevenum 21:03. Jos Thielen, Wanssum 22:58. Guus van Enckevort, Evertsoord 23:40 V rec. 10000m.: Petra van Rens, Oirlo 46:36 M45, 10000m.: Sraar Theeuwen, Meerlo 42:12 M50, 10000m.: Jan Peeters, Horst 39:30. Wiel Dinghs, Castenray 43:44 M55, 10000m.: Wim Philipsen, Seve num 47:53. Sraar Smits, Sevenum 48:11. Piet Aarts,Wanssum 50:52. Geert Tielen, Maasbree 50:54. Ge Stappers, Grubbenvorst 52:42 De marathon in Lommel was met afstanden tot 100 km een zware tocht. Twee bikkels waagden zich aan deze opgave en kwamen dit onder de stof weer aan de finish. De rest van de mudhunters bleef in Venray en maakte een mooie tocht. Voor komend week end is er weer een dubbel program ma, zowel de kids als de senioren heb ben weer een training. Deelnemen bij de Mudhunters is al snel bereikbaar, doordat er vaker in niveaugroepen gereden wordt is er altijd wel iemand waarbij men zich qua tempo aan kan sluiten. Verder wordt er vaak in ron des gereden waarbij het aantal rondes varieert. Iedereen kan kosteloos vier keer meedoen. Ga voor informatie naar www.mudhunters.nl. Agenda: Zondag 12 juni vertrek 9.00 uur per fiets voor een training rond Ven- ray van 100 km in Lommel en vertrek 10.00 uur per fiets voor de kidstrai- ning rond Venray. Dinsdagavond 19.00 uur training omgeving Venray. Donderdagavond vertrek 18.30 uur voor een training op de weg met de racefiets. Vertrek is bijna altijd vanaf de Sprank.

Peel en Maas | 2009 | | pagina 21